close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
اخابر

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


اخابر

سلام روزبخیر-iهشدار روزانه در اولین مرحله ورود به یک سهم پله اول فقط یکصد هزار تومان خرید کنید


-

کانال فعال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran@


-1-ثشرق سرصبح 1394ریال بیاد بیاورید زمانی که سر خط میدادیم در 1250ریال....اما همین سهم در اینده در میان مدت حتما اصلاح قیمتی هم خواهد داشت.....این متن زرد را فراموش نکنید
-غروب پاییزه دلم غم انگیزه ماه اذر برای بورس ماه ارام توام با اصلاحات قیمتی خواهد بودفضای مثبت سیاسی واقتصادی با برچیده شدن تحریم ها  دردی ماه برملا خواهد شد این ماه ماه نوسان گیری های کم حجم وکم عمق خواهد بود
-ذوب اول صبح دومیلیون سهم معامله یک سروگردن بالاتر از بقیه سهم ها سهام های رند دانه درشت خفته اند ولی ذوب بیدار است

-2-Ichimoku Cloudsتیپیکو میگوید مرا فعلا رها کن از خواب بیدارم نکن


-3- با انگشت روی میز بکوب وبگو نمیخرم نمیخرم مگر اینکه 100ریال افت کند
-4-گل باغ است وشاه گل باغ است فملی گر بشود 1200ریال اگر نشده ولش کن بشو بی خیال....سیگنال های ارامش دهنده خود مانع خریدهای هیجانی است
-یادتون نره حتما به کانال تلگرام ما ملحق بشوید در این سایت 3/30دقیقه به ما وصل هستید در گوشی همراه مخلوط به تلگرام بصورت 24 ساعته میتوانید وبه گپ وگفتگوهای ناقص ما گوش فرا دهید
-5-دامین اصلاح قیمت را از محدوده 3000ریال شروع کرده وتا دیروز در محدوده 2650ریال معامله میشده است حمایت اول 2400ریال است البته بعید است به این محدوده نزول کند
-6- بانک دی حمایت اول 1450ریال.....نیازی نیست به من نویسنده ناسزا بگویی خودت برو بقیه ماجرا را از کدال ووووو ته وتویش را در بیاور

-منبع بورس نیوز


دلایل تعدیل مثبت 14 درصدی در این نماد
-

سایه رکود بر بازار سرمایه


-

دسته گل یک بانک برای سال مالی آینده با کاهش ۳۳ درصدی سود


-شپلی پس از 1000ریال رشد تا محدوده2870ریال الان در 2631ریال صف فروش اما پرتقاضا
-از صبح خطوط اینتر نیتی ما مدام قطع  وصل میشود
-7- نوسان گیرانی که شپلی را ان گونه 1000ریال بازی رشد دادند روزی هم بسراغ فرض غالبر خواهند رفت
-8- غالبر حمایت 1250ریال مقاومت 1350و1400ریال هر نظر ماصرفا یک نظر است برای تست هر سهمی باید حداقل یکصد هزار تومان خرید تا بر روند مسلط شد
-
در گفت و گوی «ملت بازار» با یک مدیر سرمایه گذاری اعلام شد ؛
یک مدیر سرمایه گذاری رشد متوسط هفتگی ارزش معاملات بورس نسبت به ماه گذشته را به شرط تداوم نشانه خوبی دانست و تحرک و هیجان خرید در برخی از تک سهم ها صنایع مختلف بورسی را مورد توجه قرار داد و روند معاملات را پس از اجرایی شدن «برجام» پیش بینی کرد.

سید یاسر شریعت مدیر سرمایه گذاری شرکت ارزش آفرینان فدک در گفت و گو با ملت بازار با اشاره به کم رمق بودن معاملات روزانه در بازار سهام، اظهار داشت: واقعیت آن است که حجم و ارزش معاملات روزانه نشان دهنده رکود در بازار بوده اما متوسط هفتگی ارزش معاملات نسبت به ماه گذشته نشان از افزایش این متغیر دارد که در صورت تداوم آن نشانه خوبی به حساب می آید.

وی تحرک و هیجان خرید در برخی از تک سهم ها صنایع مختلف بورسی را مورد توجه قرار داد و خاطرنشان کرد: ممکن است برخی این اقدامات را به مثابه سفته بازی در بورس تلقی کنند اما واقعیت این است که در شرایط فعلی نقدینگی حاضر در بازار تمایل به تمرکز روی سهم های کوچک جدا از شرایط بنیادی آن دارد.

نوسان های 15 تا 20 درصدی در برخی از سهم ها

وی با تاکید بر اینکه نقدینگی روی یک صنعت خاص در بازار سرمایه تمرکز ندارد، گفت: در حال حاضر تک سهم هایی در بورس نوسان های 15 تا 20 درصدی را برای سهامداران خود داشته است که پیش از این کمتر شاهد آن بوده ایم.

شریعت با بیان اینکه ادامه این روند در بلندمدت می تواند تحرک در صنایع بزرگ و مطرح بورسی را به دنبال داشته باشد، گفت: ادامه دار شدن این روند می تواند به صنایع و شرکت های ارزنده بازار سرمایه تسری پیدا کند و ورود نقدینگی به این شرکت ها سرازیر شود.

2 عامل ورود نقدینگی به شرکت های کوچک

مدیر سرمایه گذاری شرکت ارزش آفرینان فدک در پاسخ به این سوال که دلیل ورود نقدینگی به صنایع و شرکت های کوچک بورسی را چه می دانید؟ گفت: دلایلی مانند حجم کم نقدینگی و سهام شناور پایین باعث شده که سهم های کوچک مورد اقبال بورس قرار بگیرد که این مهم می تواند مقدمه ای برای توجه به سهم های بزرگ بازار در میان مدت باشد.

واقعه مهم بورس در آذرماه

شریعت در ادامه با بیان اینکه بازار سرمایه برای یک ماه و نیم دیگر شاهد یک واقعه مهم و تاریخی خواهد بود، گفت: اجرایی شدن «برجام»، برخلاف خبر توافق هسته ای در تیرماه که بی تفاوتی بازار را در پی داشت، می تواند بورس را تحت تاثیر مثبت خود قرار دهد. البته شدت واکنش بازار بسته به موارد اجرایی توافق هسته ای متفاوت خواهد بود اما بدون شک این واکنش مثبت خواهد بود.

وی وضعیت بازار سهام بعد از عملیاتی شدن «برجام» را پیش بینی کرد و گفت: چنانچه زمان اجرایی شدن توافق هسته ای را آخر آذرماه در نظر گرفته شود نشانه های مثبت در بازار از دو هفته پیش از این رویداد نمایان خواهد شد و بورس به استقبال آن خواهد رفت.

شریعت با بیان اینکه نمی توان رقم دقیقی از شاخص کل بورس تا پایان سال ارایه داد، گفت: بسیاری از گروه های بورسی به خصوص سهام ارزنده قابلیت رشد تا 15 درصد را در کوتاه مدت خواهند داشت.

صنایع دارای مزیت برای خارجی ها

وی با اشاره به بحث ورود سرمایه گذاران خارجی بعد از رفع تحریم های بین المللی، گفت: شرکت های بزرگ خارجی آماده امضای قرارداد با ایران و ورود سرمایه های خود هستند اگرچه ریسک های زیرساختی هم در صنایع مورد توجه خارجی ها وجود دارد که به عنوان تهدید مطرح است اما سرمایه گذار خارجی هشیار بوده و ریسک ها و فرصت ها را در کنار هم مورد بررسی قرار می دهد.

شریعت از جمله صنایع موردتوجه کشورهای خارجی را صنعت توریسم، پتروشیمی، حمل و نقل و خودرو عنوان کرد.

ملت بازار- حاجی زاده
-
آخرین وضعیت راه‌اندازی لیزینگ مسکن/ تشریفات قانونی واسپاری مسکن
یک مقام بانک مرکزی اعلام کرد:

آخرین وضعیت راه‌اندازی لیزینگ مسکن/ تشریفات قانونی واسپاری مسکن

یک مقام مسئول در بانک مرکزی گفت: مقررات و دستورالعمل فعالیت لیزینگ مسکن در بانک مرکزی در حال بازنگری بوده ولی هنوز نهایی نشده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حمیدرضا غنی آبادی درباره آخرین وضعیت مجوز لیزینگ مسکن به مهر گفت: هم اکنون مقررات و دستورالعمل نحوه فعالیت لیزینگ مسکن در کشور در حال بازنگری است تا با نهایی شدن آن، امکان فعالیت لیزینگ مسکن در کشور فراهم شود.

مدیر اداره مطالعات و مقررات بانکی بانک مرکزی افزود: اما هنوز این مقررات و دستورالعمل‌ها نهایی نشده است و در صورت تصویب و طی تشریفات قانونی، دستورالعمل ابلاغ و لازم الاجرا می شود.

طرح دولت برای سرعت بخشیدن به رونق اقصادی در حالی اجرایی شده که چندان توجه جدی به بخش مسکن در آن نشده است، در حالی که بسیاری بر این اعتقاد بودند که با تحرک بخشی به بخش مسکن کشور و وابستگی بخش عظیمی از تولیدات به آن می تواند به رونق بخش تولید و اقتصاد کشور کمک کرد.

برهمین اساس، دولت برنامه مشخص و مدونی برای رونق بخش مسکن در بسته دوم اقتصادی خود در نظر نگرفته است. پیش از این دولت برای رونق بخش مسکن، طرح‌های دیگری را در دستور کار داشت و از جمله آنها افزایش وام مسکن بود. طرح دیگر راه اندازی لیزینگ مسکن بود که از طریق آن تا ۸۰ درصد قیمت مسکن می‌توانست از طریق شرکت‌های فعال در این بخش به صورت وام ارائه شود.

راه‌اندازی لیزینگ مسکن از چند ماه گذشته در دستور کار قرار گرفته اما هنوز این برنامه با موافقت نهایی بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار مواجه نشده است.

در عین حال، جلسات سه جانبه ای برای راه اندازی لیزینگ مسکن پیش از این میان کانون شرکت‌های لیزینگ، وزارت راه و شهرسازی و بانک مرکزی برگزار شده است.

البته ولی الله سیف رئیس کل بانک مرکزی در خصوص لیزینگ مسکن گفته است: تمامی ایده‌ها بر روی میز است و به تدریج اجرایی می‌شود، لیزینگ مسکن نیاز جامعه هدف خاصی را تامین می کند و ما به تدریج این طرح را به نظام بانکی معرفی می‌کنیم تا تحرک لازم در بخش مسکن ایجاد شود.

انتهای پیام


-موج رشد یک سهم خبر نمیکند چه زیان ده باشد چه سود ده این اتفاق ناگهانی وبا سرعت در کمتر از 30 ثانیه بوقوع می پیوندد
-9-شگل 7000ریالی که الان در 9308ریال صف خرید است ممکن است بتواند مقاومت 10000ریال را ثبت کندباید منتظر روزهای اینده ماند

-سه پیشنهاد برای خروج از رکود

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940901000473


-

واردات برنج آزاد شد

بر اساس مصوب شورای اقتصاد، مقرر شد که به ازای هر کیلوگرم واردات برنج خارجی ۵۰۰تومان مابه التفاوت به غیر از تعرفه از وارد کننده گرفته شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، محمود حجتی وزیر جهاد کشاورزی با ارسال نامه‌ای به محمد رضا نعمت زاده وزیر صنعت، معدن و تجارت (در تاریخ 28/8/94)، واردات برنج را با توجه به مصوبه شورای اقتصاد آزاد اعلام کرد.

بر این اساس واردات برنج از تاریخ 4 آذر به مدت 3 ماه با حداکثر یک ماه زمان تمدید آزاد شد.

دراین نامه حجتی از وزیر صنعت خواسته است که از واردکنندگان تعهد گرفته شود که تنها در تاریخ یاد شده اقدام به واردات کنند.

بنابر گزارش‌های منتشر شده، برای افزایش قیمت تمام شده برنج وارداتی، رقابت پذیری برنج ایرانی، مبلغ برنج مشخص شده است که توسط گمرک اخذ می‌شود.

-با سلام

قصفها

پاسخ سهمی که از 2700ریال تا 6500ریال رشد نموده است هیچی ......باید اصلاح قیمت کند


-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-+ نوشته شده در یکشنبه 01 آذر 1394 ساعت 7:33 توسط حامد | | تعداد بازدید : 113

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.