close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
پاسا

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


پاسا

سلام روز بخیر


-

کانال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran@


- خوب بازار را از ساعت 9/7دقیقه رصد میکنیم
-

جریمه انحراف از پرداخت سود نقدی تیک بزنید
-پس از اصلاح قیمت دیروز بازار امروز بازار میل به اصلاح ندارد ویا اصلاح قیمت بسیار بسیار جزیی است
-اینجا تماس با شما فقط 3/30ساعت بود اما در تلگرام کانال 24 ساعته هست البته اگر تلگرام فیلتر نشود
-گروه قند مثل لبوی شیرین قرمز قرمز سرانجام شفاف سازی ها موثر مواقع شد
1-بررسی نماد فنوال کف 800 سقف 900 ریال با گزارشهای موجودفعلی در کدال بالاخره یک موجی دارد حالا کی خدا داند فقط کنترل کنید
-ثشرق هم مقداری مثبت میزند البته ماه اینده مجمع سود دارد وازاد سازی سهم های افزایش سرمایه
-2-بررسی سهم دیران گروه دارو معمولا بجز دو سه نماد بقیه پوششهای سود قابل قبولی ارائه میدهند دیران در اینده یک موج صعودی داردتمرکز کنید ببینید میتوانید در 3600ریال یک صد هزار تومان از این سهم تستی بخرید منظور فقط این سهم نیست همیشه در مقابله با هر سهمی هوش روانی وعقلی خود را بسنجید
- مفت مفت از چنگ تان -واتی -کطبس- غپینو-شپاکسا و....... دهها سهم تپل باحال با سود کم پرید ورفت خونه خاله بقول ترکها الله واکبر غپینو امروز 300تومن هم معامله میشه
-بقول معروف از بازار جا موندی از اجتماع رشد عقب موندی چون گفته بودم نرو مکانهای پر بازدید مثل تالار ها وفروم های بورسی اونجا جیزه
-3-بررسی نماد وبصادرتمرکز وتسلط بر بازار بورس سخت ترین کار وسخت ترین مربی گری دنیاست خیلی مهارت میخواهدحمایت 840ریال مقاومت  880ریال بازی سر 40ریال
-4-بررسی نماد وگردش حمایت 1200ریال مقاومت 1400ریال الان 1251 ریال
-سوال کاربر در مورد کگل ....حمایت اول 1600ریال کلا نظارت اگر تحرکی در سنگ اهنی ها بوجود بیاید در اخبار رسانه های جمعی سریعا منتشر خواهد شد
-5-بررسی گروه لیزینگ اگر در اینده برای بار دوم موج فروش خودروهای اقساطی وام 25میلیونی راه بیفتد این حرکت منجر به منفی شدن گروه لیزینگ خواهد شد
-6- بررسی نماد وغدیرافت قیمت وغدیر را تحت نظر بگیرید
-7- بررسی نماد خبهمن  بنظر میرسد در 1700ریال حمایت میشود
-8-بررسی سهم دبالک خط تولید جدیدی قرار است راه اندازی کند سهم تحت نظر
-تا این لحظه همراه اول با 48واحد تاثیر منفی وغدیر 18واحد وبملت 10وبصادر 6واحد منفی بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل که الان91 واحد منفی است گذاشتند
-
مدیرکل دفتر بازرگانی سازمان توسعه تجارت خبر داد

خبر خوش برای صادرکنندگان: سود بانکی برای صادرات کاهش می‌یابد

یک مقام مسئول سازمان توسعه تجارت گفت:4 مقوله کاهش سود تسهیلات بانکی شامل هزینه حمل کالاهای صادراتی،کمک هزینه به تبلیغات، هزینه‌های بازاریابی و حضور تولیدکنندگان در نمایشگاه‌های خارجی و قرارداد عاملیت بانک‌ها در حال انجام است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، فرهاد نوری در گفت‌و‌گو با ایسنا اظهار کرد: تحریک تقاضا آغاز شده است و سال آتی سالی بسیار امیدوارکننده برای کشور در بحث توسعه صادارت است.در حال حاضر قیمت کالای صادراتی یک چهارم قیمت کالای وارداتی است، یعنی کمتر از 500 دلار لذا لازم است قیمت ها به نفع صادارت تغییر کند. روند بسترسازی برای صادرات آغاز شده اما هنوز راضی‌کننده نیست.

نوری با بیان اینکه در سال‌جاری رشد اقتصاد دچار رکود شد، تصریح کرد: وضعیت پردازش صادرات از مناطق آزاد راضی‌کننده نیست و برخی مناطق آزاد محل واردات آسان شده‌اند. این درحالی است که مناطق ویژه اقتصادی برای جذب سرمایه‌گذار خارجی و کمک در روند توسعه صادرات کشور راه‌اندازی شدند و باید در این خطوط قرار گیرند.

وی در خصوص میزان واردات برنج اظهار کرد: میزان نیاز واردات برنج از سوی وزارت جهاد کشاورزی به ما اعلام می‌شود و ما نیز بر اساس میزان اعلام نیاز، مجوز واردات صادر کرده ایم. برنج یکی از اقلام مهم وارداتی به کشور بوده که مدت زمانی پس از برداشت برنج انجام شد.

نوری با اشاره به اینکه ظرفیت سنجی ها از سوی اصناف بررسی شده و انبار ها نیز دقیق بررسی شده اند، تصریح کرد: پس از برنج، گندم، سویا و خوراک دام از جمله اقلامی بودند که وارد کشور شده‌اند.

مدیرکل دفتر خدمات بازرگانی سازمان توسعه تجارت با بیان اینکه گیلان استانی پرنعمت است و پتانسیل های صادراتی زیادی دارد، ادامه داد: باید توسعه تجارت خارجی و اقتصاد را در این استان مانند سایر استان‌های کشور رو به جلو نگه داریم.

وی تاکید کرد: برای توسعه تجارت خارجی و اقتصاد در کشور بر بنگاه‌های بزرگ مقایس تکیه خواهیم کرد، زیرا می توانند در صحنه‌های بین‌المللی هزینه‌ها را پوشش دهند و قدرت چانه‌زنی داشته‌ باشند.

انتهای پیام


-بعد افزایش سرمایه


پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1394/12/29 با سرمایه 75,000,000 میلیون ریال مبلغ 137 ریال........پوششدر شش ماهه 74درصد اگر مانند قضیه خودرو شوکی به بازار اهن الات وارد شود وفولاد موفق به فروش بیشتر شود امکان تعدیل مثبت وجود دارد


-شناخت عیوب سهام داری

یکی از عیبهای ما من جمله خودمن در این است سهم را خوب رصد میکنیم خوب میخریم ولی در فروش البته نه همیشه ولی در بعضی مواقع بعلت ثبت سود با عجله میفروشیم


-با سلام و احترام
صندوق سرمايه گذاري گنجينه آرمان شهر تقریبا هر روز در حال جمع کردن نماد بمپنا هست
-
بازارهای سهام آسیایی پس از ریزش گسترده روز دوشنبه که در واکنش سرمایه‌گذاران به حملات تروریستی پاریس شاهد بودند، امروز با دنبال کردن وال استریت صعود کردند.

به گزارش ملت بازار، شاخص MSCI از بازارهای آسیا اقیانوسیه بجز ژاپن 1.7 درصد صعود کرد و از پایین‌ترین رکورد شش هفته‌ای که روز دوشنبه در پی ریسک گریزی سرمایه گذاران تجربه کرده بود، بهبود یافت. شاخص کسپی کره جنوبی 1.4 درصد، S&P و ESX200 استرالیا 1.8 درصد، هنگ سنگ هنگ کنگ 1.9 درصد و شانگهای کامپوزیت 1.4 درصد صعود کردند.

شاخص نیک‌کی 225 توکیو 1.6 درصد بالاتر ایستاد. شاخص‌های سهام بازارهای تایوان و سایر کشورهای آسیای جنوب شرقی هم مثبت شدند. تحلیلگران بر این باورند احتمال زیادی وجود دارد که بانک مرکزی ژاپن پس از آمار اخیری که نشان داد اقتصاد این کشور به رکود بازگشته است، تدابیر محرک مالی بیشتری را تصویب کنند. اقتصاد ژاپن در سه ماهه سوم امسال 0.8 درصد در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته کوچک شد.

نگرانی از آینده

به گفته هیکارو ساتو، تحلیلگر شرکت دایوا سکیوریتیز در توکیو، سرمایه‌گذاران فکر می‌کنند که حملات در پاریس تاثیر اندکی بر اقتصاد جهانی در بلندمدت خواهد داشت. با توجه به تحولات جدید، بازار ممکن است در آینده تاثیر بپذیرد، اما در حال حاضر اجماع بازار بر این است که حملات تاثیر محدودی بر بازار سهام دارند.

شاخص داوجونز 1.4 درصد و S&P500 به میزان 1.5 درصد رشد کردند و نزدک کامپوزیت 1.2 درصد افزایش یافت. بازارهای سهام اروپایی هم روز دوشنبه قوی ظاهر شدند و شاخص FTSEurofirst 300 به میزان 0.16 درصد صعود کرد و شاخص کک 40 فرانسه که در نخستین دقایق آغاز معاملات، 1.1 درصد ریزش کرده بود، تنها 0.12 درصد کاهش نشان داد.

انتهای مطلب

منبع: ایسنا

-
دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی خبر داد ؛
دبیر انجمن صنایع لوازم خانگی اعلام کرد: اطلاعات مربوط به تولید‌کنندگان لوازم خانگی برای شرکت در طرح کارت اعتباری خرید کالا توسط وزارت صنعت‌ جمع‌آوری شده و بانک مرکزی در حال بروزرسانی دستگاه‌های پوز نمایندگی‌های فروش است که ثبت نام برای این طرح از هفته آینده آغاز می‌شود.

به گزارش ملت بازار،حبیب‌الله انصاری امروز در نشست خبری پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی با اشاره به آخرین وضعیت طرح خرید کالا با کارت اعتباری 10 میلیون تومانی اظهارداشت: جمع‌آوری اطلاعات از سوی تولید‌کنندگان زمان‌بر بود و نباید شرایطی پیش می‌آمد که برخی تولید‌کنندگان حتی در فاز اول، از این طرح جا بمانند؛ بنابراین طی روزهای اخیر اطلاعات این موضوع جمع‌آوری شد و در اختیار وزارت صنعت قرار گرفت.

وی با بیان این‌که اطلاعات تولید‌کنندگان و نمایندگی‌های فروش در اختیار بانک مرکزی قرار گرفته است، ادامه داد: در حال حاضر بانک‌ها در حال بروزرسانی دستگاه‌های پوز نمایندگی‌های فروش کالا هستند که ظرف سه - چهار روز آینده این کار انجام می شود و ثبت‌نام برای دریافت کارت‌های اعتباری از هفته آینده آغاز خواهد شد.

پیش‌بینی استقبال 10 میلیون نفری

دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی با بیان این‌که پیش‌بینی می‌کنیم حدود 10 میلیون نفر از این طرح استقبال کنند، گفت: البته برخی از تولید‌کنندگان در بعضی شهرها نمایندگی فروش ندارند که این موضوع باید توسط خود تولید‌کنندگان حل شود.

انصاری افزود: در مرحله‌ اول بازنشستگان و حقوق‌بگیران مشمول این طرح می‌شوند، اما به این معنی نیست که فقط این بخش را در بر بگیرد بلکه در فازهای بعدی همه مردم می‌توانند ازاین تسهیلات استفاده کنند.

وی درباره‌ این‌که چه مقدار اعتباری برای این طرح از سوی بانک مرکزی در نظر گرفته شده است، اظهار کرد: طبق مذاکراتی که داشته‌ایم قرار نیست که در فاز اول این کارت‌ها ارائه شده و تمام شود بلکه قرار است این طرح در بلندمدت ادامه پیدا کند.

4 شرط برای قرار گرفتن تولید‌کنندگان در فهرست وزارت صنعت

دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی با اشاره به چهار شرط برای قرار گرفتن تولید‌کنندگان در لیست وزارت صنعت، معدن و تجارت گفت: مورد اول این‌که این کالاها حتما باید تولیدات ملی ساخت داخل باشد از سویی دیگر کارخانجاتی که می‌خواهند در دایره طرح قرار گیرد باید مجوز رسمی تولید دریافت کرده باشند.

به گفته انصاری کالاهای مشمول استاندارد اجباری باید از سازمان ملی استاندارد پروانه داشته باشند و یکی از موارد بسیار مهم در این زمینه خدمات پس از فروش است که تولید‌کنندگان باید ارائه کنند.

وی ادامه داد: این در حالی است که نسبت به انتخاب لوازم خانگی از سوی مردم هیچ محدودیتی وجود ندارد و مردم خودشان اختیار دارند که کدام وسیله را انتخاب و بخرند.

دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی همچنین درباره‌ برگزاری پانزدهمین نمایشگاه بین‌المللی لوازم خانگی در تاریخ ششم تا نهم آذرماه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران نیز گفت: ایام نمایشگاه امسال «تولید، محور صادرات» در نظر گرفته شده، چرا که امروزه ساختار صنعت ما باید صادرات‌محور باشد و نمی‌توانیم بدون نگاه به صادرات تولیدات خود را تقویت کنیم.

انصاری با اشاره به بازشدن فضا در دوران پساتحریم اظهار داشت: نظر ما در مورد لوازم خانگی مشارکت شرکت‌های خارجی با واحد‌های داخلی برای ایجاد تولیداتی است که بتوانند زمینه‌ی صادرات را فراهم کنند که نمایشگاه سال جاری نیز می‌تواند بستر مناسبی برای این مذاکرات باشد.

وی با بیان این که در نمایشگاه امسال 342 شرکت داخلی و خارجی حضور خواهند داشت، تصریح کرد: از این تعداد 235 شرکت داخلی و 107 شرکت خارجی در نمایشگاه حضور دارند که تعداد شرکت‌های داخلی نسبت به سال گذشته با افزایش 8.8 درصدی همراه بوده و 19 شرکت افزایش یافته است.

دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی افزود: از سوی دیگر همان‌طور که پیش‌بینی می‌شد با بازشدن فضای سیاسی ناشی از به سرانجام رسیدن مذاکرات ایران با 1+5 تعداد شرکت‌های خارجی حاضر در نمایشگاه نسبت به سال گذشته 54 مورد افزایش یافت که رشد 101 درصدی را نشان می‌دهد.

به گفته انصاری در نمایشگاه امسال 10 شرکت نیز تقاضای غرفه در فضای باز را کردند که در مجموع متراژ غرفه‌های شرکت‌های داخلی 17 هزار و 833 مترمربع، غرفه‌های خارجی 2304 مترمربع و غرفه‌های فضای باز 542 مترمربع است.

وی درباره‌ کالاهای حضور یافته در این نمایشگاه گفت: تولید‌کنندگان انواع محصولات سرمایشی و گرمایشی، گازسوز، لوازم خرد و کوچک، ظروف چینی و آشپزخانه، کالاهای الکترونیکی و سایر موارد در این نمایشگاه حضور دارند.

دبیر کل انجمن صنایع لوازم خانگی با اشاره به اهمیت برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی اظهار داشت: ایجاد رابطه مستقیم بین تولید‌کننده و فروشنده، شناسایی مشتریان و عوامل توزیع، نگاه مشتری به محصولات تولیدی، ملاقات‌های رودررو و ارائه‌ی محصولات نو و ابتکارات جدید از اهداف برگزاری نمایشگاه‌های تخصصی است که می‌تواند به صنایع مختلف کمک بسیاری کند.

به گفته انصاری همزمان با این نمایشگاه از هیات‌های تجاری و سفرای کشورهای مختلف برای حضور در نمایشگاه در جهت مذاکرات با شرکت‌های داخلی و بازدید از نمایشگاه دعوت شده است
-
فروش 1000 میلیارد تومانی 3 میلیون تن چغندر و طلب 40 درصدی از دولت
دبیر انجمن صنفی قند و شکر خبر داد:

فروش 1000 میلیارد تومانی 3 میلیون تن چغندر و طلب 40 درصدی از دولت

دبیر انجمن صنفی کارخانه‌های قند و شکر گفت: تا ۲۰ آبان ۳ میلیون تن چغندر به ارزش ۱۰۰۰ میلیارد تومان از کشاورزان خریداری و تاکنون ۴۰ درصد پرداخت شده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بهمن دانایی‌ دبیر انجمن صنفی کارخانه‌های قند و شکر در مورد مطالبات کارخانه‌های قند و شکر از دولت به فارس گفت: دولت سال گذشته قیمت شکر را 2300 تومان مصوب کرد. البته مقرر شد کارخانه‌ها شکر تولیدی را با قیمت 2100 تومان درب کارخانه به مشتریان عرضه کنند و در عوض این مابه‌التفاوت 200 تومانی از دولت دریافت شود.

وی با اشاره به تولید یک میلیون و 350 هزار تنی شکر در سال گذشته، اظهار داشت: با اختصاص 200 تومان یارانه به ازای هر کیلو شکر، دولت 270 میلیارد تومان به صنایع قند و شکر بدهکار است.

دانایی افزود: دولت به دلیل مشکلات مالی هنوز موفق به پرداخت وجه مابه‌التفاوت قیمت شکر به کارخانه‌ها نشده است.درحالی که اگر این مبلغ زودتر به کارخانه‌ها پرداخت شود، صنایع هم قادر خواهند بود تا هر چه سریعتر مطالبات کشاورزان را بابت فروش چغندر به کارخانه‌ها دریافت کنند.

به گفته وی تا 20 آبان ماه امسال 3 میلیون تن چغندر به ارزش 1000 میلیارد تومان از کشاورزان خریداری شده است.

دانایی با بیان اینکه امیدواریم دولت هر چه زودتر بدهی خود را به کارخانجات قند پراخت کند، افزود: حدود 40 درصد از مطالبات کشاورزان بابت خرید 3 میلیون تن چغندر از سوی کارخانه‌ها تاکنون پرداخت شده است.

دبیر انجمن صنفی کارخانه‌های قند و شکر با بیان اینکه برداشت چغندر قند تا اواسط دی ماه ادامه دارد، بیان داشت: امیدواریم میزان خرید چغندر به حدود 5 میلیون تن برسد.

وی در حالی قیمت خرید هر کیلو چغندر در سال زراعی 94 - 93 را 270 تومان عنوان کرد که نرخ خرید تضمینی هر کیلو‌گرم چغندر قند بهاره و پاییزه برای سال زارعی 95-94 به ترتیب  290 و 270 تومان مصوب شده است.


-

سیمانی ها همچنان گرفتار بدقولی وزارت نفت/ مسکوت ماندن اجرای طرحی با 60 درصد صرفه جویی اقتصادیتیک بزنید


-تا شنبه خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
+ نوشته شده در چهارشنبه 27 آبان 1394 ساعت 6:42 توسط حامد | | تعداد بازدید : 182

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.