close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
ومعادن

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


ومعادن

سلام دیده بان


-سبد سهام خرید تستی 100 هزار تومان
نام نمادحمایتهامقاومتهاحدضررحدسودتوضیحات
وبملت1800و1700ریال1900و2000ریال100ریال200ریالبا عجله نخرید اگر نزول شدیدی انجام شد وبا افت
ناگهانی روبرو گردید وارد شوید
وپترو1600ریال1850و1900ریال200300
با عجله نخرید اگر نزول شدیدی انجام شد وبا افت
ناگهانی روبرو گردید وارد شوید
فملیسیگنالهای دقیق مادر مورد این سهمدر ماهگذشتهصحیح بوده است الان1338ریال صف خرید است لذا هر افتی
فرض 100 الی 200 ریال به منزله خرید است
دارو4600ریال5200ریال500ریال700ریالخوب صبر کنید افت کند
شبندر3400و3300ریال3800و4000ریال700ریال700ریالبعلت پر نوسان بودن وپر ریسک بودن سهم صبر کنید افت کند نکرد سراغ
سهم دیگری بروید
غمارک3000و2900ریال3400و3700ریال500ریال800ریالالبته صد البته در تعیین حدر ضرر وحد سود زمان ورود مهم است وقتی قدرت ورود به سهم را نداشتید با حریف ضعیف تری در بورس کشتی بگیرید
حفارس2600ریال3200ریال600ریال700ریالباید صبر کنید تا اصلاح قیمت کند
کاما2000ریال2400ریال400ریال500ریالحتما سیگنال قبل ما را بیاد دارید پس صبر کنید افت کند نکرد سراغ سهم
دیگری بروید


-خوب بازار را رصد میکنیم با صبر حوصله ونه با عجله عجله ای که همیشه موجب خسران وضرر در بورس است حتما امروز اگر سیستم قطع نشود برای شما مطالب وسبد پر باری خواهیم داشت
-شهادت سردار همدانی را به خانواده محترمشان تبریک وتسلیت می گوییم بالاخره امنیت اطراف ایران انشا الله اگر مستمر باشد من وشما میتوانیم سهم بخریم وبفروشیم حتما برای ایجاد امنیت فداکاری لازم است ویک بورس فعال نیز نیاز به ثبات وامنیت دارد
-هشت سهم در جدول درج کردیم ودو الی چهار سهم نیز اضافه خواهد شد وجدول نیز تا اخر وقت مظنه گذاری خواهد شد وقتی سهم هایی کانون توجه واقع میشوند باید با دقت رصد شوند
-
قیمت تیرآهن از 2400 تومان به 1300 تومان رسیده است اما قیمت شکر که با قوت مردم سروکار دارد از 1800 تومان به 2400 تومان رسید. چرا ؟ مگر قیمت جهانی شکر بیش از 50 درصد کاهش نیافته است ؟ چرا عوارض واردات شکر طی دوسال گذشته از 9 درصد به 35 درصد رسیده است اما عوارض واردات آهن آلات بی تغییر مانده است ؟

-سهم نهم حواس به ومعادن باشد هر افتی میتواند سیگنال خرید تستی 100 هزار تومان باشد
-هرچه به زمان انتخابات مجلس نزدیک تر بشویم تمایل سیاسیون برای رشد بورس بیشتر میشود

-فملی در جدول وبکار بردن کلمه منزله

اموزش زبان فارسی


  1. مُنَزَلَة :
    مُنَزَلَة : [ نزل ] ( ط ): غذائى كه از گوشت و بادنجان تهيه مى شود .
  2. مَنْزِلَة :
    مَنْزِلَة : ج مَنازِل [ نزل ]: جاى فرود آمدن ، مرتبه و مقام ؛ « لَهُ مَنْزِلَةٌ عند الأمير »: نزد امير مقام و منزلتى دارد ؛ « هو رفيعُ المَنْزِلَة »: او عاليمقام است ، خانه ، و در علم حساب مرتبه ارقام است .

-سعودی ها .......

http://www.presstv.ir/DetailFa/2015/10/09/432681/Indian-woman-arm-Saudi


- ومعادن 1059 ریال بله باور نمیکردی از 1000 ریال به  1059 ریال رشد خواهد کرد
-نامه چهار وزیر صرف تا این لحظه یک شوک روانی مثبت به بازار بود اما تصمیمات عملی نیز در مسیر بورس قرار خواهد گرفت
-سناریو بد فعلا برای کگل نوشته شده است صف فروش سهم را ازار میدهد
-ر گفت وگوی «ملت بازار» با یک مشاور سرمایه گذاری اعلام شد ؛
یک مشاور سرمایه گذاری با تاکید بر بحرانی بودن وضعیت بورس، علایم و نشانه های این مهم را اعلام و با ارایه راهکارهای برای خروج از این شرایط، روند معاملات در هفته پیش رو را پیش بینی کرد.

مهدی دانایی در گفت و گو با ملت بازار در واکنش به هشدارهایی که درباره تبدیل رکود به بحران توسط 4 وزیر دولت روحانی اعلام شده، اظهار داشت: زمانی که به شرایط فعلی اقتصاد و بازار سرمایه به صورت واقعی نگاه شود می توان گفت بورس نه در معرض بحران بلکه وارد بحران شده است.

وی درباره علائم و نشانه های بحران در بازار سهام کشور، گفت: یک علامت عدم تاثیرپذیری بورس از اتفاقات مثبت پیرامونی است. علاوه بر این باید به حجم به شدت پایین معاملات اشاره کرد که عمق بحران را به خوبی نشان می دهد.

کاهش قابل توجه حجم معاملات

دانایی با اشاره به نوسان های اندک مثبت بورس در روزهای گذشته و چهارشنبه که با رشد 180 واحدی شاخص همراه بود، گفت: باید به این موضوع توجه کرد که رشدهای اندک و گاهی متوالی شاخص و قیمت سهم ها در بازار نشان دهنده بهبود وضعیت بازار نیست. به هر روی ذات بازار نوسان های مثبت و منفی است.

وی با ابراز نگرانی نسبت به کاهش قابل توجه حجم معاملات روزانه در بورس، خاطرنشان کرد: گاهی ممکن است معاملات با افت شاخص به اتمام برسد اما حجم مناسبی از معامله در بازار صورت گرفته باشد. اما نگران کننده آن است که مشاهده شود رشد بازار برای چند روز متوالی ادامه دارد ولی حجم معاملات بسیار پایین بوده، به طوری که کشش و حجم تقاضا به خصوص در گروه ها و شرکت های تاثیرگذار وجود ندارد.

مفهوم سوال انگیز نامه 4 وزیر

این فعال بازار سرمایه درباره نامه 4 وزیر دولت تدبیر و امید و ابراز نگرانی این افراد نسبت به شرایط فعلی و چشم انداز بورس، گفت: واقعیت این است که از نامه این وزرا به رییس جمهور متعجب شدم. وزرایی که خود متصدی و مسئول وضعیت فعلی اقتصادی هستند و بحران به وجود آمده نتیجه عملکردشان است، به جای ارایه راهکار و برنامه تنها اقدام به تحلیل شرایط فعلی کرده و نسبت به آینده هشدار می دهند.

دانایی ادامه داد: 4 وزیر یادشده از جمله وزیر اقتصاد به عنوان رییس شورای عالی بورس و وزیر صنعت به عنوان متولی صنعت استراتژیکی مانند خودرو (با درنظر گرفتن اهمیت این صنعت در بورس) که این روزها با مشکلات عدیده ای نیز روبرو است، مسئول مستقیم وضعیت نگران کننده بورس در شرایط کنونی هستند.

وی ادامه داد: درست است که مشکلات گذشته در دولت فعلی اثرات مخربی بر جای گذاشته اما این موضوع نباید خدشه ای به مسئولیت و نحوه عملکرد تیم اقتصادی دولتی فعلی وارد کند.

واکنش بازار به نامه جنجالی

این کارشناس خاطر نشان کرد:برخلاف انتظار برخی که با انتشار نامه 4 وزیر منتظر واکنش مثبت بورس بودند اما به اعتقادم این اتفاق یک خبر ناخوشایند برای بازار سهام به حساب می آید. چراکه محتوای متن نامه ناکارامدی تصمیم گیرندگان دولت برای جلوگیری از تداوم وضعیت فعلی را نشان می دهد.

دانایی در ادامه با اشاره به سیاست های اقتصادی دولت روحانی و چرایی تداوم گرفتاری بورس در آستانه دو سالگی ، گفت: دولت برای کنترل تورم که از دولت قبل به ارث مانده بود، سیاست انقباضی را اجرایی کرد. متاسفانه برای کنترل تورم، کاهش تقاضا صورت گرفت که تاثیر آن در دماسنج اقتصادی نمایانگر است.

واکنش بورس به کاهش نرخ سود بانکی

وی در پاسخ به این سوال که در صورت قطعی شدن کاهش نرخ سود بانکی تاثیر آن در بازار سرمایه به چه صورت خواهد بود؟ گفت: در ابتدا باید مشخص شود قرار است چه میزان کاهش و در چه فاصله زمانی انجام شود؟ به هر حال در این شرایط باید نظام بانکی هم مورد توجه قرار گیرد چراکه این صنعت با مشکلات عدیده ای روبرو بوده و در خطر ورشکستگی قرار دارد.

به گفته وی پرداخت سود بالا از طرف بانك ها هم ناشي از وضعيت خوبشان نيست بلكه تلاش از اين ستون تا آن ستون برای گشايشی در آينده است.

این فعال بازار سرمایه ادامه داد: حتی با کاهش سه درصدی نرخ سود بانکی هم باید دید که بازار سرمایه از ثبات کافی برخوردار است تا فعالان اقتصادی پول های بلوکه شده را به آن هدایت کنند یا خیر. به نظر می رسد با تداوم شرایط فوق ترجیح سرمایه گذاران، حتی با سود کمتر ماندگاری در بازار پول است.

راه حل خروج از رکود تورمی

دانایی با تاکید بر اینکه راه حل خروج از رکود تورمی عبور از سیاست های انقباضی و حرکت به سمت سیاست های انبساطی است، گفت: چنانچه به صورت بنیادی و اساسی به مصایب و مشکلات بازار سرمایه رسیدگی نشود، بحران عمیق تر خواهد شد.

این فعال بازار از دولت، تیم اقتصادی، مجلس، شورای عالی بورس و سازمان بورس درخواست کرد اقدامات عاجل برای خروج از وضعیت فعلی همانند تزریق نقدینگی انجام شود و گفت: باید با ورود نقدینگی تازه و قابل توجه جان دوباره به بازار داد و اعتماد از دست رفته را به آن برگرداند.

پیش بینی روند بورس

دانایی یکی از ضعف های موجود در ساختار اقتصاد و بازار سرمایه را نبود قوانین بلندمدت و استراتژی مشخص دانست و خاطرنشان کرد: عدم وجود قوانین پایدار، جامع و بلندمدت که با روی کار آمدن دولت ها دستخوش تغییرات می شود، موجب شده پایانی برای ریزش های بی امان بازار وجود نداشته باشد. درست همانند بلاتکلیفی نرخ خوراک پتروشیمی که شروع ریزش های سریالی بورس در سال 92 را رقم زد و حتی با وجود گذشت نزدیک به دو سال هنوز تصمیم قطعی در این باره اتخاذ نشده است.

وی درباره پیش بینی روند بورس هم گفت: معاملات بازار سهام در هفته پیش رو تحت تاثیر نشست احتمالی شورای پول و اعتبار برای کاهش نرخ سود بانکی و ابلاغ بسته حمایتی رییس جمهور که امید مانند بسته های پیش از این نباشد، ممکن است نوسان های مثبتی داشته باشد اما این روند پایدار نیست. از همین رو می توان نتیجه گرفت بازار سهام در هفته آینده صعود و ریزش قابل ملاحظه ای را تجربه نخواهد کرد.

ملت بازار- حاجی زاده
-
به گزارش روابط عمومی بانک گردشگری، درخواست عضویت این بانک در بهار سال 2014 مورد موافقت اولیه سازمان جهانی جهانگردی قرار گرفت و در مجمع عمومی سال 2015 این سازمان که در مدلین کلمبیا برگزار گردید، عضویت رسمی بانک گردشگری به صورت وابسته مورد تصویب این مجمع قرار گرفت.

در گواهینامه اعطایی سازمان جهانی جهانگردی به بانک گردشگری که به امضای طالب رفایی رییس این سازمان رسیده آمده است، سازمان جهانی جهانگردی با عضویت دایم بانک گردشگری درunwtoموافقت می کند.

بر اساس این گزارش بانک گردشگری به عنوان اولین بانک در جهان شناخته می شود که به عضویت سازمان جهانی جهانگردی درآمده است.

گفتنی است بانک گردشگری با اتخاذ یک استراتژی گسترده و اصولی در سیستم بانکداری، فعالیت های خود را هدفمند و با برنامه دنبال می کند که عضویت در سازمان جهانی جهانگردی یکی از همین موارد می باشد.
-

انفجار در آنکارا، پایتخت ترکیه، تلفات بسیار برجا گذاشته است.

گزارش‌ها حاکی از آن است که این انفجار در یکی از ایستگاههای قطار در مرکز آنکارا روی داده است.

خبر در حال تکمیل شدن است.


-گروه خودرو در حال اصلاح قیمت یعنی برای خرید صبر کنید
-بترانس وایران خودرو تا این لحظه بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل گذاشته اند ولی هنوز شاخص کل 17 واحد مثبت است
-علت اینکه ما میگوییم صبر کنید می بینید معمولا هر سهمی پس از 10 درصد رشد به همان میزان ویا کمتر ویا بیشتر اصلاح قیمت میکنددر بازار راکد هیجانی عمل کردن کلا اشتباه است
-شبندر افت کرد توضیحات ما را در جدول بخوانید بی جهت از این سایت به ان سایت دنبال خرید سهم تقلیدی نروید

-این گزارش را بخوانید

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940718000165


-سهم ها همیشه پتانسیل تخلیه قیمت دارند اول پتانسیل های تخلیه واصلاح قیمت را تشخیص دهید یعنی حد ضرر وسپس بدنبال پتانسیل رشد بروید
-

بسته خروج از رکود، گره بورس را باز می‌کند؟


-
رئیس اتاق بازرگانی تهران:
در 30 سال گذشته چنین رکودی نداشتیم/ قیمت‌ها متعادل نشود جهشی نمی شود

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع و معادن و کشاورزی تهران گفت: نیمه نخست امسال رشد اقتصادی کشور منفی بود که سبب رکود در اقتصاد شد، طوری که در 30 سال گذشته چنین رکودی نداشتیم و هر روز در انتظار بسته شدن کارخانه‌ای هستیم.

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940718000074


- تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
+ نوشته شده در شنبه 18 مهر 1394 ساعت 6:27 توسط حامد | | تعداد بازدید : 111

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.