close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcبورس تهران سرانجام رشد خواهد کرد

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


tsetmcبورس تهران سرانجام رشد خواهد کرد

سلام دیده بان


-خرید سهام تستی 100 هزار تومان صرفا کوتاه مدت
نام نمادهاحمایتهامقاومتهاتوضیحات.........................
وغدیر2000ریال2200و2300و
2400ریال
حتما بیاد دارید در چند نوبت سیگنال رشد دادیم وصعود حتمی شد
خبهمن1800و1700ریال1900و2000ریالصبر کنید در نزول بعدی وارد شوید
رمپنا6700ریال7200و7400ریالصبر کنید در نزول بعدی وارد شوید در بازاری که نقدینگی برای خرید همه سهام ها
محدود است باید صبور باشید وکلا از خریدهای هیجانی دوری کنید ما وقتی میگو.ییم صبر کنید
حتما علت روانی مستدلی دارد
وخارزم1250و1200ریال1320و1370و1400
ریال
صبر کنید نزول کنداگر با ما هم فکر باشیدضرر نخواهید کرد من سهم را دانه دانه تست میکنم ونظر دقیق میدهم و90 درصد اتفاقات به وقوع می پیوندد
ولساپا2000و1900ریال2200و2300 ریالبه نموار تکنیکی نگاه کنید با حوصله میتوانید سود بگیرید
ثاباد2000ریال2300ریالصبر کنید اصلاح قیمت کند
آ.س.پ1140ریال1440ریالالان 1261 ریال اگر دقت کنید خواهید دید نزول اتفاق افتاده است
ثمسکن1100ریال1250و1300ریالالان 1222ریال
شبندر3400و33003700و3800ریال

-سلام مجدد با اندکی  تغییر کار خود را شروع میکنیم
-شاخص کل الان 98 واحد مثبت است ممکن است تا اخر وقت اندکی با افت محسوس روبرو شود ولی بازار تا حدودی با حمایت بعضی از حقوقی ها روبرو است
-از صفهای خرید دیروز خبری نیست فقط چهار نمادقصفها-قزوین-پلاسک-بکام با صف خرید روبرو هستند
-زمانی که بکام به محدوده 2000ریال رسیده بود سیگنال عقب گرد سهم را اشاره کرده بودیم
-جدول سبد سهام تا ساعت 12/30 پر خواهد شد.....صبر کنید
-
عصر دیروز :

نتیجه مزایده زمین ۶ هکتاری یک شرکت نوسانی مشخص شد

نتیجه مزایده زمین ۶ هکتاری شرکت ایران تایر که طی روزهای اخیر نوسان قیمت داشته ، مشخص شد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت ایران تایر طی 6 ماه سال جاری با نوسان قیمت و بازدهی منفی 38 درصدی سهام ( از 345 تومان اول سال به 210 تومان دیروز ) مواجه شده اما با آگهی مزایده زمین 6 هکتاری ، طی روزهای اخیر مورد توجه برخی سهامداران واقع شد و حتی شاهد رشد قیمت و صف خرید شد.

براساس این گزارش، در این میان برخی از فعالان ارزش این زمین را برابر با ارزش روز بازار حدود 60 میلیارد تومانی "پتایر" تخمین زده و به فروش این دارایی دل خوش کرده بودند اما دیروز نتیجه رسمی این مزایده مشخص کرد کسی حاضر به خرید این زمین واقع در جنب کارخانه ایران تایر نشده است.

در این رابطه عبدالله امیر صادقی مدیرعامل این شرکت با سرمایه بیش از 28.6 میلیارد تومانی، عصر دیروز با ارسال نامه ایی به سازمان بورس ، این موضوع را رسما" به شرح زیر اعلام کرد.


-سهام دارانی که سود غپینو طلبکارند بروند بانک سپه با کارت ملی بگیرند
-
از سود انباشته :

افزایش سرمایه ۷۳ درصدی تک سهمی که ۴۵ درصد بازدهی داده است

شرکت ایران مرینوس که طی نیمه اول سال جاری ۴۵ درصد بازدهی مثبت سهام داده ، در تدارک افزایش سرمایه ۷۳.۸ درصدی از سود انباشته برآمده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت ایران مرینوس در حالی در نیمه اول سال جاری با بازدهی 45 درصد سهام همراه شده که این شرکت در روزهای گذشته نظاره گر صف فروش شده است.

 براساس این گزارش، حال جدیدترین تحولات اعلامی "نمرینو" حکایت از برنامه افزایش سرمایه 73.8 درصدی دارد که در جلسه 24 شهریور هیات مدیره تصویب و اخیرا" همراه با اظهار نظر حسابرس به سازمان بورس ارسال شده است.

این تامین مالی 4.8 میلیارد تومانی از محل سود انباشته و در صورت مجوز سازمان بورس و رای مجمع فوق العاده اعمال خواهد شد که در این حالت سرمایه اسمی 6.5 به 11.3 میلیارد تومان خواهد رسید
-سلام 
بنده ومعادن را در فیمت 1010 ریال خریدم به نظر شما خرید خوبی است؟ به نظر شما رشدش را کی شروع می کند؟
بسیار ممنونم از راهنمایی جنابعالی
پاسخ : اگر دولت گوشه مثبتی به فولادی ومعدنی ها نشان دهد ومعادن براحتی تا 1300ریال رشد میکند شما در کف خریده اید وگزینه ای کم ریسک است اما با اجرایی شدن برجام بازار کلا با شیب ملایم تکانی خواهد خورد

-
تصویر مرتبط
سهم دهم دامین عرضه محدوده است سری قبل از محدوده 2100 تا2261ریال رشد کرد ودوباره همین سناریو تکرار خواهد شد
-
برای بستن کف قیمتی بازار کافی است با سهامداران بزرگ بازار سرمایه وارد مذاکره شده و کف قیمتی سهام بزرگ بازار را در محدوده ارزش حداقلی کنونی که بسیار کمتر از ارزش جایگزینی است، ببندند و آن وقت ملاحظه خواهند کرد که فروش خرد بازار چگونه توسط خود بازار مدیریت خواهد شد.
پیرو درج مقاله در خصوص "محتمل ترین سناریوی حرکت شاخص کل در افق پیش رو" در دو هفته گذشته و پیش بینی حرکت بازار در کانال خنثی (Sideway) در محدوده حداقل 62 هزار واحد و حداکثر 70 هزار واحد، علیرغم نفوذ اندک شاخص به سطح پائین کانال، شاهد برگشت موقت بازار هستیم و این موضوع با عدد شاخص RSIکه دیروز (دوشنبه) در محدوده حداقلی 12.5 واحد قرار داشت زنگ قطعی برگشت را زده بود.

بنا بر گزارش بورس نیوز سابقه تاریخی RSI یا شاخص قدرت نسبی نشان می دهد که در هیچ مقطعی در 10 سال گذشته در این سطوح قرار نداشته است. مگر در مقطعی خاص از دولت احمدی نژاد که قطعنامه های مکرر بر علیه کشور صادر می شد و هر لحظه احتمال حمله نظامی به کشور متصور بود. در حالی که شرایط امروز کشور از حیث سیاسی قابل مقایسه با گذشته نیست و شرایط اقتصادی نیز اگر چه بدلیل سیاستهای اقتصادی بی تدبیرانه پولی و مالی انقباضی دولت روحانی در رکود و محاق کامل قرار دارد، بتدریج بهبود خواهد یافت.

اما نکته ای که در این مقاله درصدد پرداختن به آن هستم چیز دیگری است و آن بی خیالی مفرط سهامداران عمده در شرایط کاهش شدید قیمت سهام به زیر ارزش ذاتی شرکت های بورسی است. در ادبیات مالی از رابرت شیلر آموخته ایم که وجود تلاطم و هیجان در بازارهای مالی سبب حرکت قیمت سهام به سطوح کمتر یا بیشتر از ارزش ذاتی می شود. با این وجود کف قیمتی سهام بایستی در یک سطح حداقلی بسته شود که همانا "ارزش جایگزینی" است. به عبارت دیگر کاهش قیمت سهام به سطوح پائین تر از ارزش جایگزینی بایستی با عکس العمل مناسب سهامداران عمده مواجه شود. امروز قیمت سهام ایران خودرو در محدوده تقریبی 200 تومان قرار دارد. تحت این شرایط ارزش بازار ایران خودرو به 2400 میلیارد تومان بالغ می شود که ارزش دلاری آن به حدود 750 میلیون دلار می رسد. حال سئوال بزرگ آن است که آیا شرکت ایران خودرو با حدود 300 شرکت ریز و درشت زیر مجموعه و همچنین دارائیهای ثابت قابل توجه و برند ارزشمند آن به کمتر از یک میلیارد دلار نیز نمی ارزد؟

این سئوال در مورد غول فولاد سازی کشور یعنی فولاد مبارکه که در محدوده تقریبی 100 تومان قرار دارد (قیمت پذیره نویسی) و یا غدیر که در محدوده 200 تومانی قرار دارد و ... نیز مطرح است. مطمئنا شرایط سخت اقتصادی موجود که ناشی از سیاست های پولی و مالی انقباضی بی رحمانه دولت است به پایان خواهد رسید و آنموقع برای خرید سهامداران حقوقی دیر خواهد بود.

در پایان پیشنهادی به سازمان بورس دارم و آن اینکه برای بستن کف قیمتی بازار کافی است با سهامداران بزرگ بازار سرمایه وارد مذاکره شده و کف قیمتی سهام بزرگ بازار را در محدوده ارزش حداقلی کنونی که بسیار کمتر از ارزش جایگزینی است، ببندند و آن وقت ملاحظه خواهند کرد که فروش خرد بازار چگونه توسط خود بازار مدیریت خواهد شد. البته این سیاست در مورد سهام متوسط و کوچک بازار نیز می تواند دنبال شود و اینگونه است که می گوئیم غیرت سهامداران عمده کجاست؟!!!

توجه داریم که قیمت دلار در روند افزایشی قرار دارد و این موضوع خود به افزایش بیشتر ارزش جایگزینی شرکتها منجر خواهد شد.

کارشناس ارشد بازار سرمایه

رمضان سلیمانی
-اولتیماتوم تحقیق وتفحص موثر واقع افتاده وبورس دو روز است مثبت میزند امیدواریم حمایت ها همچنان ادامه داشته باشد تا جذب نقدینگی بهتر صورت بگیرد
-سهم یازدهم پارسان حمایت 2400ریال مقاومت اول 2700ریال ومقاومت دوم 2800ومقاومت سوم 2900ریال
تصویر مرتبط

-
نماینده رنو فرانسه در ایران اعلام کرد:

آخرین نظر رسمی درباره خرید سهام "خپارس" توسط رنو و نحوه ادامه همکاری

نماینده رنو در ایران با اعلام نارضایتی از خدمات پس فروش و فروش محصولات ، در مورد خرید سهام ۲۰ درصد یا بیشتر پارس خودرو و نحوه ادامه همکاری با این شرکت و ایران خودرو توضیح داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، پیمان کارگر در جریان برنامه نشست مطبوعاتی با خبرنگاران در مورد آخرین برنامه های برای خرید سهام شرکت بورسی پارس خودرو و نحوه ادامه همکاری با این شرکت و ایران خودرو توضیحاتی ارایه کرد.

وی گفت: در حالی از مگاموتور عاجز شده‌ایم که این گروه داخلی‌سازی موتور تندر 90 را انجام نداده و به دلیل مشکلات مالی تیراژ تولید موتور تندر 90 را افزایش نمی‌دهد. با این حال هر چند کیفیت موتور تولیدی ایران از اسپانیا بالاتر است مجبور به واردات موتور تندر 90 هستیم. در این رابطه به مگاموتور تا پایان سال جاری فرصت داده‌ایم تا اقدام به فروش ساختمان مگا 2 (محل تولید موتور تندر 90 ) به رنو پارس کند. در غیر این صورت در محل دیگری خط تولید موتور تندر 90 را با مدیریت مستقیم راه‌اندازی خواهیم کرد.
این مقام مسئول با بیان نارضایتی از نحوه خدمات پس از فروش و اعلام نبود قطعات تندر 90 از سوی مسئولان به رغم تامین نیازها،در مورد احتمال کاهش قیمت محصولات توضیح داد: با توجه به تورم حقوق ، نرخ سود و سایر هزینه ها و همچنین ضرر رنو پارس و شریک ایرانی، قیمت تندر 90 کاهش نخواهد یافت .

کارگر قیمت فروش خودرو ساندرو را بین 40 تا 43 میلیون تومان و ساندروی اتوماتیک را 47 تا 49 میلیون تومان اعلام کرد در مورد خرید شرکت پارس خودرو توسط رنو هم گفت : به غیر از دو شریک فعلی خود ایران خودرو و پارس خودرو ، به کارخانه‌های جدید تولید نیاز داریم. این درحالی است که پارس خودرو به دلیل کمبود نقدینگی قطعات را دریافت می کند اما پولی پرداخت نمی‌ دهد.

وی ادامه داد: بنابراین خرید 20 درصد سهام پارس خودرو و باقی ماندن مدیریت این شرکت در دست دیگران منطقی نیست . برهمین اساس یا کل پارس خودرو را خریداری خواهیم کرد یا اینکه در خطوط تولید این شرکت سرمایه‌گذاری خواهیم کرد تا محصولات جدید رنو تولید شود . با این همه در این زمینه تصمیم‌گیری نهایی نشده و تا پایان سال جاری میلادی تصمیم‌گیری خواهد شد.

مدیرعامل رنو پارس در مورد زمان عرضه محصول رنوکوئید به عنوان خودروی ارزان به بازار ایران اظهار کرد: هم‌اکنون عرضه این خودرو با 97 درصد داخلی‌سازی در هندوستان آغاز شده است. طراحی این خودرو نیز با همکاری مهندسان هندی، فرانسوی و ژاپنی در هندوستان صورت گرفته و تولید این خودرو در ایران نیز در دستور کار قرار دارد که به دو سال زمان نیاز دارد.

کارگر درباره واردات خودروهای رنو از سوی خودروسازان ایرانی هم گفت: به دلیل عدم فعالیت مناسب شرکت نگین خودرو به عنوان نماینده واردات محصولات رنو و تحمیل ضرر سه ساله ، واردات کلیوس را از نگین خودرو گرفته و به پارس خودرو دادیم. اما این شرکت هم فعالیت مناسبی نداشت که در حال پس گیری این محصول هستیم.

وی ادامه داد: شرکت ایران خودرو در گذشته اعلام کرده بود حاضر به تولید محصولات رنو است که به دلیل مدیریت ضعیف شرکت نگین خودرو با این پیشنهاد موافقت شد تا ایران خودرو بتواند از پلت‌فرم رنو استفاده و دو خودروی کپچر و کلیوس را تولید کند. با این حال عرضه محصولات رنو از سه کانال مختلف مقداری مشکل‌ساز است و کنترل فروش و خدمات پس از فروش مشکل می‌شود. بنابراین برنامه آینده ما این است که نظارت‌ها را افزایش و استانداردهای رنو را در این زمینه پیاده‌سازی کنیم.
این مقام مسئول با اشاره به برنامه تغییر نحوه همکاری با شرکای ایرانی رنو ادامه داد: در حال مذاکره بر اساس نحوه جدید همکاری‌ها هستیم و امیدواریم تا پایان سال جاری میلادی به نتیجه برسیم تا از ابتدای سال 2016 بتوانیم بر اساس شیوه جدید همکاری کنیم. چرا که رنو تنها خودروساز غیرچینی بود که در زمان تحریم از ایران نرفت.
کارگر در پاسخ به واکنش به مواضع مدیرعامل ایران خودرو مبنی بر عدم سرمایه‌گذاری رنو در ایران با وجود قرارداد، توضیح داد: : وی آزاد است و می‌تواند حرف های خود را بگوید اما به ایشان گفتم عدم سرمایه‌گذاری رنو در ایران صحت ندارد. چرا که ما در بخش اول 80 میلیون دلار در شرکت‌های قطعه‌ساز ایرانی سرمایه‌گذاری کردیم. 12 میلیون یورو هم در شرایط تحریم هزینه شد تا تامین‌کنندگان قطعات تندر 90 تغییر کرده و بتوانیم به ایران قطعه دهیم.برای داخلی‌سازی ساندرو نیز 10 میلیون دلار سرمایه‌گذاری شده است. همچنین در شرایط تحریم بسیاری از قطعه‌سازان ایرانی مشکل داشتند که رنوپارس 60 میلیون یورو به قطعه‌سازان ایرانی به عنوان وام کمک کرد.

کارگر در پاسخ به پرسشی مبنی بر پیشنهاد رنو برای خرید ایران خودرو خراسان ، گفت: در این زمینه هیچ پیشنهادی نداشتیم. اولویت ما کارخانه تولید ایران خودرو در تهران است تا با همکاری هم بتوانیم محصولات رنو را تولید کنیم. در پارس خودرو نیز می‌خواهیم به جای خودروی چینی، محصول رنو و نیسان را تولید کنیم.


-
سلام  نظر شما در مورد کالسیمین چیه الان قیمت در کف یا بازم افت میکنه؟
پاسخ : حمایت اول 1600ریال دوم 1500ریال
مقاومت اول 1750ریال دوم 1850ریال
افت ویا عدم افت گره خورده به صورتهای مالی جدید است

-
سلام
وتوسم روی 1570 ریال در خواست دادم فروشنده بالای 1600 است صلاح می دانید بالاتر خرید کنم
پاسخ : خرید وفروش شما تصمیم شخصی است
وتوسم حمایت 1550ریال مقاومت 1650ریال

-لطفا نظرت در خصوص نماد مبین حمایت و مقاومت آن
پاسخ : 2900ریال حمایت اول 3100ریال نیز مقاومت اول

-
-
-
-
-
-
-
-
+ نوشته شده در چهارشنبه 01 مهر 1394 ساعت 7:11 توسط حامد | | تعداد بازدید : 157

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.