close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
خدیزل حجم معاملات سنگین

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


خدیزل حجم معاملات سنگین

کانال سایت فعال مارا  با گوشی همراه  تلگرام نصب شده در سمت راست قسمت لینکها join کنید

کانال فعال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran@


-سلام روزبخیر بازار را از ساعت 9/05دقیقه رصد خواهیم کرد
-همچنان منتظر بازگشایی نماد خودرو هستیم وممکن است امروز بازگشایی نشود وبه هفته اینده موکول شود
-خدیزل همانطور که دیروز گفتیم در محدوده بالای 3600ریال دست به دست میشود وحجم معاملات شیفت صبح سنگین است
-منبع بورس نیوز
جدول اقساط وام ۱۰۰ میلیونی مسکن با نرخ سود ۲۰ درصدی
مدت زمان تسهیلاتمبلغ قسط ماهانهمبلغ کل بازپرداخت (سود به علاوه اصل وام)مبلغ کل سود پرداختی متقاضی
۵ ساله۳ میلیون و ۳۳۳ هزار تومان۲۰۰ میلیون تومان۱۰۰ میلیون تومان
۶ ساله۲ میلیون و ۸۵۷ هزار تومان۲۲۰ میلیون تومان۱۲۰ میلیون تومان
۷ ساله۳ میلیون و ۵۵ هزار تومان۲۴۰ میلیون تومان۱۴۰ میلیون تومان


منبع: مهر

-1-شاراک متعادل شد ان روز گفتیم برندگان سهم موقتا فروشندگان در سود بودند
-2-شپلی تنها یک مسیر پیش رو دارد ان هم اصلاح قیمت حمایت اول 1800ریال
-3-دیروز شیفت بعد از ظهر ما بیش از سی مطلب بدرد بخور از سایر کانال های فعالان حرفه در تلگرام  سایت درج کردیم
-4-شانتاژ های تبلیغاتی برای بالا بردن قیمت فاذر بی فایده است واصلاح قیمت ذات فاذر است
-5- رمپنا الان 6600ریال حمایت اول 6400ریال یک نگاهی به
Ichimoku Cloudsسهم بیاندازید وهمچنینBollinger Bandsونیم نگاهی بهMACDونهایتا بهRSIسهم

-نسبت نقدشوندگی بازار خرسی است
-بازدهی روزانه بازار تا این لحظه در نقطه صفر قرار دارد
-

یک کارشناس بازار سرمایه رشد P/E بازار را منوط به کاهش نرخ سود بانکی دانست و گفت: تا زمانی یک شرط برای رشد P/E بازار که نرخ سود سرمایه گذاری بدون ریسک بالا باشد نمی توان از بازار سهام انتظار رشد را داشت.

مدیر سرمایه گذاری شرکت سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی با اشاره به اینکه رکود بازار سرمایه دلایل متعددی دارد، معتقد است: بازار در حالی منتظر گزارش های ۹ ماه است که عملکرد شرکت ها در نیمه اول سال دور از انتظار سهام داران بود.

 به گزارش رادیوسهام به نقل از سنا، محمد صابونچی با اشاره به اینکه سهامداران عملکرد نامطلوب شرکت ها برای گزارش های ۶ ماهه را پیش بینی می کردند، گفت: با توجه به اینکه هنوز آثار رفع تحریم ها در بازار سرمایه نمود پیدا نکرده و اثری بر تولید و فروش شرکت ها نداشته است، نمی توان برای گزارش های ۹ ماهه انتظار تغییر خاصی داشت.

این کارشناس بازار سرمایه رشد P/E  بازار را منوط به کاهش نرخ سود بانکی دانست و گفت: تا زمانی که نرخ سود سرمایه گذاری بدون ریسک بالا باشد نمی توان از بازار سهام انتظار رشد را داشت.

وی با اشاره به اینکه افزایش قیمت سهام و رشد شاخص با افزایشP/E  اتفاق می افتد، گفت: این موضوع فقط با کاهش نرخ سود بانکی اتفاق می افتد.

وی به تلاش برای کاهش نرخ سود بانکی در ماه های گذشته توسط مسولان اشاره کرد و افزود: ولی در برهه فعلی و با توجه به افسار گسیخته شدن نسبی قیمت ارز در زمان محدود، مشخص نشدن تکلیف موسسات مالی و اعتباری غیرمجاز و نیز برخی مشکلات ترازنامه‌ای بانک‌ها، اجرایی شدن این موضوع همچنان در هاله‌ای از ابهام قرار دارد.

صابونچی پیش‌بینی کرد با توجه به کاهش شدید قیمت فلزات، نفت و محصولات پتروشیمی نمی‌توان امیدی به افزایش سودآوری شرکت‌ها از جنبه افزایش دلاری قیمت‌ها داشت، از‌این‌رو شرکت‌ها باید تمرکز خود را بر افزایش مقداری فروش و کاهش هزینه‌ها قرار دهند.


-به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، «رضا نجفی » امروز  در حاشیه شانزدهمین کنفرانس عمومی سازمان توسعه صنعتی ملل متحد (یونیدو)در مقر سازمان ملل در وین به خبرنگار صدا و سیما در وین گفت: همانطور که پس از جلسه جمع بندی گفته شد گزارش مدیرکل قرار است  اول دسامبر منتشر شود. یعنی گزارش احتمالا عصر فردا 10 آذر و یا حداکثر پس فردا 11 آذر منتشر خواهد شد.
-وقتی نقدی ومیبینی نزول سهم ها را لبخندی ملیح بر لب بزن واصلاح قیمت بازار را به فال نیک بگیر
-ده نماد رند دونماد متوقف وخارزم-خودرو وهشت نماد قرمزفملی رمپنا خبهمن فولاد تاپیکو فاذر  ذوب خساپا ناگفته نماند نمادهای رند بیش از 30 سهم است
-6- تمحرکه نیاز به اصلاح قیمت دارد ولی در محدوده پر ریسک همچنان با تقاضای مضاعف روبروست مقاومت 1900 حمایت 1350ریال
-7-تاپیکوبا ضعف قدرت نمایی در برابر مقاومت 2200ریال الان به حمایت 2100ریال فکر میکند

-من به موفقیت اقای ظریف در به نتیجه رساندن مذاکرات 99درصد خوشبین هستم ولی زمان میبرد واین زمان بری صبر ایوب می خواهد-واهالی  تالار بورس منتظر دیپلماسی منطقی اقای ظریف
-قابل توجه سهام داران گروه مسکن

رئیس کانون سراسری انبوه سازان مسکن:

سود روز شمار به اقتصاد ملی ضربه می زند

تبریز -ایرنا- رئیس هیات مدیره کانون سراسری انبوه سازان مسکن گفت: سود روزشمار یکی از عوامل افزایش قیمت تمام شده پول است و به اقتصاد ملی ضربه می زند.

  جمشید برزگر شامگاه دوشنبه در جمع خبرنگاران با بیان اینکه واحدهای اقتصادی از جمله واحدهای مرتبط با بخش مسکن با مشکلات جدی مالی روبرو هستند و با کمترین ظرفیت فعالیت می کنند، اظهارکرد: سود روز شمار برای سپرده های بانکی موجب انحراف نقدینگی از بخش تولید شده است.
وی با اشاره به سهم 15 درصدی بخش مسکن در اشتغال کشور گفت: بانک مرکزی با حمایت از واحدهای پیشران می تواند نقش مهمی در رونق اقتصادی داشته باشد.
برزگر با بیان اینکه طرح فروش اقساطی مسکن در راستای خروج از رکود این بخش طراحی شده است، افزود: در قالب این طرح، انبوه سازان واحدهای ساخته شده خود را با توافق خریدار به صورت اقساطی واگذار می کنند.
وی گفت: لازمه این طرح تضمینی است که با همکاری بانک صورت می گیرد تا کل اقساط به موقع، تسویه و سند ملک به نام فروشنده زده شود.
برزگر اعلام کرد: این طرح در صورت تصویب شورای پول و اعتبار تا آخر ماه جاری اجرایی می شود.

-8- تکمبابا تاخیر توافق حمایت زیر 700ریال با اجرای توافق هسته ای حمایت 700ریال.....تکمبا مثال بود تا اطلاع ثانوی هر سهمی را که میخواهید به طرفش بروید این دو فرضیه را بر فرضیه های تکنیکی وبنیادی اضافه کنید
-9-قثابت الان 974ریال حمایت اول 900ریال
-10 ذوب حمایت 1600ریال الان در مرز حمایت 2000ریال ویحتمل بازی زیر 2000ریال کشیده خواهد شد
-11- فملی حمایت 1200ریال الان 1232ریال البته حمایت معتبر تر 1150ریال
-حیف این وقت نیست تو تلگرام تلف میکنی دزهراوی مجوز افزایش گرفته وتوصا مجوز گرفته اما عکس العمل بازار صفر است  تا این لحظه اما این وبیمه چه خبر توش که اینجوری رشد کرده تا امروز ......1692ریال اخرین قیمت با حجم معاملات بالا
-12- توی این بازار تحلیل محلیل بنیادی تکنیکال میشه کشک نبروج 2600ریالی میشود 3783ریال وصف خرید
-13-نماد وملی هم که چند ماه پیش اشاره کردیم مخ کار میزنه ومیره بالا
-

به نام خدا
با سلام و احترام
سپاس خود را از زحمات شما اعلام می دارم و امیدوارم قسمت تما س با ما فعال شود،ما از سال ۸۷ با شما بوده ایم و خواهیم ماند و نهایت تشکر خود را بابت مطالب ارسالی و پاسخ به سوالات اعلام می دارم.با اینکه افرادی در نوشته هایشان با شما به درستی صحبت نکرده اند . اما این نیز بگذرد . چون دل شما روشن است ........

سلام ما را به  دوستان برسانید

با تشکر

پاسخ در این سایت حدود پنج نفر فعال هستند قصد مان هم بستن سایت نیست

اما ما را وادار کردند بخش نظرات را بعلت مزاحتمهای بیش از حد بستیم

امدیم تماس با ما را فعال کردیم باز هم مزاحمت ادامه داشت ماپنج نفر متاهل ودهها گرفتاری خانوادگی ومشکلات روزمره زندگی داریم اگر بنا باشد از کار کاسبی شیفت صبح بیفتیم باز هم تماس با ما را غیر فعال خواهیم کرد چشم تا ظهر دوباره فعال میکنیم-تماس با ما فعال شد
-سلام
اگه امکانش باشه ی مقدار در مورد روند بانک دی صحبت کنین -چرا علیرغم خبر افزایش سرمایه همچنان تو بازه منفی معامله میشه؟

و دلیل فعال شدن حقوقی تو معاملات امروز چی میتونه باشه؟

پاسخ شبح حل نشده موضوع هسته ای بر کل بازار احساس میشود امیدواریم با مدیریت وزارت خارجه حل شود وبانک دی وبسیاری از نمادها با خبر های مثبت درجا میزنند همین علت است


-مدیریت بورس باید خدیزل را در محدوده 2800ریال عرضه میکرد منبعد تمام عرضه های اولیه همین حکایت را دارند شانس همراه باشد 7 الی 8 درصد رشد ان هم شاید رشد بکند شاید هم نکند
-امروز روز نظارت بر بازار است روز رصد کردن است وروز شناخت فرصتها
-
اثر معامله 1000 میلیارد تومانی
توسط مدیرعامل:

اثر معامله 1000 میلیارد تومانی "شبندر" بر "پارسان" رسما" اعلام شد

مدیرعامل هلدینگ نفت و گاز پارسیان با تایید خرید بلوک ۱۷ درصدی پالایشگاه بندرعبارس در روز گذشته، اثر این معامله بیش از ۱۰۰۰ هزار میلیارد تومانی بر سود سال 95 "پارسان " را رسما" اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس،در پی عرضه دیروز بلوک 17درصدی پالایشگاه بندرعباس توسط سازمان خصوصی سازی و به وکالت از شرکت ملی پالایش و پخش، این بلوک بدون رقابت توسط نفت و گاز پارسیان به همان قیمت پایه 1000 میلیارد تومان خریداری شد و باید با پرداخن 20 درصد وجه نقد،  قطعی شود.

این بلوک شامل 2 میلیارد و 346 میلیون سهم "شبندر" بود که به قیمت پایه هر سهم 4294 ریال به صورت 20 درصد نقد و باقی در 5 قسط توسط "پارسان" خریداری شد تا این هلدینگ معروف بورسی علاوه بر دو پالایشگاه شیراز و تبریز، در آینده ایی نه چندان دور وارد ترکیب هیات مدیره پالایشگاه بندرعباس شود.

در این رابطه مرتضی عزیزی مدیرعامل هلدینگ نفت و گاز پارسیان اثر این معامله بر صورت های مالی "پارسان " را رسما" اعلام کرد که در محاسبات اولیه با رشد 7 ریالی سود هر سهم سال مالی آینده این هلدینگ یعنی 481 ریال همراه شده است.


-
نگاه ویژه نعمت زاده به صنعت برق/ توسعه صنعت برق شتاب می گیرد

نگاه ویژه نعمت زاده به صنعت برق/ توسعه صنعت برق شتاب می گیرد

وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: برنامه دولت برای صنعتی شدن ایران از مسیر برق می گذرد و توسعه صنعت برق شتاب می گیرد

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمدرضا نعمت زاده در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: برق زیرساخت توسعه هر کشور است و توجه به صنعت برق هم از سوی وزارت نیرو و هم از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت در دستور کار دولت قرار دارد.

وی افزود: برنامه دولت برای صنعتی شدن ایران از مسیر برق می گذرد. در این خصوص با همکاری وزارت نیرو مشکلات بر سر راه توسعه این صنعت را مرتفع می کنیم.

نعمت زاده ادامه داد: در دیدار با فعالان این صنعت، توجه شرکت های داخلی صنعت برق کشور را به لزوم ارتقای تکنولوژی و انتقال دانش به جای واردات قطعات خواستار شده ایم و مطمئنا با انتقال دانش و ارتقای تکنولوژی، روند توسعه صنعت برق شتاب می گیرد.


-شفارس مقاومت 5800ریال بوده تا محدوده 3800ریال افت کرده ویا افتش داده اند والان 5794ریال صف خرید این روزها گزارش ها وصورتهای مالی هم عجیب وغریب نشان داده میشوند حکایت همان شپاکسا 340 تومانی تا 230 تومان افت کرد ویهورفت بالای 300 تومن
-
در دیدار روسای جمهور دو کشور مطرح شد ؛
چین و آمریکا با اعلام حمایت دوباره از اجرای برنامه جامع اقدام مشترک «برجام» از گسترش و توسعه همکاری ها در جهت تحقق و اجرای کامل موارد آن خبر دادند.

به گزارش ملت بازار، تاکید دوباره آمریکا و چین در این خصوص در دیدار شب گذشته «شی جین پینگ» و «باراک اوباما» رئیسان جمهوری چین و آمریکا در حاشیه اجلاس جهانی تحولات اقلیمی سازمان ملل در پاریس صورت گرفته است.

از زمانی که توافق وین در ماه جولای امضا شد تاکنون چندین بار رهبران این دو کشور از این دستاورد ابراز رضایت کرده و در خصوص جزئیات آن با یکدیگر بحث و تبادل نظر کرده اند.

طرفین شب گذشته همچنین بیانیه ای در این خصوص منتشر کردند که در برگیرنده بندهای زیادی است و بر اساس گزارش خبرگزاری «شین هوا» قسمت هایی از آن مربوط به همکاری دو کشور در خصوص اجرای «برجام» است.

براساس این گزارش، دو طرف در بیانیه خود آورده اند که چین و آمریکا مصمم به اجرای برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) هستند و در این زمینه همکاری نزدیک تری خواهند داشت. در بیانیه خاطر نشان شده است دو کشور و طرف های دیگر باید تضمین کنند که «برجام» به درستی اجرا می شود و مشکلی در این زمینه وجود ندارد. بر این اساس «برجام» یک سند و توافقنامه بین المللی مهم دانسته شده است که همه دست اندرکاران تهیه آن باید به تعهدات خود پایبندی نشان دهند.

بخش دیگر بیانیه صادر شده از سوی طرفین در خصوص تعهدات دو کشور در باره کاهش انتشار گازهای گلخانه ای و سوخت های کربنی است. قرار شده است که بر اساس توافق دو طرف همچنین آمریکا تا یک دهه دیگر میزان انتشار کربن آلوده را بین 26 تا 28 درصد کاهش دهد و چین نزدیک به 20 درصد از انرژی مورد نیاز خود را از سوخت های بدون کربن بدست آورد.

در بیانیه طرفین خواستار تشدید مبارزه با گروه تروریستی و تکفیری داعش شده و بار دیگر بر تعامل جهانی در این زمینه و همکاری برای از بین بردن تروریست ها تاکید کردند. بیانیه مشترک چین و آمریکا همچنین تاکید می کند که باید به عاری سازی منطقه شبه جزیره کره از سلاح های هسته ای کمک کرد.

امنیت سایبری و حل و فصل اختلافات در دریای جنوبی و همکاری در زمینه کاهش آلودگی جهانی از دیگر موضوعاتی است که طرفین در باره آن بحث و تبادل نظر کرده اند و بیانیه نیز مفادی از آن را در بر دارد. چین و آمریکا خواستار حل صلح آمیز مساله دریای جنوبی شده اند که یکی از اصلی ترین منازعات آنها در عرصه بین المللی به حساب می آید.

انتهای مطلب
-14- نماد رتاپ حکایت ملانصر الدین در بازار منفی  رتاپ مثبت میزند وسرانجام همه را نقره داغ ویک روزی پرواز خواهد کرد
-تا شنبه خدا نگه دار

-استودیو بورس

http://www.studiobourse.ir


-سلام ايرانول بدجور داره منفي ميخوره

هنوز گزارشي هم نداده خبري ازش ندارين؟

پاسخ شارژ فکرم تمام شد شنبه بررسی میکنیم


-
-
-
+ نوشته شده در سه شنبه 10 آذر 1394 ساعت 8:18 توسط حامد | | تعداد بازدید : 110

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.