close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
صنعت دارودر بورس

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


صنعت دارودر بورس

سلام روزبخیر-هشدار روزانه وهمیشگی ورود به هر سهم در اولین مرحله فقط تستی 100هزار تومان


-

کانال فعال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran@


-بازار را از ساعت9/06دقیقه رصد میکنیم با یک جهش قیمتی ثشرق تا 1381 ریال حتما بیاد دارید قبل تا محدوده 1250ریال اصلاح قیمت میکرد مهم زمان ورود وزمان دقیق خروج است


-پاسا 1860ریالی الان 2050ریال هم معامله میشود اما گزارش خوبی نداده است رجوع کنید به کدال
1-بررسی نماد ذوب حمایت 1900ریال مقاومت 2100ریال الان 2081ریال اما در همین محدوده 200ریالی در رفت وبرگشت است
2-بررسی نماد فملی حمایت 1200ریال مقاومت 1350ریال الان 1273ریال

-شیران در اخرین صورت سود وزیان پیش بینی خود را 1507ریال اعلام کرده است
-هر روز صبح هیجان زده با بازار حمله نکنید فرمان سهم ها در کدال چرخیده میشود منتهی اثرش بر سهم ممکن است در تعدادی از سهام با تاخیر باشد ودر تعدادی اثر مثبت ومنفی انی ولحظه ای داشته باشد
3-بررسی نماد شلیا الان صف خرید حمایت 1350ریال مقاومت 1600و1700ریال علت درج تعداد کم سهام شرکت است8082000میلیون سهم یک شرکت 80میلیونی همیشه فضای محدودی دارد سهام شناور زیر 1 درصد

-4-بررسی سایت پارس فایناس.....بورس اول تحقیق است بعد خرید

http://parsfinance.ir- کارشناسان از دوران پساتحریم می گویند؛ قابلیت صادرات مواد پتروشیمی، سیمان، فولاد، زعفران و پسته از بورس کالاتیک بزنید
-
بهرامی ارض اقدس مشاور معاون اجرایی رئیس‌جمهور :
بهترین گزینه برای خروج از رکود اعطای وام بود / تزریق 2 هزار میلیارد تومان به صنعت خودرو
همین اقدام در خصوص سیمان ، فرش و لوازم خانگی نیز در حال اجراست و بازنشستگان و کارکنان دولت که دارای میزان درآمد مشخص هستند و دولت نیز از بازپرداخت اقساط آنها اطمینان دارد می تواند مقدمه ای برای اعطای کارت های اعتباری مانند کشورهای توسعه یافته باشد.
 

کنترل تورم سیاست های انقباضی خود را می طلبد و در مقابل دولت برای جلوگیری از توزیع پول و انتشار اسکناس بسته خروج از رکود را ارائه داد این در حالی است که تعمیق رکود باعث می شود این دستاورد ارزشمند زیر سوال برود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه ( سنا) و به نقل از ایلنا، عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران در خصوص ارائه وام از سوی دولت به کالاهای بادوام اظهار داشت: شرایط فعلی در تاریخ جمهوری اسلامی ایران کم سابقه است ، رکود عمیق همراه با تورم وضعیت را سخت تر کرده است.

وی افزود: هر چند تورم کاسته شده اما همچنان میزان آن دو رقمی است اما همه کارشناسان اقتصادی به اتفاق معتقدند کنترل تورم از سوی دولت کار ارزشمند و موفقیت آمیزی بوده است و دولت موفق شد تورم را از 45 درصد به 15 درصد طی 2 سال برساند.

بهرامی تصریح کرد: این کنترل تورم سیاست های انقباضی خود را می طلبد ودر مقابل دولت برای جلوگیری از توزیع پول و انتشار اسکناس بسته خروج از رکود را ارائه داد این در حالی است که تعمیق رکود باعث می شود این دستاورد ارزشمند زیر سوال برود.

وی با بیان اینکه دولت باید ضمن کاهش تورم اقدامی برای خروج از رکود می کرد افزود: بسیاری از مشکلاتی که وجود دارد مشکلات به جا مانده از دولت نهم و دهم است بدهی های گسترده به شبکه بانکی و الزام به پرداخت یارانه که عدد کمی هم نیست و رقم آن حدود 2 برابر بودجه عمرانی کشور است همچنین 400 هزار پروژه نیمه تمام ، 80 هزار میلیارد تومان بدهی به پیمانکاران و تعطیلی 80 درصد بنگاهها در شهرک های صنعتی از آن جمله هستند.

عضو هیأت نمایندگان اتاق بازرگانی و صنایع و معادن تهران ادامه داد: دولت توانست در این مدت به اصلاح روابط بین الملل بپردازد که مهمترین آن برداشتن تحریم ها است که اگر زودتر به نتیجه برسد منجر به تسهیل در سرمایه گذاری های خارجی ، افزایش صادرات غیر نفتی و مبادلات بین المللی و نیز آزاد شدن منابع بلوکه شده خواهد شد و می تواند سرمایه گذاری مولد ایجاد می کند .

وی افزود: اما در حال حاضر این امکان وجود ندارد و شاید طرح اعطای وام و تسهیلات برای کالاهای بادوام و کاهش سپرده های قانونی بانک ها از معدود گزینه ها برای تزریق نقدینگی به اقتصاد کشور و خروج از رکود بود دولت چاره دیگری جز این گزینه نداشت .

وی افزود: غیر از این تصمیم اگر دولت اقدام به افزایش نرخ ارز می کرد بهای همه کالاها افزایش می یافت، با انتشار اسکناس هم تورم رشد می کرد پس یکی از اندیشه های جمعی که کمترین اثر ضد تورمی را به همراه داشت و باعث رونق اقتصادی می شد همین موضوع بود.

بهرامی ارض اقدس تصریح کرد: با طرح اعطای وام 25 میلیونی به خودرو این کالا به سرعت فروش رفت و خریداران آن هم به سرعت شناسایی شدند و 2 هزار میلیارد تومان به بخش صنعت خودرو تزریق شد.

وی در خاتمه گفت: همین اقدام در خصوص سیمان ، فرش و لوازم خانگی نیز در حال اجراست و بازنشستگان و کارکنان دولت که دارای میزان درآمد مشخص هستند و دولت نیز از بازپرداخت اقساط آنها اطمینان دارد می تواند مقدمه ای برای اعطای کارت های اعتباری مانند کشورهای توسعه یافته باشد


-5-بررسی نماد تاپیکو مقاومت 2340ریال حمایت 2100ریال الان2200ریال  کمترین بازه روز 2196ریال نوسان کم ریسک
-6- حمایت پترول 1300ومقاومت 1500ریال الان وسط ماجراست کل جنگ ودعوا سر همان 100ریال نزول وصعود است
-

وزیر انرژی قطر در تهران:

قطر از لغو تحریم‌های ایران استقبال می‌کند

وزیر صنعت و انرژی قطر از لغو تحریم های ایران و آن چه بازگشت ایران به خانواده تجاری جهان خواند استقبال کرد.

به گزارش گروه اقتصادی خبرگزاری تسنیم، وزیر صنعت و انرژی قطر از لغو تحریم های ایران و آن چه بازگشت ایران به خانواده تجاری جهان خواند استقبال کرد.

محمد السعده که برای شرکت در نشست سران مجمع کشورهای صادرکننده گاز به تهران سفر کرده است گفت: «نشست هایی که در تهران برگزار می شود بسیار اهمیت دارد چرا که مسائل و موضوعات اساسی در جریان این نشست ها مورد بحث قرار می گیرد.»

وی افزود: مجمع کشورهای صادرکننده گاز تولید مازاد قابل توجهی دارد که می تواند برای مصرف کنندگان مفید باشد.

مجمع کشورهای صادرکننده گاز از ایران، قطر، الجزایر، بولیوی، روسیه و امارات به همراه تعدادی از کشورهای ناظر تشکیل شده است.

لغو تحریم نفتی ایران و افزایش صادرات نفت این کشور تاثیر عمده ای می تواند بر بازار نفت داشته باشد و باعث افت بیشتر قیمت ها شود.

در حالی که کشورهای عربی حاشیه خلیج فارس به ویژه عربستان همزمان با وضع تحریم نفتی علیه ایران صادرات نفت خود را افزایش دادند اکنون انتظار می رود این کشورها برای حفظ تعادل در بازار به موازات افزایش صادرات نفت ایران، فروش نفت خود را کاهش دهند.


-7-حمایت شیران 6200ریال است ونیاز به اصلاح قیمت دارد البته اگر اصلاح قیمت بکند
-8-رمپنا نزول از 7480ریال حمایت اول 6400ریال
-

سوئیفت دوباره فعال می‌شود/ برجام ۱۵ سال به طول می‌‌انجامدتیک بزنید


-در کانال تلگرام ما عضو شوید تا 24 ساعته با ما در تماس باشیدحدود یک ماهی زمان میبرد تا مطلب گذاری های ما در تلگرام روان تر وحرفه ای تر شودادرس بالا ی پست درج شده است
-حدود 55 روز تا لغو تحریم ها زمان باقیمانده
-وکار صف فروش است نمودار را نگاه میکریم از خودم سوال کردم طرف با چه تحلیلی در 3200ریال این سهم را میخریده است الان 2774ریال  حدود 3/2میلیون صف فروش.....
-بانکها از بس بی حساب وکتاب سود 20 درصد سپرده تقسیم کرده اند راهی بجز کاهش سود سپرده برایشان نمانده است بلای جان اقتصاد ایران همین نمره 20 است1- سود سپرده20 درصدی 2- سود تسهیلات 20 درصدی 3- اوراق مشارکت 20 درصدی اگر این سه مدل مثلث اقتصادی نبود الان هیچ انباری انباشته از کالا نبود

-ما هیچ پیامی که در تلگرام فعال هستیم را دریافت نمیکنیم

پاسخ -لینک را باید            در گوشی نصب کنید اگر بلد نیستید بدهید نصب کنند


-
وبیمه  اکبری
1394/08/30 10:49
  این حجم وبیمه چی میخواد بگه چون به تجربه بعد از این حجم سنگین سهم باید افت کنه
پاسخ  تا همین محدوده هم رشد پر ریسک بوده است حتی احتمال رشد هم که داشته باشد معمولا سهام دار خرد باید فاصله بگیرد از سهم وسود را شناسایی کند

-
بورس پرس خبر می دهد:

مورد استثنایی بورس با رشد بدون وقفه ۱۸۷ درصدی یک شرکت در ۲۳۶ روزکاری

سهام یک شرکت مشروط طی ۲۳۶ روزکاری با رشد بدون وقفه، بی سر و صدا و بدون دلیلی خاص ۱۸۷ درصد افزایش یافته و به مورد استثنایی بورس تبدیل شده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، هر چند رویدادهای جالب و استثنایی مثبت و منفی بورس کم نیستند اما جدیدترین مورد این جریان به شرکت مشروط تهران شیمی اختصاص دارد که بی سرو صدا و بدون جلب توجه، رشد خیره کننده ایی را ثبت کرده و مهمتر از آن در 236 روز کاری مستمر، حتی یک روز هم منفی نبوده و یک نفس نظاره گر افزایش قیمت سهم شده است.

براساس این گزارش، این شرکت فعال در صنعت دارو از 5 اسفند 74 با قیمت 575 تومانی هر سهم وارد بورس شده و بازدهی سهام آن در یک سال اخیر ( از اول آذر سال گذشته تا چهارشنبه پیش) حدود 187 درصد بوده است. در این میان انچه به استثنایی بودن آن انجامیده این است که قیمت سهام "شتهران" در همه 236 روزکاری گذشته با رشد همراه بوده و حتی یک روز هم منفی نشده است. آن هم بدون وجود دلیل خاصی و بی سر و صدا.

این درحالی است که هیات پذیرش بورس در جلسه 6 تیر امسال وضعیت شرایط حضور این شرکت را مورد بررسی داده و اعلام کرده تهران شیمی با سرمایه 14.8 میلیارد تومانی به دلیل عدم رعایت حداقل سرمایه 20 میلیارد تومانی شرکت های بورسی ، نمره نامناسب اطلاع رسانی و میزان اندک و 3 درصدی سهام شناور آزاد نتوانسته شرایط ادامه حضور در بورس را احراز کند.

بر همین اساس مقرر شده بود مدیران "شتهران" با کارشناسان بورس جلسه ایی را برگزار و در این موارد تصمیم گیری کنند تا در صورتی که این شرکت نتواند حداقل شرایط های تعیین شده در دستورالعمل را احراز کند از بورس اخراج و به فرابورس منتقل شود اما تاکنون نتیجه ایی در این رابطه اعلام نشده است.

برپایه این گزارش، درحالی ترکیب سهامداری « شتهران» شامل اشخاص حقیقی و از جمله یک شخصی حقیقی با مالکیت 42 درصدی است که یک مقام مسئول در این شرکت در پاسخ به این سئوال که آیا رویداد مثبتی مانند تعدیل سود، افزایش سرمایه، فروش دارایی ، تولید یک محصول و... از این شرکت در پیش است که باعث رشد بی وقفه 187 درصدی قمیت شده ؟ به بورس پرس توضیح داد: خیر. به جز موضوع عرضه و تقاضا  و تمایل سرمایه گذاران به خرید، دلیل خاصی برای رشد قیمت سهام وجود ندارد.

وی ادامه داد: این نکته برای مدیران این شرکت دارویی هم جالب شده است.


-

نرخ سود اولین صکوک استصناع ۲۳ درصد است و ثابت می ماند/ پیش بینی استقبال تیک بزنید


-سلام

جسارتا ما که به هر شیوه مرسوم و غیر مرسوم و با یاری هر کدام از دوستان تلاش کردیم نتوانستیم به کانال وصل بشیم. فقط ارجاع میشویم به یک بوت

پاسخ صبح تعداد عضو شده 97 نفر بود الان شد 103 نفر پس مشکل در نحوه عضو شدن شماست با افراد متخصص مشورت کنید شاید یک جایی را....///// اشتیاه میزنیدمن هم بلد نبودم پسرم نصب کرد


-قپیراپیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1395/04/31 با سرمایه 200,000 میلیون ریال مبلغ 504 ریال به طور خالص پس از کسر مالیات می باشد.

-منبع بورس نیوز-منبع بورس نیوز


دلیل اصلی تعدیل منفی 19 درصدی در این نماد

-9- اخابر حمایت 2200ریال مقاومت 2400ریال
-این کمال بی انصافی است در شبکه های اجتماعی مدام از یک سهم خاص تبلیغ کنید شما بازار را منصفانه نگاه کنید واز دروغ گفتن فاصله بگیرید ما در این سایت حداقل صحبتهایمان در مورد گروه خودرو است چون بیش از حد اماتورها در این صنعت حضور دارندچند نفر می امدند مدام در بخش نظرات از فلان سهم تبلیغ میکردند خوب بخش نظرات را بستیم

-10-رتکو


با سلام و احترام
با توجه به
به اطلاع می رساند، در پایان معاملات امروز نماد معاملاتی حق تقدم شرکت بازرسی فنی و کنترل خوردگی تکین کو با توجه به پایان مهلت پذیره نویسی،متوقف خواهد شد.مدیریت بازار
نظرتان در مورد نماد رتکو چیست؟

پاسخ صد تومان رشد داشته است در میان مدت منتظر میمانم اصلاح قیمت کند نکرد میروم سراغ سهم دیگری بدنبال یک سهم ماه وپری


-تا فردا خدا نگه دار ساعت 12/23 دقیقه دارم میرم حقوق بازنشستگی مامانم را بهش بدم هشتاد سال سن دارد از ان زنهای ترک اذری زبان با لهجه
-
-+ نوشته شده در شنبه 30 آبان 1394 ساعت 7:9 توسط حامد | | تعداد بازدید : 134

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.