close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
کروی

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


کروی

سلام دیده بان


-حمایتها ومقاومتها ی سهم از دیدگاه نویسنده وب
نام نمادحمایتها-ریالمقاومتها-ریالحدضرر-ریالحدسود-ریالتوضیحات
شپاکسا25003000200500افت به منزله خرید است
خبهمن1800و17002100300و400300و400باید منتظر اصلاح قیمت باشید 
فاسمین1800و17002100و2200500500اگر افت کرد خرید در قیمت کف اگر افت نکرد بروید سراغ سهم دیگر
فولادالان بسته استگزینهبلند مدت
مداران13501500150150کوتاه مدت
وخارزم12501400150150کوتاه مدت
پترول13501360250200کوتاه مدت
فخوز23002700400500افت سهم کار دشواری است هر افت به منزله خرید است

-سلام کاربران عزیز اول گزارش دیروز بازار را بخوانید وپست دیروز ما را هم مجددا مرور کنید  متوجه پیش بینی دقیق ما خواهید شد


عرضه های پر حجم حقوقی ها تیک بزنید


- عجب صبر حوصله ای داده خدا به ما من یک دوستی دارم کامپیوتر بلد نیست مجبورم سر هر لینکی بنویسم تیک بزنید
-قانون بازار سرمایه ایران پیش خور شدن فرصتهای مثبت
-تا اخر ماه بازار تاکتیک انقباضی در پیش خواهد داشت
-صف عرضه نگین ولساپا کم صبری حقوقی وعجله برای فروش نیاز است قوانین مربوط به شناور سهم وحقوقی ها تجدید نظر شود
-لغو تحریم یک سری مراحل عملیاتی واداری دارد که طی دوماه اینده به اجرا گذاشته میشود

-جدول قیمتهای اقساطی پراید 20 میلیون پرداخت 30 میلیون

http://khorasannews.com/?nid=19098&pid=8&type=0


- فقط تغییرات واقعی سودسهم است که میتواند بازار را رشد دهد
- با سلام
با فاسمین چه کنم نگهداری یا فروش بعد اصلاح نظر شما
پاسخ : قیمت خرید شما مشخص نیست
پله اول خریده اید
تستی 100 هزار تومان خریده اید
بلند مدت خریده اید
کوتاه مدت خریده اید
پس از تست کدال خریده اید

-
در پایان معاملات امروز :

نماد ۶ شرکت بورسی و دو حق تقدم بسته می شود

در پایان معاملات امروز نماد ۶ شرکت بورسی از جمله " فارس و حکشتی" به دلیل برگزاری مجمع و دو حق تقدم به علت اتمام مهلت پذیره نویسی بسته می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پایان معاملات امروز نماد 6 شرکت بورسی هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس، کشتیرانی، سرمایه گذاری خوارزمی، سرمایه گذاری توکا فولاد و چین و چین برای برگزاری مجمع سالانه و بیمه پارسیان به دلیل برگزاری مجمع عادی بطور فوق العاده بسته می شود.

همچنین در پی اتمام مهلت پذیره نویسی سهام حق تقدم دو شرکت ماشین سازی اراک و فبیر ایران، این دو نماد هم در پایان معاملات امروز متوقف می شوند.


-اگر اجرا بشود این مهم است


با اعلام زمان اجرا از نیمه آبان ماه :

سیف مدیران بانکها را فراخواند و سیاست‌های جدید را تشریح کرد/نرخ۱۰تا ۱۳درصدی


-کطبس-ومعادن-بانک دی -غپینو چهار سهمی بودند که در مسابقه درج کردیم هر چهار نماد با رشد کوتاه مدت مواجه شدند.....هر چهار سهم بعد از اصلاح قیمت مجددا رشد خواهند کرد
-
تصمیم سرنوشت ساز تولیدی ؛

کاهش نرخ سود بانکی قطعی شد/ رای مثبت ۳ عضو شورای پول و اعتبار

وزیر اقتصاد، رئیس کل بانک مرکزی و رئیس سازمان مدیریت به عنوان سه عضو اصلی شورای پول و اعتبار برای کاهش قطعی نرخ سود بانکی هم نظر شدند.

- روی دو خبر بالا کلیک کنید هر دو مهم وسرنوشت ساز هستند اگر محیط بانک برای سپرده گذاری ضعیف بشود تقاضا برای خرید مسکن افزایش می یابد وانبارهای فولاد خریداری میشود وبه تبع ان بورس مجبور به رشد خواهد بود

معنا ومفهوم این خبر یعنی سهام در ضرر را نفروشید ومنتظر تصمیمات ابان ماه باشید


-حقوقی های کله گنده بورسی وغیر بورسی پولاشونو تو بانک خوا بوندن اگر کمر سپرده بالا شکسته بشود مجبورند با سپرده بازی خدا حافظی کنند البته این پولها از بانک خارج نمیشود ولی می اید و حساب انبوه سازان فرض مسکن بعد انبوه سازان شروع میکنند به خرید مصالح ساختمانی واینجاست که امار تولید وفروش شرکتهای سیمانی وفولادی بالا میرود ......

-مسابقه اموزشی شماره 5

نماد مرقام

مقاومتهای قبلی سهم 2310و2451ریال بوده است

حمایتهای قبلی سهم 2150ریال وبرای یک لحظه کوتاه 2100ریال بوده است

ایا ممکن است دوباره مقاومت از مقاومت 2300و2400ریال عبور کند

برای تست  در روزهای  اینده میتوانید100 هزار تومان بخرید


-

به گزارش خبرنگار بورس نیوز،شرکت شیشه همدان براساس گزارش شفاف سازی اعلام نموده که به منظور تامین منابع ریالی مورد نیاز طرح های توسعه ای خود اقدام به افزایش سرمایه خواهد نمود

همچنین در مورد زمان انجام ،محل تامین و میزان افزایش سرمایه تاکنون تصمیمی نگرفته شده است.


-
پیش بینی مدیر یک شرکت نفتی آمریکایی ؛
رئیس شرکت خدمات نفتی آمریکایی شلومبرگر گفت: بازار نفت سال 2017 احیا نخواهد شد.

به گزارش ملت بازار، پال کیبسگارد، مدیرعامل شرکت خدمات نفتی آمریکایی شلومبرگر که تا همین دو ماه پیش معتقد بود احیای بازار نفت از اواخر امسال شروع می‌شود در یک کنفرانس گفت: به نظر می‌رسد احیای بازار از سال 2017 شروع خواهد شد.

شرکت شلومبرگر یک کاهش 49 درصدی را در میزان سود خود در سه ماهه سوم امسال گزارش داده است.

کیبسگارد گفت: بازار در حال پی بردن به این موضوع است که این دوره چقدر طول خواهد کشید. صرفا این حقیقت که صنعت انرژی به رغم تاثیر قابل توجه به تاخیر افتادن عرضه، به دنبال کاهش مجدد سرمایه گذاری است، نشان دهنده یک چالش روز افزون است.

مدیرعامل شلومبرگر افزود: این شرکت برای مقابله با تداوم افت در تجارت انرژی در حال کاهش دادن فعالیت های خود از جمله کاهش کارکنان خود است.

جوائو فلیکس سخنگوی شرکت شلومبرگر گفت: هنوز خیلی زود است که در این مرحله بگوییم که چه تعداد شغل حذف خواهد شد.

کیبسگارد افزود: این شرکت در سه ماهه چهارم یک تغییر ساختار را در پیش خواهد گرفت.

بزرگترین شرکت ارائه دهنده خدمات میادین نفتی جهان گزارش داد که سود این شرکت از یک میلیارد و 950 میلیون دلار در سه ماهه سوم 2014 به 989 میلیون دلار در سه ماهه سوم امسال سقوط کرده است.

کیبسگارد افزود: اگرچه شلومبرگر معتقد است عرضه نفت در حال کاهش و تقاضا به کندی رو به افزایش است، اما حتی در صورت بهبود قیمت ها، زمان زیادی طول می‌کشد تا این صنعت خود را از حفره ای که در آن گرفتار شده بیرون بکشد.

وی خاطرنشان کرد: کاهش مداوم توسعه میادین نفتی کافی است تا برخی از شرکت های خدمات نفتی که به لحاظ مالی تضعیف شده اند در سال آینده به دنبال فرار از ورشکستگی باشند.

کیبسگارد خاطرنشان کرد: معتقدم بین بهبود قیمتهای نفت و تصمیم برای افزایش سرمایه گذاری‌ها یک وقفه وجود دارد و یک تاخیر بیشتر بین زمان افزایش سرمایه‌گذاری‌ها و تبدیل آن به فعالیت بیشتر در میادین وجود خواهد داشت. همچنین یک وقفه بین فعالیت بیشتر در میادین نفتی و افزایش تولید وجود خواهد داشت.

صنعت انرژی امسال مجبور شده برای مقابله با کاهش قیمت نفت بیش از 200 هزار شغل و 100 میلیارد دلار سرمایه گذاری را کاهش دهد. شلومبرگر که بیش از 20 هزار نفر از نیروی کار خود را کاهش داده در صورت باقی ماندن این شرایط سخت ممکن است مجبور شود تعدیل نیروی بیشتری انجام دهد.

وی پیش بینی کرد همانقدر که سه ماهه سوم سخت بود در سه ماهه چهارم شرایط سخت تری حاکم خواهد بود و سه ماهه اول سال آینده دشوار تر از سه ماهه چهارم 2015 است. هنوز مشخص نیست که انتهای این روند نزولی چه زمان خواهد بود. شرکت شلومبرگر که بیشتر فروش خود را خارج از آمریکا و کانادا انجام می‌دهد، اعلام کرد حاشیه سود بین‌المللی این شرکت از 24.5 درصد در سال گذشته به 23.7 درصد در سه ماهه سوم کاهش یافت.

این نشانه ای است دال بر اینکه رکود حاکم بر آمریکای شمالی در حال گسترش در سراسر جهان است زیرا مشتریان به دنبال قیمتهای پایین تر خدمات نفتی هستند. راب دسایی تحلیلگر مسائل انرژی گفت: ما در حال رسیدن به نقطه ای هستیم که اوضاع آنطور که انتظار داشتیم بهبود نیافته و بدتر شده است
-پدیده شاندیز واگذار می‌شود
-بزرگترین مشکل سهام داران در این است به این توصیه ما خرید تستی 100هزار تومان عمل نمیکنند یعنی ذهن باید عملا بایک سهم درگیر ومجبور به تحقیق شود
-سهم نهم-واتی حمایت 1450مقاومت 1550ریال
-
در گفتگو با مدیر عامل شرکت کارگزاری سپهر باستان عنوان شد:

-از اول ابان برای اطلاع رسانی بهتر بعنوان سایت خبری فعالیت خواهیم کرد وخبرهای تاثیر گذار بر قیمت سهام را پوشش خواهیم داد
-
فردا برگزار می شود:

جلسه مهم شورای پول و اعتبار با 9 دستور کار

شورای پول و اعتبار در جلسه فردا ۹ دستور کار از جمله کاهش نرخ سود بانکی و مفاد بانکی سیاست های جدید اقتصادی را بررسی می کند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس در پی تاکید رئیس جمهور به خروج از رکود اقتصاد ایران و اعلام جزئیاتی از سیاست های 30 بندی جدید اقتصادی دولت، شورای پول و اعتبار فردا با 9 دستور کار تشکیل جلسه می دهد.

در این جلسه مهم دو اولویت تصویب کاهش نرخ سود بانکی و بررسی جزئیات نحوه اجرای بسته اقتصادی دولت برای نیمه دوم سال خارج از نوبت مورد رسیدگی قرار خواهند گرفت.

۷ محور دیگر شامل ضوابط ناظر بر حداقل استاندارد شفافیت و انتشار عمومی اطلاعات توسط موسسات اعتباری، ساختار سهامداری بانک‌ها، آئین نامه تسهیلات و تعهدات اشخاص مرتبط و اعطای تسهیلات اشتغال به مددجویان، دستورالعمل نحوه محاسبه ذخیره مطالبات موسسات اعتباری، زمان لازم الاجرا شدن فرم‌های یکنواخت عقود اسلامی (مضاربه) و اعطای تسهیلات ساخت و احداث انفرادی مسکن از محل حساب صندوق پس انداز مسکن یکم است.

براساس این گزارش، کاهش نرخ سود تسهیلات و سپرده بانکی، کاهش نرخ ذخیره قانونی بانک ها از 13 درصد به 10 درصد، کاهش نرخ سود تسهیلات بین بانکی از 29 درصد به 26 درصد، افزایش تسهیلات بانکی برای خرید کالا و تحریک تقاضای مردم از جمله محورهای اصلی سیاست های جدید اقتصادی دولت بشمار می رود.


-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
+ نوشته شده در دوشنبه 27 مهر 1394 ساعت 7:7 توسط حامد | | تعداد بازدید : 96

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.