close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بورس تهران فروش اقساطی خودرو

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


بورس تهران فروش اقساطی خودرو

سلام روز بخیر-هشدار ورود به هر سهمی برای تست 100هزارتومان مناسب است


-جهت رفاه حال مراجعه کنندگان سعی کرده ایم موارد اضافی را کلا از پوسته سایت حذف کنیم چون مراجعه کنند برای کسب خبر بورسی به سایت مراجعه میکندوبلوکها ی اضافی بازگشایی صفحه را با تاخیر مواجه میکند
-بازار را راس ساعت 9 رصد میکنیم بالاخره کانال فروش اقساطی خودرو موثر واقع شد وموجی از فروش در ایران خودرو وسایپا راه افتاد
-نماد  خودروبا اندکی رشد الان 2090ریال معامله میشود
-شاخص کل مانند روزهای قبل در محدوده های مهار شده در رفت وبرگشت خواهد بود
-بازار قفل شده است خریداران نقد منتظر افت هستند ولی تا این لحظه از چند روز قبل افتی در کار نیست
-شاخص کل تا این لحظه حدود 40 واحد رشد را نشان میدهد وفعلا نشانی از نزول به چشم نمیخورد
-ذوب 2140ریال رشد  ناگهانی وبعضی مواقع نزولهای ناگهانی سهمی در هر دوحالت استرس زا
-عجله نکنید سهام برتر نیز تا ساعت 12/30 اعلام خواهد شد
-سهم اول چافست حمایت 3400ریال الان 3782ریال مقاومت 3900ریال

-سبز-زرد-قرمز

رتبه نقدشوندگی در محدوده قرمز است بعلت کمبود نقدینگی علت عدم افت قیمت سهم ها نیز چون واقعا در کف قیمت قرار دارند


-سهم دوم خساپا


یک مقام مسئول به بورس پرس خبر داد:

برنامه سایپا برای عرضه سهام یک شرکت ۵۰۰ میلیارد تومانی

معاون مالی و اقتصادی سایپا از برنامه عرضه بخشی از سهام شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنعتی نیوان ابتکار با سرمایه ۵۰۰ میلیارد تومانی در فرابورس خبر داد.

سیروس شجاعی برجویی در گفت وگو با پایگاه خبری بورس پرس، اظهار داشت: براساس تصمیمات اتخاذ شده در گروه سایپا، پس از اصلاح ساختار مالی شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنعتی نیوان ابتکار و ثبت این شرکت به عنوان نهاد مالی نزد سازمان بورس و سپری کردن فرآیند پذیرش و درج سهام در فرابورس، شاهد عرضه اولیه سهام آن خواهیم بود.

وی درباره مختصات و ویژگی های این شرکت در نوبت واگذاری توضیح داد: بعد از اخذ مجوز سازمان بورس و افزایش سرمایه 200 میلیارد تومانی ، سرمایه آن به 500 میلیارد تومان رسیده و مراحل نهایی ثبت سرمایه جدید در اداره ثبت شرکت‌ها طی می شود.

این مقام مسئول ادامه داد: ارزش بازار پرتفوی بورسی نیوان ابتکار بیش از 300 میلیارد تومان بوده و مازاد ارزش مناسبی نسبت به بهای تمام شده در این شرکت سرمایه‌گذاری وجود دارد.

شجاعی برجویی مهم‌ترین دارایی‌های بورسی نیوان ابتکار را سرمایه‌گذاری در 32 درصد از سهام پارس خودرو، 15.5 درصد از سهام سایپا دیزل، 10 درصد از سهام زامیاد و 4.5 درصد از سهام لیزینگ رایان سایپا با قیمت تمام شده مناسب اعلام کرد و گفت: مهم‌ترین سرمایه‌گذاری غیربورسی نیوان ابتکار نیز شرکت سایپا کاشان با مالکیت 51 درصدی است.

وی با ابراز امیدواری اینکه تقویت زیرساخت‌های شرکت سرمایه‌گذاری و توسعه صنعتی نیوان ابتکار، اصلاح ساختار مالی و تکمیل فرآیند پذیرش و درج نماد نزد فرابورس و سازمان بورس ظرف 6 ماه آینده انجام شود ، خاطر نشان کرد: هیات مدیره نیوان ابتکار نیز برنامه‌ریزی لازم را برای تحقق این هدف انجام داده تا این شرکت به عنوان یک نهاد مالی و سرمایه‌گذاری فعال در بازار سرمایه ایفای نقش کند.


-سهم سوم وانصار حمایت 2100ریال الان 2279ریال
-سهم چهارم وتجارت حمایت 850ریال 896ریال
-سهم پنجم بانک دی حمایت اول 1500ریال الان1547ریال
-سهم ششم وپست حمایت 1050ریال الان1107ریال
-در مورد سهام گروه بانک کنترل گروه مهم است یعنی کنترل شاخص صنعت بانک که فرمول خاص خود را دارد چارتیست ها زمان خاتمه نزول را میتوانند اعلام کنند
-سهم هفتم وبشهر حمایت 1420ریال مقاومت 1500ریال الان 1490ریال خوب حمایت زیر 1400ریال بهترین موقعیت وامکان صعود به 1600ریال هم یحتمل والاحتمالات است.......
-سهم  تاپیکوهشتم قبلا دهها بار اعلام شده الان دوباره از مقاومت 2200ریال عبور کرد حمایت زیر 2100ریال محدوده 2050ریال
-روزی که فکر میکنید هیچ سهمی به قیمت مناسب برای خرید موجود نیست به قیمت دلخواه ولی موجود است اگر صبر کنید
-سهم نهم رمپنا الان 6927ریال حمایت اول 6400ریال

-سهم دهم گروه مسکن


وام مسکن ۱۰۰ میلیون تومان می شود

۹:۵۶ - ۱۳۹۴/۸/۱۹کد خبر: 137107
ایستانیوز:وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه افزایش وام مسکن به ۱۰۰ میلیون تومان در سال آینده قطعی است، گفت: شورای پول و اعتبار نیز روی موضوع افزایش وام مسکن حساسیت مثبت دارد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازارهای مالی (ایستانیوز)،عباس آخوندی روز گذشته در بازدید از نمایشگاه مطبوعات با حضور در غرفه «ایران» و با اشاره به سفر آینده رئیس جمهوری به فرانسه گفت: در این سفر برخی موضوع‌ها و بحث‌ها و قراردادهایی که درباره خرید هواپیما و تجهیز فرودگاه‌های کشور انجام شده بود به نتیجه می‌رسد.
 وی همچنین با اشاره به حضور سرمایه‌گذاران فرانسوی در بخش مسکن افزود: ما طرح‌های مختلف بخش مسکن را به این سرمایه‌گذاران معرفی کرده‌ایم و با برداشته شدن تحریم‌ها این سرمایه گذاری‌ها بتدریج به نتیجه می‌رسد.
 وی در خصوص سیاست‌های خروج از رکود مسکن نیز خاطرنشان کرد: اصلی‌ترین برنامه برای بخش مسکن که منجر به تجهیز منابع در این بخش می‌شود راه‌اندازی صندوق‌های سپرده‌گذاری است. به گفته آخوندی از زمان راه‌اندازی صندوق پس‌انداز مسکن در چند ماه گذشته تاکنون 400 میلیارد تومان سپرده‌گذاری انجام شده و بیش از 20 هزار نفر اقدام به سپرده‌گذاری کرده‌اند.
 آخوندی با اشاره به اینکه راه‌اندازی صندوق سپرده‌گذاری برای ساخت مسکن و خانه دار شدن مردم در همه دنیا برنامه مهم و اصلی است، گفت: گفت‌و‌گو‌ها با شورای پول و اعتبار برای افزایش وام 80 میلیونی خرید مسکن به 100 میلیون تومان ادامه دارد.
وی در ادامه افزود: با حساسیت مثبتی که شورای پول و اعتبار در خصوص افزایش وام مسکن دارد افزایش میزان وام قطعی است و این سیاست حتماً رخ می‌دهد و احتمالاً از سال آینده اجرا می‌شود.

-
در نامه ایی مشترک اعلام شد:

5 تصمیم مدیران بانکها رسما" به سیف اعلام شد/کاهش تدریجی نرخ سپرده ها از اول آذر

روسای شورای هماهنگی بانک­ های دولتی و کانون بانک­ های خصوصی با ارسال نامه ایی به رئیس کل بانک مرکزی 5 تصمیم مصوب در آخرین جلسه مدیران بانک ها را رسما" اعلام کردند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی جلسه مشترک مدیران عامل بانک­های دولتی و خصوصی، رئیس شورای هماهنگی بانک­های دولتی و رئیس کانون بانک­های خصوصی در نامه ­ای به رئیس کل بانک مرکزی ضمن تشریح موارد بحث شده در جلسه هم اندیشی، اهم اقدامات ضروری و پیشنهادی را به اطلاع ولی الله سیف رساندند.

در این نامه مشترک آمده است: «در جلسه مشترک روز شنبه (16 آبان) مدیران عامل بانک­های دولتی و خصوصی، موضوع بسته خروج از رکود دولت و نحوه حمایت و تعامل بانک های کشور با بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران برای اجرای موفق آن مورد بررسی قرار گرفت و تفاهم شد موارد زیر به عنوان اهم اقدامات ضروری و پیشنهادی به استحضار مقام عالی بانک مرکزی برای راهنمایی لازم اعلام شود.

1- تأکید بر همسویی سیاست های اعتباری بانک ها با سیاست های اعلام شده بانک مرکزی در اجرای مصوبات شورای پول و اعتبار.
2- رعایت نرخ های مصوب شورای پول و اعتبار مورد تأکید مجدد قرار گرفت و مقرر شد نرخ های سود تجهیز منابع توسط همه بانک­ها به طور جدی رعایت و نظارت لازم از طریق کانون بانک­های خصوصی و شورای هماهنگی بانک ها به طور مشترک انجام شود.
3- از اول آذرماه جاری با رصد رعایت نرخ های مورد عمل بانک ها، شرایط را جهت کاهش تدریجی نرخ سپرده ها متناسب با نرخ تورم با هماهنگی و مجوز بانک مرکزی فراهم کند.
4- ضمن استقبال از تأثیر مثبت ورود بانک مرکزی به بازار بین بانکی برای کمک به زمینه کاهش هزینه تجهیز منابع، بانک های دارای وجوه مازاد نسبت به تأمین وجوه مورد نیاز بانک های دارای کسری با نرخ حداکثر 24 درصد در بازار بین بانکی اقدام می کنند.
5- امید است با کاهش تدریجی هزینه تجهیز منابع و نرخ بین بانکی، شرایط لازم برای رعایت دقیق نرخ های مصوب بانک مرکزی برای سود تسهیلات نیز فراهم شود.

انتظار می رود با اجرای سیاست های آن بانک، زمینه لازم برای کاهش بیشتر قیمت تمام شده تجهیز منابع بانک­ها و نرخ تسهیلات اعطایی بیش از پیش فراهم آید تا زمینه بیشتری برای رونق اقتصادی کشور فراهم شود.»


-
کاهش هر یک درصد سپرده قانونی حداقل ۵ هزار میلیارد تومان را آزاد می کند
مدیرعامل بانک ملی ایران:

کاهش هر یک درصد سپرده قانونی حداقل ۵ هزار میلیارد تومان را آزاد می کند

مدیرعامل بانک ملی ایران گفت: در صورت کاهش یک درصدی سپرده قانونی،حداقل ۵ هزار میلیارد تومان آزاد و حدود ۴.۵ درصد به حجم نقدینگی اضافه می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، عبد الناصر همتی در برنامه دیشب گفت و گوی ویژه خبری شبکه 2 با موضوع بررسی بسته اقتصادی دولت برای خروج از رکود اظهار داشت: بعد از رشد سال 93 حجم تولیدات به دلیل شرایط خاص اقتصادی ، کاهش تقاضا و انباشت تدریجی کالا کاهش یافت.

وی با اشاره به دو عامل نرخ سود و خوش بینی تولیدکنندگان در سرمایه گذاری گفت: تولیدکنندگان و متقاضیان دریافت تسهیلات، نرخ تسهیلات را با بازدهی‌ تولید خود مقایسه می‌کنند و افرادی که قصد تولید از محل بودجه داخلی دارند، نرخ سپرده بانکی را با بازدهی فعالیت اقتصادی خود مقایسه می‌کنند.

همتی با اشاره به اینکه لازم است تولیدکنندگان نسبت به آینده خوش بین باشند گفت: برای اینکه دولت بتواند میان مدت یا کوتاه مدت رشد اقتصادی را تقویت کند باید نرخ سپرده و تسهیلات بانکی را کاهش دهد و از سوی دیگر تولیدکنندگان را نسبت به آینده در رابطه با خرید کالاهایشان خوش بین سازد.

این مقام مسئول ادامه داد: هزینه های دولت به دلیل اینکه تابع بودجه است و بودجه هم تابع درآمد نفت، نمی‌تواند افزایش یابد و عملاً امکان‌ناپذیر است. سرمایه‌گذاری نیز به علت شرایط بازار افت کرده است و همچنین به خاطر انبار شدن کالاها، تولیدکنندگان انگیزه خود را از دست داده اند، بنابراین تنها متغیر مهم اقتصاد کلان که دولت می‌تواند روی آن دست بگذارد، مصرف خصوصی است و از طرف دیگر نرخ سپرده‌ بانکی است که با بازدهی تولید مقایسه می شود.

همتی درباره میزان آزاد شدن منابع بانکی با کاهش نرخ ذخیره قانونی بانک‌ها نزد بانک مرکزی گفت: وقتی نرخ سپرده قانونی کاهش پیدا می‌کند، ضریب فزاینده پولی افزایش پیدا می‌کند که باعث افزایش حجم نقدینگی می‌شود.بنابراین در صورت کاهش یک درصدی سپرده قانونی،حداقل 5 هزار میلیارد تومان آزاد و حدود 5ر4 درصد به حجم نقدینگی اضافه می شود.

وی با اشاره به اینکه قرار است نرخ ذخیره قانونی بین 10 تا 5ر13 درصد نوسان داشته باشد، ادامه داد: این درصد کاهش نرخ ذخیره قانونی برای بانک‌های منضبط و تابع قوانین بانک مرکزی نسبت به بانک‌های غیر منضبط و بانک‌هایی که الزامات بانک مرکزی را رعایت نمی کنند بیشتر خواهد بود. به طوری که برای بانک‌های غیر منضبط شاید اصلاً کاهشی مطرح نباشد. بنابراین به طور میانگین 5ر1 درصد کاهش نرخ ذخیره قانونی نزد بانک مرکزی را شاید داشته باشیم.


-دامین از مقاومت 2800ریال هم عبور کرد همان دامینی که ما پیشنهاد میکردیم در محدوده 2200ریال کسی نگاهش نمیکرد
-

واکنش تاخیری آقای رئیس به کاهش ۲ درصدی نرخ سود بانکی

رئیس شورای هماهنگی بانکها به توافق دو روز پیش بانکها برای کاهش نرخ سود به ۱۸ درصد واکنش تاخیری نشان داد و گفت: بحث کاهش نرخ سود سپرده ها به آن نحوی که اعلام شده ، نیست.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی خبر توافق مدیران عامل بانک های دولتی و خصوصی روز شنبه منتشر و با توضیحات چند مسئول از جمله وزیر  اقتصاد و معاون نظارتی بانک مرکزی همراه شده که عبدالناصر همتی در گفت وگو با سایت بانک ملی اظهار داشت: آنچه در جلسه هماهنگی مدیران بانک های دولتی و خصوصی نهایی شده انجام اقدامات ضروری در راستای سیاست های دولت برای کاهش تورم و خروج از رکود بود و بحث کاهش نرخ سود سپرده ها به آن نحوی که اعلام شده ، نیست.

وی تأکید کرد: با توجه به اینکه سقف تعیین شده برای نرخ سپرده های یکساله توسط شورای پول و اعتبار 20درصد است ، برخی از مدیران این نظر را داشتند که با توجه به سطح نرخ تورم ضروری است برای متناسب کردن نرخ سود سپرده ها با نرخ تورم موجود نرخ سپرده ها به 18 و یا حتی به 17 درصد کاهش یابد تا بانک ها قادر باشند نرخ های تسهیلات اعلام شده را رعایت و نسبت به کاهش تدریجی آن اقدام کنند. اما برخی دیگر از مدیران با اشاره به عدم رعایت نرخ های 20درصدی توسط برخی از بانکها و خصوصاً مؤسسات غیر بانکی بدون مجوز بر این نظر بودند که بهتر است ابتدا بر اجرای دقیق نرخ های اعلام شده تأکید بیشتری شود تا زمینه کاهش بعدی نرخ فراهم شود.

رئیس شورای هماهنگی بانک ها ادامه داد: نهایتاً در شورای مدیران تفاهم شد از اول آذر ماه کمیته نظارتی شورای هماهنگی بانک های دولتی و کانون بانک های خصوصی بطور جدی در کنار بانک مرکزی بر رعایت نرخ ها نظارت داشته و موارد تخلف را در جلسات مطرح و به بانک مرکزی گزارش دهند.

همتی افزود: با توجه به کاهش تدریجی نرخ سود بین بانکی بانک مرکزی و از آنجا که بانک ها در این جلسه تفاهم کردند مبادله وجوه بین خودشان را با نرخ حداکثر 24 درصد راه اندازی نمایند لذا توافق شد که از اول آذر ماه نرخ های مصوب شورای پول و اعتبار در همه بانک ها بطور جدی و بدون هیچگونه بهانه ای رعایت شود تا با رصد بازار پول مقدمه حرکت به سمت نرخ های متناسب با تورم یعنی حدود 18 درصد آن هم با هماهنگی قبلی با بانک مرکزی فراهم شود.

وی تأکید کرد: تمام تلاش مدیران بانک ها این است که بتوانند به عنوان بازوی توانمند نظام اقتصادی کشور در خدمت اهداف دولت برای کاهش تورم وایجاد رونق وپیشرفت اقتصادی باشند. لذا کاهش تدریجی نرخ سود تسهیلات در کنار رعایت حقوق سپرده  گذاران و سایر ذینفعان همواره مد نظر مدیران بانک های دولتی و خصوصی است و قطعاً بدون هماهنگی با بانک  مرکزی و وزارت امور اقتصادی و دارایی اقدامی در مورد تغییر نرخ ها انجام نخواهد شد.


- نظر سنجی  چهارم  سمت راست سایت - فقط نظر بدهید

سهم چهارم کاما ایا این نماد مانند شپاکسا از مقاومت 3000ریال عبور میکند؟


-بخش مستقیم نطرات را تبدیل به بخش غیر مستقیم کردیم تا فرهنگ سهام داری رارواج دهیم وقتی بخش نظرات مستقیم فعال است خود بخود موج سواری ایجاد میشود عدالت در نوشتن اصل اول است وما سعی خواهیم کرد برترین ها را عادلانه به عموم معرفی کنیم
-زیر 2300ریال اگر حقوقی عرضه نکند کاماوارد محدوده بازی 2300الی2400ریال خواهد شد

-بورس نیوز


تعدیل مثبت 9 درصدی در این نماد بیمه ای
-
-
-
-
-
-
-
-
+ نوشته شده در سه شنبه 19 آبان 1394 ساعت 7:20 توسط حامد | | تعداد بازدید : 145

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.