close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
غپینو

غپینو

-سایت خبری معلم بورس
-سلام روزبخیر
-زمان اجرای بسته اقتصادی را نیمه دوم ابان اعلام کرده انداجرای این بسته ها میتواند یک موج متعادل در بازار راه اندازی کند
-
-صبح اول وقت در نماد وغدیر حقوقی خرید حقوقی فروخت وشاخص کل 39 واحد تاثیر مثبت تا این لحظه از این نماد........معمای کمبود نقدینگی همچنان لاینحل مانده است

-بسته های مکمل برای رونق بورس

http://mellatbazar.ir/fa/news/15713


-مشکل اینجاست وقتی ارزش معاملات درجا میزند وافزایش نمی یابد

1-جابجایی های حقوقی ها ارزش معاملات را بالا میبرد

2-ولی سرمایه سهام دار خرد  در گردش وچرخش نیست

3- کارگزاری ها باید با دولت محترم وارد گفتمان شوند ومشکلاتشان را بصورت علمی مطرح کنند


-نماد وغدیر در صورت اصلاح قیمت مجدد یکی از سیگنالهای خرید تستی 100 هزار تومان است

-بازار مثبت ولی حجم معاملات کم

- بازار منتظر ورود نقدینگی برای رشد قیمت سهم ها


-فاذر دوباره در مرز مقاومت 3000ریال روزهای قبل تا محدوده زیر 2800ریال افت کرده بود
-غپینو عرضه محدود منتظر صعود هر اصلاح قیمتی در این سهم با سرعت خریداری میگردد

-قرمز -زرد-سبز

بازدهی روزانه تا این لحظه زرد

نسبت عرضه وتقاضا سبزتا این لحظه

نسبت نقدشوندگی قرمزتا این لحظه


-بورس وسایت اقتصاد انلاین

http://www.eghtesadonline.com/fa/content/100925


-اکبر وبورس

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940805000143


-جواد وبورس

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940804001289


-خگستر حمایت 1600ریال مقاومت 1900و2000ریال الان 1742ریال برای خرید تستی 100 هزار تومان باید صبر کنید
-اگر مسولان بورس فقط یک بار تحمل بکنند وصرف نظر کنند وجابجایی های سهام حقوقی ها را در ارزش روزانه معاملات ثبت نکنند وچند روز ارزش معاملات روزانه در حد واندازه خودش ثبت شود قطعا مسولان محترم دولتی فکر بهتری بر میدارند اما...... ثبت جابجایی معاملات حقوقی ها در معاملات خرد موضوع گردش کم نقدینگی پنهان میکند

-منبع بورس نیوز


هنگامی که دست به انجام معامله ای می زنید، در واقع شانه به شانه بزرگترین حرفه ای های بازار حرکت می‌کنید. بسیاری از معامله گران حرفه ای نه تنها بسیار هوشیارند و برای خود کوهی از تجربه هستند، بلکه ثروتمند هم هستند. اما این بدان معن نیست که شما نمی‌توانید برنده باشید!

 چرا برخی معامله‌گران دایماً ضرر می کنند؟ در زیر به 4 دلیل اشاره شده است:

1- نداشتن روش معاملاتی ثابت و مشخص

معامله گرانی که دایماً ضرر می کنند اعداد مهم و کلیدی را نمی‌دانند. آنها به مفاهیم حمایت و مقاومت توجه نمی‌کنند و با الگوها و نمودارها بیگانه‌اند. تعریف آنها از مدیریت ریسک نیز با شکست مواجه می‌شود. باید بدانید که یک معامله‌گر در صورت نداشتن استراتژی یا روش معاملاتی ثابت و مشخص محکوم به شکست است. عدم وجود استراتژی مشخص و ثابت، باعث می شود معامله‌گر پس تجربه چندین معامله با ضرر، کم کم به این نتیجه برسد که باید از بازار خارج شد! اما ناامید نشوید. با مطالعه و یادگیری درست، داشتن روش معاملاتی مشخص (که درستی آن اثبات شده باشد)، و نیز داشتن تعادل روحی و پشتکار می‌توان به نتایج خوب رسید و معاملات پیروزمندانه داشت.

2- نداشتن درک درست از عملکرد بازار، اندیکاتورهای کلیدی، اعداد مهم و ندانستن زمان مناسب برای انجام معامله

هنگامی که دست به انجام معامله ای می زنید، در واقع شانه به شانه بزرگترین حرفه ای های بازار حرکت می‌کنید. بسیاری از معامله گران حرفه ای نه تنها بسیار هوشیارند و برای خود کوهی از تجربه هستند، بلکه ثروتمند هم هستند. اما این بدان معن نیست که شما نمی‌توانید برنده باشید!

بلکه بدین معناست که تنها باید علم کسب کرده و یاد بگیرید و آمادگی مبارزه داشته باشید. فرد X تنها درصورتی می تواند فرد Y را شکست دهد که آمادگی مبارزه با او را داشته باشد. برخی ممکن است فکر کنند که هزینه یادگیری معامله گری بسیار بالاست، غافل از اینکه هزینه یاد نگرفتن و نادیده گرفتن آن به مراتب گزاف تر و گران تر است.

3- ریسک بیش از حد در یک معامله

تریدر بلند پرواز کسی است که بیشتر از 10 درصد حساب معاملاتی خود وارد یک سهم می‌شود. معامله گران منطقی مفهوم ریسک را به خوبی درک کرده و پیش از آنکه در مورد سود آن فکر کنند، ابتدا ریسک را مدیریت می‌کنند. در صورتیکه معامله‌ای آنها را به قبول ریسک زیاد سوق دهد، وارد آن نمی‌شوند. موافقان این نظریه و معامله‌گران منطقی ریسک خود را زیر 2 درصد حساب معاملاتی خود قرار می‌دهند. این کار به آنها توانایی این را می‌دهد که اگر چندین معامله پشت سر هم آنها هم با ضرر همراه شد آسیبی نبینند.

4- آماده نبودن به لحاظ ذهنی

روانشناسی بازار یکی از مباحث مهم معامله‌گری است و حال آنکه اکثر مردم اهمیت آن را ندانسته و از این رو از ذهن آماده جهت انجام معامله برخوردار نیستند. وقتی سهامی را می‌خرید و در واقع سرمایه تان را وسط می‌گذارید، ترس، طمع و سایر احساسات عاطفی، معامله کردن را برای شما سخت می‌کند. سعی کنید مطمئن شوید که بخوبی از تمامی جنبه های احساسی و روانی معامله‌گری آگاهید و پیش از انجام هر گونه معامله ای آمادگی مقابله با این احساسات و عواطف را دارید.

مترجم امیر پورتیمور

منبع- دیلی اف اکس


- نزدیک شدن به ایام انتخابات مجلس وایام عید وبعد فصل مجامع خواسته یا ناخواسته از بورس یک عنصر صعودی خواهد ساخت
- در پايان معاملات امروز نماد معاملاتي شركت سرمايه گذاري غدير جهت برگزاري مجمع عمومي فوق العاده به منظور تصميم گيري در خصوص افزايش سرمايه، متوقف خواهند شد.مديريت بازار
-فسرب تعداد سهام 322میلیون سهم وقصد عبور از مقاومت 1200ریال البته فردا مشخص میشود

-منبع پارسیک


  • رئیس کل بانک مرکزی با تاکید بر این که کاهش نرخ سود بانکی از دستور کار بانک مرکزی خارج نشده است، گفت: براساس برنامه های تدوین شده، این نرخ به مرور به سمت دامنه قابل قبول نزدیک تورم هدایت می شود.
  • به گزارش شانا، ولی الله سیف در پاسخ به این پرسش که گفته شده تغییر نرخ سود بانکی از دستور کار بانک مرکزی و شورای پول و اعتبار خارج شده است، اظهار کرد: بانک مرکزی کاهش نرخ سود بانکی را براساس مصوبه شورای پول و اعتبار همچنان پیگیری می کند.

    وی ادامه داد: سیاست بانک مرکزی این است که با ورود به بازار بین بانکی تعادل لازم را در این بخش ایجاد و نرخ را به سمت دامنه قابل قبول نزدیک تورم هدایت کند و این کار به مرور انجام خواهد شد.

    رئیس کل بانک مرکزی در پاسخ به این پرسش که برخی کارشناسان معتقدند نرخ ٢٠ درصد سود بانکی که شورای پول و اعتبار تصویب کرده در شرائط کنونی مناسب است و نیازی به کاهش این نرخ نیست و نظر بانک مرکزی در این خصوص چیست، اظهارکرد: بانک مرکزی نرخ سودی را که بازار را به تعادل برساند، مناسب می داند.

    وی در پاسخ به پرسشی در خصوص امکان تغییر نرخ سود تسهیلات ارزی و این که آیا بانک مرکزی در این خصوص برنامه ای در دستور کار دارد یا خیر، گفت: بانک مرکزی در خصوص تغییر نرخ سود تسهیلات ارزی برنامه ای را در دستور کار ندارد.

    سیف تصریح کرد: بانکها در خصوص تسهیلات ارزی در آینده متناسب با شرائط بازار فعال خواهند شد و برهمین اساس تغییر نرخ تسهیلات ارزی در آینده مورد توجه قرار خواهد گرفت.


-گروه بیمه سرتاسر مثبت است وبیشتر نمادها تا این لحظه صف خرید
-دوستان میگویند ثشرق در مجمع ماه اینده سود خوبی تقسیم خواهد کرد.....رجوع شود به سوابق تقسیم سود درtsetmc
-
نرخ خوراک پتروشیمی تا دو هفته آینده نهایی می شود/ بزرگترین مشکل صنعت پتروشیمی
وزیر نفت خبر داد:

نرخ خوراک پتروشیمی تا دو هفته آینده نهایی می شود/ بزرگترین مشکل صنعت پتروشیمی

وزیر نفت با اعلام بزرگترین مشکل شرکت های پتروشیمی از مشخص شدن نرخ خوراک تا دو هفته آینده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بیژن زنگنه در جریان برنامه رادیویی درباره وضعیت نرخ خوراک پتروشیمی ها و تصمیم وزارت نفت گفت: عمده این بحث برای جذب سرمایه گذاران جدید در آینده مورد توجه قانونگذار و دولت بوده است.

وی ادامه داد: البته مقداری هم پتروشیمی ها در شرایط فعلی مشکلاتی داشته اند و برخی از آنها انتظار داشته اند که برخی از مشکلاتشان را با نرخ خوراک حل کنند. در حالی که بزرگترین مشکلی که پتروشیمی های کشور با آن روبرو شده اند، کاهش قیمت فروش محصولات در بازار بین المللی است که خیلی اثرگذار بوده است.

زنگنه افزود: به هرحال این موضوع ظرف دو هفته آتی تمام می شود تا بعد از طی مراحل لازم، هم برای وضع فعلی و هم برای سرمایه گذاران آتی ابلاغ شود. ما این را می فرستیم تا آقای رئیس جمهور و دوستان دیگر ببینند و نظراتشان را بدهند تا آن را نهایی کنیم و ابلاغ شود.


-
اثر بسته خروج از رکود در بازار مسکن
نظر یک کارشناس درباره

اثر بسته خروج از رکود در بازار مسکن

یک کارشناس با بیان این‌که دولت در بسته خروج از رکود به خودرو بیش از مسکن توجه داشته،گفت: این تسهیلات شرایط استوار و پایداری را در بخش مسکن ایجاد نمی‌کند و تنها اثر موقت خواهد داشت.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمدمهدی مافی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: مبلغ اقساط ماهیانه وام‌های 60 میلیون تومانی حدود یک میلیون تومان است که با سطح دستمزد اقشار پایین جامعه تناسب ندارد. با این بهره‌های بانکی، افزایش مبلغ وام نیز دردسر را بیشتر می‌کند. بنابراین تا زمانی که سیاست‌های میان‌مدت و بلندمدت برای افزایش قدرت خرید متقاضیان اعمال نشود نمی‌توان به خروج مسکن از رکود امیدوار بود.

وی افزود: دولت در این بسته تعهد داده مقداری از بدهی خود را به پیمانکاران پرداخت کند که شاید با تحقق این مساله، صنعت ساختمان سهم ناچیزی ببرد اما این رقم آن‌قدر نیست که بخش مسکن را تکان بدهد.

این کارشناس مسکن با بیان این‌که دولت منابع در اختیار خود همچون درآمدهای نفتی و مالیاتی را در قالب این بسته به اقتصاد کشور تزریق می‌کند، گفت: هرچند این مبلغ (7.5 هزار میلیارد تومان) رقم بزرگی نسبت به کل اقتصاد نیست اما سوالی که پیش می‌آید این است که چرا باید بخش اعظمی از این مبلغ به صنعت خودروسازی اختصاص یابد؟

به گفته مافی، شاید دولت برای این تصمیم خود دلیل داشته اما صاحب نظران اقتصادی را توجیه کند که چرا از میان همه بخش‌های بزرگ اقتصاد، یک بخش جزئی مثل صنعت خودروسازی را انتخاب کرده و منابعی که ماحصل دسترنج سختی است به این بخش پرداخت می‌کند؟

وی هم‌چنین گفت: دولت باید رویکرد خود را در بخش مسکن از نگاه‌های کوتاه مدت همچون پرداخت وام تغییر دهد و به سیاست‌های میان مدت و بلندمدت رو بیاورد. دولت با اعمال سیاست‌هایی زمینه‌های تولید و افزایش توان مصرف‌کنندگان را فراهم کند. بخش اقتصادی مسکن باید با استفاده از توان تولیدکنندگان و منابع بانکی بتواند تسهیلات مسکن را به سمت اقساط بلندمدت با بهره‌های پایین متناسب با قدرت خرید متقاضیان سوق دهد.


-تا این لحظه 19 نماد در حال باز گشایی هستند البته ممکن است بازی مجاز محفوظ به فردا کشیده شود
-گزینه بلند مدت میتواند حق تقدم ثشرق در محدوده زیر 200 ریال باشد البته باید 100 تومان هم بعد از سه روزکاری تو حساب انلاین شما باشد تا کارگزار مبلغ را به حساب شرکت واریز نماید
-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
--
-
-
[ سه شنبه 05 آبان 1394 ] [ 6:56 ] [ حامد ]