close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
رتاپ
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-هشدار همیشه برای ورود به یک سهم فقط 100 هزار تومان بصورت تستی بخرید تا به مرور زمان با همه جوانب سهم اشنا شوید-بازار را از ساعت 9/20دقیقه رصد میکنیم-ایران خودرو تصمیم دارد امروز از بازار حمایت کند 120میلیون جابجایی حقوقی یعنی بالا بردن ارزش روزانه سهم  و.......-خرید لحظه…

سلام روزبخیر-هشدار همیشه برای ورود به یک سهم فقط 100 هزار تومان بصورت تستی بخرید تا به مرور زمان با همه جوانب سهم اشنا شوید


-بازار را از ساعت 9/20دقیقه رصد میکنیم
-ایران خودرو تصمیم دارد امروز از بازار حمایت کند 120میلیون جابجایی حقوقی یعنی بالا بردن ارزش روزانه سهم  و.......
-خرید لحظه ای بر اساس یک تصمیم ناگهانی ودیدن یک صف خرید یعنی توهم روانی..... تصمیم بگیرید همیشه بدور از هیجانات وبا بررسی سهم بخرید
-برای خرید صبرکنید سه شنبه وچهار شنبه میتوان در قیمتهای پایین تر خرید
-سهم اول کاذر حمایت 1140ریال مقاومت 1280ریال......برای چه عجله میکنید باز هم میگوییم برنده زمانی هستید که صبور باشید
-سهم دوم وسوم رتاپ -شپاکسا یالله زود باشید 200ریال افت کنید......ولی فعلا از افت قیمت خبری نیست برا خرید تستی 100هزار تومان
-سهم چهارم غالبر حمایت 1150ریال الان 1230ریال
-نسبت تقاضا به عرضه شبز ومثبت است
-اما رتبه نقدشوندگی همچنان قرمز است معضلی که گریبان بورس را گرفته ورها نمیکند امیدواریم دولت با تدبیر وسیاست این مشکل را حل کند
-گروه بیمه همچنان در حال اصلاح قیمت فعلا نظارت
-سهم پنجم تاپیکو الان 2090ریال مقاومت 2250ریال حمایت اول 2000ودوم 1900ریال
-

معاون وزیر راه خبر داد:

بسته خروج مسکن از رکود روی میز تیم اقتصادی دولت

معاون وزیر راه با بیان اینکه پیشنهادات این وزارتخانه در مورد خروج مسکن از رکود به دولت ارائه شده ، گفت: هنوز تمام جزئیات بسته خروج از رکود مسکن رونمایی نشده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حامد مظاهریان در گفت و گو با مهر درباره بسته جدید خروج از رکود بخش مسکن، اظهار داشت: در بسته جدید هنوز تمام جزئیات بخش مسکن اعلام نشده و بخش کوچکی از آن رونمایی شده است، بنابراین منتظریم تا بندهای نهایی هم بیرون بیاید.

وی با اعلام اینکه البته ما پیشنهادات خودمان را به بخش اقتصادی دولت دادیم، گفت: پیشنهادهایی از سوی وزارت راه و شهرسازی به دولت ارایه شده، تیم دولت هم در حال بررسی این موضوع است و منتظریم تا نتایج نهایی را اعلام کنند.

معاون وزیر راه و شهرسازی در خصوص تغییرات حذف شروط از وام ۸۰ میلیون تومانی مسکن، گفت: در ابتدا برای صندوق پس انداز مسکن یکم، یک تامین اعتباری پیش بینی شده بود اما فرآیند تعداد متقاضیان این سطح را پر نمی‌کرد، بنابراین برخی شروط از شرایط لازم دریافت این وام حذف شد.

وی با بیان اینکه بانک مرکزی برای اینکه این امکان تسهیلاتی اجرا شود، برخی شرایط را حذف کرد، افزود: این اقدام در راستای افزایش تعداد متقاضیان انجام شده است تا تعداد بیشتری مشمول دریافت این وام شوند.

شرط استعلام فرم «ج» همسر متقاضی، شرط تاهل و شرط حداکثر ۳ سال عمر واحد مسکونی و تبدیل آن به حداکثر ۱۵ سال عمر واحد از شرایط دریافت وام ۸۰ میلیون تومانی مسکن حذف شده است.


-

به گزارش خبرنگار بورس نیوز،شرکتبهمن لیزینگ براساس گزارش شفاف سازی در خصوص پیش بینی درآمد هر سهم خود بر اساسعملکرد واقعی 6 ماهه سال مالی منتهی به 1394.12.29 اعلام نمود که با عنایت بهعملکرد واقعی 6 ماهه اول و در نظر گرفتن شرایط اقتصادی حاکم در نیمه اول سال وهمچنین با توجه به اینکه عملا در نیمه اول کمتر از 5 ماه فرصت برای فعالیت وجودداشته است لذا پوشش 43 درصدی سود خالص برای این صنعت نامناسب به نظر نمی رسد لازمبه توضیح می باشد که با توجه به عملکرد سنوات گذشته ،فروش و کسب درآمد در شش ماههدوم سال به مراتب بهتر و قابل دسترس تر از نیمه اول می باشد لذا دستیابی و پوشش بودجهپیش بینی شده و تحقق آن بدیهی است . ضمنا به اطلاع می رساند جزئیات در آمد هایمتفرقه شامل 13.489 میلیون ریال تخفیفات بیمه ای و 2.500 میلیون ریال سود سپردهبانکی می باشد.


-حوزه سرمایه گذاری همچنان بانکها با سود سپرده 20 درصدی هستند وبنظر میرسد تا اطلاع ثانوی این حوزه فعال خواهد بود
-شپلی فعلا وارد فاز استراحت شده است
-سهم ششم ثامان حمایت 1250و1200ریال الان 1276ریال

-سقف تسهیلات مسکن

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940810001396


-
کارشناس بازار سهام در گفت وگو با «ملت بازار»؛
یک کارشناس بازار سرمایه با تجزیه و تحلیل روند معاملات در روزهای گذشته و آینده، رفتار معامله گران را در شرایط فعلی مورد بررسی قرار داد.

حامد ستاک مدیر معاملات کارگزاری بانک مسکندر گفت و گو با «ملت بازار» روند معاملات بورس طی روزهای اخیر و تداوم بی رمقی در بازاررا مورد بررسی قرار داد و با تاکید بر اینکه بورس دلیل و علاقه ای به ریزش بیشتر ندارد،اظهار داشت: همان طور که بسیاری از تحلیل گران پیش بینی می کردند گزارش های 6 ماه شرکتها وضعیت مطلوبی نداشت.
وی ادامه داد: با این وجود بازار نشان داد علاقه به افت شدیدی ندارد وعلی رغم گزارش های نامناسب ریزش قابل توجهی صورت نپذیرفت. هرچند بنا به ذات آیندهنگر بازار، ریزش ها نیز از پیش آثار خود را بر جای گذاشته بود.

وی با بیان اینکه معمولا بعد روانی تعدیلمنفی موجبات کاهش قیمت ها را فراهم می کند، خاطرنشان کرد: با توجه به روند این روزهایبازار می توان گفت هر چند بازار میلی به رشد نشان نمی دهد ولی دلیل و علاقه ای به ریزشبیشتر نیز ندارد.

بازار پر حجم نوید آینده روشن خواهد بود

ستاک با تاکید بر اینکه نکته کلیدی این روزهایبازار که می تواند نشان دهنده برگشت بازار به روند صعودی باشد حجم معاملات است،گفت: متاسفانه حجم واقعی بازار بسیار پایین بوده و این موضوع بیانگر آن است که فعالانبه میزان کافی به آینده بازار خوش بین نیستند و اقدام به خرید گسترده با وجود نازل بودنقیمت ها نمی کنند.

این فعال بازار ادامه داد: چنانچه حجم بازار اوراق بدهی و معاملات بلوک را از حجم کل معاملات کسر کنیم،حجم باقی مانده توقعات سرمایه گذاران را برای شروع دوران رشد برآورده نمی کند.

امید توام با ترس

ستاک در پاسخ به این سوال که رفتار معامله گراندر شرایط فعلی را چطور ارزیابی می کنید؟ گفت: رفتار فعلی معامله گران کاملا هویدایامید توام با ترس است. به نحوی که ثبت هر روز مثبت و پرحجم را به حساب برگشت بازار می گذارندو اقدام به ورود می کنند که متاسفانه هنوز پیش بینی آنها درست نبوده و بازار باروزهای طلایی خود فاصله بسیاری دارد.

وی در خصوص پیش بینی گزارشهای 9 و 12 ماهه شرکت ها و روند بورس تا پایان سال، گفت: به نظر می رسد شرکت هایبورسی در گزارش های 9 و 12ماهه نیز حرف خاصی برای گفتن نداشته باشند. کاملا مشخص است در عملیات شرکت ها اتفاق مهمی رخ نداده و حتی اگر امروز شروع به فعالیت بدونتحریم کنند حداقل یک سال زمان نیاز است تا بخش تولید کشور به وضعیت مناسب برسد.

به گفته ستاک، طبیعی است برخی از بخش هایاقتصاد با سرعت بیشتر به گشایش های اقتصادی واکنش نشان دهند و زودتر از بحران خارجشوند. از همین رو سهام این صنایع در رشد بازار پیشرو خواهند بود.

ملت بازار- حاجی زاده
-
افزایش سرمایه 300درصد در گروه توسعه ملی کدال
پاسخ : بله باید منتظر صدور مجوز باشد
-سلام  تعویض صادرات با غالبر خوبه جواب بدین با تشکر
پاسخ : هرکدام داستانی جدا دارد
غالبر برا خرید 115تومان خوبه
وبصادر 85تومان
پاسخ : البته تستی 100هزار تومان

-تداخل معاملات بلوکی وجابجایی هیچ کمکی به بالا بردن رتبه نقد شوندگی بازار نمیکندروزهایی که رتبه نقدشوندگی بازار پایین است جابجایی ها ومعاملات بلوکی شدت میگیرد
-
سلام  به نظر شما شپنا تا چه قیمتی پایین میاد با تشکر
پاسخ : حمایت اول 2300ریال حمایت دوم 2200ریال
فعلا 2300ریال مدنظر باشد و2200ریال حدضرر

-
-
با ارسال اظهار نظر حسابرس به سازمان بورس رخ داد:

یک گام دیگر برای افزایش سرمایه ۲۰۷ و ۲۴ درصدی دو شرکت سرمایه گذاری

با ارسال اظهار نظر حسابرس دو شرکت سرمایه گذاری گروه توسعه ملی و البرز به سازمان بورس، یک گام دیگر برای افزایش سرمایه ۲۰۷ و ۲۴ درصدی این دو شرکت بورسی برداشته شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی اعلام افزایش سرمایه 207 درصدی سرمایه گذاری گروه توسعه ملی (سرمایه گذاری بانک ملی ایران) ، این شرکت اقدام به ارسال  اظهار نظر حسابرس به سازمان بورس کرد تا در صورت موافقت، سرمایه آن از 650 به 2000 میلیارد تومان برسد.

این تامین مالی "وبانک" از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی انجام و صرف جبران مخارج بابت افزایش سرمایه گذاری در سهام شرکت ها و همچنین جبران مخارج بابت مشارکت در افزایش سرمایه شرکت های سرمایه پذیر عضو گروه به منظور حفظ درصد سرمایه گذاری های بلند مدت در راستای کسب سود و بازدهی مناسب و پایدار خواهد شد.

سرمایه گذاری البرز هم که اظهار نظر حسابرس درباره برنامه افزایش سرمایه 23.8 درصدی را ارسال کرده است . این افزایش سرمایه 50 میلیارد تومانی از محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی و صرف مشارکت در افزایش سرمایه شرکت های سرمایه پذیر خواهد شد تا سرمایه اسمی "والبر" از 210 به 260 میلیارد تومان برسد.


-ساعت 12/27تافردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-حامد بازدید : 83دوشنبه 11 آبان 1394 زمان : 7:7 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلبنظرات برای این پست غیر فعال میباشد .

تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  صفحات جداگانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 661
 • کل نظرات : 4158
 • افراد آنلاین : 18
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 0
 • آی پی دیروز : 431
 • بازدید امروز : 1,584
 • باردید دیروز : 0
 • گوگل امروز : 69
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 1,584
 • بازدید ماه : 1,584
 • بازدید سال : 1,584
 • بازدید کلی : 1,259,233
 • کدهای اختصاصی