close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcبورس تهران

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


tsetmcبورس تهران

سلام دیده بان  نویسنده حامد


-خرید سهام تستی 100 هزار تومان صرفا جهت نوسان گیری.......گزینه های بلند مدت باید باستناد گزارشهای 3وو6و9و12 ماهه باشد
نام نمادهاحمایتهامقاومتهاتوضیحات.......
کطبس1450و14001600و1700سهم بیش از حد افت کرده است سرانجام نوسان گیران سراغ کطبس خواهند رفت
ومعادن10001050و1100ریالبازی کسل کننده ولی سرانجام رشد خواهد کرد
توریل1750ریال1950ریالنوسانهای دوره قبل را نگاه کنید حتما سودی اتفاق افتاده است
شپاکسا2350ریال2500ریال
واتی1500ریال1600ریالاین بازی 100ریالی فشرده مدام در  جریان است

-سلام مجدد سهم دامین با رشد ناگهانی همه شمار را کلافه کرده است بازار بورس همین است شوک صعود ناگهانی ونزول ناگهانی
-عکسی تکان دهنده از حجاج میان زباله ها در ادامه مطلب
-دیران را روزهای قبل در سبد گذاشتیم ورشد قوت گرفت
-

دستکاری بی صدا در امیدنامه صندوق ها/ سرباز زدن از تزریق نقدینگی به بازار سرمایه/صندوق های با درآمد ثابت پول را به خارج از بورس می برندتیک بزنید


-خوب رفتار شاخص کل همچنان یک رفتار انفعالی وتثبیت در دروه رکود است در چنین وضعیتی سهام کناره میشود راسته کار نوسان گیران سهم هایی با عمق کم ولی پر بازده مثل غالبر دامین دیران ودهها سهمی که ما ماههای قبل اشاره کردیم ولی با درجا زدن های مکرر سرانجام رشد کرده اند
-کطبس سودهای تقسیمی خوبی دارد که بترتیب در شش سال گذشته عبارتند از500-500-230-700-530-320ریال اما موج نزول شبیه فلوله وبکام وصعود هم مانند فلوله وبکام است
-
یک مدیرسرمایه گذاری در گفت وگو با«ملت بازار» اعلام کرد:
مدیر سرمایه گذاری کارگزاری تدبیرگران فردا پیش بینی آینده بورس در شرایط فعلی را با توجه به محقق نشدن انتظارات گذشته دشوار دانست و زمان احتمالی برگشت بازار را با عملی شدن دو اتفاق اعلام کرد.
زمان احتمالی برگشت بورس با عملی شدن 2 اتفاق مهمعلیرضا مستقل در گفت و گو با ملت بازار با اشاره به محقق نشدن پیش بینی های گذشته درباره آینده بازار سهام، گفت: پیش از این اکثر کارشناسان و صاحبنظران ارزیابی شان از وضعیت بورس در شهریور روند رو به رشد و یا حداقل ثبات در قیمت سهام و شاخص کل بود که این پیش بینی هم به واقعیت تبدیل نشد.

وی ادامه داد: خوش بینی به وجود آمده برای بهبود شرایط در شهریور ماه ناشی از رای کنگره آمریکا به توافق هسته ای و ورود این پرونده به مرحله تازه بود که با وجود اخبار خوش در این حوزه اما اتفاق خاصی در بازار سهام رخ نداد.

مستقل با تاکید بر اینکه عدم تحقق انتظارات گذشته، پیش بینی بازار برای دوره های آتی را دشوار می کند، اظهار داشت: با وضعیت موجود به نظر می رسد نمی توان زمان خاصی را برای اتمام دوره اصلاح بازار و برگشت بازار اعلام کرد.

عامل اصلی رکود

وی با بیان اینکه تحلیل زمان صعود و نزول بازارهای مالی سخت ترین ارزیابی ممکن است، گفت: عده اندکی از افراد در بازارهای مختلف بین المللی توانایی و تسلط کافی برای تحلیل زمانی و پیش بینی زمان پایان و آغاز نزول و صعود بازار را دارند.

مدیر سرمایه گذاری کارگزاری تدبیرگران فردا دلایل متعدد و پیچیده ای را در رکود بازارهای مالی از جمله بازار سرمایه دخیل دانست و درباره عامل اصلی رکود، خاطرنشان کرد: نرخ بهره بانکی مهم ترین متغیر حاکم شدن شرایط رکودی بر اقتصاد کشور است که همگی نیز به آن اذعان داشته و نسبت به سیاست در پیش گرفته دولت در این زمینه گله مند هستند.

تصمیمات تازه بانک مرکزی

وی به اقدامات و تصمیمات تازه بانک مرکزی با هدف بهبود شرایط اقتصادی کشور اشاره کرد و گفت: بانک مرکزی با در دستور کار قرار دادن مصوبات شورای پول و اعتبار در اردیبهشت ماه سعی در بهبود شرایط و برگشت رونق به معاملات بازار سرمایه و بازارهای موازی دارد.

مستقل افزود: یکی از این اقدامات کاهش نرخ جریمه اضافه برداشت برای بانک هایی که نسبت به اعطای تسهیلات تکلیفی اقدام کرده اند، است. نتیجه این اقدام تثبیت نرخ بهره در بازار بین بانکی در سطح 25 درصد و تصویب نرخ سود سپرده حداقل 20 درصدی به صورت واقعی و عملی خواهد بود.

به گفته این فعال بازار سرمایه، چنانچه این گونه برنامه ها تداوم داشته باشد می توان شاهد سیاست های انبساطی پولی کنترل شده توسط بانک مرکزی در شرایطی که همه بازارهای مالی با کمبود نقدینگی مواجه هستند، بود.

مستقل با بیان اینکه با توجه به نرخ تورم، کاهش نرخ سود سپرده تا سقف 12 درصد در بازه زمانی یک ساله نیز از توجیه منطقی برخوردار است، گفت: با در نظر گرفتن نرخ تورم 14 درصدی که اغلب پیش بینی ها بر کاهش آن تا میزان 12 درصد استوار است و افزایشی در کار نخواهد بود، نرخ سود سپرده هم بسته به همین متغیر می تواند تا 12 درصد کاهش داشته باشد.

آینده بازار سهام و پیش بینی روند معاملات در نیمه دوم سال

وی در خصوص آینده بازار سهام و چگونگی روند معاملات در نیمه دوم سال، ابراز امیدواری کرد با کاهش نرخ بهره طی حداکثر 4 ماه آینده بازار سرمایه نیز واکنش مثبتی به این مساله نشان دهد.

مستقل گفت: علاوه براین با اجرای توافق هسته ای و شروع رفع تحریم ها در اواسط فصل پاییز و با در نظر گرفتن فاصله زمانی تا نمایان شدن تاثیرات این مهم در اقتصاد کشور می توان امیدوار بود از اوایل زمستان یا اواخر سال جاری نشانه های بهبود در بورس پدیدار شود.

وی با تاکید بر اینکه بدون شک شرایط بازار سرمایه در سال 95 بهتر از سال 94 خواهد بود، گفت: هم اکنون قیمت سهام مختلف موجود در بازار سرمایه از جذابیت بالایی برخوردار بوده این درحالی است که اکثر شرکت ها در بودجه های سال آینده خود فارغ از میزان پوشش سودهای پیش بینی شده، سودهای باکیفیتی را ارایه خواهند کرد.

ملت بازار- حاجی زاده
-ما هیچ عجله ای ندارین جدول پنج سهمی بالا را سریعا پر کنیم فقط در یک صورت ان هم سهم 60 الی 70 درصد در مسیر سود دهی قرار گیرد ویا سود قبلا اتفاق افتاده باشد
-سهم ششم خبهمن حمایت 1750ریال مقاومت 1950ریال محدوده رفت وبرگشت 200ریال است
-نتیجه تصویری برای شکلک ستارهشرمنده ببخشید سهم اول کطبس بودمن در قسمت نام نمادهااشتباهی دامین نوشتم الان اصلاح متن شد
-همین کطبس کوچولوامروز با رشد 51ریالی شروع وبه ثبت رسیددیروز وروزهای قبل من  موج گیری نوسان گیران سهم را کنترل میکردم ارام وبی سروصداخرید میکردند  موج صعودی سهم 200ریال است وتا 1700و1750 ممکن است رشد بکند حالت بدبینانه فعلا 1450و1400ریال است
 

-نماد همراه  نمیتواند از مقاومت 30000ریال عبور کند ودر محدوده 26000ریال حمایت خواهد شد
-دامین رو به تعادل میرود وصف خرید امروز ممکن است جمع شود
-تعجب من این است بازاری که سالیانه برای دولت از محل فروش فقط سهام میتوانست 70 الی 80 هزار میلیارد تومان در امد داشته باشد کر کره اش فعلا پایین باقی بماند باید مسئولان بصورت جدی وارد حمایت از بازار سرمایه بشوند
-امروز چهارشنبه است وبازار معمولا این روز هفته را استراحت میکند
-سهم ششم فاذر دوباره به زیر 2700ریال نزول کرد حمایت اول 2550ریال حمایت دوم 2500ریال حمایت سوم 2400ریال مقاومت 2750و2800ریال این روزها تمام حمایتها ومقاومتها بعلت کمبود نقدینگی بصورت روزانه تغییر میکنند
-سهم هفتم فملی چند روزی است ساز مثبت میزند خوب در ساز منفی میتواند سیگنال خرید باشد قبلا هم سیگنال داده ایم
-سهم هفتم با ذوب همراه باشید حمایت 1500ریال مقاومت 1650ریال
-سهم هشتم وساپا گر بشود 900ریال میتوان فروخت در 970ریال ولی فعلا وارد مدار 1000ریال شدن سخت است
-نماد وملی ول کن معامله نیست وبا صف خریدی که دارد قصد رشد دارد

-دریک معامله خرید فرش دستباف دو طرف هم را خسته میکنند تا یکی پیروز میشود

در خرید ماشین دست دوم نیز همین قانون حاکم است

در خرید ملک کلنگی ویا اپارتمان نیز دو طرف بی نهایت سرقیمت چانه میزنند

در بورس نیز همین بازی به نحو دیگری ادامه دارد وخریدار وفروشنده با تغییر قیمت ریال به ریال سرانجام سهم را تصاحب میکنند-صبح خریدار  ثشرق در 1274ریال زرنگ بود هر که بود مقدار محدودی عرضه کرد قیمت سهم دست پایین باز شد اما الان 1358ریال هم معامله شد اختلاف قیمت 84 ریال است باید مواظب عملیات فریبنده بود اما همین ثشرق در اینده قصد عبوراز مقاومت 1400ریال را دارد نوع بازی روانی حاکم بر سهم چنین میگوید
-کطبس-حجم معاملات هشت جلسه روزهای قبل نشان میدهد  در محدوده 1500ریال فروشنده به حداقل حداقل رسیده است وسهم هرچه عرضه میشود در محدوده 1450و1500و1550ریال خریدمیشود ومیل به نگهداری در هشت جلسه گذشته مشهود است تمام این مطالب جنبه اموزشی دارد ولی مهم وکلیدی است
-
در گفت و گو با «ملت بازار» اعلام شد :
مدیر گروه مالی دانشگاه شهید بهشتی با تاکید بر تداوم شرایط رکودی در اقتصاد کلان و موانع موجود، به بخشنامه بودجه دولت در سال ۹۵ اشاره و بر اساس آن چشم انداز بورس را پیش بینی کرد.

سیدجلال صادقی شریف در گفت و گو با ملت بازار با اشاره تداوم شرایط رکودی در اقتصاد کلان و بازار سرمایه کشور، اظهار داشت: همچنان شرایط رکودی در کشور حکمفرما است به طوری که پیش بینی می شود تا پایان سال اتفاق مهمی در سطح اقتصاد رخ ندهد.

وی با تاکید بر پابرجا بودن مشکلات و موانع بر سر راه صنایع استراتژیک و بزرگ کشور و نمود این وضعیت در تولید و فروش و گزارش های میاندوره ای بنگاه های بورسی، گفت: پیش بینی و تصور نوع عملکرد شرکت های بورسی در گزارش های میاندوره ای کار چندان سختی نخواهد بود.

صادقی شریف ادامه داد: با توجه به رکود حاکم بر اقتصاد داخلی و بین الملل و از طرف دیگر وجود برخی ابهامات اثرگذار بر فعالیت صنایع مهم بورسی طبیعی است گزارش های مالی و پوشش درآمدها و فروش شرکت ها حداقل در نیمه نخست سال جاری جالب و قابل قبول نخواهد بود.

وی با تاکید بر رکود در حوزه مسکن و آمارهای منفی در ساخت و ساز کشور، به ابلاغ آیین‌نامه خوراک گاز پتروشیمی‌ها و تعیین قیمت ١٣ سنت توسط معاون اول رییس جمهور، اشاره و خاطرنشان کرد: همان طور که دو هفته پیش اعلام شد نرخ نرخ خوراک در نظر گرفته شده برای مجتمع های پتروشیمی مطابق با نظر این شرکت ها نبود و با عدم تغییر شرایط باید منتظر اعلام تعدیل های منفی سود از سوی بنگاه های فعال در این صنعت بود. این در حالی است که قیمت خوراک پالایشگاه ها هم با مشکل روبرو است.

تداوم سیاست انقباضی دولت در سال 95

وی در ادامه این گفت و گو به بخشنامه بودجه دولت برای سال ۹۵ پرداخت و گفت: بر اساس بخشنامه منتشر شده، بودجه کل هزینه ها 177هزار میلیارد تومان در نظر گرفته شده است که نسبت به سال 94 که چیزی حدود 235هزار میلیارد تومان بوده، 25 درصد کاهش نشان می دهد.

مدیر گروه مالی دانشگاه شهید بهشتی به کاهش قابل توجه بودجه عمرانی در بخشنامه بودجه 95 کشور اشاره کرد و گفت: بودجه تعیین شده برای طرح های عمرانی 22هزار میلیارد تومان بوده که نسبت به سال جاری حدود 53 درصد کاهش دارد.

صادقی شریف با تاکید بر اینکه ارقام در نظر گرفته در بودجه 95 حاکی از تداوم سیاست انقباضی دولت در سال آینده است، گفت: اطلاعات موجود در بخشنامه بودجه 95 نشان دهنده یک سیاست انقباضی است که با شرایط فوق به نظر می رسد موجب تشدید رکود در بخش های مختلف اقتصاد می شود که بورس هم تحت تاثیر آن قرار خواهد گرفت.

یک عامل مثبت

وی ادامه داد: از همین رو تغییر خاصی در شرایط حاکم بر اقتصاد پیش بینی نمی شود. البته دولت به دنبال افزایش تولید و صادرات نفت است که این امر می تواند در زمینه تعدیل بودجه کل کشور به دولت کمک کند.

صادقی شریف ابراز امیدواری کرد با افزایش قیمت نفت در درآمدهای دولت درسال 95 فرجی حاصل شود و اقتصاد از رکود خارج شود.

وی مهمترین عامل خروج از رکود و بهبود فضای کسب و کار را منابع مالی دانست و گفت: افزایش قیمت یا افزایش تولید نفت می تواند در این زمینه به دولت کمک قابل توجهی کند. به هر حال پوشش بودجه سال 95 هم نیاز به رونق فضای کسب و کار به ویژه در زمینه درآمدهای مالیاتی دولت دارد.

رونق بورس، دغدغه دولت

مدیر گروه مالی دانشگاه شهید بهشتی همچنین با بیان اینکه رونق مجدد بورس به تامین بودجه واگذاری شرکت های دولتی کمک زیادی می کند، عنوان کرد: از انجا که این رقم در سال جاری حدود 5.7 درصد از بودجه کل کشور را به خود اختصاص داده در سال 95 هم عامل مهمی خواهد بود.

وی در پایان با تاکید بر اینکه رونق بورس یکی از دغدغه های اصلی دولت برای سال 95 خواهد بود، ابراز امیدواری کرد دولت تدبیر وامید بتواند راهکارهای ضد تورمی خروج از رکود را به نحو مطلوبی در سال جاری و سال های آتی دنبال کند.

ملت بازار- حاجی زاده
--

به گزارش خبرنگار بورس نیوز،شرکت صنایع شیمیایی فارس براساس گزارش شفاف سازی در خصوص مغایرت اطلاعات مندرج در پیش بینی سود هر سهم سال مالی منتهی به 1394.12.29 نسبت به اطلاعات مندرج در بیانیه ثبت پس از تصویب افزایش سرمایه اعلام نموده که عوامل تاثیر گذار در کاهش سود پیش بینی شده ناشی از کاهش فروش مقدار 1.705 تن انواع محصولات (انواع رزین) با توجه به شرایط موجود بر بازار می باشد. که امر مذکور موجب کاهش ریالی فروش و بهای تمام شده و به تبع آن سود هر سهم می شود،بنابراین سود پیش بینی هر سهم بر اساس اطلاعات همان بودجه قبلی پیش بینی می گردد.

ضمنا" این شرکت متعهد می گردد با توجه به مصوبه مجمع عمومی فوق العاده مورخ 1392.09.18 و مهلت قانونی دو ساله تا پایان 1394.09.18 نسبت به ثبت افزایش سرمایه در اداره ثبت شرکت ها اقدام نماید.


-تا شنبه خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-

-
زمان انتشار خبر: چهار شنبه ۸ مهر ۱۳۹۴ - ۰۸:۵۱

عکسی تکان دهنده از رها کردن پیکر حجاج بین زباله ها

گاهی تنها یک عکس آشکار می کند که مدعیان کلیدداری کعبه و متولیان مسجدالنبی، میمون هایی هستند که بر منبر پیامبر تکیه زده اند.

سعودی ها جابجایی و انتقال پیکرهای طواف کنندگان خانه خدا را آنقدر طول داده اند که اکنون به بهانه شیوع بیماری، پیشنهاد دفن دسته جمعی را به خانواده های جانباختگان می دهند. این اقدام هر دلیلی که داشته باشد، باعث شده بسیاری از پیکرها در لابلای زباله ها جا بمانند.

رفتار و عملکرد سعودی ها ریشه در تفکرات برآمده از آموزه های وهابیت دارد. تحت تاثیر همین کیش نامیمون، سعودی ها گمان می کنند که چون در سرزمین وحی به دنیا آمده اند و وهابی اند، مسلمان واقعی اند و سایرین، متجاوز و غریبه به حق و دارایی آنها.

آنها به مومنان زنده ی کشورهای دیگر نیز احترامی قائل نیستند و کسانی که به حج مشرف شده اند، می دانند که ماموران سعودی چه رفتار تحقیرآمیزی با باتقواترین و بزرگوارترین مومنان دیگر کشورها دارند.

به نظر می رسد که وهابیت، احساسات ذاتی انسانی را نیز در پیروانش خشکانده است. وگرنه حتی کافران نیز در صحنه نبرد، پس از تسلط بر خاک دشمن، اجساد سربازانی را که خود کشته اند، روی زمین باقی نمی گذارند و گاه با احترام، دفن می کنند.

وقتی میمون ها بر منبر پیامبر تکیه زده باشند، باید ظهور فرزند پیامبر را با تمام وجود از خدا بخواهیم.

پیکر حجاج بین زباله ها


-
-
-
-
-
-+ نوشته شده در چهارشنبه 08 مهر 1394 ساعت 7:2 توسط حامد | | تعداد بازدید : 332

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.