close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
شپاکسا

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


شپاکسا

سلام دیده بان نویسنده ارمان


-سبد سهام خرید تستی 100 هزار تومان
نام نمادحمایتهامقاومتهاحدضررحدسودتوضیحات
ومعادن1000ریال1100ریال50ریال150ریالاحتمال تاثیر بسته حمایتی رییس جمهور روی سهم
زیاد است
خکمک700ریال800و850ریال10070ریالحد ضرر سهم بیشتر از حد سود ان است چون ای پی اس منفی است
خپارس850و800900و950ریال100ریال70ریالدر بین نماهای خودرویی بجز خبهمن از ثبات بیشتری در محدوده 800ریال برخوردار است
فاذر2600و2500ریال2900و3000ریال300300ریالحتما بیاد دارید جلسات قبل سیگنال سهم را در محدوده زیر 2600ریال دادیم الان 2819ریال است
وساپا900و880ریال950ریال10050حقوقی سهم سود انباشته را در بانک نگه داشته است ومانند نماد ومعادن به تولید تبدیل نمیکند صرفا به سود بانکی قانع است ودر مجمع نیز سود کم تقسسیم میکند
تا پیکو20002100و2200ریال100200ریالتجربه معاملاتی ثابت کرده است سهم قرص ومحکمی است اگر در حمایت واقعی خرید ه شود قبلا سیگنال داده ایم ورشد کرده است برای خرید صبر کنید
کگل1600و1400ریالفعلا ندارد500ریالفعلا نداردصبر کنید کف مشخص شود ویک بار 5 درصدی رشد بکند ویک هفته ای معامله با ثبات داشته باشد گزارش شش ماهه بیاید بعد احوال سهم را بپرسید
کروی980ریال1100و1150ریال100ریال100ریال سری قبل سیگنال دادیم منجر به کشف سود شد صبر کنید اگر حفره نزول مشاهده شد اقدام به خرید کنید

-سلام مجدد باازار را بعلت انجام کار اداری با تاخیر رصد میکنیم تا ساعت 12/30 جدول را تکمیل خواهیم کرد
-شاخص کل فعلا 18 واحد مثبت است اما نماد خودرو همچنان در حال افت است وفعلا نماد نظارتی محسوب میشود
-

خواجه نصیر : حل مشکلات با سرمایه خارجی، خوابی بیش نیست/ آماده تزریق 2000 میلیارد تومان پول هستیم/برجام قرار نیست همه مشکلات را حل کندتیک بزنید


-بعضی مواقع ما دیر به محل کار میرسیم اما حتما پستی را که درج کرده ایم تکمیل خواهد شد اگر در بسته حمایتی رییس جمهور کاهش قابل توجه سود سپرده وسود تسهیلات اتفاق بیفتد امکان رونق در بخش های بورس ومسکن بیشتر است
-

"حکشتی" با بازدهی ۸۵ درصدی سهام به مجمع سالانه می رود

شرکت کشتیرانی ایران که طی یک سال اخیر با بازدهی ۸۵ درصدی سهام و تغییر مدیرعامل مواجه شده، زمان و مکان مجمع سالانه را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت کشتیرانی ایران درحالی اوایل ماه گذشته بعد از 10 سال با تغییر مدیرعامل مواجه شد (سعیدی به جای داجمر) که طی یک سال اخیر به دلیل توافق هسته ایی با رشد 105 درصدی قیمت سهام همراه بود اما به دلیل افت قیمت روزهای گذشته ،این درصد بازدهی سهام به 85 درصد رسیده است.

براساس این گزارش، با این شرایط زمان و مکان مجمع سالانه "حکشتی" اعلام و قرار شد ساعت 10 روز چهارشنبه آینده 29 مهر مجمعی به آدرس تهران، خیابان پاسداران، تقاطع خیابان شهید لواسانی(فرمانیه)،خیابان نارنجستان هشتم، پلاک یک برگزار شود.

این مجمع اولین مواجه مدیرعامل جدید شرکت بورسی 1.6 هزارمیلیارد تومانی با سهامداران خواهد بود.


-خدایار
هفته جاری از دید اغلب کهنه کاران بارار سرمایه حساسیت خاصی دارد . اگر برجام از سد مجلس عبور کند و بعد شورای نگهبان هم راه را برای اجرایی کردن آن هموار کند ، در این صورت سایه ریسک های سیتماتیک بر بازار سرمایه تا حدی کم رنگ خواهد شد ولی مشکل اینجاست که در منطقه انواع سناریو ها خودنمایی می کنند که ممکن است دیگر تحولات را تحت تاثیر قرار دهد

شماری از قدیمی های بازار سرمایه این هفته را کلا به خودشان مرخصی داده اند و قرار است از روز چهارشنبه به رصد بازار به پردازند به ظن آنها از شنبه به بعد بازار قدری از ابهام های خود را شفاف خواهد کرد و شاید که تحلیل پذیر تر شود

پاسخ : درسته

-سلام
سازمان بورس یه کار اساسی باید بکنه و گروه خودریی و سهامی که زیانده هستند رو کلا بفرسته بازار توافقی ! وقتی سهمی سودده نیست و زیان انباشته داره چرا باید بیاد کلیت بازارو خراب کنه! الکی لیدری را بستن به گروه خودرو و بازار سرمایه را به کمک دولت نابود کردن!!
گروهای نازنین و سود ده مثل دارویی ها و پتروشیمی و شیمیایی هایی که سود خوب تو مجمع میدن چوب همین گروهای زیانده را میخورند!!
پاسخ : این نظر هم درسته

-درگفت وگوی بورس پرس با معاون عملیات و نظارت فرابورس:

زمان قطعی و شرایط عرضه اولیه ۱۰درصد "کتوکا" اعلام شد

معاون عملیات و نظارت شرکت فرابورس زمان و شرایط عرضه اولیه ۱۰ درصد از سهام شرکت صنایع نسوز توکا را اعلام کرد.

بهنام محسنی در گفت وگو با پایگاه خبری بورس پرس، درباره زمان و شرایط عرضه اولیه شرکت صنایع نسوز توکا اظهار داشت: طبق هماهنگی های به عمل آمده روز دوشنبه این هفته 20 مهر ماه 10 درصد از سهام این شرکت با نماد معاملاتی "کتوکا" در بازار دوم معاملات شرکت فرابورس عرضه می شود.

وی ادامه داد: در این عرضه 7 میلیون و 200 هزار سهم این شرکت توسط سهامدار عمده واگذار می شود که شامل 3.6 میلیون برای سهم کشف قیمت از طریق شرکت های کارگزاری و 3.6 میلیون سهم دیگر برای معامله گران آنلاین است.

به گفته وی در این عرضه سهمیه هر کارگزار 36 هزار و 400 سهم تعیین شده و هیچ یک از صندوق های سرمایه گذاری سهمیه ندارند. سهمیه معامله گران آنلاین هم روز عرضه مشخص و اعلام خواهد شد.

براساس این گزارش، با این اوصاف "کتوکا" بعد از دو شرکت بورسی سیمان خوزستان و پتروشیمی مبین ‌‌و 4 فرابورسی فولاد هرمزگان، مواد ویژه لیا ، سرمایه گذاری مسکن پردیس و پگاه فارس، هفتمین شرکت جدیدی خواهد بود که طی سال جاری وارد بازار سهام می شود.

سرمایه اسمی این شرکت وابسته به سرمایه گذاری توکا فولاد که از سال 70 در استان اصفهان تاسیس شده ، 7.2 میلیارد تومان بوده و در آخرین ترکیب سهامداری آن شرکت های توکا تولید اسپادان با 53 درصد و نسوز قشم و توکا فولاد با 24 و 16 درصد از سهامداران عمده بشمار می روند.

"کتوکا" سود هر سهم سال مالی اسفند جاری را 947 ریال پیش بینی کرده و در سه ماه اول سال قادر به تحقق 219 ریال از این پیش بینی شده است.


-

پاسخ های انجمن پتروشیمی به اظهارات مشاور رئیس جمهور : ادعا نادرست است تیک بزنید

انجمن صنفی پتروشیمی به اظهارات مشاور عالی رئیس جمهور واکنش نشان داد و در ۸ بند توضیحاتی ارایه کرد.

-ومعادن اماده خیز بسمت 1100ریال میشود یک اتفاق وافت به محدوده 1000ریال میتواند سیگنال خرید باشد
-فردا عرضه اولیه داریم
-شما هم میتوانید یک سایت ووبلاگ داشته باشید و مطلب بنویسید ولی شما ها اهل سختی وتمرین کردن نیستید وفوق العاده راحت طلب هستید برا همین در بورس ضرر میدهید
-جدول تکمیل شد با توضیحات بخرید- نخرید راس ساعت 11 حتما روزانه از ساعت 9 تا 12/30 تمرین کنید ده بار به سایت ما سربزنید

-منبع بورس نیوز


به گزارشافکارخبر، "بیست و چهارم خرداد امسال که آمد" دولت یازدهم دو ساله شد و حالا چند ماهی هم از دو سال باقی مانده این دولت گذشته است؛ از قضا یکی از شعارهای اصلی آقای روحانی به عنوان یکی از کاندیداهای ریاست جمهوری در روزهای پیش از انتخابات، موضوعات اقتصادی و کنترل تورم بود که به انصاف نشان می داد درد مردم و جامعه را به خوبی می داند و از این جهت است که آن را به عنوان یکی از اهداف خود انتخاب کرده است.
اقتصادی که نبض آن در بورس اوراق بهادار می زند و رونق و روزهای خوب بورس نه تنها در کشور ما بلکه در تمامی کشورها نشان از شکوفایی اقتصاد دارد و آهستگی نبض بورس و بی رمق آن مساوی است با رکود و بی حالی در اقتصاد؛ که البته این موضوع را نیز به خوبی تیم اقتصادی رئیس جمهور به خوبی می دانست و می داند، چرا که تالارنشینان بازار سرمایه به خوبی به یاد دارند که در روزگارانی نه چندان دور "بازگشت امید" تیتر مشترک بسیاری از رسانه ها در چند روز مانده به انتخابات یازدهمین دوره ریاست جمهوری بود و از طرفی دیگر تنها چند روز مانده به انتخابات ۲۴ خرداد ۹۲، تالار شیشه ای معاملات بورس تهران میزبان رئیس ستاد انتخاباتی حسن روحانی بود که وعده‌های امیدبخشی در رابطه با بازار سرمایه و رونق آن به سهامداران می داد.


بر این اساس نیز پس از حسن روحانی به عنوان رئیس جمهور یازدهم کشور، بارقه های امید در جامعه، اقتصاد و بازار سرمایه کشور پیدار شد؛ تا جایی که در مدت کوتاه چند ماهه شاخص بورس جهشی خیره کننده پیدا کرد و با رشد دو برابری تا مرز ۹۰ هزار واحد هم پیش رفت و در پی آن قیمت سهام شرکتها نیز افزایشی خیره کننده به خود گرفت؛ اما این اتفاق خوش برای اقتصاد و بورس کشور دوام چندانی نداشت و از نیمه دیماه سال ۹۲، بازار سرمایه در سراشیبی سقوط قرار گرفت و این ریزش تا به امروز نیز ادامه دارد.


همچنین در این مدت موضوعات متفاوتی برای توجیه افت بی منطق قیمت سهام شرکتها و نیز شاخص بورس توسط کارشناسان بر زبان جاری شده است که افزایش نرخ خوراک پتروشیمی ها و بهره مالکانه سنگ آهنی ها، تخلیه حباب و هیجان در بورس، کاهش قیمت نفت، ریسک های سیاسی اقتصاد و بورس متاثر از مذاکرات هسته ای، وضعیت نامناسب جهانی برخی کالاها و صنایع و نیز سیاستهای دولت در کنترل تورم از جمله این موارد است.
با این حال تازگی ها وزرای اقتصاد، صنعت، کار و دفاع در حالی طی نامه ای به رئیس جمهور با انتقاد از برخی تصمیمات و سیاست‌های ناهماهنگ دستگاه‌ها، هشدار داده‌اند که برخی از کارشناسان معتقدند مشکل کنونی بازار سرمایه به عنوان آینه تمام نمای اقتصاد کشور، نبود قدرت تحلیل است که از چشم انداز غیرقابل پیش بینی اقتصاد نشات گرفته است و دولت باید برای خروج اقتصاد از رکود، لایحه خروج از رکود را ملاک عمل خود قرار دهد و به امید توافق هسته ای و رفع تحریم ها برای معجزه در اقتصاد کشور نباشد.


از سوی دیگر برخی بر این باورند که نه تنها بازار سرمایه بلکه اقتصاد کشور برای برون رفت از رکود عمیق به حل مشکلات به صورت برنامه ای زمان بندی شده نیاز دارند و در صورتی که دولت بتواند با اتخاذ تصمیمات درست چرخ صنایع را به چرخه درآورد، هم اقتصاد کشور از رکود خارج خواهد شد و نیز با رونق صنایع و بنگاههای تولیدی می توان به بازگشت روزهای خوب به اقتصاد و بورس امیدوار بود.


البته نباید از بیان این نکته نیز غافل شد که کاهش جهانی قیمت نفت یکی از بد اقبالی های دولت یازدهم است که با توجه به وابستگی درآمدهای کشور به فروش طلای سیاه، درآمدهای دولت نیز کاهش یافته است و بخشی از رکود کنونی و شرایط نامساعد بورس نهم بخاطر این اتفاق است.


با این حال بنظر می رسد منطقی ترین اتفاقی که در حال حاضر می توان از آن برای رونق تولید و خروج اقتصاد از رکود استفاده کرد از بین بردن قوانین سختگیرانه و نیز کاهش فشارها بر صنایع و شرکتهاست تا با تکیه بر توان داخلی و حمایت از صنایع و بنگاهها در پرتو سیاستهای اقتصاد مقاومتی از شرایط کنونی گذر کرد.


در مجموع باید گفت فعلا این روزها از توقف سقوط شاخص بورس و سقوط قیمت سهام شرکتها در بازار سرمایه خبری نیست و همانگونه که برخی انتظار معجزه را از مذاکرات هسته ای دارند، سهامداران بورسی نیز منتظر چنین اتفاقی در تالار شیشه ای هستند؛ بنابراین آقای روحانی، لطفا سری به تالار بورس بزنید؛ لطفا ...

-حمایت اول شبندر 3300ریال است الان 2620ریال معامله میشود
-قبایل یمنی در حال امضای میلیونی توماری برای اعلام بسیج عمومی برای مقابله با متجاوزان عربستانی اند.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، در صنعا پایتخت یمن و چند شهر دیگر این کشور، تبلیغات گسترده ای در میان قبایل یمنی برضد تجاوزگران عربستانی به راه افتاده است. قرار است صدها هزار نفر از مردم قبایل یمن با امضای توماری برضد عربستان، برای مقابله با تجاوزگران اعلام بسیج عمومی کنند. هدف از امضای این تومار، افزایش مشارکت قبایل یمن در جنگ برضد ائتلاف عربستان است. قبایل یمن با استقبال از این فعالیت گسترده، آمادگی خود را برای در دست گرفتن سلاح و مقابله با متجاوزان عربستانی اعلام کردند. نمایندگان قبایل یمنی نیز در گردهمایی در صنعا، بر تقویت نقش قبایل در مقابله با ائتلاف عربستان تاکید کردند.

-اخباربانک-۱۱:۴۴ خبر های شنیده شده از مجلس خبر از بالا بودن تعداد موافقان دارد و به احتمال زیاد برجام رای خواهد آورد
-

در گفت‌وگو با ایسنا مطرح شد

یک پیشنهاد ویژه برای بهبود اوضاع بورس

» سرویس: اقتصادي - بانك، بيمه، بورس

برای بهبود وضعیت بورس در شرایط فعلی باید بانک مرکزی به کمک بورس آمده و خط اعتباری برای خرید سهام در اختیار بانکها قرار دهد.

حسین خزلی خرازی- مدیر عامل کارگزاری بانک کشاورزی- در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا،برای خروج بورس از رکود راهکاری ارائه داد و گفت: اگر دولت قبول دارد که بازار سرمایه به وضعیت بحرانی رسیده است چاره ای نیست جز اینکه بانک مرکزی خط اعتباری با اهرم معاملات اعتباری جهت تقویت طرف تقاضا به بازار سرمایه ارائه دهد.

وی افزود: بنابراین برای خروج از این شرایط باید بانک مرکزی برای کمک به بورس آمده وخط اعتباری مشخصی در اختیار بانکها قرار داده و بانکها این خط را در اختیار سرمایه گذاران حقوقی برای خرید اعتباری سهم قرار دهند.

این فعال بازار سرمایه با بیان اینکه در کشورهای مختلف دنیا این روش مورد استفاده قرار می گیرد، اضافه کرد: در گذشته بارها جلساتی برای تزریق نقدینگی به بورس تشکیل شده است اما بانک مرکزی می تواند با ارائه خط اعتباری، به بانکها برای دادن اعتبار مجوز دهد این در حالی است که همزمان با سیاست های انقباظی بانک مرکزی در چند سال گذشته به هیچ عنوان اجازه این کار را صادر نکرده است.

خزلی خرازی تصریح کرد: با دادن خط اعتباری طرف تقاضا تقویت شده و تمایل سهامداران به خرید افزایش می یابد، بنابراین در شرایط فعلی روش معقولی است که طرف تقاضا تحریک شده و فروشنده ها دست از فروش برداشته و خریداران بالقوه به سمت خرید متمایل می‌شوند.

این کارگزار با سابقه بورس خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم بازار خودش رشد بنیادی داشته باشد باید وضعیت درآمد و تولید شرکتها بهبود پیدا کند این در حالی است که با وضعیت حاکم بر اقتصاد و قیمت‌های جهانی تصور نمی کنم در سال 1394 تحول بنیادی در بازار سرمایه ایجاد شود مگر اینکه مفاد برجام تصویب و اجرایی شود.

به گفته مدیر عامل شرکت کارگزاری بانک کشاورزی اثرات اقتصادی و عینی رفع تحریم ها در صورتهای مالی شرکتها در نیمه دوم سال آینده نمایان می‌شود، اما اگر تحریم‌ها از آذر ماه برداشته شود، ممکن است بورس از لحاظ روانی روند حرکتی خود را آغاز کند.


-
در گفتگو با مدیر مالی شرکت چادرملو عنوان شد:
مکانیزم تعیین قیمت محصولات شرکت ما تابعی از نرخ شمش فولاد خوزستان می باشد و با کاهش و افزایش این شمش محصولات چادرملو و دیگر مجموعه های سنگ آهنی تحت تأثیر قرار می گیرند، حال اگر بیناین شاخص قیمتی و فولاد خوزستان ارتباطی وجود داشته باشد قیمت سنگ آهن داخلی هم تغییر خواهد کرد.
طی چند روز گذشته، عضو هیأت مدیره انجمن سنگ آهن با اشاره به افت شدید قیمت سنگ آهن در بازارهای جهانی، از رونمایی اولین شاخص قیمت سنگ آهن ایران با فلز محتوایی 60 درصدی خبر داد.

در همین ارتباط مدیر مالی شرکت معدنی و صنعتی چادرملو در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز اظهار داشت: مکانیزم تعیین قیمت محصولات شرکت ما تابعی از نرخ شمش فولاد خوزستان می باشد و با کاهش و افزایش این شمش محصولات چادرملو و دیگر مجموعه های سنگ آهنی تحت تأثیر قرار می گیرند، حال اگر بیناین شاخص قیمتی و فولاد خوزستان ارتباطی وجود داشته باشد قیمت سنگ آهن داخلی هم تغییر خواهد کرد.

محمود سیدی در توضیح این موضوع که، این شاخص قیمت فوب سنگ آهن ایران را حداقل 6 دلار در هر تن افزایش خواهد داد و متناسب با این افزایش، قیمت سنگ آهن در داخل نیز رشد خواهد کرد، گفت: با توجه به اینکه چادرملو 95 درصد از محصولات خود را در بازار داخلی ایران به فروش می رساند، تغییرات قیمت فوب سنگ آهن تأثیر چشم گیری بر سودآوری این مجموعه نخواهد داشت.

سیدی در ادامه گفت: این مقام مسئول گفته بود که با کسر هزینه های ناشی از ریسک تولید و نبود ال سی، قیمت سنگ آهن ایران حدود 2 تا 3 دلار باید پایین تر از قیمت های جهانی باشد وبه دلیل نبود شاخص های استاندارد، این فاصله به 10 تا 12 دلار می رسد، من معتقدم این حرف خیلی منطقی نباشد چرا که در حال حاضر این اختلافات با وجود سختی ارتباط با کشور دیگر و نبود ال سی نهایتاً به 5 تا 6 دلار می رسد و فاصله 18 دلاری کمی خلاف واقع است.

سیدی در خاتمه تأکید کرد: در صورت ارائه این شاخص قیمتی و افزایش قیمت فوب سنگ آهن ایران با توجه به اینکه چادرملو تنها 5 درصد از تولیدات خود را صادر می کند تأثیری بر سودآوری شرکت نخواهد داشت.


-فارس-
از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت میگردد تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 12:00 روز چهار شنبه مورخ 1394/07/29 درمحل تهران-بلوار دهکده المپيک ضلع غربي استاديوم آزادي -سالن اجتماعات پژوهشگاه صنعت نفت برگزار میگردد حضور بهم رسانند.

ب– دستور جلسه :  

-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
+ نوشته شده در یکشنبه 19 مهر 1394 ساعت 6:33 توسط حامد | | تعداد بازدید : 176

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.