close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
گروه خودرو وروش اصلاح پشم گوسفند استرالیایی

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


گروه خودرو وروش اصلاح پشم گوسفند استرالیایی

.کانال سایت فعال مارا  با گوشی همراه  تلگرام نصب شده در سمت راست قسمت لینکها join کنید

کانال فعال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran@


.سلام صبح بخیر صبحی زمستانی وکاربرانی که همچنان منتظر بازاری گرم وپر رونق هستند اما هنوز از ان رونق بهاری بورس خبری نیست

-سلام  چند ماهی میشه دایم از سایت شما بازدید می کنم  پس از یک سال مطالعه در بحث تکنیکال نه بنیادی با اندیکاتورها به تشخیص در ورود و خروج به موقع رسیدم اگر ممکنه شماره مبایلتونو بدین تا چند ماهی هم در تلگرام ما سهام در کف بهتون اعلام کنیم البته خرید تستی صد هزار تومان موفق باشین
پاسخ تحلیل هایی که دارید ونظراتی که دوستان دارند درقسمت تماس با ما ویا ایمیل ما بفرستید قطعا اگر مفید به حال عموم باشد هم در اینجا وهم در تلگرام درج خواهیم کرد

-1-بررسی نماد فسرب امروز هم 5منفی خورد 1291 ریال البته الان متعادل است ولی چون حمایت قبلی حدود 1050ریال است ممکن است روزهای اینده نیز اصلاحات قیمتی ادامه داشته باشدپس صبر میکنیم تا کف تثبیت شده تکنیکالی خود را نشان دهداحتمالاRSIزیر 20 خواهد امد

-2- اخابر وبازی 40 الی 50 ریالی روزانه وفاداری روزانه در حفظ وهیمنه شاخص کل در اخرین دقایق

-گروه خودرو زمان خرید هر سهمی اول با این ماشین اصلاحش کنید بعد روی باسکول وزنش کنید به پشم وشاخ سهم توجه نکنید حتما بعد از خرید شما ده درصدی اصلاح قیمت خواهد کرد

-نماد قزوین4 قیمت 3560ریال نماد قزوین بازار دوم بورس2016ریال 8/7میلیون صف خرید تفاوت ارزش سهام خرد وبلوکی

-گروه قند مثبت اما متعادل ولی پر طرف دار

-


می گویند:
شاه عباس از وزیر خود پرسید: ” امسال اوضاع اقتصادی کشور چگونه است؟”
وزیر گفت: ” الحمدالله به گونه ای است که تمام پینه دوزان توانستند به زیارت کعبه روند!”
شاه عباس گفت:
” نادان! اگر اوضاع مالی مردم خوب بود می بایست کفاشان به مکه می رفتند نه پینه‌دوزان… ، چون مردم نمی توانند کفش بخرند ناچار به تعمیرش می پردازند ، بررسی کن و علت آن را پیدا نما تا کار را اصلاح کنیم.
#طنز_اقتصادی

-سلام، میدونم که شرایط کلی خودرویی ها و گزارش هاشون مناسب نیست، ولی بعضی از خودرویی ها مثل خکاوه در نقطه حمایت مهم خودشون هستن یا کاملاً به این نقاط نزدیک هستن. آیا این نقاط حمایتی میتونه دلیلی برای برگشت باشه یا همچنان باید منتظر اصلاح در همه سهام خودرویی بود و استثنایی وجود نداره؟
پاسخ در نقطه حمایت هست ولی امیدی به کاهش زیان نیست مدتی است الان زیر 800ریال جا خوش کرده است وممکن است زیر 700ریال جا خوش کند

-سلام
چند روز پیش جسته و گریخته تو سایتتون دیدم که نوشتین بازم میخواین تو انتخابات شرکت کنین و رای بدین به این
پاسخ شرکت میکنم شاید مامانم کاندید شد

-3- بررسی نماد خودرو حمایت اول 1400ریال حمایت دوم......حمایت سوم.......

-4- بررسی نماد دلقما ایا خرید ممکن است ایا میتوان 50000سهم خریدایا حمایت 2600ویا 2700ریال است؟ایا زمان خرید پله اول فرا رسیده است؟ایا دوباره مقاومت 3000ریال را میبیند؟؟

-وقتی ادم نقد است مثل من کمتر وراجی میکند چون لو دادن هر سیگنالی یعنی 50 ریال بالاتر خریدن صداقت در گفتار سهام داری باید رعایت شود منظور بدو بدو دنبال کانال های تلگرامی برا خرید راه نیفتیداین هم راهنمایی راست وحسینی

-هرسال که دولت محترم بورس را در کناری نگه میدارد حدود 70 الی 80 هزار میلیارد تومان ضرر میکند بورس معدن تولید پول بود ومایه خیر وبرکت از سفته بازی هایی که در بانکها رایج است اقتصاد هیچ مملکتی رونق نخواهد گرفت

-5- شبندر وحمایت 3200ریال الان 3409ریال

-6- بررسی نماد حفاری حمایت 2400ریال مقاومت 2700ریال

-نام نمادهایی که میبریم وحمایتهایی که اعلام میکنیم خوب دقت کنید

-7-وپترو حمایت 1600ریال مقاومت 1750ریال-
خیز دولت به سمت آزادسازی قیمت‌ محصولاتی چون روغن نباتی

خیز دولت به سمت آزادسازی قیمت‌ محصولاتی چون روغن نباتی

پس از آزادسازی قیمت بلیط هواپیما ،بحث‌هایی در مورد آزادسازی قیمت‌ در بخش‌های دیگر اقتصاد از جمله کالاهای اساسی مانند روغن نباتی و همچنین ماکارونی درحال پیگیری است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از فارس، در حالی که آزادسازی قیمت بلیط هواپیما طی روزهای اخیر باعث ایجاد برخی گران‌فروشی‌ها در این بخش شد، برخی بحث‌ها از پیگیری آزادسازی قیمت در بخش‌های دیگر حکایت دارد که در این میان، آزادسازی قیمت برخی کالاهای اساسی مانند روغن نباتی و همچنین ماکارونی به طور جدی‌تری مطرح است.

آزادسازی قیمت روغن نباتی در شرایطی مطرح است که این محصول جزو کالاهای اساسی به شمار رفته و اصولاً کنترل قیمت کالاهای اساسی توسط دولت از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. در عین حال، فراز و نشیب‌هایی که قبلاً در قیمت‌گذاری روغن نباتی وجود داشته و نابسامانی هایی که در برخی مقاطع در این زمینه به وجود آمده، حساسیت نرخ‌گذاری در این بخش را چند برابر می‌کند.

با آزادسازی قیمت‌ها، اقشار کم درآمد مجبور به خرید روغن بی کیفیت می‌شوند

نادر قاضی پور عضو کمیسیون صنایع مجلس در این مورد می‌گوید: در ایران 5 نوع کالای اساسی شامل نان، برنج، قند و شکر، گوشت و روغن نباتی توسط دولت قیمت‌گذاری می‌شود تا فشار زیادی از محل قیمت این محصولات به اقشار کم درآمد وارد نشود.

وی ادامه می‌دهد: در حال حاضر بحث آزادسازی قیمت روغن نباتی مطرح شده و تولیدکنندگان این موضوع را پیگیری می‌کنند. اگر این اتفاق بیفتد کم درآمدها مجبور به خرید روغن بی کیفیت خواهند بود.

قاضی پور معتقد است: وزیر صنعت باید نظارت بیشتری بر قیمت کالاهای اساسی داشته باشد و از تکرار تجربه‌های ناموفق قبلی در بخش‌هایی مانند روغن نباتی جلوگیری کند.

این عضو کمیسیون صنایع همچنین در تذکری کتبی به وزیر صنعت از وی خواست تا از آزادسازی قیمت برخی کالاهای اساسی از جمله روغن نباتی جلوگیری کند.

زمزمه آزادسازی قیمت ماکارونی

در کنار بحث آزادسازی قیمت روغن نباتی، تولیدکنندگان ماکارونی نیز در تلاش برای آزادسازی قیمت محصولات خود هستند.

قاضی پور در این مورد نیز به فارس می‌گوید: قیمت تمام شده هر کیلو ماکارونی 2200 تومان است اما تولیدکنندگان این محصول را به قیمت 3800 تومان عرضه می‌کنند.

موضوع آزادسازی قیمت کالاها در حالی توسط فعالان بخش خصوصی و برخی مسئولان دولتی پیگیری می‌شود که نظارت دقیقی بر عملکرد عرضه کنندگان کالا و خدمات وجود ندارد و حتی در برخی موارد نیز انحصار موجود در بازار مانع از رقابتی شدن قیمت‌ها می‌شود که در نهایت به نفع مصرف کنندگان نخواهد بود.


-
برای نیمه اول سال محقق شد:

دسته گل تازه یک بانک مشکل دار با زیان سنگین ۲۳۷ میلیارد تومانی

بانک سرمایه که از سال گذشته با مشکلات متعددی گیربانگیر بوده، در دسته گلی تازه، زیان ۲۳۷ میلیارد تومانی شناسایی کرد که معادل بیش از نیمی از سرمایه اسمی است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سریال مشکلات بانک سرمایه که از سال گذشته شروع شده بود همچنان ادامه دارد و این بانک 400 میلیارد تومانی در نیمه اول سال زیان هر سهم را سنگین تر کرد تا معادل بیش از نیمی از سرمایه اسمی شود.

براساس این گزارش، این بانک فرابورس از قبل دارای مشکلات متعددی چون ثبت افزایش سرمایه با تاخیر طولانی مدت ( از 353.5 به 400 میلیارد تومان)، توقف نماد حدود 6 ماهه سال گذشته ، تعدیل منفی 60 درصدی سود سال جاری ( از 257 به 102 ریال ) ، تحقق زیان 196 ریالی هر سهم در عملکرد 3 ماهه اول سال و تغییر مدیرعامل ۷ ماه بعد از فعالیت، افت 40 درصدی قیمت سهام (از 167 تومان اول سال به 103 تومان دیروز) و... داشته و با اعلام زیان سنگین دسه گل تازه ای به بار آورده است.

به این ترتیب ، "سمایه" در عملکرد 6 ماهه اول سال برای هر سهم 593 ریال زیان شناسایی کرده که معادل 237 میلیارد تومان بوده و بیش از نیمی از سرمایه 400 میلیارد تومانی آن را شامل می شود.

به این ترتیب در شرایطی نماد این بانک احتمالا" امروز بسته می شود که باید مدیران بانک سرمایه چه توضیحاتی خواهند داد.


-اگر بانکها.....رعایت کنند بورس رشد میکند
http://www.nadpco.com/#/NoavaranAminDetails?cat=2&id=28

-بسته جامع رونق بازار مسکن
http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940917000321

-8-فملی قیمت به زیر1200ریال کشیده شد وحجم معاملات بالا رفت


-این دلقما دل مارا برد هر چه منتظریم پایین بیاد نمیاد

-با سلام و احترام
کمرجان در یک صعود محدود،به نظر شما به کجا چنین شتابان؟
پاسخ تعداد سهام 20 میلیون ضمنا 3350الی 4880ریال والان در محدوده 4800الی 4900ریال خریدار دارد
باید در 3400ریال اشاره میکردید به هر حال مقاومت 5000ریال مهم است رشد رویایی همان 6000ریال است
شاید رشد کند وشاید هم اصلاح قیمت.....
همین دلقما یک بار از 2400 ریال تا 7400ریال
ویک بار دیگر نیز همین دلقما از 3500ریال تا 5000ریال
والان در محدوده 2600ریال ورشد سوم؟؟؟؟؟؟؟؟؟

-تا فردا خدا نگه دار

-

-

-

-


-

-

-

--

-


-
+ نوشته شده در سه شنبه 17 آذر 1394 ساعت 8:14 توسط حامد | | تعداد بازدید : 163

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.