close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس 110هزار خودرو فروخته شد

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


بورس 110هزار خودرو فروخته شد

سلام روز بخیر-هشدار روزانه همیشه برای ورود به یک سهم فقط یکصد هزار تومان سهم بخرید


-بازار را از ساعت 9/06دقیقه رصد خواهیم کرد روزهای سرد پاییزی وبازاری با عمق نقدینگی کم البته رفع تحریم ها در اینده ای نزدیک بازار را دگرگون خواهد کرد فقط اندکی صبر لازم است

-فملی-یادم می اید یک بار همین فملی نگون بخت را بالای 900تومان فروختم کجایی جوانی فملی که یادش بخیر


پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1394/12/29 با سرمایه 43,400,000 میلیون ریال مبلغ 153 ریال

نرخ دلار بر اساس هر دلار 34000 ريال و نرخ LME براي هر تن مس کاتد 5000 دلار جهت شش ماهه باقيمانده سال منظور شده است. کاهش تناژ فروش کاتد از 177000 تن در پيش بيني قبلي به 154756 تن و کاهش تناژ فروش کنسانتره از 280000 تن به 168375 تن


-خشرق کجایی جوانی که یادش بخیر 11ریال هم شد سود؟؟؟؟؟؟؟


پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1394/12/29 با سرمایه 315,000 میلیون ریال مبلغ 11 ریال


-اگر داستان خودروهای با اقساط 4 ساله همین جا بسته شود گروه لیزینگ بورس دوباره رشد خواهند کرد ولساپا امروز یک تکان تکان مثبتی خورد
-1-بررسی سهم اول کاذر 1415ریال 200ریال رشد سریع در این سهم.................بوقوع پیوست روزهای قبل نزول میتواند سیگنال ورود باشد قبلا در محدوده 1200ریال اطلاع رسانی شده بود
-2-بررسی سهم دوم کطبس صف خرید سیگنال ماه قبل  از نزول خبری نیست منتظر رشد سهم های کناره باشیدشاید هر سهمی شما را یک ماهی دوماهی خسته کند اما رشد ناگهانی در انتظار همه سهم های بورسی خواهد بود
-گروه قند همچنان گرم در حال رشد هفت نماد قندی تا این لحظه صف خرید هستند
-دامین سهم معرفی شده در محدوده 2100ریال الان2971ریال
-علت تعطیلی بخش نظرات صرفا بالا رفتن مشغله های غیر بورسی است پیشنهادات خبری وبورسی وسهام برتر را از قسمت تماس باما ارسال نمایید
-3- بررسی سهم کاما یک رشد در انتظار کاما است الان   ر محدوده 2200 الی 2300ریال در نوسان است
-
از دو محل سود انباشته و آورده سهامداران:

مقدمات افزایش سرمایه ۱۵۰ درصد یک شرکت بورسی فراهم شد

شرکت سیمان ارومیه مقدمات افزایش سرمایه ۱۵۰ درصدی از دو محل سود انباشته و آورده نقدی سهامداران را فراهم کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت سیمان ارومیه که با احتساب تقسیم سود 120 تومانی هر سهم در مجمع دارای بازدهی منفی 20 درصدی در سال جاری شده ، مقدمات افزایش سرمایه 150 درصدی را فراهم کرد.

براساس این گزاش، این تصمیم بعد از مصوبه 30 خرداد هیات مدیره و با ارسال گزارش توجیهی به حسابرس همراه شده تا درصورت صدور مجوز سازمان بورس، سرمایه 40 میلیارد تومانی"ساروم" از دو محل سود انباشته و آورده نقدی سهامداران به 100 میلیارد تومان برسد.

هدف از این تامین مالی اصلاح ساختار مالی شرکت اعلام شده است.


-منبع بورس نیوز-
یک کارشناس ارشد بازار سرمایه عنوان کرد:

-قدرت در نوسان در دست نوسان گیران است بعضی مواقع نماد های زیان ده انچنان رشد میکنند که هیچ خبری از ناظر بازار نیست ولی اگر سهام ارزشمند یک تکان اضافه بخورند عالم وادم خبر دار میشوند شپلی رشد از 1700ریال امروز 2527ریال
-شمواد نیز از محدوده 3300ریال تا 4300ریال رشد کرده است
-4-بررسی سهم غپینو  درجا میزند درجا میزند وقتی سهام دار را خسته کرد ناگهانی رشد میکند

-قند خوی


افزایش ۱۰۶ درصدی سود پیشنهادی یک شرکت و برنامه افزایش سرمایه

یک شرکت بورسی با اعلام افزایش ۱۰۶ درصدی سود پیشنهادی هیات مدیره به مجمع سالانه پیش رو از برنامه افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت شهد ( قند خوی) که طی سال جاری شاهد رشد قیمت حدود 50 درصدی سهام از 658 به 973 تومان بود، مجمع عمومی سالانه ایی ساعت 11 روز شنبه 14 آذر در دفتر مرکزی برگزار خواهد کرد.

چند روز بعد از اعلام این تصمیم ، علی دهبکری مدیرعامل " قشهد" با ارسال دو نامه به سازمان بورس از افزایش 106 درصدی سود پیشنهادی هیات مدیره به مجمع سالانه و برنامه افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها خبر داده است.

براساس این گزارش، میزان افزایش سرمایه این شرکت 6.6 میلیارد تومانی اعلام نشده اما محل تامین افزایش سود پیشنهادی از فروش 7.9 میلیارد تومانی سهام قند ارومیه و دریافت 3 میلیارد تومانی دریافت مطالبات یارانه اعلام شده و مورد تایید حسابرس است.


-
با حضور وزیر نیرو:

مپنا قرارداد ساخت توربین ملی بست

شرکت مپنا برای ساخت توربین ملی دو مگاواتی بادی با پژوهشگاه نیرو قرارداد منعقد کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، قرارداد ساخت توربین ملی دو مگاواتی بادی بین پژوهشگاه نیرو و شرکت مپنا در حضور وزیر نیرو منعقد شد.

بهزاد اعلم مسئول نهایی کردن این قرارداد در خصوص ساخت توربین نمونه ملی دو مگاواتی بادی، گفت: طراحی این توربین به طور کامل توسط متخصصان داخلی در پژوهشگاه نیرو صورت گرفته و قرار است ساخت آن با امکانات شرکت مپنا انجام شود. پس از به اتمام رسیدن مراحل ساخت توربین نمونه و انجام آزمایش های اولیه، این امکان فراهم است تا بتوانیم سالانه حداقل بین 8 تا 10 واحد از آن تولید کنیم. هم اینک تولید توربین 2.5 مگاواتی با ظرفیت چهار واحد در ماه در حال انجام است.

وی با بیان اینکه در حال حاضر توربین دو مگاواتی در کشور نداریم و برآوردهای اولیه حاکی از تولید 10 واحد توربین در سال است، خاطرنشان کرد: پس از ساخت نخستین توربین نمونه، قادر خواهیم بود حداقل تولید 10 واحد توربین را به صورت ماهیانه در دستور کار داشته و پاسخگوی ظرفیت مورد نیاز کشور باشیم.

به گفته وی ساخت نمونه کامل این توربین حدود 20 میلیارد تومان هزینه دارد.

انتهای پیام


-به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، چند ساعت بعد از نامه بانک مرکزی به وزارت صنعت و بانک های عامل مبنی بر توقف فروش خودرو با وام 25 میلیون تومانی به دلیل ثبت نام سقف 110 هزار دستگاه ، شرکت ایران خودرو هم با ارسال اطلاعیه‌ای به تمام نمایندگی‌ها پایان فروش محصولات خود را در قالب طرح وام 25 میلیون تومانی اعلام کرد.

-
نماینده مجلس خبر داد:

دستور مهم وزیر صنعت درباره واردات زغال سنگ و افزایش ۱۱۴ درصدی تعرفه

نماینده مجلس از دستور وزیر صنعت جهت قطع ارز مبادلاتی برای واردات انواع ذغال سنگ و افزایش تعرفه‌ ۱۱۴ درصدی واردات خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمد مهدی زاهدی با اشاره به مشکلات صنعت ذغال سنگ و معدنکاران از جمله خرید ارزان ذغال سنگ از خارج به خانه ملت گفت: پیگیری مشکل خرید ارزان ذغال سنگ از خارج از کشور با نتایج مثبتی همراه شد.

وی افزود: به این ترتیب وزیر مربوطه دستور قطع ارز مبادلاتی برای واردات انواع ذغال سنگ و افزایش تعرفه‌ واردات ذغال سنگ و کک از 7 به 15 درصد را صادر کرد که امیدوارم این موضوع به شکوفایی استخراج معادن زغالسنگ منتهی شود و به تبع آن معادن ذغال شمال استان در راور، کوهبنان و زرند نیز از این اقدام نفع ببرند.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس ادامه داد: خریداری ذغال سنگ با قیمت پایین، بسیاری از معادن را با تراز منفی ماه به ماه مواجه کرده و موجب شده هر ماه بر بدهی این معادن افزوده و جمع زیادی از کارگران معادن بیکار شوند.

زاهدی گفت: کاهش تولید در معادن، به تعویق افتادن پرداختی حقوق و کاستن از اضافه کار کارکنان و نارضایتی قشر کارگر مستضعف که در خط مقدم تولید و در اعماق زمین مشغول به استخراج از معادن هستند از جمله مشکلات معادن ذغال سنگ است.

وی ادامه داد: نارضایتی کارگران صنعت ذغال سنگ، بسیار زیاد شده بود به همین دلیل تذکرات زیادی به دولت و وزرای صنعت، معدن و تجارت و وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی داده شد. نامه‌ای هم به رئیس جمهوری ارسال شد و پس از آن دوباره در این زمینه در مجلس به وزیر صنعت، معدن و تجارت تذکراتی داده شد.

زاهدی افزود: نتیجه این پیگیری‌ها قطع ارز مبادلاتی برای واردات انواع ذغال سنگ و افزایش تعرفه‌ واردات ذغال سنگ و کک از 7 به 15 درصد با دستور وزیر محترم بود.

انتهای پیام

 


-یک نظر
بورس یا شهر فرنگ و از همه رنگ |
1394/08/24 10:42
نمی دانم بورس ما چه سازو کاری دارد که همیشه آواز ابوعطا از آن به گوش می رسد شپلی که هنوز کلی منفی دارد تا این جد رشد کرده کسی هم دلیل موجهی برای آن ندارد
دامین هم معلوم نیست چه کسی چه نعل آسبی برایش تو آتیش انداخته که بر خلاف دیگر دارویی ها آبش رو به بالا می رود و شاید هم قورباغه اش ابوعطا می خواند

-یک نظر
موعد ماهانه تسویه اعتباری |
1394/08/24 10:41
  گمانم این هفته به جهت تقارن با آخر ماه و تسویه اعتباری ها قرمزی بر بورس خواهد چربید اگر رنگ سبزی در کار باشد از هفته آینده خواهد بود
شماری از تحلیل گران امید وارند که بورس در آذر تکانی بخورد به هرحال مسکن بانک مرکزی برای خودروسازها سبب شده تا از فشار ها بر این صنعت پر حجم بورسی تا حدی کاسته شود
اگر وام های ده میلیون نیز به جریان بیافتد نزدیک به 200 میلیارد تومان نقدینگی بیشتر ظرف ماه آتی وارد بازار می شود که می تواند بخشی از آن به بورس هم هدایت گردد

-

اثر منفی و موقتی وام خودرو 16 درصدی بر "وایران" و اعلام یک رویداد مثبت تیک بزنید


-قمروشفاف سازی کرده است تا شاید صف خرید جمع شود ولی تا این لحظه صف خرید در 2790ریال ادامه دارد
-5- بررسی سهم شرانل اگر واردمحدوده زیر قیمت 9000ریال بشود حساسیتهای خرید افزایش پیدا خواهد کرد
-

آرمان-آتی: پتروشیمی خارک همواره به دلیل رعایت محافظه کاری در تهیه صورت های مالی، احتمال بالای تحقق سود پیش بینی شده و وضعیت مطلوب نقدینگی و تقسیم سود مناسب در مجامع سالیانه، مورد توجه اهالی بازار و به ویژه سرمایهگذاران ریسک گریز بوده است. لیکن در آخرین گزارش منتشر شده موارد با اهمیتی به چشم میخورد که امکان تحقق پیشبینی های شرکت در معرض تردید قرار میگیرد. به طور مشخص در بخش بهای تمام شده، نرخ گاز مصرفی مجتمع پایینتر از ارقام تحقق یافته در سه ماهه ابتدایی سال و قبض صادره در این دوره فرض شده است. علاوه بر این مفروضات شرکت در خصوص نرخ فروش محصولات نیز تفاوت معناداری با واقعیتهای بازار دارد. در این میان تاخیر در ارائه اطلاعات دوره شش ماهه نیز مزید بر علت شده و بر ابهام سرمایه گذاران می افزاید. موارد مذکور در گزارش تحلیل بنیادی پتروشیمی خارک مورد تجزیه و تحلیل قرار گرفته که متن مربوطه از طریق لینک زیر در وبسایت شرکت مشاور سرمایه گذاری آرمان آتی در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد. 

مدیر گروه تحلیل: نوید قدوسی

کارشناس: مینو متولیان


-

به گزارش خبرنگار بورس نیوز، شرکت سرمایه گذاری ساختمان ایران براساس گزارش شفاف سازی عنوان نموده که پیش بینی سود هر سهم شرکت اصلی ارسال شده در تاریخ 94.06.18 به مبلغ 86 ریال، با عنایت به تعدیل EPS حسابرسی نشده اعلامی بانک اقتصاد نوین در تاریخ 94.08.19 برای سال مالی منتهی 1394.12.29 که منتج به EPS هر سهم به مبلغ 262 ریال گردید(آخرین پیش بینی بانک مبلغ 402 ریال بوده است) پیش بینی سود هر سهم این شرکت برای سال مالی منتهی به 1395.06.31 به مبلغ 97- ریال برآورد می شود.


-منبع بورس نیوز


معاون وزیر امور خارجه کشورمان گفت: امضای سند رسمی بازطراحی راکتور اراک تا روز دوشنبه نهایی خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، عباس عراقچی که از روز جمعه در وین به سر می برد، افزود: امضای سند رسمی بازطراحی اراک توسط وزیران خارجه ایران و 1+5 به صورت گردشی در حال انجام است و تا روز دوشنبه این امضاها به پایان می رسد.

عراقچی روز شنبه با هلگا اشمید، معاون رئیس سیاست خارجه اتحادیه اروپا، درباره اجرای برجام دیدار و گفت وگو کرد.

وزیر امور خارجه کشورمان نیز پیشتر در پاسخ به این سؤال که آیا سند اجرای تعهدات برای بازطراحی راکتور اراک هفته آینده امضا خواهد شد، گفت: "بیشتر وزیران خارجه 1+5 سند بازطراحی اراک را امضا کرده‌اند و شاید یک یا دو وزیر آن را امضا نکرده‌اند که در یکی دو روز آینده آن را امضا می‌کنند و سند قطعی خواهد شد."

-گشایش دروازه های بازار سرمایه رو به دنیا

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940824000559


--
-
-
-
-
+ نوشته شده در یکشنبه 24 آبان 1394 ساعت 7:2 توسط حامد | | تعداد بازدید : 132

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.