close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
وبانک

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


وبانک

سلام روز بخیر-هشدار همیشگی خرید برای ورود به یک سهم میتواند یکصد هزار تومان باشد نه بیشتر تا براحتی بتوانید در میان مدت همه جوانب بنیادی وتکنیکی وحسامنتال ان سهم را بررسی کنید


-بازار را از ساعت 9/03دقیقه رصد خواهیم کرد
-ارزش وحجم معاملات نشان میدهد سهام دار صبور میتواند در روزهای اینده با قیمت دلخواه سهم بخرد لذا در خرید عجله نکنید
-فسرب احتمالا متعادل خواهد شد وبا اصلاح قیمتهایی هم همراه خواهد شد
-

تداوم افت قیمت جهانی سنگ آهن و تعطیلی اغلب معادن خواف خراسان رضوی تیک بزنیدبا تصویب دولت و چهارشنبه گذشته :

رویدادی مثبت برای یک صنعت:25 میلیون دلار برای توسعه صنایع الکترونیک واریز شد

در مصوبه دولت و ابلاغ معاون اول رئیس جمهور، چهارشنبه گذشته معادل ریالی ۲۵ میلیون دلار به صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک واریز شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مجوز افزایش سرمایه صندوق حمایت از تحقیقات و توسعه صنایع الکترونیک به استناد اصل 138 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و بند ز تبصره ٥ قانون بودجه سال ٩٤ کل کشور صادر شده است.

براساس این گزارش، این مجوز بعد از تصویب در هیات دولت 12 مهر از سوی معاون اول رئیس‌جمهور برای اجرا به وزارت‌خانه‌های صنعت، اقتصادو بانک مرکزی ابلاغ شد و با مساعدت بانک مرکزی ، چهارشنبه هفته گذشته به حساب صندوق حمایت از صنایع الکترونیک واریز شد.

با این گشایش ضمن فراهم شدن امکان تحقق وسیع‌تر برنامه‌های عملیاتی صندوق حمایت از صنایع الکترونیک، امکان سرمایه‌گذاری خطرپذیر و ارائه خدمات کارشناسی، حمایت از توسعه بازار به ویژه بازارهای خارجی و جذب و انتقال دانش فنی، ایجاد سرمایه‌گذاری مشترک(J.V.)   با تولیدکنندگان مطرح جهانی، اخذ تأییدیه‌های داخلی و جهانی، توسعه صادرات، تولید بدون کارخانه و ارائه خدمات صنعتی فراهم شد .

قرار است به زودی بسته جدید تسهیلات صندوق حمایت از صنایع الکترونیک برای فعالان صنایع الکترونیک اطلاع‌رسانی شود.

انتهای پیام


-سهم اول ملت ممکن است در یک شوک به حمایت 500ریال برسد مقاومت 600ریال هر توضیح ما سیگنال خرید وفروش نیست صرفا کنترل فنی قیمت سهم است
-ماه قبل بیش از30 سیگنال معتبر صادر کرده ایم که همگی به بار نشسته وسود داده اند منتهی الان با بی میلی وبی رغبتی مطلب می نویسیم چون گردش نقدینگی 50 میلیارد تومان در روز برای ما هم بازار جذابی نیست رتبه نقدشوندگی را تضعیف میکند امیدواریم دولت محترم قدمهای مثبتی برای بالا بردن گردش روزانه ریالی بالا در بورس بردارد
-سهم دوم ذوب الان 1906ریال زیر 1700ریال سیگنال داده بودیم پس منتظر همان محدوده زیر 1700ریال باشید تمام صحبت وحرف ما صرفا خریدهای 100 هزار تومانی است چون اگر بصورت تقلیدی وهیجانی بخرید وضرر کنید حتما توسط عیال دمپایی های محکمی خواهید خورد

-ومعادن پیش بینی درآمد هر سهم برای سال مالی منتهی به 1394/12/29 با سرمایه 16,000,000 میلیون ریال مبلغ 126 ریال

محدوده 1000ریال بود تا 1100ریال صعود کرد بعد وارد فاز استراحت شد حالا با این وپیش بینی البته حسابرسی نشده است واحتمالا حساب رسی شده باز خواهد شد سهم را ببینید


-سهم سوم دیروز کی بود میگفت کاذر زیر 1200ریال نمی اید  تا این لحظه کمترین قیمت 1171ریال
-سود گرفتن از بورس این روزها کار ساده ای نیست خصوصا در بازار کم عمق دارای رکود....اماتورها در یک سهم بشدت سود میبرند ودر سهم بعدی بشدت می بازند


-در بخش نظرات کسی نیست جوابگو باشد


-سهم چهارم شلیا حمایت 1300ریال مقاومت 1450ریال
-با سلام و احترام
نماد وخاور از ابتدای سال تا کنون حدودا 46 درصد بازدهی مثبت داشته است (آتش زیر خاکستر است)
پاسخ : تابستان چند بار اشاره کردیم

-ختور مجوز افزایش سرمایه گرفته است ولی سهم از محدوده 4300ریال تا 5100ریال پیش خور شده است براستی اطلاعات نهانی از کجا لو میرود

-قصه بابک زنجانی

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940811001215


-منظور از وملت بله همان سرمایه گذاری ملت است
-
دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان عنوان کرد:
عراق حدود 10 دلار تعرفه واردات را برای واردات سیمان ایران افزایش داده که در حال حاضر از طریق سازمان توسعه و تجارت با این کشور، در راستای کاهش این عوارض گمرکی در حال مذاکره هستیم و همچنین رایزنی های بازرگانی نیز در این خصوص انجام داده ایم که متأسفانه تاکنون هیچ نتیجه ای در بر نداشته است.
چندی پیش عراق عوارض گمرکی را برای واردات کالا را به میزان 45 درصد افزایش داد و در حال حاضر این کشور با تعرفه واردات 28 دلاری اجازه واردات سیمان از ایران را می دهد.

دبیر انجمن صنفی کارفرمایان صنعت سیمان در این رابطه در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز عنوان کرد: عراق حدود 10 دلار تعرفه واردات را برای واردات سیمان ایران افزایش داده که در حال حاضر از طریق سازمان توسعه و تجارت با این کشور، در راستای کاهش این عوارض گمرکی در حال مذاکره هستیم و همچنین رایزنی های بازرگانی نیز در این خصوص انجام داده ایم که متأسفانه تاکنون هیچ نتیجه ای در بر نداشته است.

عبدالرضا شیخان در ادامه گفت: با توجه به این موضوع صادارت این محصول به این کشور دچار مشکل شده است.

وی در رابطه با اخباری که در رابطه با حمایت دولت از صنایع سیمان در بازار وجود دارد عنوان کرد: دولت در حال حاضر طلب خود را به شرکت های سیمانی پرداخت نکرده و تا به حال خبری از حمایت آن ها در این صنعت نبوده است. شرکت گاز سال گذشته بر اساس توافقات صورت گرفته، قرار بود به ازای هر متر مکعب گازی که شرکت های سیمانی در زمستان سال گذشته به مدت 20 روز مصرف نکردند، 7 سنت ارز مبادلاتی از اول فروردین ماه سال جاری پرداخت کند که به طور کل برای کل صنعت حدود 29 میلیون دلار برآورد می شود.

شیخان ادامه داد: وزیر نفت موافقت خود را در خصوص پرداخت این طلب به سیمانی ها به سازمان مدیریت و برنامه ریزی ارسال کرده، اما هنوز این سازمان هیچگونه اقدامی انجام نداده است. در همین راستا با وجود اعلام آمادگی شرکت های تولید کننده سیمان برای زمستان سال جاری، اگر چنین درخواستی از ما داشته باشند قطعاً با آنها همکاری نخواهیم کرد.

این مقام مسئول در رابطه نرخ محصولات سیمانی گفت: در حال حاضر محصولات این صنعت از شمول قیمت گذاری دولت خارج شده و بر اساس نظام عرضه و تقاضا در بازار قیمت گذاری می شوند و اکنون نیز به دلیل مازاد تولید و عرضه رشد قیمتی نخواهیم داشت.

شیخان در خاتمه در رابطه با روزنه های امید این صنعت در آینده اظهار داشت: با توجه به رفع تحریم های بین المللی، در صورت ایجاد رونق اقتصادی، بخش مسکن و ساخت و ساز نیز رونق خواهد گرفت، همچنین با بهبود شرایط سیاسی و برقراری آرامش نسبی در کشورهای منطقه، در سه ماهه دوم سال 95 روزنه های امیدی برای رشد این صنعت وجود دارد.


-

به گزارش خبرنگار بورس نیوز،شرکت پتروشیمی خارگ براساس گزارش شفاف سازی در خصوص مقدار تولید و فروش محصولات در شش ماهه اول سال و مقایسه آن با مقدار پیش بینی شده سالیانه 1394  ، اعلام کرد که با توجه به اینکه نرخ قطعی گاز مصرفی این شرکت تا این تاریخ از طرف فروشنده اعلام نگردیده و با در نظر گرفتن اینکه تهیه گزارش پیش بینی می بایست بر اساس صورت های مالی شش ماهه واقعی انجام گردد لذا صورت های مالی و گزارش پیش بینی سود شش ماهه پس از دریافت صورتحساب قطعی هزینه گاز مصرفی در اسرع وقت ارسال خواهد شد.


-فرار داعش از موصل

http://www.iribnews.ir/NewsBody.aspx?ID=101093


-سهم پنجم کگاز حمایت 1800ریال مقاومت2000و2100و2200ریال البته تمایل سهم بازی زیر 2000ریال است حمایت معتبر تر1700ریال
-سهم ششم خبهمن زیر 1800ریال 1700ریال بهتر است
-سهم هفتم خپارس سهم زیان ده اما نوسان سهم حمایت اول 880ریال حمایت دوم 850ریال مقاومت اول 950ومقاومت دوم 1000ریال
-اذان مشهد در حال پخش است الهم صل  علی محمد وال محمد
-سهم هشتم کرماشا برای خرید باید 300ریالی افت کند ولی فعلا افت نمیکند وممکن است 200ریالی هم رشد بکند ان موقع که 3300ریال بود هزار بار سیگنال صعود میدادیم واین دو هزار کاربر فقط نگاه کردن را خوب بلد بودند
-یکی از محاسن روزانه بازار تداوم برتری محدود تقاضا است که مانع ریزش بازار میشودیعنی بصورت مداوم تقاضا بر عرضه برتری دارد
-مس

 

خریـد نقدی مس در ساعـات معاملاتی روز  دوشنبه در بـورس لندن با افزایش همراه شد و با نرخ 5 هزار و 137 دلار بر تن معامله شد.

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بازار سرمایه(سنا)، طی معاملات روز دوشنبه در بازار فلزات لندن، فروش نقدی مس با افزایش رو به رو شد و به 5 هزار و 137.50 دلار رسید.

 

همچنین سفارش خرید مس برای سه ماهه آینده به مبلغ 5 هزار و 113 دلار معامله شد.

 

این در حالی است که، خرید نقدی مس در ساعات معاملاتی روز جمعه به هر تن 5 هزار و 135 دلار رسیده بود .

 

در این بین، خرید و فروش نقدی آلومینیوم با قیمت 1 هزار و 451.50 دلار و  1 هزار و 452 معامله شد.

                                        

قلع هم با نرخ 14 هزار و 900 دلار خریداری شد و به هر نرخ 14 هزار و 925 دلار در هر تن فروخته شد.

 

گزارش ها حاکی از آن است که خرید و فروش روی با نرخ 1 هزار و 672 دلار و 1 هزار و 672.50 دلار انجام شد.


سرب هم در رینگ معاملاتی با نرخ 1 هزار و 673.50 دلار خریداری و 1 هزار و 674 دلار به فروش رسید.

 


-اقا نعمت زاده

http://www.boursenews.ir/fa/news/156503


-سهم نهم اخابر حمایت 2200ریال مقاومت 2350ریال
-سهم دهم فباهنر حمایت 1050ریال مقاومت 1200ریال
-شما عجله میکنید در سهام داری ولی ما با صبر وحوصله بازار را رصد میکنیم
-سعی کنید در تالار ها وفروم ها این سایت را به دوستانتان معرفی کنید ما زمانی تشویق به نوشتن میشویم که تعداد بازدید کنندگانسایت بصورت طبیعی وخود جوش  بالابرود
-
-
-
-
+ نوشته شده در سه شنبه 12 آبان 1394 ساعت 7:23 توسط حامد | | تعداد بازدید : 111

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.