close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بانک دی

بانک دی

-سایت خبری معلم بورس امروز چهارشنبه 6 ابان

-بازار را از ساعت 9/26 دقیقه رصد خواهیم کرد


-خبر مرتبط با گروه خودرو در بورس

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940805001282


-شاخص کل متعادل وهفته اینده نیز متعادل ولی هفته سوم روند صعودی تری خواهد گرفت
-بورس در مقطع توقف وبازگشایی ها بعلت تعدیل ها قرار دارد
-گروه خودرو غایب این روزهای بورس اگر الان گروه خودرو فعال بود بورس منفی بود ولی چون نمادهای با ثبات در حال فعالیت هستند بورس هم روال طبیعی خود را سیر میکند
-اولین تست خرید هر سهم رویت گزارش شش ماهه
-کچاد سهمی که در محدوده 2000ریال ثبات بیشتری خواهد داشت روند یک روند اصلاح تدریجی
-گروه بیمه بعد از یک رشد سریع 10 الی 15 درصدی بنظر میرسد قصد استراحت داشته باشد این گروه روزهای قبل از گروههای فعال بود

-این خبر شپلی را صف خرید کرد-تیک بزنید


معاونت مالی و اقتصادی پلی اکریل ایران از برنامه های آتی شرکت خبر داد:

-وپترو حمایت اول 1600ریال حمایت دوم 1500ریال
-وبصادر قدرت مقاومت در محدوده 900ریال را ندارد ویحتمل قیمت مجددا به زیر 900ریال کشیده خواهد شد 896ریال تا این لحظه کمترین وبیشترین 921 ریال
-حدود 37 میلیون حق تقدم ثشرق داریم که نزدیک به نیمی از این حق های  یکماهه فروخته شده است حق هایی که در ازای خرید در مهلت یک ماهه باید 1000ریال هم واریز بکنند اما بعد از خاتمه  فروش این 37 میلیون نماد حق اتومات بسته میشود وسهم اماده رفتن به مجمع در ماه اینده میشود
-بکاب حمایت 6800ریال مقاومت 7800ریال و8000و8200ریال...... معمای هفت ساله چرا بورس به این شرکت مجوز افزایش سرمایه نمیدهد وچرا خود شرکت بر افزایش سرمایه پافشاری نمیکند اما هرچه هست تعداد سهام شرکت 15/4میلیون سهم است وقیمت کارخانه معلومه با دارایی هایی جانبی بیشتر از.......
-علت  عدم ریزش شاخص نبود گروه خودرو منظور نمادهای رند در گردونه معاملات است تعدادی از این نمادها باید شش سال قبل به بازار پایه منتقل میشدند تعدادی از شرکتهای غیرخودرویی را منتقل کردند ولی گروه خودرو در بازار های اول ودوم بورس باقی ماند
-غپینو ممکن است برای بار سوم بسمت 2800و2900ریال صعود کند زمانی این اتفاق می افتد که عرضه روز بروز محدودتر میشود

-تکمبا اولا سهم میلیاردی است1/723میلیارد سهم

دوما27درصد سهام شناور دارد

نوسان سهم در کف 700 الی 800 ریال 100 الی 50 ریال نوسان دارد

نوع سهم تا خرخره پر از اماتورهاست بی نهایت

ای پی اس سهم نیز پایین است

رشد سریع فقط در موجهای صعودی بورس که در سال سه الی چهار بار اتفاق می افتد مشاهده میشود

در وضعیت عادی صرفا جای پر لیوان 50 ریال است


-یک نظر مثبت توسط کاربر
سلام
 امروز دبالک میره مجمع برا افزایش سرمایه 27درصدی از آورده تو منفی کامل نشستم برا خرید خوبه

-یک نظر مثبت توسط کاربر


دایره اول تاپیکو 210 دایره دوم 200 دایره سوم 190
درست است؟

-یک نظر مثبت توسط کاربر


با سلام و احترام
نماد سیستم از ابتدای سال تا به امروز حدود 50 درصد بازدهی مثبت داشته است. و همچنان می تازد،کشف از طریق معلم بورس


-یک نظر سوخته وتاریخ گذشته سهم الان صف فروش است توسط کاربر


سلام، آقا تکلیف این قشرین و زمین چند میلیاردیش چی شد؟ خریدهای سهامدار عمده ممکنه باعث توقف طولانی مدت نماد بشه؟ با تشکر

-سه نماد فولاد-فارس -خودرو در حال باز گشایی هستند وخرید کارشناسی کاری بسیار سخت
-فولاد قیمت بازگشایی 1041 ریال زیر این قیمت کم ریسک خرید بالاتر در دقایق اول باز گشایی صحیح نیست
-

قیمت انواع تندر ۹۰ در بازار جهانی


-شیران الان 6480ریال حمایت 6000ریال

-پاسخ یک کاربردر مورد فولاد بعد از افزایش سرمایه وتعلق گرفتن تعداد حق تقدم


پاسخ : یعنی شما عضو سایت سپرده گذاری وجوه نیستید تا مقدار دارایی های سهام وحق خود را ببینیداز کارگزار تان بپرسید شما را راهنمایی میکنند جهت عضویت در سایت سپرده گذاری وجوه


-فولاد در محدوده 1061ریال معامله میشود قبل بازگشایی گفتیم مظنه زیر 1040ریال کم ریسک تر است

-یک گزارش مرتبط با بورس

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940805001744


-اوراق مشارکت شهرداری شیراز مشیر9711ریال......حتما بررسی کنید ببینید برارزش روزانه بازار چقدر تاثیر گذاشت
-فسرب امروز هم مثبت بسته شد شنبه اغازی دیگر
-حق تقدم ثشرق را امروز هم 200 ریال هضم کردند

-فملی


یک مقام مسئول اعلام کرد:
مدیر امور برنامه‌ریزی و نظارت شرکت ملی صنایع مس ایران از رشد 117 درصدی استخراج و تحقق برنامه های تولیدی هفت ماهه این شرکت خبر داد.
کد خبر: ۵۴۲۹۰۳
تاریخ انتشار: ۰۶ آبان ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۸ - 28 October 2015

سعد عبدی مدیر امور برنامه‌ریزی و نظارت شرکت ملی صنایع مس ایران از رشد 117 درصدی استخراج و تحقق برنامه های تولیدی هفت ماهه این شرکت خبر داد.

به گزارش تابناک اقتصادی، تعيين برنامه زمان‌بندی توليد به عنوان يكي از عوامل كليدي موفقيت نقش مهم و موثري دارد، زيرا زمان‌بندی توليد باعث جلوگيري از انباشت سرمايه، تقليل ضايعات، كاهش و يا حذف بيكاري ماشين‏آلات و تلاش براي استفاده بهتر از آن‌ها می‌شود.

بر این اساس یکی از نشانه‌های موفقیت شرکت‌های حوزه معدنی برنامه‌ریزی درست و صحیح با در نظر گرفتن امکانات، منابع و به ویژه شرایط اقتصاد جهانی است. با توجه به اینکه وضعیت مس ایران تحت تأثیر تقاضای جهانی مس بعد از بحران اقتصادی پیش‌آمده در دنیا با افت شدید قیمت روبرو شده است، لزوم برنامه‌ریزی و مدیریت صحیح برای بر آورده شدن چشم‌انداز‌های تولید و فروش از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

با بررسی گزارش برنامه‌ریزی تولید و عملکرد هفت‌ماهه سال 1394 شرکت ملی صنایع مس ایران می‌توان دریافت که این شرکت علی‌رغم همه سختی‌ها و نامناسب بودن شرایط بازار، کاهش قیمت‌ها و افزایش هزینه‌ها موفق به عملی نمودن برنامه‌ریزی‌های تولیدی خود شده است.

کل استخراج شرکت ملی صنایع مس ایران در ۷ ماهه نخست سال 94 از مناطق مس سرچشمه، میدوک، سونگون، ایجو، چاه فیروز و دره زار ۱۰۳،۵۵۳ هزار تن بوده که نسبت به برنامه تعریف‌شده تولید ۶۱۹، ۸۸ هزار تنی در حدود 117 درصد بالاتر بوده است.

در این بین مس سرچشمه که بر اساس برنامه تعریف‌شده در هفت ماه نخست سال ۹۴ قرار بوده است ۳۶،۲۵۹ تن تولید داشته باشد با تولید ۴۳،۲۸۲ هزار تنی با بیشترین رشد در میان سایر مناطق به میزان ۱۹ درصد بالاتر از برنامه عملکرد داشته است.

بر پایه این گزارش برنامه تعیین‌شده برای تولید سنگ سولفوری از کل مناطق فعال شرکت مس در 7 ماهه سال 94، ۲۴،۹۵۴ هزار تن بوده که با عملکرد ۰۴۹، ۲۵ هزار تنی ، 100 درصد برنامه تحقق یافته است.

همچنین برنامه شرکت مس برای تولید کنسانتره مس در هفت‌ماهه اول سال ۱۳۹۴، ۰۰۲، ۵۴۸ تن بوده است در صورتی که عملکرد این شرکت نشان از کاهش ۲ درصدی دارد و تولید ۵۸۵، ۵۳۹ تنی را نشان می‌دهد. دلیل این کاهش دو درصدی زمان‌بر بودن پایداری تولید کارخانه‌های جدید تغلیظ دو فاز 2 سرچشمه و فاز ۲ سونگون است که عملاً به جای هفت‌ماه کار با چهار ماه تولید ظرفیت ورودی خود روبرو بوده است.

برنامه‌ریزی در خصوص مس محتوای کنسانتره تولید ۱۳۶، ۱۳۶ تنی بوده است که در عمل این شرکت به تولید ۸۳۴، ۱۳۷ تنی رسید و موفق شد 101 درصد از برنامه تولید خود را اجرایی سازد.

در این بین مس میدوک نسبت به مناطق سرچشمه و سونگون جلوتر است که بر اساس برنامه طراحی‌شده در هفت ماه نخست سال ۹۴ كه قرار بوده است21،051 تن مس محتوای کنسانتره تولید داشته باشد با تولید 158، 23 هزار تنی نسبت به برنامه تعریف‌شده رشد ۱0 درصدی داشته است.

برای تولید آند و کاتد در برنامه اجرایی شرکت مس به ترتیب مقدار ۱۳۴،۶۷۷ و ۱۰۹،۰۶۸ تنی مشخص شده است که در واقعیت شرکت مس موفق به تحقق تولید ۷۹۵، ۱۳۷ هزار تنی آند و تولید ۱۱۰،۰۶۹تنی کاتد شده است. همچنین بر پایه این گزارش از میان دو کارخانه تولید آند در سرچشمه و خاتون‌آباد، کارخانه تولید آند خاتون‌آباد با تولید 770، 56 تنی در مقایسه با برنامه تعریف‌شده از رشد 8 درصدی برخوردار بوده است.

تولید برنامه‌ریزی‌شده برای تولید معدنی (مس محتوی) در برنامه هفت‌ماهه ۹۴ ، از مناطق مس سرچشمه، میدوک و سونگون ۱۴۳،۴۴۳ تنی مشخص شده بود که با رشد ۲ درصدی مقدار تولید ۱۴۵،۷۹۰ تنی را محقق ساخته است. در این بین مس سونگون از رشدی 5 درصدی نسبت به برنامه تعریف‌شده برخوردار است.

بر طبق برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده، شرکت مس در سال 94 چشم‌انداز تولید 253،000 هزار تنی مس محتوی (معدنی) و تولید 193،100 تنی کاتد را در برنامه خود گنجانده است.


-تا شنبه خدا نگهدار
-
-
-

-
-
-
-
-

-ساعت  اتمام مطلب گذاری.........
[ چهارشنبه 06 آبان 1394 ] [ 6:56 ] [ حامد ]