close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
بانک دی

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


بانک دی

سلام دیده بان نویسنده بهزاد


-سبد سهام خرید تستی 100 هزار تومان
نام نمادحمایتها - ریالمقاومتها- ریالحدضرربه ریالحدسود-ریالتوضیحات
فاذر2600ریال3200ریال600ریال700و800ریالصبر کنید افت کند نکرد
سراغ سهم دیگری بروید
فملی1300و1250ریال1400و1450ریال200ریال200اگر در محدوده قیمتی امروز میخرید حد ضرر
را مد نظر داشته باشید
تاپیکوزیر 2100بالای2200200400سهم در مرحله دو دلی بخرم نخرم قرار دارد لذا هر افتی سیگنال
خرید است
ذوب1700و16001900و2000400400منتظر افت قیمت سهم باشید
شپاکسا2400و23002600و2700300400افت به منزله خرید است
حتوکا18002000300300افت قیمت یعنی جذاب بودن برای خرید
توریل
1800و1750

1950و2050
300300
افت میتواند سیگنال ورود باشد

-روز شنبه ابری مشهد بر همگان خوش باد
-وقتی ده یازده تومنی نقد هستی تا بورس افت کند بخری وشرایط برای قیمت ایده ال تو میسر نیست ان روز روز خوبی است......پس بی جهت فروشنده بقیه سبد سهام تان نباشید ودر کمال ارامش نقدینگی را برای خرید ها ی صدرصد تاثیر مثبت گذار حفظ کنید
-دوشنبه برجام استارت میخورد استارتی که میتواند راهگشای ارام وصعودی بورس باشد وزیر اقتصاد نامه ای به همه مسولان ذیربط نوشته ومطالباتی اماری داشته است تا با توجه به بدهیها ومطالباتها ....... دولت بتواند تصمیمات کلان بگیرد اصل گزارش را تا اخر وقت در پست درج خواهیم کرد
-هجوم افراد کناره وگوشه گیر که از بورس فاصله گرفته بودند بیشتر شده است مراجعه کنندگان به وب نشان میدهد فعالان بورس میخواهند از لاک دفاعی بیرون امده واقدام به خرید کنند تا از موج ارام صعودی عقب نمانند
-سهم هشتم ساعت 9/14 دقیقه حجم معاملات 10 میلیارد تومان یعنی ساعت 12/30ممکن است ارزش روزانه بورس به 100 میلیارد تومان برسد ومعادن وقتی الان 1100ریال معامله میشود یعنی در بلند مدت بدترین حالت 1000ریال وبهترین حالت 1400ریال
-امروز ممکن است تا بیست سهم را برای خرید خط ونشان بکشیم
-خداوند حفظ کند ولادیمیر پوتین را با سوخو شیرجه زده تو یقه اوباما
 ولی همین نوع دخالت در سوریه کمربند امنیتی محکمی ایجاد میکند وبرای بورس کشور ما بسیار بسیار مفید است

-یک مشکلی هم که هست مسولان فعلا قصد کاهش نرخ خوراک 13 سنتی را ندارند اگر داشتند الان شاخص کل 2الی 3هزار واحد رشد کرده بود

-ارزش بازار 260هزار میلیارد تومانی قصد دارد وارد محدوده 270 هزار میلیارد تومان بشود........تاکتیک بشین نگاه کن دولت تمام شده

ودولت قصد دارد سیاست پاشو برو بالا رامدنظر قرار دهد......تحریک به تقاضای خرید انبارها سیاست دولت است وهمین موضوع میتواند بورس را با تقاضای سهام مواجه کند


-سهم نهم وغدیر افت کرد بخرید با سهم به افزایش سرمایه هم بروید نه در هر قیمتی سری قبل سیگنال دادیم رشد کرد....کسانی که درسقف قیمت هرسهمی را میخرند قطعا ضرر خواهند کرد
-سهم دهم وصندوق حمایت 2600ریال مقاومت 2850ریال
-

لغو تحریم های ضد ایرانی اتحادیه اروپا از یکشنبه

یک دیپلمات غربی اعلام کرد اتحادیه اروپا در چارچوب توافق هسته ای ماه ژوئیه با ایران، روز یکشنبه رسما تحریم ها علیه ایران را لغو می کند، اما این تدابیر اواخر ماه دسامبر و تنها زمانی که تهران به طور کامل برنامه هسته ای خود را کاهش داد، اجرایی می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر به نقل از خبرگزاری صدا و سیما، این دیپلمات به خبرنگاران گفت: روز یکشنبه اتحادیه اروپا، چارچوب قانونی برای لغو تمامی تحریم های اقتصادی و مالی مربوط به موضوع هسته ای ایران را تصویب می کند.

وی افزود: اما این تدابیر زمانی اجرا خواهد شد که آژانس بین المللی انرژی اتمی تمامی گزینه ها را تیک زده باشد، یعنی اجرای تمامی تعهدات از جانب ایران برای کاهش قابل توجه برنامه هسته ای این کشور را بررسی کرده باشد.

تصمیم روز یکشنبه پیش از هر چیزی یک تصمیم رسمی است زیرا به تصویب تصمیماتی برای تعلیق و سپس لغو تحریم های سنگین اقتصادی، مالی و فردی اختصاص داد که اتحادیه اروپا طی یک دهه علیه ایران تصویب کرده است.

در نتیجه این اقدام، مرحله ای حیاتی در اجرای توافق تاریخی ماه ژوئیه میان ایران و قدرت های غربی است که هدف از آن ممانعت از دستیابی ایران به ساخت بمب هسته ای و تضمین صلح آمیز بودن برنامه هسته ای این کشور در ازای لغو تحریم ها بوده است.

این دیپلمات غربی گفت: هر چند لغو تحریم ها که فهرست طولانی از بانک ها، شرکت های نفتی و گازی ایران را شامل می شود عملا اواخر دسامبر و یا اوایل سال آینده میلادی اجرا خواهد شد، اما مرحله روز یکشنبه دومین نقطه عطف مهم در اجرای این توافق است.


-با سلام

 سهم های را که به مقاومت خود رسیدن خارج شویم امکان داره از دوشنبه مقاوت ها تغییر کند
با تشکر
پاسخ : هرگاه تشخیص دادید 50ریال 100 ریال 200ریال کمتر میتوانید بخرید البته سهم های زیر 3000وزیر2000ریال وزیر 1000ریال را انگاه خروج بلامانع است

-اصلا تشخیص روزهای طلایی بورس اینگونه است

تعداد معاملات 100هزار بار

ارزش روزانه 350هزار میلیارد تومان


-سلام بزرگوار چرا خط اول نوشته تونو با بانک دی شروع کردین؟؟
پاسخ : انتخاب نام هر پست صرفا برچسب است دلیل دیگری ندارد
سعی میکنیم در یک بازه دوساله نام هر نماد را در سرپست بنویسیم به این نام گذاری ها کلا توجه نکنید

-نماد غپینو
مسابقه شماره 4

این مسابقه ها صرفا جنبه اموزشی دارد

صعود دو هفته قبل تا 2948ریال وسری قبل تابستان 3059ریال

حمایت 2500و2450ریال

ایا سهم قصد عبور از مقاومت 3000ریال را دارد

الان 2600ریال


-سهم یازدهم -سهم دوازدهم-سهم سیز دهم


بانک نصار میتونه 10% دیگه رشد کنه .حمایت و مقاومت کجاست؟؟

ضمنا شگل گزارش خوبی داده و صف خرید شد.اگه بازار بخواد بهش توچه کنه گزارشش عالیه .سقف و کف کجاست؟؟

ضمنا 50000 سهم تجارت رو 92 خریدم به لطف کف و سقف شما و 1000 ریال خارج خواهم شد.

پاسخ : سلام -وانصار
2200ریال حمایت
مقاومت اول 2400ریال که الان عبور کرده
مقاومت دوم ممکن است شوک برجام برساند به 2600ریال همه چیز ممکن است
مقاومت طلایی کمی هم رویایی 2800ریال
در این محدوده پر ریسک
در 2200ریال بسیار کم ریسک
پاسخ : اما شگل
شرایط بورس مثبت بماند 8000ریال را لمس خواهد کرد عبور از مقاومت 8000ریال راحت خواهد بود
پاسخ : اما وتجارت بازی الان 900الی 950ریال است
فکر میکنم یک شوک مثبتی قادر است سهم را به 1000ریال برساند
باید منتظر تصمیمات اتحادیه اروپا بود
حالت بدبینانه سهم 870ریال حالت خوشبینانه 1050ریال

-سهم چهاردهم -وتوسم جا رشد داره؟
پاسخ : حمایت 1550ریال مقاومت 1750ریال الان 1670ریال
خوب قیمت شیرین برای خرید میشود همان 1550ریال
پس فعلا بی خیال رفت بالا برو سراغ کیس دیگری
امد پایین بخر درون کیس قرار بده

-تلنگری خورده بورس می خواهد مقاومت 270هزار میلیارد تومان را بشکند وبسمت 280هزار میلیارد تومان برود
-

پرداخت وام ۹۰ میلیون تومانی ساخت مسکن

http://www.eranico.com/fa/content/44075


-می اید یک مقطعی بورس زنجیر پاره میکند البته الان تا ان روز فاصله داریم ولی دوران نزول واقعا به پایان رسیده است
-در این وضعیت بوجود امدن یک نزول 8درصدی میتواند فرصت ورود  مستحکم باشد ولی بعضی مواقع قصه جاموندم از بازار شکل میگیرد
-بانک دی امروز 1692ریال را ثبت کرد همان بانک دی که 1550ریال بود
-رتاپ صف خرید شددر 2837ریال
-
تاپیکو پرید استاد
امروز چلوکباب میزنم به رگ
پاسخ : یعنی 2208ریال صف خرید.....چلوکباب چنگی به دل نمیزنه
همیشه بگو شیشلیک برا همین امروز تو جدول درج کردیم تا پیکو

-بازار تکان خورد این تکان تکان خوردن از صبح معلوم مشهود اشکار هویدا برملا محرزبود
-شاخص کل باید امروز 1000تا مثبت میزد الان 673واحد است ممکن است تا بالای 800واحد هم رشد کند
-
اولین روز معاملاتی بورس در آخرین هفته مهرماه جاری همچون روزهای پایانی هفته گذشته در مسیری صعودی شروع شد تا نماگر بازار سرمایه به مدد رشد قیمتی سهام اغلب گروه ها بویژه گروه بانکی، پالایشی و پتروشیمی بار دیگر پا به مدار 62 هزار واحدی بگذارد.
شاخص کل بورس در پی روند صعودی ارزش سهام شرکت ها و شاخص ها طی معاملات روز جاری، با رشد بیش از 459 واحدی مواجه گردید و وارد کانال 62 هزار واحدی شد.

بر اساس گزارش بورس نیوز، اولین روز معاملاتی بورس در آخرین هفته مهرماه جاری همچون روزهای پایانی هفته گذشته در مسیری صعودی شروع شد تا نماگر بازار سرمایه به مدد رشد قیمتی سهام اغلب گروه ها بویژه گروه بانکی، پالایشی و پتروشیمی بار دیگر پا به مدار 62 هزار واحدی بگذارد و بر این اساس نماگر بازار سرمایه که آخرین بار طی 28 شهریور ماه سال جاری در این مدار حضور داشت، طی معاملات امروز با رشد بیش از 396 واحدی دوباره به نیمه کانال 62 هزار واحدی نزدیک شد که در این جهش مثبت نمادهایی همچون "پارسان"، "شبندر"، "شپنا"، "وبصادر"، "وبملت"، "وتجارت" و "تاپیکو" بیشترین تأثیر مثبت را اعمال کردند.

بر این اساس در پی انتشار اخبار مثبت طی هفته گذشته مبنی بر تصویب کلیات و جزئیات طرح برجام توسط نمایندگان مجلس شورای اسلامی و نیز تشریح مهمترین برنامه های دولت برای خروج از رکود اقتصادی، جوی مثبت در کلیت بازار سرمایه حاکم شده که در کنار آن عباس عراقچی، معاون امور حقوقی و بین الملل وزرات امور خارجه از لغو تحریم های بین المللی اعمال شده بر کشور از دوشنبه هفته جاری خبر داد که بموجب آن امیدها برای رشد و شکوفایی اقتصاد کشور و بهبود شرایط سیاسی بیش از پیش تقویت یافت و امروز نیز فعالان بازار سرمایه نسبت به این اخبار مثبت واکنش نشان دادند.

به طوریکه طی معاملات روز جاری اغلب گروه ها همچون بانک، پالایشی و حمل و نقل با افزایش قیمت سهام مواجه شدند و در این بین صنعت سیمان که طی ماه های گذشته از سوی سهامداران و فعالان بازار سرمایه به دست فراموشی سپرده شده بودند از روزهای پایانی هفته گذشته با افزایش تقاضا برای خرید و بعضاً تشکیل صف خرید سهام مواجه گردیدند که این روند طی معاملات امروز نیز ادامه پیدا کرده، این در حالی است که تاکنون دلایل بنیادی خاصی برای بازگشت اقبال فعالان بازار سرمایه به سهام این گروه مشخص نشده است.

در پایان خاطرنشان می شود شاخص فرابورس نیز با رشد بیش از 17 واحدی در کانال 718 هزار واحدی قرار دارد.


-

سناریوی تأثیر کاهش نرخ سپرده قانونی؛ آزادسازی منابع از ۳۱ تا ۶۲ هزار میلیارد تومان

به گزارش خبرنگار اقتصادیخبرگزاری فارس، یکی از برنامه‌هایی دولت برای تجهیز منابع بانک‌ها و خروج از رکود، کاهش نرخ سپرده قانونی برای بانک‌های منضبط است.

نگاهی به وضعیت سپرده‌ها و حجم سپرده پس از کسر سپرده قانونی در خرداد ماه امسال، نشان می‌دهد در پایان سه ماهه اول امسال حجم کل مانده سپرده بانک‌ها 866 هزار 62 میلیارد تومان و حجم مانده سپرده‌ها پس از کسر سپرده قانونی 678 هزار و 10 میلیارد و 90 میلیون تومان است که با این حساب 98 هزار و 51 میلیارد تومان از سپرده‌ها به عنوان سپرده قانونی از حساب بانک‌ها برداشت شده است.

البته رقم سپرده قانونی در گزارش متغیرهای پولی و بانکی خرداد ماه 87 هزار و 756 میلیارد تومان قید شده اما برای حذف متغیرهای متعدد، گزارش کل مانده تسهیلات و سپرده‌های ریالی و ارزی بانک‌ها و مؤسسات اعتباری به تفکیک استان مبنای این گزارش است.

بنابراین از مجموع کل مانده سپرده بانک‌ها 11.3 درصد به عنوان سپرده قانونی از حساب بانک‌ها برداشت شده که البته طبق مصوبه شورای پول و اعتبار از بانک‌های تخصصی و قرض‌الحسنه 10 درصد سپرده قانون اخذ می‌شود.

در صورتی که نیمی از بانک‌ها مشمول این کاهش نرخ سپرده قانونی شوند و سهم آنها از سپرده قانونی هم معادل نیمی از سپرده‌های قانونی باشد، 5 هزار و 772 میلیارد تومان به منابع بانک‌های تجاری اضافه خواهد شد. اگر 70 درصد بانک‌ها مشمول منضبط شناخته شوند، 8 هزار و 11 میلیارد سپرده آزاد می‌شود.

حال با فرض اینکه همه بانک‌ها انضباط مالی را رعایت کنند و مشمول کاهش نرخ سپرده قانونی شوند، حجم کل سپرده قانونی که نزد بانک مرکزی می‌ماند به 86 هزار و 606 میلیارد و 200 میلیون تومان خواهد رسید و 11 هزار و 445 میلیارد تومان به بانک‌های تجاری تزریق می‌شود.

در سناریوی اول با فرض ضریب فزاینده 5.5 حجم نقدینگی 31 هزار و 747 میلیارد تومان افزایش خواهد یافت. حجم نقدینگی در فرض دوم 44 هزار و 60 میلیارد تومان و در فرضیه سوم 62 هزار و 947 میلیارد تومان رشد خواهد کرد و به همان میزان قدرت تسهیلات دهی بانک‌ها افزایش می‌یابد.

حال باید دید این منابع تا چه حد در تجهیز منابع بانک‌ها و تامین مالی تاثیر گذار خواهد بود.


-
گزارش موسسه دولتی ؛

تحریک تقاضای داخلی جواب نمی‌هد/ نرخ ارز را گران کنید

موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی به ریاست مسعود نیلی با بیان اینکه تحریک تقاضای داخلی برای جلوگیری از کاهش نرخ رشد اقتصادی جواب نمی‌دهد، خواستار گرانی ارز در بازار شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی به ریاست مسعود نیلی مشاور اقتصاد رئیس جمهور، در تحلیل بخش حقیقی اقتصاد و چشم انداز رشد اقتصادی در سال ۹۴ آورده است: تحریک تقاضا برای تولیدات داخلی، مسئله ای است که دولت برای جلوگیری از کاهش نرخ رشد اقتصادی در سال ۱۳۹۴ باید مورد توجه قرار دهد.

با توجه به افت درآمدهای دولت و همچنین کاهش مستمر درآمد حقیقی خانوارها در سال‌های اخیر، نمی‌توان برای جلوگیری از کاهش نرخ رشد اقتصادی به تقاضای داخلی امیدوار بود. به این ترتیب توسعه صادرات به منظور جبران تقاضای داخلی، تنها راه‌حل موجود است. شرط لازم برای افزایش صادرات تولیدات داخلی، توان رقابت آن با کالاهای خارجی است.

مقایسه نرخ ارز تعدیل شده و نرخ ارز اسمی نشان می‌دهد که نرخ ارز اسمی در دهه ۸۰ و سال‌های ابتدایی دهه ۹۰ به طور مداوم کمتر از نرخ ارز تعدیل شده بوده است. گرچه در سال‌های ۱۳۹۰ و ۱۳۹۱ فاصله این دو نرخ از یکدیگر کاهش یافت، اما از سال ۱۳۹۲ به این فاصله بار دیگر روندی واگرا را در پیش گرفت به گونه‌ای که نرخ ارز اسمی به کمتر از ۶۰ درصد نرخ ارز تعدیل شده در پایان سال ۱۳۹۳ رسید.

بنابراین با وجودی که نرخ ارز در سال ۱۳۹۳ نسبت به سال ۱۳۹۲ افزایش یافته، اما میزان این افزایش متناسب با تفاوت در نرخ‌های تورم داخلی و خارجی نیست. یکی از مهم‌ترین اثرات عدم افزایش نرخ ارز متناسب با نرخ تورم، کاهش رقابت‌پذیری محصولات داخلی است. به عبارت دیگر کالاهای داخلی نسبت به کالاهای مشابه خارجی در بازارهای جهانی با افزایش قیمت مواجه خواهند بود و قدرت رقابت‌پذیری خود را از دست خواهند داد.

موسسه عالی آموزش و پژوهش مدیریت و برنامه ریزی در این گزارش تصریح کرده است: در شرایطی که اقتصاد ملی با کاهش تقاضای داخلی مواجه است و نیاز دارد تا برای جلوگیری از کاهش نرخ رشد اقتصادی، صادرات را توسعه دهد، ادامه سیاست ارزی جاری و عدم افزایش نرخ ارز متناسب با نرخ تورم داخلی، موجب کاهش رقابت‌پذیری کالاهای داخلی و محدود شدن امکان توسعه صادرات می‌شود.


-

طیب‌نیا به ۳۵ مقام ارشد کشور نامه داد و درخواست اعلام بدهی‌ و طلب کرددر ادامه مطلب


-فردا صبح معاملات پرحجمی خواهیم داشت با توجه به صفهایی خریدی که امروز عرضه نشدند اما شاخص کل را همانطور که گفته بودیم  از 800واحد رشد عبور کرد والان 823واحد به ثبت رسید تا فردا خدا نگه دار
-

طیب‌نیا به ۳۵ مقام ارشد کشور نامه داد و درخواست اعلام بدهی‌ و طلب کرد

وزیر اقتصاد در نامه ای به روسای دو قوه مقننه و قضاییه، مجمع تشخیص مصلحت شورای نگهبان، ستاد کل نیروهای مسلح و جمعاً ۳۵ رئیس و وزیر خواست بدهی و مطالبات دستگاه‌های تحت مدیریت خود را اعلام کنند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از تسنیم در نامه علی طیب نیا وزیر امور اقتصادی و دارایی به 35 مقام ارشد کشور آمده است: در اجرای ماده یک قانون رفع موانع تولید رقابت پذیر و ارتقای نظام مالی کشور و ماده دو آیین‌نامه اجرایی آن موضوع تصویب‌ نامه شماره ت/6124052230هـ مورخ 15 مرداد 94  هیئت محترم وزیران در خصوص ارسال اطلاعات لازم توسط دستگاه‌های اجرایی موضوع ماده 5 قانون مدیریت خدمات کشوری(وزارتخانه‌ها، موسسات دولتی، شرکت‌های دولتی و نهادهای عمومی غیردولتی) به این وزارت، خواهشمند است دستور فرمایید براساس بخشنامه شماره 57/90058 مورخ 19 مرداد 94 این وزارت نسبت به ارسال اطلاعات بدهی‌ها و مطالبات آن قوه، وزارت، سازمان و تمامی سازمان‌ها و شرکت‌های وابسته و تابعه در مرکز به معاونت نظارت مالی و خزانه داری کل کشور(اداره کل مدیریت بدهی‌ها و تعهدات عمومی دولت) و در استان‌ها به اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان ذی‌ربط اقدام لازم را معمول نمایند.

بدیهی است اتخاد تمهیدات لازم برای استفاده از ابزارهای تسویه بدهی‌ها، مقرر در قوانین ذی‌ربط (از جمله قانون صدرالذکر) منوط به ارایه اطلاعات مورد نیاز براساس بخشنامه فوق‌الذکر و سایر بخشنامه‌های ابلاغی این وزارت می‌باشد.

تصویر نامه وزیر اقتصاد به شرح زیر است:

 

 + نوشته شده در شنبه 25 مهر 1394 ساعت 7:7 توسط حامد | | تعداد بازدید : 132

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.