close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
خودرو

خودرو

سلام روز بخیر-تمام بررسی های ما صرفا ازمایشی وتستی 100 هزار تومان است

/اینجانب چند روز پیش با این نام کاربری و ایمیل ثبت نام سریع انجام دادم ولی تا حالا موفق به ورود به سایت نشده ام و پیغام عدم تایید توسط مدیر به من می دهد.

پاسخ: سیستم کاربری موقتا غیر فعال است- بخش نظرات نیز  غیر فعال است

قسمت تماس با ما سایت فعال است

کانال تلگرام نیز از دیروز فعال شده است

کانال این سایت در تلگرام

telegram.me/talarbourseiran

talarbourseiran@


/خوب بازار را رصد خواهیم کرد از ساعت 9/05دقیقه بازاری که   به نظر میرسد بازار گرمی باشد
/سرانجام گروه قند دیروز وامروز قرمز پوش شد وممکن است 10 الی 15درصد اصلاح قیمت نماید
/قصفها که تا 6500ریال هم رشد کرده بود الان در5719ریال صف فروش میلیونی دارد حمایت اول سهم 2700ریال است
/1-بررسی نماد دیران حمایت 3650ریال مقاومت 4000ریال بعد از خاتمه مهلت حق تقدم مشابه نماد کرماشا رشد خواهد کرد تمام بررسی های ما صرفا ازمایشی وتستی 100 هزار تومان است مهلت حق تقدم 94/9/6پایان می یابد
/2-بررسی نماد دبالک حمایت 3800ریال مقاومت اول 4100ریال کنترل گزارش اینده در کدال ضروری است
/امروز وفردا تقریبا اخر ماه است وبازار نیاز به اصلاح قیمت جزیی دارد وفرصتهای خریدی که غنیمت است برای خرید
/3-بررسی نماد خودرو الان در 1900ریال منفی است مقاومت 2100ریال حمایت 1700ریال
/گروه خودرو امروز منفی است وفردا نیز امکان منفی ماندن گروه وجود دارد
/4- بررسی نمادپاسا حمایت 1850ریال مقاومت 2200ریال بنظر میرسد در بلند مدت قصد صعود داردتمام نظرات ما ازمایشی صرفا توصیه های تستی 100 هزار تومان میباشد
/5-بررسی نماد پسهند خوب الان4670ریال ولی حمایت 4200ریال است هر افتی میتواند نگاه جذاب باشد اگر اصلاح قیمت کرد وارد فاز کنترل میشود
/6-بررسی نماد ومعادن  الان 21میلیارد و920میلیون سهم دارد این ومعادن دیگر ان ومعادن سال 1387نیست شیر پیر شده است بواسطه حجیم شدن تعداد سهام شرکت البته با تغییرات قیمت سنگ اهن ومس و...... میتواند رشد کند الان کف سهم 1000ریال وسقف ان 1100ریال تا امدن گزارش 9 ماهه
/
ذوب-بکام | .... اکبری
1394/08/26 10:40
با سلام فکر میکنم باید ونفت قیمت 195 و ذوب قیمت 195 و بکام قیمت 207 برای خرید مناسب باشه در ضمن با نگاهی با چارت قندیها الگوی نزولی تما شده وبای د منتظر رشد انها بود تا نظر شما چه باشد منتظر راهنمایی شما میباشم با تشکر فراوان

/سه هزار کاربرکانال تلگرام فقط 35 نفر عضو شده اند بقیه یا گوشی پیشرفته ندارند ویااتصال به کانال تلگرام را بلد نیستند ویا اصلا حوصله ندارند گر کاربر کم تحرک باشد تقصیر صاحبخانه چیست
/دیران سهم زیادی برای عرضه وجود ندارد وسهام مشابه دارویی لذا با اندک تلنگری در اینده به گروه دارو رشد خواهند کردالبته در خرید هر سهم دارویی گزارشهای ان را چک کنید

/کیسینجر می گوید

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940826000018


/
پیغام های ناظر بازار
توقف نمادهاي معاملاتي قثابت،قلرست،بموتو،ختور،ختوقا،خودرو 94/8/26 10:00
به اطلاع مي رساند، در پايان معاملات امروز نماد معاملاتي شركت هاي قند ثابت خراسان،قند لرستان،موتوژن جهت برگزاري مجمع عمومي عادي ساليانه به منظور تصويب صورتهاي مالي ،رادياتور ايران جهت برگزاري مجمع عمومي فوق العاده به منظور تصميم گيري در خصوص افزايش سرمايه،قطعات اتومبيل ايران و ايران خودرو جهت تشكيل جلسه هيات مديره به منظور تصميم گيري در خصوص افزايش سرمايه ، متوقف خواهند شد. مديريت بازار

/3-بررسی تکمیلی نماد خودرو امروز برای برگزاری مجمع افزایش سرمایه بسته میشود وممکن است  بعد باز گشایی با حمایت روبرو شود
/
مدیر اداره صادرات:

نرخ ارز به 7 دلیل کاهش می یابد/تکذیب یک شایعه همگانی تیک بزنید


/
توسط سازمان مالیاتی:

قرارداد فروش اقساطی خودرو بازنگری می شود

با افزایش ابهامات اخذ مالیات از تسهیلات ۲۵ میلیون تومانی فروش اقساطی خودرو،مسئولان سازمان مالیاتی این قراردادها را بازنگری می کنند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از مهر، با وجود اینکه ثبت نام طرح خرید خودرو با وام ۲۵ میلیون تومانی به اتمام رسید اما موضوع اخذ مالیات از تسهیلات توسط خودروسازان هنوز هم مورد بحث است و انتقاداتی را توسط مصرف کنندگان در پی داشته است. بر این اساس مسئولان سازمان مالیاتی قرار است که قراردادهای خودرویی خودروسازان با مردم را مورد بازنگری قرار دهند.

اخذ مالیات بر تسهیلات در طرح فروش اقساطی خودرو، ابهاماتی را ایجاد کرده، این در حالی است که دریافت هر گونه مالیات از تسهیلات که بانک‌های مجاز آن را پرداخت کرده باشند، غیرقانونی است و اصلا چیزی به نام مالیات تسهیلات وجود ندارد.

البته مسئولان سازمان مالیاتی، مالیات ۹ درصدی اخذ شده توسط خودروسازان را به نام مالیات خرید خودرو می‌دانند نه مالیات دریافت وام و ارزش افزوده، زیرا مالیات بر ارزش افزوده یک بار در قیمت تمام شده خودرو محاسبه شده است. بر این اساس مالیات‌چی‌ها مطرح می کنند که ممکن است این مالیات، مالیات خرید کالا باشد و قرار است که این موضوع بررسی بیشتری شود و قراردادها بررسی شوند.

براساس دستورالعمل واگذاری خودرو به مشتریان، در کنار قیمت مصوب فروش نقدی (که مالیات بر ارزش افزوده و یا مالیات تسهیلات بر روی آن محاسبه شده است)، خریداران باید پیش پرداخت را همراه با مالیات تسهیلات بپردازند. برخی این اقدام را اخذ دو بار مالیات ارزش افزوده عنوان کرده اند.

مجتبی خسروتاج قائم مقام وزیر صنعت این اقدام را قانونی خوانده و گفته است: تمامی کالاهای فروخته شده مشمول مالیات بر ارزش افزوده می‌شود که باید مصرف‌کننده آن را بپردازد و در نهایت این مالیات بر روی اقساط محاسبه شده است.

خودروسازان در محاسبه اقساطی که برای متقاضیان دریافت وام خودرو مشخص کرده‌اند، مالیات بر ارزش افزوده را هم اضافه کرده و هر قسط را بر مبنای محاسبه این آیتم مالیاتی از متقاضی دریافت می‌کنند.

انتهای پیام


/7-بررسی نماد کاما بنظر میرسد قصد خداحافظی از محدوده زیر 2300ریال را دارد ومیخواهد بازی 2300الی 2500ریال را شروع کند
/

دلایل تعدیل منفی 54 درصدی در این نماد دارویی


/علت صف فروش نماد خودرو الان حقوقی ماشین حساب جلویش گذاشته مدام محاسبه میکنداگر الان سهم را 1886ریال بفروشم حق تقدم دوماهه میخرم زیر 40 تومان دوماه هم پولش را دیر میریزم وهمان تعداد سهمم نیز کم نمیشود وبا نقدینگی ام کلی سهم خودرو ویا سهم های دیگه جابجا میکنم خلاصه از این گونه محاسبات صوری است که ناگهان صف فروش این چنینی بوجود می اید همین تابستان قیمت نماد خودرو 3000ریال بود....بقول تهرانی ها چی بود چی شد
/8-بررسی نماد ثفارس حمایت 1800ریال مقاومت 2200ریال نیاز به اصلاح قیمت دارد
/کانال تلگرام این سایت توسط همکارم اداره میشوداسقبال بشود فعال نگه میداریم نشد میبندیم

/منبع بورس نیوز


رژیم غذایی پرچرب و پرکالری، استرس مزمن، کم خوابی، نشستن طولانی مدت در طول روز، تنبل کردن مغز، استعمال سیگارو زندگی در مجاورت بزرگراه و خیابانهای شلوغ، هفت عادت اشتباهی هستند که سبب پیری زودرس مغز می شوند.

به گزارش ایرنا، برخی افراد با وجود سن بالا، از قدرت حافظه و تمرکز بالایی برخوردارند و بعضی دیگر به محض ورود به دهه ششم زندگی، به مرور با مشکلات حافظه مواجه می شوند. علاوه بر مسایل ژنتیکی، برخورداری از مغز سالم و قدرت تفکر تا پایان عمر، به ترک عادت های غلط مرتبط است. کنترل ژن بر عهده ما نیست ولی می توان با چندراهکار ساده، سلامت مغز را کنترل کرد. عادت های مخرب مغز به شرح زیر هستند:

1-رژیم غذایی پرچرب و پرکالری


مطالعات نشان می دهد که رژیم غذایی حاوی چربی، شکر و غذاهای فرآوری شده، به مرور زمان مغز را فرسوده می کنند. مصرف شکر به اندازه ای در کاهش حافظه و قابلیت تفکر موثر است که محققان آلزایمر را دیابت نوع 3 نامیده اند که مستقیما با نوع تغذیه مرتبط است. بهترین رژیم برای محافظت از مغز، رژیم مدیترانه ای، شامل چربی های مفید، میوه، سبزیجات، آجیل و ماهی است.

2-زندگی در مجاورت بزرگراه و خیابانهای شلوغ


آلودگی هوا مهمترین دلیل پیری زودرس مغز است. تحقیقات نشان می دهد که زندگی در مجاورت بزرگراه و خیابان های پرتردد، سبب انباشتگی آلودگی در ریه وخون می شود و این حالت احتمال یک نوع آسیب مغزی به نام سکته مغزی خاموش را افرایش می دهد. علاوه بر این، آلودگی هوا به مرور زمان حجم مغز را کاهش می دهد و مهمترین نشانه پیری زودرس مغز است.

3- استرس مزمن


زندگی پر استرس، بزرگترین جنایت ممکن علیه مغز است. استرس سبب کوتاه شدن تلومر (انتهای رشته DNA) و پیری زودرس سلول ها و مغز می شود. به علاوه هورمون هایی که بر اثر استرس ترشح می شوند، به مغز آسیب وارد می کنند.

4- کم خوابی


کم خوابی به مرور زمان سبب کاهش حجم مغز و بروز آلزایمر می شود. خواب مهمترین فرآیندی است که در آن سلول های مغز بازسازی می شوند.

5 – نشستن طولانی مدت در طول روز


نشستن طولانی مدت و کم تحرکی، مهمترین دلیل بیماری های قلبی، دیابت، سرطان و مرگ زودرس است. به علاوه نشستن زیاد مناطق مغز مرتبط با حافظه را منقبض و سبب کاهش عملکرد مغز می شود.

6 – تنبل کردن مغز


مطالعه، بازی های فکری، یادگیری زبان جدید، به خاطر سپردن اشعار و به طور کلی فعالیت هایی که سبب فعال شدن مغز می شوند برای سلامت مغز ضروری است.

7-دخانیات و الکل


تقریبا تمام افراد از تاثیر سوء مصرف سیگار و الکل بر بدن و مغز آگاه هستند.تا آخرین ثانیه عمر به مغز نیاز داریم، در حفظ و نگهدری آن کوشا باشید.
/از عرضه های روز قبل در نماد پاسا خبری نیست تا این لحظه
/بازار بورس مستعد رشد است شواهد سیاسی این را نشان میدهد پیش بینی میشود سال اینده اقتصاد ایران 5 الی 6درصد رشد کند
/9-بررسی سهم رمپنا ارام ارام در محدوده های یر 6800ریال در حال تثبیت قیمت است حمایت اول 6400ریال مقاومت اول 7400ریال

/بنیاد وقند قزوین

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940825001701


/نماد خودرو حتی با صف فروش ده میلیونی مدام خریدار دارد صف فروش صف ناپایدار وزودگذری است
/ارزش روزانه معاملات در حال رشد است واین نوید یک بازار پرسود را میدهد انشاالله
-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
[ سه شنبه 26 آبان 1394 ] [ 7:35 ] [ حامد ]