close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
دسبحا
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

-سایت خبری معلم بورسامروز دوشنبه 4ابان-سلام روز بخیرردیفخبر-عادی-مهمنام نماد -عنوان خبرسیگنال خرید تستی 100 هزار تومانتوضیحات............................................................................1مهمعادت بازارمنتظر سیگنالهای طلاییصعود بازار با حجم کم نقدینگی یک صعود تدریجی نیست صرفا استفاده از موجهای ناگهانی…

-سایت خبری معلم بورس

امروز دوشنبه 4ابان-سلام روز بخیر
ردیفخبر-عادی-مهمنام نماد -عنوان خبرسیگنال خرید تستی 100 هزار تومانتوضیحات............................................................................
1مهمعادت بازارمنتظر سیگنالهای طلاییصعود بازار با حجم کم نقدینگی یک صعود تدریجی نیست صرفا استفاده از موجهای ناگهانی به مناسبتهای مختلف از موجهای رسانه ای مثبت که بورس داده میشود استفاده میشود وبعد از هر صعود خروج ناگهانی ومنتظر ماندن تا در ته چاه ماهی فربه ای دیده شود
2عادیشاخص کلسرصبح سیگنال مثبتدر تعدادی از نمادهای رند داد اما خریداران اصلی سهم هنوز منتظرند 10 درصد کمتر ازقیمتهای فعلی سهم بخرند
3
مهم
فخوزدوهفته قبلیکی از سیگنالهای ما بود جالبه هنوز صف خرید دارد وقصد دارد 20 درصد رشد را تکمیل کند افت بیش از حد سهم باعث رشد ....... شده است
4
مهم
وغدیرماه قبلدر محدوده زیر 2100ریال سیگنال معتبر دادیم با رشد خوبی مواجه شد در صورت افت حضور در افزایش سرمایه بلامانع است ضمنا تمام توصیه های ما همان خرید تستی 100 هزار تومان است برا خرید در حجم بالا ازعیال خونه اجازه بگیرید تا در وقت ضرر پنهان کاری نکنید
5
مهم
ونفتماه قبلدرمحدوده زیر 1900ریال سیگنال داده شده است افت قیم به زیر 2000وزیر 1900ریال برای خرید تستی 100هزار تومان جذاب خواهد بود
6
مهم
ثشرقسهمهمیشه سود ده ولی با طرف داران خاصش در این سهم بی گدار به اب بزنی بازنده ای بیش نیستی ولی با خرید بموقع همیشه برنده ای 100 هزار تومان بخرید دوهفته ای با روند سهم اشنا شوید
7
مهم
وانصارسیگنال ماه
قبل
میتوانید صبر کنید مجددا به زیر 2200ریال نزول کند
8
مهم
بانک دیسقف سهم
1700
کف سهم 1400 امروز 1496ریال تا این لحظه کمترین
9
ژنرال جنگجو
http://www.jamnews.ir/detail/News/589621
10
مهم
پوتین
پارازیت
http://www.jamnews.ir/detail/News/589337
11
مهم
اصلاح
قیمت
سیگنال صبرشواهد نشان میدهد با اندکی صبر وحوصله میتوان در درده درصد کمتر سبد محکم تری بست
12
مهم
تیپیکوسیگنال صبرحمایت 4200ریال مقاومت 4700ریال الان 4441ریال صبر بهترین سود است
13
مهم
اقای یزدی
نویسنده
قدیمی
مغز متفکر
بورس
امثال ایشان در بورس ما شاید ده نفر باشند اما به دلایل مستند مطلب نمی نویسند
http://trade2win.blogfa.com
14
مهم
بانکی هالغو تحریم ها

نوبخت اعلام کرد

آغاز شمارش معکوس برای لغو تحریم‌های بانکی

» سرویس: اقتصادي - اقتصاد كلان

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی با اعلام شمارش معکوس برای رفع تحریم‌های نظام بانکی و بانک مرکزی بر نقش شبکه بانکی در تحقق رشد اقتصادی هشت درصد سالانه در برنامه ششم و شرایط اقتصادی در دوران پساتحریم تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار ایسنا، محمد باقر نوبخت امروز در همایش تراکنش با اشاره به چند نکته در رابطه با عملکرد نظام بانکی در دوران تحریم و پساتحریم اظهار کرد: گرچه انتظارات فعالان اقتصادی در دوران تحریم از شبکه بانکی آن‌طور که باید برآورده نشده، اما باید این را هم در نظر گرفت که در شرایط سختی که پشت سر گذاشته‌ایم، فعالیت شبکه بانکی به ویژه در دو سال گذشته قادر تقدیر است که البته در این رابطه کاهش تورم از 40 درصد به 13 درصد سندی بر عملکرد مثبت بانک مرکزی در این دوران خواهد بود.

وی اشاره‌ای هم به عملکرد بانک مرکزی و مجموعه نظام بانکی در فاصله اجرایی شدن برجام و رفع کامل تحریم‌ها داشت و گفت: در این مقطع چند ماهه به‌طور حتم بانک مرکزی می‌تواند با استفاده از ابزارهای پولی و در کنار آن ابزارهای مالی به سرعت بخشی از خروج از رکود و ایجاد رشد اقتصادی کمک شایانی کند.

رییس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی از مسوولیت بانک‌ها در شرایط پساتحریم و اجرایی شدن اهداف قانون برنامه ششم توسعه نیز سخن گفت و افزود: در حالی همان‌طور که پیشتر اعلام کرده‌ایم برای دستیابی به رشد سالانه هشت درصدی به حدود 800 هزار میلیارد تومان تا 1063 هزار میلیارد تومان سالانه منابع نیاز داریم که به‌طور حتم بانک‌ها می‌توانند با حضور گسترده در عرصه‌ فناوری و تامین مالی نقش موثری در این رابطه ایفا کنند.

15عادیکرماشاسیگنال ماههای قبلامروز مقاومت 4000ریال را هم شکست سیگنالهای ما در محدوده 3300ریال صادر میشد منطق حکم میکند صبر کنیم تا شرایط جدید تثبیت شود
16
مهم
تقاضاوعرضهسیگنال بازار
مثبت
است
اگر تقاضا را با رنگ سبز نشان دهیم
عرضه وتقاضای برابر را با رنگ زرد
عرضه را با رنگ قرمز
الان تقاضای کلان در بازار سرمایه سبز است
17
مهم
وقتی navسهمبالاستولی قیمت سهم بعلت کاهش سود موقتا افت شدید داشته است در بلند مدت اگر افزایش سرمایه جدیدی ندهد با افزایش تولید وفروش رشد خواهد کرد
18عادی


پیش‌بینی یک کارشناس از شاخص کوتاه مدت بورس

یک کارشناس اقتصادی معتقد است اجرای برجام در کوتاه مدت نمی‌تواند باعث بالا رفتن شاخص‌های بورس شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، کاظم دوست حسینی درباره تاثیر بسته اقتصادی جدید دولت و اجرای برجام بر بازار سرمایه به ایسنا گفت: اجرای برجام و ایجاد شرایط ثبات اقتصادی می‌تواند شفافیت بیشتر را در معاملاتی که در بورس انجام می‌شود، به دنبال داشته باشد اما با این وجود بعید به نظر می‌رسد که این اتفاق منجر به افزایش شاخص بورس شود. اگر بورس به سمت بین المللی شدن حرکت کند و به بورس‌های جهانی متصل شود از شفافیت بسیار مطلوب‌تری برخوردار خواهد شد و به طور طبیعی الزام پذیریش استاندارد‌های حسابداری نیز در دستور کار قرار خواهد گرفت.

وی پیش‌بینی کرد در کوتاه مدت شاخص‌ بورس رشدی نکند، چراکه رشد شاخص‌ها تابعی از عملکرد شرکت‌ها هستند.

این استاد دانشگاه در بخش دیگری از صحبت‌هایش به موضوع کاهش ذخیره قانونی سپرده‌ها اشاره کرد و گفت: آمار کاملی از رقم سپرده‌ها وجود ندارد اما آنچه مسلم است سه درصد نمی‌تواند رقم قابل توجهی باشد و کاهش این رقم به هر میزان نمی‌تواند ریسک پذیری بیشتری برای بانک مرکزی نسبت به بانک‌های تجاری ایجاد کند.

دوست حسینی اضافه کرد: در خصوص خط اعتباری که بانک مرکزی نسبت به بانک‌های تجاری در نظر گرفته است موضوع منابع مطرح است. اینکه شرکت‌ها از طریق صندوق توسعه ملی، سپرده گذاری بانک مرکزی یا خط اعتباری تامین شود اهمیتی ندارد. این روش می‌تواند در کوتاه مدت رونق موقتی ایجاد کند، اما نکته مهم این است که چرخه پول در بانک‌ها به شکل مطلوب انجام نمی‌شود، به این منظور باید معوقات بانکی را کاهش دهیم.

عضو سابق هیات نمایندگان اتاق بازرگانی ادامه داد: به هرحال پولی به رسم امانت در اختیار مشتریانی قرار گرفته است اما این پول بازپرداخت نشده و بسیاری از افرادی که این پول‌ها را گرفته‌اند و بازنگردانده‌اند به دلیل ورشکستگی نبوده است.

دوست حسینی همچنین به ارزیابی بسته جدید اقتصادی دولت پرداخت و عنوان کرد: بر اساس بسته جدید، قرار است کارت خرید 10 میلیون تومانی در نظر گرفته شود این در حالی است که رکود موجود در اقتصاد به کالاهای مصرفی ارتباطی ندارد. اگر بازار مسکن، خودرو و سهام راه بیفتند، رونق ایجاد می‌شود.

وی افزود: افزایش وام خودرو و وام مسکن در واقع تحریک بخش تقاضاست اما اگر می‌توانستیم رونق را از طریق عرضه و با قیمت ارزان‌تر که انتظار جامعه است، ایجاد کنیم اتفاق مطلوب‌تری برای رونق اقتصادی بود.

انتهای پیام

19عادیسخزر

در عملکرد ۶ ماهه رخ داد:

تغییر ۱۸۰ درجه ایی یک شرکت بورسی از سود به زیان سنگین

شرکت سیمان خزر در عملکرد ۶ ماهه نه تنها سودی را محقق نکرد بلکه در برابر پیش بینی سود ، با زیان سنگین ۵۵۳ ریالی هر سهم همراه شد و درباره این تغییر جهت ۱۸۰ درجه ایی توضیح داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت سیمان خزر که با سرمایه 23 میلیارد تومانی در بورس حضور دارد ، طی 8 ماه اخیر با بازدهی مثبت 16 درصدی سهام مواجه شده اما در عملکرد 6 ماه اول سال به زیان سنگینی رسیده است.

براساس این گزارش، "سخزر" در حالی برای هر سهم سال مالی جاری 127 ریال سود پیش بینی کرده بود که در نیم اول سال نه تنها سودی را محقق نکرد بلکه با زیان سنگین 553 ریالی هر سهم همراه شده است.

در این رابطه منصور قدمی مدیرعل این شرکت ، توضیحاتی به شرح زیر داده است:

20
مهم
رکیش-رتاپ
http://news.parseek.com/Url/?id=11366863
21
مهم
جهنم روسی
http://www.irna.ir/fa/News/81811193
22
بانکها

 
اخبار بانک: برخی بانک ها برای دور زدن نرخ سود مصوبه شورای پول و اعتباری پرداخت سود را در ابتدای دوره انجام می دهند.
به گزارش خبرنگار اخبار بانک، پرداخت نرخ سود بالاتر از مصوبه شورای پول و اعتبار نکته عجیبی نیست و تقریبا در بسیاری از بانک ها و موسسات مالی و اعتباری انجام می شود.

اما برای پرداخت نرخ سود بالاتر از مصوبه شورای پول و اعتباری و بانک مرکزی برخی بانک ها ابداعات و اختراعات جالب و عجیبی را از خود نشان می دهند.

اقدامات و اختراعاتی که به نظر نمی رسد در هیچ نقطه از جهان صورت بگیرد و تنها در ایران و برای دور زدن قانون انجام می شود!

در یکی از این روشها، بانک ها به مشتری اعلام می کنند سپرده یکساله با نرخ مصوب بانک مرکزی که همان ۲۰ درصد است را باز کنند.

سپس بانک یک حساب دیگر برای مشتری باز می کند و نرخ مورد نظر مشتری که معمولا بیش از دو درصد از نرخ مصوب شورای پول و اعتبار است را به حساب دیگر واریز می کنند.

البته هستند بانک هایی که اعلام می کنند مشتری اجازه ندارد نرخ درصد بیشتر از مصوبه بانک مرکزی را تا مدتی برداشت کند و اصطلاحا این سپرده جایزه را مسدود می کنند.

همین مسدود کردن سود دو درصد بیش از مصوبه بانک مرکزی نیز یک تخلف دیگر است بانک مربوطه دو تخلف در یک خساب را با همدیگر انجام می دهد.

پایگاه خبری اخبار بانک این موضوع را بررسی و در آینده نزدیک گزارشاتی از این اقدام تخلف برخی بانک ها و موسسات مالی و اعتباری منتشر می کند.
23عادی


سودآوری ۵۰ درصدی دو بانک ملت و صادرات در نیمه اول سال

وضعیت سودآوری دو بانک ملت و صادرات در نیمه اول سال با انتشار گزارش عملکرد 6 ماهه مشخص و با پوشش 51 و 50 درصدی همراه شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی فرایند انتشار گزارش های 6 ماهه شرکت های بورسی و فرابورسی تشدید شده که وضعیت سودآوری دو بانک ملت و صادرات با پوشش 51 و 49.6 درصدی همراه شده است.

براساس این گزارش، بانک ملت 4 هزار میلیارد تومانی که سود هر سهم سال مالی جاری 475 ریال پیش بینی کرده ، در 6 ماه اول سال قادر به پوشش 51 درصد معادل 240 ریال شده است.

بانک صادرات 5.7 هزار میلیارد تومانی هم که به دلیل افزایش سرمایه فولاد مبارکه به 7.5 هزار میلیارد تومان، به رتبه دوم بزرگترین شرکت های بورسی از لحاظ سرمایه اسمی نزول کرده، قادر به پوشش 50 درصد معادل 73 ریال از سود پیش بینی شده 145 ریالی هر سهم سال جاری شده است.

24252627282930313233343536373839
-ساعت  اتمام مطلب گذاری.........

حامد بازدید : 181دوشنبه 04 آبان 1394 زمان : 7:3 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  صفحات جداگانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 624
 • کل نظرات : 4097
 • افراد آنلاین : 20
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 168
 • آی پی دیروز : 97
 • بازدید امروز : 516
 • باردید دیروز : 304
 • گوگل امروز : 27
 • گوگل دیروز : 11
 • بازدید هفته : 6,894
 • بازدید ماه : 22,173
 • بازدید سال : 104,675
 • بازدید کلی : 1,433,414
 • کدهای اختصاصی