close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcبورس تهران پاییز ارام
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام دیده بان روز بخیرنویسنده حامد-خرید سهام تستی 100 هزار تومان صرفا جهت نوسان گیرینام نمادهاحمایتها......مقاومتها...توضیحات.........................دیران3600ریال4000ریالصبر کنید تا سهم چند روزی تثبیت قیمت کندشبندر3300ریال3700و3800ریالصبر کنید در زمان اصلاح بازار ویا عرضه اولیه ای ممکناست سهم نزول…

سلام دیده بان روز بخیرنویسنده حامد
-خرید سهام تستی 100 هزار تومان صرفا جهت نوسان گیری
نام نمادهاحمایتها......مقاومتها...توضیحات.........................
دیران3600ریال4000ریالصبر کنید تا سهم چند روزی تثبیت قیمت کند
شبندر3300ریال3700و3800ریالصبر کنید در زمان اصلاح بازار ویا عرضه اولیه ای ممکن
است سهم نزول کند
فولاد1000ریال1100ریالبازی فشرده سهم کاملا اشکار است اما زیر پوست سهم طغیانی مثبت مشاهده
میشود حد ضرر سهم 10 درصد تعیین میگردد حدود 900ریال حمایت بدبینانه
فنوال800ریال900ریالاین نزول 100ریالی در سهم ....ممکن است اتفاق بیفتد
حکشتی49005400و5500
ریال
محدوده 500 الی 600ریالی رفت وبرگشت سهم

-کارشناس بازار سرمایه تاکید کرد: بورس در انتظار اجرای عملیاتی برجام
-شفاف سازی حسینا در ادامه مطلب
-مافیای مسکن برای افزایش قیمت‌ها خیز برداشت در ادامه مطلب

-بازار بورس تا اطلاع ثانوی صرفا در حاشیه خواهد مانددل خوش کردن به اجرای برجام وامثالهم  دلیل مستدل خرید سهام نمیتواند باشد
-نماد وملی در محدوده 6000ریال پیشنهاد خرید تستی 100 هزار تومان شد الان6364ریال با صف خرید همراه است
-نماد غالبر صعود خوبی را تجربه کرد ولی هر صعودی نزولی هم خواهد داشت دندان طمع را باید کند
-فلوله یک سهم انفجاری است  ناگهانی  نزول میکند بعد که سهام دارانش را خسته کرد با شدت صعود میکند الان چند سال است از همین روش پیروی میکند ما اینجا جمع شده ایم نمادها را روانشانسی کنیم وبعد اقدام به خرید کنیم
-حقوقی ومعادن دوسه بار میلیونی عرضه کرد ولی سهم به زیر 1000ریال افت نکرد حتما تا شب عید ومعادن یک شیب صعودی 10و20و30 درجه خواهد داشت وسال بعد این شیب شاید ......بیشتر هم بشود حد ضرر سهم نیز 10 درصد است یعنی قیمت بشود 90 تومان
-دامین  در محدوده 2100ریال سریعا خریداری میشود وشاید اماده صعود 100 هزار تومان تستی بخرید ومواظب سهم باشید
-تجربه نشان داده است باید با سهام دار راست وحسینی صحبت کرد تمام تلاشم این بوده واقعیتهای بازار سرمایه را بگویم وهمیشه مخالف خرید گروهی وسفته بازی بوده ام
-دامین پرواز کرد
-هر سهمی بعد مجمع سالیانه یکی دوماهی استراحت میکند ولی بعد مسیر خود را برای رشد شروع میکند
- من همیشه حج عمره میروم سال 90هم رفته بودم شب باران شدیدی در مکه میباریدخانه خدا بسیار خلوت بود ومن یکه وتنها مانند کودکی ام شعر باز باران باترانه با گهر های فراوان میخورد بر بام خانه را میخواندم ریالها ودلارهایم خیس شده بود اما دقیقا یک ساعت زیر باران میچرخیدم
خلاصه باید زرنگ بود راه ارتباط با خدا را نه در ازدحام وشلوغی بلکه در خلوت پیدا کرد
-ساعت 10 شد هنوز ارزش معاملات 11میلیارد تومان نشده است اقایان مسئولین محترم توصیه میشود کمی از خواب غفلت بیدار شوند وبورس با تصویب قوانین حمایتی از صنایع رونق ببخشند
-سعی کنید ناگهانی سهم نخرید بهترین روش ورود به یک سهم یک خرید حداقلی است یعنی 100هزار تومان تا مظنه هفتگی ماهانه براحتی برایتان جا بیفتد

-اخرین مجوزهای صادره افزایش سرمایه

1-ختوقا2- دتولید3-ثنام4-خفناور5-پارسان مجوزهای صادره در مهر ماه


-

خواجه نصیر از پشت پرده بازار سهام در «سال عطف» می گوید


-قصه حق تقدم وخارزم در ادامه مطلب
-
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس خبر داد:

مجلس وارد نرخ خوارک پتروشیمی شد/ سهامداران زیان کرده اند


-شما بگویید رفته اند انجا چکار کنند قیمت پژو 405را دومیلیون کم کنند ویا چایی بخورند


صبح امروز :

نوبخت و نعمت زاده امروز به ایران خودرو رفتند

رئیس سازمان مدیریت و وزیر صنعت صبح امروز به شرکت ایران خودرو رفته اند تا ضمن بازدید با مدیران این غول خودرو ساز جلسه ایی برگزار کنند. رویدادی که شاید موجب تحرک این شرکت دارای بازدهی منفی ۲۶ درصدی سهام شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت ایران خودرو طی ماه های اخیر با کمپین خرید خودرو ممنوع از یک سو و افزایش مذاکرات با طرف های خارجی از سوی دیگر مواجه بوده و سهام این شرکت بزرگ بورسی 1.2 هزار میلیارد تومانی با بازدهی منفی 26 درصدی در 7 ماه اخیر روبرو شده است.

براساس این گزارش، با این حال در شرایطی موضوع تخصیص اعتبارات به این شرکت و سایپا مطرح شده که صبح امروز محمدباقر نوبخت به همراه محمدرضا نعمت زاده به غول خودرو ساز رفته اند تا ضمن بازدید از خطوط تولید با مدیران آن جلسه ایی برگزار کنند.

با این باید منتظر اظهار نظر این دو مسئول ارشد اقتصادی و تبعات آن در آینده و شاید هم قیمت سهام ایران خودرو ماند.


-سهم ششم ثشرق الان 1319ریال سیگنال ما زیر 1250ریال بود تا 1227ریال هم افت کردخرید زیر 1250ریال تستی 100 هزار تومان الان شد 1226ریال حدود 100 ریال نوسان داد منتهی زمانی که ما هفته های قبل سیگنال میدهیم جماعت عجول نوسان گیر پیروزی را باور ندارند
-
-در بازار با رتبه نقد شوندگی کم سعی کنید افزایش سرمایه نروید
-سعی کنید با کنترل دقیق رفتار سهام د اران  صف خرید شدن ویا صف فروش شدن را تشخیص دهید
-
در دیدار رئیس سازمان بورس با کاردار سفارت انگلیس اعلام شد:

پیشنهادات بورسی کاردار انگلیس/ درخواست فطانت برای بازگشت "فیچ" به ایران

کاردار سفارت انگلیس پیشنهاداتی برای همکاری با بازارسرمایه ایران ارایه کرد و رئیس سازمان بورس هم ضمن اعلام اقداماتی برای جذب سرمایه گذاران خارجی خواهان حضور یکی از شرکت های بزرگ خدمات مالی معروف دنیا شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، امروز محمد فطانت رئیس سازمان بورس با کاردار و معاون رییس هیات نمایندگی سفارت انگلیس در محل سازمان دیدار کرد. در این جلسه دو طرف بر ضرورت همکاری های دو جانبه بازار سرمایه ایران و بورس لندن تاکید کردند و خواهان تسهیل سرمایه گذاری خارجی در ایران شدند.

براساس این گزارش، فطانت با تشریح فرصت ها و ظرفیت های بازار سرمایه ایران، اقدامات صورت گرفته برای افزایش شفافیت در بازار و حاکمیت استانداردهای بین المللی مالی و حسابرسی بر شرکت های بورسی را تشریح کرد.
وی ضمن ارایه توضیحاتی درباره اقدامات انجام شده برای همکاری با موسسات رتبه بندی بین المللی پیشنهاد کرد تا با توجه به سابقه همکاری شرکت فیچ در ایران، بار دیگر این همکاری ها از نو برقرار شود.
 
فیچ ریتینگز، شرکت خدمات مالی آمریکایی است که سال ۱۹۱۳ توسط جان نولز فیچ راه‌اندازی شد و هم‌اکنون شرکت‌های هرست کورپوریشن و فیمالاک، هر یک ۵۰ درصد از سهام آن را در اختیار دارند. این شرکت یکی از سه سازمان ملی آماری است که به همراه استاندارد اند پورز و مودیز در سال ۱۹۷۵ توسط کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا به‌عنوان 3 موسسه بزرگ رتبه‌بندی اعتباری شناخته شد. دفاتر مرکزی این شرکت در شهرهای لندن و نیویورک قرار دارد.
 
کاردار انگلیس نیز با اشاره به تجربه و پیشینه انگلیس در ابزارهای مالی خصوصا "فیوچرز و "آپشن" امکان همکاری بازار سرمایه دو کشور را در این زمینه مطرح و اعلام آمادگی کرد دستاوردهای انگلیس را برای راه اندازی بورس ارز در ایران در اختیار سازمان بورس قرار دهد . وی همچنین تقاضای دیدار میان مقامات نهادهای مالی ایران و انگلیس را مطرح کرد.
شارما ضمن تاکید بر اولویت دادن به بحث همکاری های دوجانبه بین بورس ها خواهان فراهم شدن زمینه های همکاری میان رئیس سازمان بورس و همتای انگلیسی شد.

-موج ورودی نقدینگی به بورس زمانی راه می افتد که مجلس ودولت  تصمیماتی  بگیرند مبنی بر افزایش سود شرکتها
-
با سلامی آخر
پارسان در 16 مهر جلسه افزایش سرمایه 50 درصدی دارد توصیه شما به عدم شرکت در این افزایش و خالی کردن سبد است قبل از آن است؟!
پاسخ : ناظر معاملات شاید اینگونه فکر میکند
1-یر به یر باز شود
2-چهار الی پنج درصد مثبت
3-بازار بد بود چهار الی پنج درصد منفی باز شود
4- پس بهتر است بعد مجمع به سهم بنگرید

-ثشرق صف خرید شد تا این لحظه
-

به گزارش خبر نگار بورس نیوز ،شرکت سرمایه گذاری ساختمانی بین المللی نام آوران مهندسی با سرمایه 125میلیارد ریال جهت جبران مخارج انجام شده و تکمیل اجرایپروژه مجتمع تجاری-اداری زرتشت غربی اقدام به افزایش سرمایه 300 درصدی ازمحل سود انباشته خواهد کرد.

لازم به ذکر است با افزایش 375میلیارد ریالی سرمایه ی "ثنام" به 500 میلیارد ریال خواهد رسید.


-

بر اساس گزارشخبرنگار بورس نیوز،شرکت داروسازی تولید دارو جهتاجرایطرح توسعه اقدام به افزایشسرمایه 44 درصدی از محل مطالبات حال شده سهامداران وآورده های نقدی نموده است

بر همین اساس سرمایه "دتولید" از مبلغ 160 میلیاردریال به مبلغ230 میلیارد ريال افزایش خواهد یافت .
-
-


شفاف سازی شرکتی که ۸ ماهه ۳۵۶ درصد بازدهی مثبت داد

شفاف سازی شرکتی که ۸ ماهه ۳۵۶ درصد بازدهی مثبت داد

شرکت"حسینا " که طی ۸ ماه حضور در فرابورس با بازدهی خیره کننده ۳۵۶ درصدی سهام مواجه شده ، در مورد انعقاد دو قرارداد جدید در نوشهر اقدام به شفاف سازی کرده اما تاکید کرده این رویداد هیچ اثر مالی در صورت های مالی ۹۳ ندارد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت کوچک اما مطرح فرابورسی توسعه خدمات دریایی و بندری سینا که طی 8 ماه حضور در بازار سهام با رشد قیمت چند برابری، گرد و خاکی به پا کرده و به سهمی معروف تبدیل شده، در مورد انعقاد دو قرارداد تازه اقدام به شفاف سازی کرده است.

براساس این گزارش،محمد رمضانیان با ارسال نامه ایی به سازمان بورس (به تاریخ دوم مهرماه که ساعت 18 و 26 دقیقه عصر دیروز در کدال منتشر شد) اعلام کرد این شرکت در مردادماه موفق به انعقاد دو قرارداد واگذاری زمین جهت احداث سوله و سیلوی غلات به صورتBOT در منطقه ویژه اقتصادی نوشهر با اداره کل بنادر و دریانوردی استان مازنداران شده است.

وی مدت زمان واگذاری قرارداد احداث سوله را 10 ساله اعلام کرده که سال اول آن زمان ساخت و ساز و نه سال بعدی زمان بهره داری است. همچنین زمان واگذاری قرارداد احداث سیلوی غلات 15 ساله بوده که یک سال و نیم اول زمان ساخت و ساز و 13.5 سال بعدی زمان بهره برداری خواهد بود. مدیرعامل این شرکت تاکید کرده این دو قرارداد هیچ گونه اثر سود و زیانی ندارد. 

به گزارش بورس پرس، بعد از کشف قیمت هزار و 500 تومانی هر سهم این شرکت در 27 آذر سال گذشته، قیمت سهام " حسینا" هر روز افزایش یافت و با بازدهی خیره کننده ایی مواجه شد. به طوری که اول تیرماه سال جاری و به رغم شرایط نامساعد بازار، بهای هر سهم آن با407 درصد جهش به بیش از 7 هزار و 610 تومان رسید.

در ادامه و با اعلام برخی موارد توسط مسئولان و همچنین تقسیم سود 495 تومانی هر سهم در مجمع سالانه و افزایش سرمایه از 9.4 به 16.7 میلیارد تومان ، بهای هر سهم این شرکت کاهش یافت و به 3 هزار و500 تومان در روز گذشته رسید.

با این همه بازدهی سهام حسینا در طول 89 روز کاری حضور در تابلوی فرابورس با بازدهی شگفت انگیز 356 درصدی ثبت شده است. سودی که با توجه به زیان اکثر شرکت ها و میانگین بازدهی منفی 9 درصدی بازار سهام در سال جاری ، بسیار وِیژه است.

این شرکت که سود هر سهم سال مالی منتهی به اسفند جاری را 3 هزار و449 ریال پیش بینی کرده ،درسه ماهه منتهی به خرداد، 26 درصد معادل 895 ریال را محقق کرده است. بااین حال باید منتظر گزارش 6 ماهه این شرکت ماند که با توجه به سابقه روند سودآوری ،ممکن است با تغییراتی محسوس و شاید ببا انحراف معنادار  اعلام شود.


-

مافیای مسکن برای افزایش قیمت‌ها خیز برداشت

گرچه شماری از فعالان و دست‌اندرکاران قاطعانه هرگونه افزایش نجومی قیمت طی امسال و سال آینده در بازار مسکن را منتفی می‌دانند اما شواهد نشان می‌دهد مافیای مسکن برای افزایش قیمت‌ها خیز برداشته است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از تسنیم، چندی پیش عضو انجمن انبوه‌سازان استان تهران با تشریح وضعیت بازار مسکن به مردم توصیه کرد نسبت به ورود به این بازار و خرید مسکن تا پایان سال اقدام کنند چراکه دوره رکود این بخش رو به پایان است و نباید فرصت را از دست داد.

ایرج رهبر با اشاره به این‌که یک سال است که ثبات در بازار مسکن احساس می‌شود، گفته بود: «چنانچه مردم قصد خرید دارند، باید به‌سرعت دست به کار شوند وگرنه زمان را از دست می‌دهند چون افزایش تقاضا بعد از یک دوره رکود حتماً روی داده و در این صورت مردم برای خرید هجوم می‌آورند و مسکن مسلماً استعداد افزایش قیمت را دارد».
 
وی افزود: توصیه می‌کنم الآن که بازار مسکن به وضعیت ثبات رسیده، مردم از هرگونه انتظار پرهیز کنند و اگر تصمیم به خرید خانه دارند، تردید نکنند.
 
اما نگاهی به اظهارات سایر دست‌اندرکاران بازار مسکن از جمله رئیس اتحادیه مشاوران املاک حکایت دیگری را درباره بازار مسکن طی امسال و سال بعد بازگو می‌کند.
حسام عقبایی اواسط شهریور ماه امسال به تسنیم گفته بود: «بازار مسکن در سال 94 وضعیتی رو به رشد دارد و پیش‌بینی ما این است که در ماه‌های باقی‌مانده سال مردم در خصوص سرمایه‌گذاری در مسکن یا انجام معاملات به‌دلیل بحث توافق انتظار می‌کشیدند تا ببینند بازار چه می‌شود، بخشی از این منتظران در حوزه اقتصاد مسکن قاعدتاً به بازار مسکن ورود پیدا می‌کنند. پیش‌بینی می‌کنم تا پایان سال شاهد افزایش حجم معاملات مسکن خواهیم بود.
ظرفیت افزایش قیمت مسکن و رشد آن با توجه به نبود نقدینگی در دست مردم وجود ندارد و از سوی دیگر نداشتن قدرت خرید و نزدیک شدن قیمت مسکن به قیمت‌های واقعی، نبود تسهیلات خاص مسکن، حجم انباشته تولیدکنندگان مسکن، ایجاد انگیزه‌ برای تولید آپارتمان کوچک و کاهش روند تولید ساختمان همگی دست به دست هم می‌دهند تا قیمت‌ها ثابت بماند. جهش قیمت یا سونامی قیمتی یا رشد نامتعارف و غیرمنطقی را تا پایان سال جاری پیش‌بینی نمی‌کنم و بازاری تقریباً آرام و به‌دور از هرگونه طوفانی خواهیم داشت. در یکی دو سال پیش رو شاهد کنش و واکنش آن‌چنانی در بازار مسکن در قیمت‌ها نخواهیم بود».
گرچه بخشی از سخنان دست‌اندرکاران ساخت و ساز مسکن در رابطه با رکود و انتظار مردم برای کاهش قیمت‌ها با واقعیت‌های بخش مسکن همخوانی دارد، اما شواهد نشان می‌دهد اقدامات پیدا و پنهانی برای تحریک مردم جهت ورود به بازار مسکن با هدف نهایی افزایش قیمت‌ها در حال انجام است.
اواخر سال گذشته دلالان و سوداگران بازار مسکن اقدام به انتشار شایعاتی در خصوص افزایش قیمت مسکن کردند تا به این وسیله زمینه افزایش نرخ‌ها را فراهم کنند، اما آنها به این هدف خود در سالی که گذشت، نرسیدند. حال به نظر می‌رسد پس از سپری شدن حدود 7 ماه یک بار دیگر مافیای بازار مسکن دست به کار شده و در صدد است با انتشار شایعاتی سرنوشت شومی را برای این بخش رقم بزند.
بازار مسکن از خردادماه 92 وارد رکود شد و امروز پس از گذشت دو سال و اندی همچنان در پاییز 94 نیز وضعیت پایداری را از این حیث پشت سر می‌گذارد.
اما با این حال باید منتظر اظهارنظرهای متعددی در رابطه با افزایش قیمت‌ مسکن آن هم از سوی برخی فعالان این بخش بود، فعالانی که طی سال‌های متمادی برای ساخت و ساز خود در بخش مسکن سودهای تا 150درصدی داشته‌اند و با گسترده شدن دامنه رکود به هر اقدامی برای بر هم زدن جو آرام مسکن دست خواهند زد.
انتهای پیام

-
اگر قراردادی بین "وخارزم" و تأمین سرمایه، مبنی بر خرید کمتر از قیمت بازار گواهینامه ها منعقد شده باشد باید مراحل کنترل بر اساس مفاد ماده 129 اصلاحیه قانون تجارت شامل؛ اجازه هیأت مدیره، گزارش هیأت مدیره به بازار قانونی و تصمیم مجمع عمومی سالانه صاحبان سهام می باشد، صورت پذیرد.
شرکت ها درمواقعی که احتیاج به نقدینگی برای فعالیت های جدید یا توسعه فعالیت های قبلیدارند، با استفاده از مزایای حضور در بورس یعنی اقدام به افزایش سرمایه می نمایند.اما نکته اینجاست که این روزها در برخی موارد این افزایش سرمایه ها به ضررسهامداران شرکت تمام می شود.

به گزارش بورسنیوز، تأمین مالی از طریق مختلفی طبق ماده 158 قانون تجارت، چون آورده نقدی،استفاده از اندوخته های سنوات گذشته، صرف سهام و یا ترکیبی از این موارد صورت میگیرد. که برای این کار هیأت مدیره شرکت پیشنهاد آن را به همراه طرح توجیهی در مجمععمومی فوق العاده ارائه می کند که این طرح باید شامل روش محل سرمایه گذاری و میزانافزایش سرمایه باشد.

در صورتی که شرکتاز روش آورده نقدی برای اجرای طرح افزایش سرمایه خود استفاده کند، باید گواهینامههای حق تقدم به آدرس سهامداران قبلی یا به آدرس کارگزار ارسال شود و نماد حق تقدمشرکت نیز در بازار بازگشایی شود، در این حالت سهامداران 2 انتخاب دارند یا بایدمبلغ درخواست شده از طرف شرکت را واریز نماید یا اینکه حق تقدم را به قیمت بازاربفروشد تا خریدار جدید درخواست شرکت را اجابت کند.

بر این اساس طیدو ماه، خرید و فروش حق تقدم در تابلوی بورس صورت خواهد گرفت که گاهی اوقات برخیاز گواهینامه ها به سهامداران نمی رسد و نمی تواند از این حق قانونی خود استفادهکند که در این حالت شرکت باید این حق تقدم ها را عرضه کند و مبلغ آن را پس از کسرهزینه به حساب سهامدار واریز نماید.

این روزها و درشرایط رکود اقتصادی کشور، اغلب شرکت های فعال در بازار بورس و فرابورس برای تأمینمنابع مورد نیاز خود از طریق سهامداران خود اقدام به افزایش سرمایه کنند که این موضوعمورد اعتراض فعالان بازار قرار گرفته و برخی این اقدام را با توجه به کاستی هایش تخلف آشکار می نامند.

شایان ذکر است که طی ده روز گذشته بارها با این شرکت برای دریافت پاسخ مناسب تماس گرفتیم که متاسفانه هیچ کس پاسخگو نبود و کلیه تماسهای ما بی نتیجه ماند و بازهم مدیران نشان دادند که پاسخگو نیستند .
یکی از اینمجموعه ها شرکت سرمایه گذاری خوارزمی می باشد که حق تقدم های 450 ریالی را 345ریال از سهامدار خریداری کرده و در نهایت با کسر هزینه ها به ازای هر سهم مبلغ 290ریال به سهامداران پرداخت کرده است.

با پیگیری برخیاز سهامداران "وخارزم" علت این تفاوت قیمتی را، خرید گواهینامه های استفاده نشدهبا 15 تا 20 درصد کمتر از قیمت بازار توسط شرکت تأمین سرمایه ای که متعهد پذیرهنویسی بوده، عنوان می کنند.

حال با توجه بهطرح توجیهی ارائه شده این شرکت، تأمین سرمایه مورد نظر متعهد است به قیمت روزپایانی حق تقدم های استفاده نشده را خریداری کند، اما سوال اینجاست که آیا هزینههای کسر شده از این مبلغ آنقدر زیاد بوده که به ازای هر سهم مبلغ 55 ریال لحاظ شدهاست؟!

اگر قراردادی بین"وخارزم" و تأمین سرمایه، مبنی بر خرید کمتر از قیمت بازار گواهینامه هامنعقد شده باشد باید مراحل کنترل بر اساس مفاد ماده 129 اصلاحیه قانون تجارت شامل؛اجازه هیأت مدیره، گزارش هیأت مدیره به بازار قانونی و تصمیم مجمع عمومی سالانهصاحبان سهام می باشد، صورت پذیرد.

بر این اساس پیشاز انعقاد قرارداد با شرکت، ابتدا باید اجازه هیأت مدیره اخذ شود که اجازه هیأتمدیره نیز باید در جلسه هیأت مدیره و با توجه به شرایط قانونی که به منظور تشکیلجلسات و تصمیم گیری مقرر شده، به عمل آید. با این توصیفات مدیر ذی نفع شرکت حقی دررأی گیری ندارد. در صورتی که هیأت مدیره با انجام معامله موافقت کند، بایدبلافاصله بازرس قانونی شرکت را از معامله ای که اجازه آن داده شده است، آگاه کند وگزارش مشابهی هم به مجمع عمومی عادی شرکت ارائه کند و بازرس نیز بعد از بررسی،گزارش خود را به همان مجمع ارائه کند. با توجه به تمامی این موارد شرکت هیچ شفافسازی در خصوص قرار داد مذکور و مفاد آن انجام نداده و در این بین تنها حق سهامداراست که ضایع شده و تاکنون هیچ مقام مسئولی نسبت به این اقدام پیگیری و یا حتیاظهار نظر انجام نداده است. با پیگیری های مکرر خبرنگار بورس نیوز مدیران ومسئولین این شرکت نیز در این رابطه پاسخگو نبودند.

در پایان اینگزارش می افزاید، این اقدام شرکت ها و مجموعه های فعال در بازار بورس، شرکت درافزایش سرمایه را برای سهامداران تبدیل به ریسکی بزرگ کرده و کمتر کسی با ادامهدار شدن این شرایط حاضر برای مشارکت در این چنین طرح هایی خواهد بود .

شایان ذکر است که طی ده روز گذشته بارها با این شرکت برای دریافت پاسخ مناسب تماس گرفتیم که متاسفانه هیچ کس پاسخگو نبود و کلیه تماسهای ما بی نتیجه ماند و بازهم مدیران نشان دادند که پاسخگو نیستند .


-
-
-
-
-

-

حامد بازدید : 138دوشنبه 06 مهر 1394 زمان : 7:2 نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:):(;):D;)):X:?:P:*=((:O@};-:B/:):S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟[حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
درباره ما
این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام ودوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیریدبا تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنیدبهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشدضمنا چون ما مجوز مشاوره نداریم برای همیشه در بخش نظرات به احترام رعایت قانون جواب نظر را نمیدهیم صرفا نظرات وگفتگوهای شما درج میشود.بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  صفحات جداگانه
  آمار سایت
 • کل مطالب : 670
 • کل نظرات : 4190
 • افراد آنلاین : 3
 • تعداد اعضا : 1
 • آی پی امروز : 34
 • آی پی دیروز : 344
 • بازدید امروز : 101
 • باردید دیروز : 1,675
 • گوگل امروز : 1
 • گوگل دیروز : 67
 • بازدید هفته : 1,852
 • بازدید ماه : 1,852
 • بازدید سال : 1,852
 • بازدید کلی : 1,259,501
 • کدهای اختصاصی