close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
دلقما

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


دلقما

.کانال سایت فعال مارا  با گوشی همراه  تلگرام نصب شده در سمت راست قسمت لینکها join کنید

کانال فعال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran.سلام روز بخیر-ورود به تمام سهم ها  در مرحله اول تستی یکصد هزار تومان
.در داد وستد اباد بورس هیچ خبری نیست چون نفت ارزان است و..... صبر بر سهام داری ارجحیت دارد
-افق بورس روشن است منتهی روشن نگه داشت این چراغ یک مدیریت می خواهد که فعلا این مدیریت ...... خارج از گود نشسته است
-1- کبافق امروز تکان مثبتی به خود داد ولی صرفا سبز است ولی یکی از سهم های موج صعودی است......البته اگر بورس تکان تکانی بخورد
-با سلام شپاکسا بعد از یک دور منفی وارد فاز صعود شد و از مقاومت اول 3000ریال گذشت و همینطور خودرو که وارد کانال 1600 ریال شده است می گویند هفته آتی ممکن است رونق به بورس بر گردد ولی بتدریج و آرامی احتمالا اواسط هفته رنگ قرمز بورس کم رنگ می شود

نظر شما چیست ؟

پاسخ حتما دعا میکنم چنین شود


-یک نظر از یک کاربر


با سلام و شب بخیر نوشنه های حناب اسماعیلی و نطاراتش با نطرات شما دئستان نزدیک است...مطالغه انها را در تالار اختصاصی بورس پیشنهاد می کنم...
به نمونه چمد نظر ایشان برای مطالعه درج می گردد....
نوشته شده توسط عليرضا اسماعيلي مشاهده گفتگو
سهمهايي كه تاكيد دارم بنياد خوبي در اين گروه دارند به ترتيب به شرح زير هستند:
ثرود
ثشاهد
ثشرق
ثپرديس
اين 4 سهم پديده هاي بورس خواهند شد
صبر كنيد و تماشا كنيد
امروز براي حضور در مجمع ثشرق هم كمي خريدم
اعتقاد به رشدش در كوتاه مدت دارم......
.......................................
همانطوريكه بالا در مورد ثشرق عرض كردم ارزنده هست
احتمالا تا 20 روز آينده مجمع دارد

ثباغ مجمع رفت و بعد از مجمع با p/e=3.6 باز شد
با همين حساب و كتاب هم وارد گود بشيم ببينيم ثشرق مي ارزد يا نه؟

الان ثشرق 1284 ريال قيمت دارد. سودي كه در مجمع خواهد داد با احتمالا بالا 250 ريال خواهد بود
قيمت تئوريك 1034 ريال خواهد بود
با سود سال بعد كه 336 ريال مي باشد و اگر همان p/e بعد از مجمع ثباغ را در نظر بگيرم 1210 ريال قيمت بازگشايي بعد از مجمع خواهد بود

پس قيمت 1284 تبديل به 250+1210=1460 ريال خواهد شد كه ميشود 13.7 درصد سود.....
اين سود را ميتوان در يك ماه انجام داد

پس در بورس و با يك حساب و كتاب هم ميتوان سود كرد و نيازي به سود توام با ربا در نظام بانكي نداريم!!!

شايد برخي دوستان هم بگند كه شايد با p/e 3 باز شود. من ميگويم نهايتش يك ماه بعد از مجمع به p/e 3.6 هم ميرسد و من باز سود خالص 12 درصد را ميتوانم داشته باشم
يعني هر ماه 6 درصد خالص
اين عاليت در اين بازار و خيلي بالاتر از سود بانكي هست...

حالا بشينيد و تماشا كنيد ببينيد آيا اين حرف خواهد شد يا نه

اين نوع خريد و فروش هم در حقيقت براي افراد با ريسك پايين هست....
////////////////////////////////////
http://forum.talarebourse.com/f70/t210843-5.html


-2-کمنگنز حمایت 1300ریال الان 1402ریال

-3-لسرما حمایت 1700ریال مقاومت 1900 و2000ریال

-سهم های شکار شارپی هست ولی وقتی وزمانی که الان باشد وشما جیبتان خالی است صرفا با خواندن سایت گذران وقت میکنید نام بردن سهم ها اشتباه است چون دقیقا امار معاملات میگوید خریداران از عیالشان
 می ترسند می ترسند خرید کنند وضرر کنند ودمپایی نوش جان کنند

-یک نظر


ایران‌خودرو احساس خطر کرد/ فروش تندر ۹۰ با شرایط ویژه
عرضه خودروهای ساندرو از سوی شرکت پارس خودرو موجب شده که شرکت ایران خودرو نیز برای ترغیب مشتریان شرایط ویژه‌ای برای فروش تندر90 اتوماتیک در نظر گیرد.
تندر90 با گیربکس اتوماتیک و با هدیه ویژه 2.5 میلیون تومانی به مناسبت حلول ماه ربیع الاول عرضه می شود./ایسنا

پاسخ گروه خودرویی اگر 50 سال هم زیان ده باشند طبق روال گذشته دولت از انها حمایت خواهد کرد


-4- تمحرکه اول مقاومت 1800 دوم حمایت 1400ریال الان 1726ریال پس منتظر اصلاح قیمت باشید
-متن پیشنهادی لایحه برنامه ششم+جزئیات تیک بزنید

-5- شبندر حمایت اول 3200ریال بود حمایت دوم 3000وحمایت سوم 2800ریال تاثیر موقت قیمت نفت و.......الان صف فروش دارد
-وسپه -وبشهر مجوز صدور افزایش سرمایه گرفتند رجوع شود به کدال
-منبع بورس نیوز تعدیل منفی 63 درصدی در این نماد
-

بر اساس گزارش خبرنگار بورس نیوز،شرکت توسعه صنایع بهشهر به منظور مشارکت در افزایش سرمایه شرکت های سرمایه پذیر و اصلاح ساختار مالی بابت جبران مخارج سرمایه گذاری انجام شده،اقدام به افزایش سرمایه 38 درصدی از محل مطالبات حال شده سهامداران وآورده نقدی نموده است.

بر همین اساس سرمایه "وبشهر" از مبلغ 5080 میلیارد ریال به مبلغ 7026 میلیارد ريال افزایش خواهد یافت.

-
آمارها نشان می‌دهد سود شرکت‌های بورس امسال نسبت به سال گذشته تحت‌تأثیر رکود اقتصادی ۱۰ هزار میلیارد تومان معادل ۱۶.۲ درصد نزول می‌کند.

به گزارش همشهري، كارشناسان مي‌گويند بازار سهام تاوان سياست‌هاي كنترل تورم را مي‌پردازد و اين موضوع منجر به نزول شاخص‌هايبورسشده است، آمار‌ها نيز اين گفته كارشناسان را تأييد مي‌كند. تازه‌ترين آمار نشان مي‌دهد كه سود شركت‌هاي بورس و فرابورس در سال‌جاري 10هزار ميليارد تومان كاهش مي‌يابد و از 59هزار ميليارد تومان به 49هزار ميليارد تومان خواهد رسيد.

اين به‌دليل كاهش فروش ناشي از ركود اقتصادي است. در اين ميان صنايع خودرو‌سازي‌، كاشي و سراميك، توليد‌كنندگان سيمان، توليد‌كنندگان فلزات اساسي مانند فولاد و مس، استخراج نفت و گاز، لاستيك و پلاستيك، محصولات غذايي و شركت‌هاي توليد‌كننده محصولات پتروشيمي ازجمله بازندگان اصلي ركود اقتصادي هستند.

مدت‌هاست ميان اقتصاددانان بر سر اجراي سياست‌هاي جديد اقتصادي براي كنترل ركود تورمي اختلاف است. برخي بر اين باورند كه پافشاري دولت بر اجراي برنامه‌هاي ضد‌تورمي بيش از اين كارساز نيست و بيشترين تاوان آن را شركت‌ها و صنايع بورس مي‌پردازند.
آمار‌ها نشان مي‌دهد بيشترين كاهش سود مربوط به صنعت خودرو‌سازي‌ است، سود سال‌جاري شركت‌هاي خودروساز نسبت به سال گذشته 779ميليارد تومان كاهش يافته است. ركود در بخش مسكن و ساخت‌وساز منجر به كاهش سود صنايع وابسته به اين بخش شده است.

شركت‌هاي توليد‌كننده سيمان امسال پيش‌بيني كرده‌اند كه سودشان نسبت به سال گذشته 39درصد كاهش خواهد يافت. در عين حال پيش‌بيني سود صنعت كاشي و سراميك نيز 93درصد نزول نشان مي‌دهد. به اعتقاد فعالان بازار سرمايه كاهش بودجه‌هاي عمراني دولت نيز ازجمله دلايل نزول سودآوري صنعت سيمان است.

در عين حال شركت‌هاي توليد‌كننده محصولات فلزي مانند فولاد، مس و آلومينيوم نيز تحت‌تأثير اين رويداد با كاهش 69درصدي سود‌شان نسبت به سال گذشته مواجه خواهند شد. تيرآهن و آلومينيوم ازجمله محصولات مورد استفاده در صنعت ساختمان است.از ديگر صنايعي كه در جريان ركود اقتصادي با نزول سودشان مواجه مي‌شوند، مي‌توان به شركت‌هاي توليد‌كننده محصولات پتروشيمي استخراج نفت و گاز و فرآورده‌هاي نفتي اشاره كرد.

نمودار


-بزرگان بازار شبندر-تاپیکو-شپنا-فولاد فملی-پارسان تاثیر گذار منفی بر شاخص البته تا اخر وقت جدول تغییر خواهد کرد
-قزوین -قچار هنوز تحت تاثیر معاملات بلوکی قرار دارند اما هر صف خریدی فینالی دارد اول قچار متعادل خواهد شد بعد قزوین

-6-سیستم حمایت اول 3800ریال مقاومت 4200و4400ریال الان 4050ریال

-سلام

شما تو افزایش سرمایه این نمادبانک دی شرکت میکنین؟

پاسخ اگر ده تومان افت بکند ممکن است شرکت کنیم

بعد باز گشایی هم ممکن است شرکت کنیم


7--وغدیر با یک شوک مثبت 54 واحدی بر روی شاخص کل  بر تاثیر منفی شبندر وشپنا غلبه پیدا کرد

-نوع حرکت وغدیر نشان داد در مواقع اضطراری افت شاخص بازار با نفوذ نمادهایی مانند اخابر وغدیر فولاد فملی و...... سایر نمادهای رند حمایت میشود


یکشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۴ - ۱۰:۵۷

تاخیر در ابلاغ و اجرای وام 60 میلیون تومانی مسکن بی‌حکمت نبود و در نتیجه چانه‌زنی‌های بین بانک مسکن و بانک مرکزی در نهایت با افزایش سود وام جدید از حدود 16 به 18.5درصد موافقت شد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، روزهای آخر مهر امسال شورای پول و اعتبار رأی داد که مبلغ وام 35 میلیون تومانی خرید مسکن که همراه با وام جعاله به 45 میلیون تومان می رسد تا سقف 60 میلیون تومان افزایش یابد. با این مصوبه میزان وام خرید و ساخت بر اساس موقعیت جغرافیایی در سه سقف 60 میلیون تومان در تهران، 50 میلیون تومان در مراکز استان‌ها و شهرهای بالای 200 هزار نفر و همچنین 40 میلیون تومان در سایر مناطق شهری تعیین شد.

در حالی حدود دو ماه گذشته متقاضیان افزایش وام مسکن منتظر ابلاغ و اجرایی شدن این مصوبه بودند که با وجود ابلاغ بانک مرکزی در آبان ماه، این وام در شعب بانک مسکن اجرایی نشد و حتی مدیرعامل این بانک اعلام کرد که "منتظر حل شدن برخی موارد پیرامون آن و مصوبات جدید در شورای پول و اعتبار هستند".

سرانجام هفته گذشته بود که شورای پول و اعتبار تصمیم تازه ای برای میزان سود و نرخ سپرده قانونی بانک مسکن گرفت و با کاهش نرخ سپرده قانونی حساب سپرده سرمایه‌گذاری ممتاز (تسهیلات مسکن اوراق گواهی حق‌تقدم) از 10 به دو درصد موافقت کرد.

پرس و جوی موضوع این مصوبه از مقامات مسئول بانکی حاکی از آن بود که قرار بوده میزان سود وام خرید مسکن که در حال حاضر بسته به نوع دریافت وام بین 14 تا 16 درصد متغیر است تا همان سقف 20 درصد افزایش یابد اما با تمهیداتی که در این رابطه در نظر گرفته شده به حداکثر 18.5 درصد خواهد رسید.

آنطور که یک مقام مسئول در این مورد به ایسنا توضیح داده است، پیش‌تر نرخ سپرده قانونی در بانک‌های تخصصی 10 درصد بود اما با توجه به تعهدی بودن این صندوق برای ممانعت از کسری های احتمالی به دلیل عدم تعادل مقطعی در ورود و خروج منابع، پیشنهاد این بود که نرخ سپرده قانونی صندوق حساب سرمایه‌گذاری ممتاز از 10 به دو درصد کاهش یابد. این کاهش هشت درصدی حدود 1.5 درصد در سود تسهیلات اعطایی به مردم تاثیرگذار است. پس در این حالت بانک می تواند در صورت کاهش نرخ سود سپرده به دو درصد، تسهیلات را به جای سود 20 درصد با 18.5 درصد به متقاضیان پرداخت کند. بر این اساس شورای پول و اعتبار هم با این تغییر شرایط موافقت کرده است. در این حالت سود تسهیلات 60 میلیون تومانی وام مسکن که پیش‌تر در وام 35 میلیون تومانی از طریق خرید اوراق 16 درصد و در صورت سپرده گذاری 14 درصد بود به 18.5 درصد افزایش خواهد یافت.

البته باید یادآور شد که این سود 18.5 درصد فقط به وام جدید حساب سپرده ممتاز از طریق خرید اوراق حق تقدم اختصاص دارد و ارتباطی با وام صندوق پس انداز مسکن یک (وام 80 میلیونی) و سایر وام های مسکن بانک مسکن ندارد. در عین حال که با این افزایش بعید نیست سود وام 10 میلیون تومانی جعاله که تا کنون حدود 18 درصد بوده به 20 درصد افزایش یابد.

اقساط چقدر است؟

اما در صورتی که سود بازپرداخت وام 60 میلیون تومانی مسکن 18.5 درصد و دوره بازپرداخت 12 باشد، در روش پرداخت ساده و یکسان اقساط که معمولا توصیه می شود، متقاضی تهرانی باید حدود یک میلیون تومان اقساط ماهانه طی 144 ماه پرداخت کند. در این حالت باید برای دریافت وام 60 میلیونی حدود 90 میلیون تومان سود به بانک مسکن برگردد که مجموع اصل وام و سود را به 140 میلیون تومان می رساند.

از سوی دیگر افرادی که در مراکز استان ها وام 50 میلیون تومانی مسکن دریافت خواهند کرد مکلفند که در 12 سال ماهانه حدود 850 هزار تومان قسط پرداخت کنند که در مجموع 144 ماه سود حدود 75 میلیون تومانی به همراه خواهد داشت. وام 50 میلیون تومانی که 125 میلیون تومان بازپرداخت دارد.

همچنین وام 40 میلیون تومانی که برای سایر مناطق شهری تعیین شده هم با سود 18.5 درصد، قسط ماهانه حدود 700 هزار تومان و سود 12 ساله 60 میلیونی برای متقاضی رقم خواهد زد. این وام در مجموع باید 100 میلیون تومان بازپرداخت شود.

به هر حال به نظر می رسد با برطرف شدن موانع اجرایی شدن وام 60 میلیون تومانی مسکن از سوی شورای پول و اعتبار، بانک مسکن به زودی و در نهایت ظرف یک ماه پیش رو با تعیین سازوکاروهای پرداخت و خرید اوراق حق تقدم، اجرایی شدن این تسهیلات را در دستور کار شعب خود قرار دهد.


-

در همایش بین‌المللی پتروشیمی

ظریف: توجه به رفع تحریم‌های پتروشیمی از ابتدای مذاکرات هدف ما بود

» سرویس: سياسي - سياست خارجي

وزیر امور خارجه با اشاره به این‌که صنایع پتروشیمی از جمله صنایعی بود که مستقیما هدف تحریم‌ها قرار گرفت، گفت: به همین دلیل از جمله محورهای عمده مذاکرات هسته‌ای توجه به رفع تحریم و برطرف کردن مشکلات پتروشیمی بوده است.

به گزارش خبرنگار ایسنا، محمدجواد ظریف در همایش بین‌المللی پتروشیمی تصریح کرد: توجه به رفع تحریم‌های صنعت پتروشیمی هدفی بود که ما از ابتدای مذاکرات مورد توجه قرار داده‌ایم و در برنامه اقدام مشترک قرار شد که محدودیت‌های این صنعت به طور کامل برداشته شود.

وی ادامه داد: در حال حاضر که برجام مراحل قانونی خود را طی می‌کند ما در آستانه پساتحریم هستیم و در پساتحریم ضریب ریسک پایین و فرصت کم‌نظیر موجود فرصتی را برای فعال‌تر شدن شرکت‌های تولید‌کننده از جمله پتروشیمی به ارمغان می‌آورد.

محمدجواد ظریف افزود: این صنعت می تواند به عنوان یک صنعت پیشرو در دوران پساتحریم با شتاب بیشتری به توسعه ادامه دهد.

وی با بیان این که صنعت پتروشیمی می تواند همزمان با لغو تحریمها وارد فضایی جدید شود، ادامه داد: افزایش تولید محصولات و نیز افزایش مقاصد صادراتی، به عنوان دو راهبرد مهم در دوران پساتحریم مورد توجه قرار دارد.

ظریف تصریح کرد: صنعت پتروشیمی از جمله صنایع فعال و پویای کشور است که متاسفانه به طور مستقیم مورد تحریمهای ظالمانه قرار گرفت و اهمیت این صنعت سبب شد از ابتدای مذاکره با کشورهای ١+٥ به دنبال رفع تحریم این صنعت باشیم.

وی یادآور شد: همزمان با اجرای برنامه جامع اقدام مشترک در سال ٩٢، محدودیتهای ایجاد شده برای صنعت پتروشیمی تا حدودی برطرف شد و امروز نیز با طی مراحل قانونی برجام و اجرایی شدن آن، در آستانه ورود به بازه زمانی اجرا و دوران جدید در پساتحریم هستیم.

ظریف با بیان این که تحریم فناوری و صادرات محصولات پتروشیمی، مشکلات جذب سرمایه گذاری خارجی و تعاملات بانکی و پولی و نیز مشکلات حمل و نقل در پسابرجام برطرف خواهد شد، گفت: امید است صنعت پتروشیمی کشور در این دوران، روند توسعه را به خوبی طی کند.

به گفته این مقام مسئول، موقعیت استراتژیک ایران و وجود زیرساختهای مناسب، فرصتهای زیادی را برای سرمایه گذاری در صنعت پتروشیمی ایران مهیا کرده است و با لغو تحریمهای غیرقانونی و ایجاد فضای مثبت در کشور، تقاضا برای سرمایه گذاری در این صنعت و نیز خرید محصولات پتروشیمی ایران افزایش می یابد.

وی تصریح کرد: با جذب سرمایه ‌گذاریهای خارجی، زمینه برای افزایش اشتغال فراهم می شود و تلاش برای توسعه زنجیره این صنعت به نتیجه می رسد.

وزیر امور خارجه کشورمان افزود: ایجاد شبکه ای قوی در عرصه بین المللی براساس استانداردهای جهانی می تواند ظرفیت و توان پتروشیمی ها را در کشور افزایش دهد.

ظریف با بیان این که جذب سرمایه گذاریهای جدید می تواند گره طرح های نیمه تمام صنعت پتروشیمی را بگشاید و از جنبه بین المللی نیز کاهش ریسک سرمایه گذاری خارجی را به دنبال داشته باشد، عنوان کرد: در دوران پساتحریم و در در راستای سیاستهای اقتصاد مقاومتی، امکان تعامل شرکتهای داخلی و خارجی و شکوفایی ظرفیتهای اقتصادی با رویکرد کاهش خام فروشی فراهم می شود و برجام می تواند فرصت مناسبی را برای کنارزدن موانع موجود در مسیر توسعه صنعت پتروشیمی فراهم کند.

وی با بیان این که توسعه صنعت پتروشیمی می تواند بازار سرمایه و بورس را نیز فعالتر کند، خاطرنشان کرد: وزارت امور خارجه همه تلاش خود را برای فراهم آوردن تسهیلات لازم به منظور جبران عقب ماندگیهای موجود در صنعت پتروشیمی به کار می گیرد.

انتهای پیام-گروه فراورده های نفتی کلا قرمز است درراس شبندر

-شاه کلید رفع رکود بورس است نمیدانم دولت چرا دوسال است این کلید را نمی چرخاند......راهکاری وجود دارد باید به مردم یاد بدهیم بی جهت دلار انبار نکنند بعنوان نقدینگی اگر مردم دلار ذخیره نکنند با کاهش سود سپرده  بانکی نقدینگی داخلی به جریان می افتد ورکود از بین میرود

-با سلام و احترام

خوشحال می شوم نظرتان در مورد نماد آکنتور را بفرمایید

پاسخ امروز از مقاومت 12000ریال عبور کرد اگر تا اخر وقت دوام بیاورد وفردا متوقف نشود یحتمل مقاومت 13000ریال را هم لمس خواهد کرد  قضاوت بیشتر بی فایده است وحمایت سهم 10000ریال است


-

یادداشت مشاور اقتصادی حسن روحانی درباره شرایط ویژه اقتصاد ایران-

دست و پا زدن بورس در محدوده زیر صفر


-8- تکنو تار خرید در سه پله تستی 100 هزار تومان حمایت اول 1340ریال حمایت دوم 1300ریال مقاومت اول 1450حمایت دوم 1550حمایت سوم 1650ریال

-جزییات وام 70 میلیون تومانی

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940922000434-تا فردا خدا نگه دار


-

-

-


-

-


-

-
-+ نوشته شده در یکشنبه 22 آذر 1394 ساعت 7:2 توسط حامد | | تعداد بازدید : 141

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.