close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
کچاد

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


کچاد

سلام دیده بان نویسنده حامد


- سبد سهام پیشنهادی خرید تستی 100 هزار تومان
نمام نمادحمایت1-2-3مقاومت 1-2-3حدضررحدسودتوضیحات.....................................
خبهمن9 سهم پیشنهاد شده در قیمتهای پایین روزهای قبل سیگنال
داده شده است وهمه انها 5 درصد رشد کرده اند وامکان رشد 5درصد
دیگر هم وجود دارد لذا خرید در منفی کامل میتواند سیگنال شناسایی سود باشد
وغدیر
فولاد
فملی
فاذر
وساپا
تاپیکو
ذوب
خپارس

-سلام روزبخیر مجدد تماس با سرور تا این لحظه9/40 دقیقه قطع بود الان اتصال بر قرار شد تا ساعت 12/30 بازار را رصد خواهیم کرد
-شاخص کل تا این لحظه 68 واحد مثبت است وبازار سرمایه منتظر تصمیمات کلیدی رییس جمهور تصمیماتی که میتواند  در بورس دگر گونی بوجود بیاورد
-

برنامه افزایش سرمایه ۹۷ درصدی یک خودرو ساز از سه محل

گروه‌بهمن‌ برنامه افزایش سرمایه ۹۷ درصدی از سه محل برای تبدیل شدن به شرکتی ۱۰۰۰ میلیارد تومانی را در پیش گرفته است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، گروه بهمن درحالی 7 ماه سال جاری را با نوسان بازدهی منفی 2 تا مثبت 30 درصدی و تقسیم سود 50 تومانی هر سهم سپری کرده که برنامه افزایش سرمایه 97 درصدی را در پیش گرفته است.

براساس این گزارش،" خبهمن" گزارش حسابرس این تصمیم را به سازمان بورس ارایه کرده تا درصورت موافقت و صدور مجوز، سرمایه 507 میلیارد تومانی به 1000 میلیارد تومان برسد.

این تامین مالی از سه محل مطالبات سهامداران و آورده نقدی ، سود انباشته و اندوخته طرح و توسعه انجام و صرف بهبود و توسعه کسب و کارها خواهد شد.


-سهم دهم وبوعلی حمایت 950ریال فعلا سیگنال در وضعیت نظارت است ولی سهم در میان مدت با صعود همراه خواهد شد الان 1088ریال صف فروش
-کگل صف فروشی که میتواند هم چند جلسه بیشتر نزول دهد وقتی تعداد سهام 24میلیارد باشد وشناور سهم 17 درصد این نزول طبیعی وحتمی است البته با توجه به ای پی اس اعلام شده
-ماه قبل چند بار سیگنال صعود تاپیکو را در محدوده 2000ریال را صادر کردیم عیب بزرگ سهام داران خرد در عدم جاگیری مناسب در خرید سهم است بد میخرند وبد میفروشند یعنی از سبد سازی ها نمیتوانند استفاده بکنند همین فولاد فملی بارها وبارها من اشاره کردم ولی کسی توجه نمیکرد نداشتن تخصص خرید صحیح بزرگترین اشکال سهام داران بازار سرمایه است
-خبهمن را در راس جدول درج کردیم خوشبختانه صف خرید شد
-گفته می شود فارس که 27 مجمع عمومی عادی دارد پشت بند ان یک مجمع فوق العاده برای افزایش از محل انباشته را هم دارد و این امر سبب شده که بعضی ها سبد را 50 50 کنند یعنی 50 درصد از سهم خالی شوند و با 50 درصد به مجمع روند تا ضرر و زیان یا سود احتمالی برابر شود شما چه نظری دارید
پاسخ : عملکرد تکنیکی سهم در قیمت 10000ریال 1000ریال نوسان را به ثبت رسانده است سهم زیر ذره بینی ناظر معاملات است مثلا جنب وجوش خبهمن را که امروز در صدر جدول گذاشتم ندارد
فقط در یک صورت میتواند قبل وبعد مجمع رشد کن ان هم بواسطه تصمیمات دولت تعدیل ویا افزایش سودی در کار باشد

-رئیس کمیته بازنگری قراردادهای نفتی ایران گفت: ایران امضای حدود ۵۰ قرارداد جدید اکتشاف و تولید را در آینده ای نزدیک ارائه خواهد کرد.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما به نقل از خبرگزاری فرانسه از لندن ، سید مهدی حسینی در کنفرانس نفت و پول لندن گفت: دوره پس از تحریم ها ،‌ فصل جدیدی را در همکاری با شرکت های نفتی بین المللی خواهد گشود.


ایران قرار است این قراردادهای جدید را در کنفرانسی در تهران در ماه نوامبر و در کنفرانس ماه فوریه لندن ارائه کند.


در چشم انداز لغو تحریم های اقتصادی از ایران ، شمار زیادی از شرکت ها از جمله در بخش انرژی برای سنجیدن بازار به ایران آمده اند اما این شرکت ها هنوز در این خصوص محتاط هستند.


بن فان بوردن Ben van Beurden مدیر شرکت بزرگ شل گفت: فعلا چیز زیادی برای گفتگو وجود ندارد ، چشم اندازها در ایران به صورت بالقوه نوید بخش است . باید دید بازار چگونه تحول پیدا می کند.»


در ماه های پس از لغو تحریم ها ،‌ایران احتمالا تولید نفت خود را 500 هزار بشکه در روز افزایش خواهد داد.

-
خوراک کمتر از ۱۳ سنت به پتروشیمی ها یعنی دادن یارانه وزارت نفت به شاخص بورس
مشاور رییس جمهور با تاکید بر ارزان بودن نرخ خوراک اعلام کرد:

خوراک کمتر از ۱۳ سنت به پتروشیمی ها یعنی دادن یارانه وزارت نفت به شاخص بورس

مشاور رئیس جمهور با بیان اینکه وجه مشترک نامه ۴ وزیر پتروشیمی است، گفت: دادن نرخ خوراک کمتر از ۱۳ سنت به پتروشیمی ها به این معنا است که از بودجه وزارت نفت برای اصلاح شاخص بورس یارانه بدهیم.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، اکبر ترکان با اشاره به نامه چهار وزیر به رییس جمهور به ایرنا گفت: وجه مشترک همکارانی که این نامه را نوشته اند، پتروشیمی است.

وی با بیان اینکه در سال جاری، خوراک پتروشیمی ها با نرخ 13 سنت تحویل می شود، افزود: ما خوراک ارزان به پتروشیمی ها می دهیم به طوری که پتروشیمی ها خوراک را به یک سوم قیمت جهانی تحویل می گیرند.

مشاور رییس جمهوری با بیان اینکه سود پتروشیمی ها خوب است، افزود: در برخی موارد شاهد هستیم که برخی پتروشیمی سالانه تا 80 درصد مبلغ سرمایه گذاری سود کرده اند. اینکه ما انتظار داشته باشیم، با نرخ زیر 13 سنت خوراک به پتروشیمی ها داده شود به این معنا است که از بودجه وزارت نفت، برای اصلاح شاخص بورس یارانه بدهیم.

وی با بیان اینکه ما باید طبق قانون با نرخ 65 درصد قیمت گاز صادراتی، به پتروشیمی ها گاز تحویل دهیم، خاطرنشان کرد: قانون می گوید پس از اجرای هدفمندی یارانه ها، قیمت ها در داخل باید به 65 درصد قیمت گاز صادراتی برسد.

مشاور رییس جمهوری با خاطرنشان کردن اینکه ما نرخ رشد کافی نداریم، اظهار داشت: برای نرخ رشد جدید و خروج از رکود، دولت تصمیماتی گرفته که به زودی اعلام خواهد کرد.

وی با بیان اینکه برداشتن تحریم ها فرصت رشد بالا را امکان پذیر می کند، گفت: برای حل برخی مشکلات، باید پس از عملیاتی شدن برجام و برداشته شدن تحریم ها چاره اندیشی کرد.


-
نوبخت هم به نامه ۴ وزیر واکنش نشان داد: نامه فقط معطوف به بورس است نه کل بازار

نوبخت هم به نامه ۴ وزیر واکنش نشان داد: نامه فقط معطوف به بورس است نه کل بازار

سخنگوی دولت گفت: نامه ۴ وزیر به رئیس‌جمهور معطوف به بازار سرمایه و بورس است و به کل بازار ایران مربوط نمی‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، واکنش ها به نامه دو روز پیش 4 وزیر و اعلام هشدار به بحرانی شدن بورس همچنان ادامه دارد و جلسه امروز سخنگوی دولت هم متاثر از این رویداد مهم بود که برای اولین بار درحوزه بازارسرمایه رخ داده است. چرا که تاکنون در عمر 48 ساله بورس ایران سابقه نداشت 4 وزیر درباره این بازار به بالاترین مقام اجرایی کشور نامه بنویسند و هشدار دهند.

براساس این گزارش، محمدباقر نوبخت که پیش ازظهرامروز در نشست هفتگی با خبرنگاران حضور داشت، گفت: نامه 4 وزیر به رئیس‌جمهور معطوف به بازار سرمایه و بورس است و به کل بازار ایران مربوط نمی‌شود.

وی افزود: آنچه رئیس‌جمهور درباره رکود گفتند برگرفته از منابع و آمار داخلی و خارجی درباره اقتصاد ایران درست است.

نوبخت با اشاره به اینکه نامه 4 وزیر به آقای رئیس‌جمهور از سر خیرخواهی بود، خاطرنشان کرد: اعضای ستاد اقتصادی دولت در هفته چندین بار در نشست با وزرای اقتصادی نقطه نظرات را مطرح می‌کنند و مسائل لازم پیگیری می‌شود، بنابراین این ادعا که راه دیگری برای بیان نظرات وزرا به رئیس‌جمهور وجود ندارد، درست نیست.


-دامین روزی که سیگنال خروج دادیم خروج صحیحی بود سهم محکوم به اصلاح قیمت از محدوده 2600ریال بود
-

ای‌کاش 4 وزیر به جای نامه، راه‌حل می‌دادندتیک بزنید


-
-
وزیر خارجه آلمان با محوریت خودرو به تهران می آید
۲۵ مهر:

وزیر خارجه آلمان با محوریت خودرو به تهران می آید

وزیر خارجه آلمان با محوریت خودرو و برای دیدار با همتای ایرانی ۲۵ مهر برای دو روز به تهران می آید.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، درحالی بعد از توافق برجام تاکنون 3 هیأت اقتصادی آلمان به تهران سفر کرده‌اند که فرانک والتر اشتاین مایر 25 مهرماه به تهران می‌آید.

آلمان همواره یکی از شرکای اصلی اقتصادی ایران در بین کشورهای اروپایی بوده و بنا بر گفته علی ماجدی سفیر ایران در آلمان ایران خواستار بازگشت سطح مبادلات دوجانبه به ارزش 6 میلیارد یورو قبل از اعمال تحریم‌ها است.

طی روزهای بعد از برجام علاوه بر ایران در آلمان نیز نشست‌های مختلفی با حضور فعالان اقتصادی این کشور در ارتباط با گسترش تعاملات اقتصادی ایران و آلمان برگزار شده است.

از جمله حوزه‌های اقتصادی کشور که این روزها صحبت از حضور جدی آلمان در آن می‌شود صنعت خودروسازی است. همچنین قرار است کمیسیون مشترک اقتصادی ایران و آلمان در سه ماهه اول سال آینده در تهران برگزار شود
-
سلام ظهر بخیر

محبت می کنید در جدول خپارس و فاذر را تکمیل کنید
پاسخ : فاذر صبر کنید افت کند زیر 2600ریال
خپارس صبر کنید افت کند زیر 850ریال
اگر در هر دو سهم عرضه بسیار محدود بود
ان وقت خرید تستی 100 هزار تومان

-
سلام.فرض کنیم مبلغ 10 میلیون نقد داریم.بفرض قیمت تایکو امروز لحضه ای 201 بشود و ما بفرموده شما 100 هزار تومان خریدیم از فردا تاپیکو 215 شود ما را چه سود
پاسخ : وقتی 100 هزار تومان میخرید مجبور میشوید با گل گروه وان صنعت درگیری ذهنی پیدا کنید باید کدال روند کاهش ویا افزایش سود را بررسی کنید
بعد صبر میکنید نزول بعدی شروع به خرید پله پله میکنید
وقتی یهو وارد سهم شوید معلوم نیست برنده شوید یا بازنده

-تا شنبه خدا نگه دار
-
-
+ نوشته شده در چهارشنبه 15 مهر 1394 ساعت 6:42 توسط حامد | | تعداد بازدید : 132

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.