close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcبورس تهران ثپردیس گران عرضه شد

tsetmcبورس تهران ثپردیس گران عرضه شد

سلام دیده بان روز بخیر
-خرید سهام تستی 100هزار تومان صرفا جهت نوسان گیری کوتاه مدت
نام نمادهاحمایتهامقاومتهاتوضیحات................
دامین21002300و2400ریالامروز 2261 ریال سرصبح معامله شد
واتی1500ریال1650و1750ریالالان در حال اصلاح قیمت است صبر کنید نزول
تمام شود
بانک دی1600و1500ریال1700و1750و1800
ریال
صبر کنید در حال اصلاح قیمت است
وبملت1800و1700ریال1900و2000ریالصبر کنید در حال اصلاح قیمت است
وبصادر840و800ریال900و920ریالصبر کنید در حال اصلاح قیمت است

-کلیپ حسن ریوندی


دانلود کلیپ طنز خنده دار حسن ریوندی تیک بزنید


-سلام مجدد نماد ثپردیس گران عرضه شد وسریعا نیز متعادل شد
-ناظر بازار زیر سوال است برای شفاف سازی های دیرهنگام قندی ها اکثریتی اماتور بد جوری در تله افتادند معمولا این مشکل هنوز در بورس حل نشده است وشفاف سازی ها دیرهنگام صورت میگیرد
-شروع بورس امروزشاخص 3/92واحد منفی است...... فعلا پرداخت سود سپرده بالای 20 درصد بر تولید وبورس و..... ارجحیت دارد ادامه یک روش غلط اقتصادی
-شاخص کل 20 واحد منفی شد متاسفانه منشا بی میلی ورود به بازار سرمایه را کار شناسان میدانند ولی گوش شنوایی نیست
-قثابت 113 تومانی با سرعت در حال نزول به محدوده 80 تومان است.....هشدارهای ما قبل از وقوع نزول این گروه را بیاد بیاورید چون هر لحظه ممکن بود این گروه با نزول روبرو شود
-حدود 9 نماد صف فروش میلیونی دارند ودر مقابل دو نماد قصفها -قزوین صف خرید میلیونی را تشکیل داده اند ممکن است اصلاح قیمت بازار امروز از 100 واحد عبور وبه طرف 200 واحد نزول کند امیدواریم چنین نشود

-برخورد غیر منصفانه  با بازار سرمایه تمام نمیشودسرمایه گذاری امنیت روانی می خواهد بله نزول وصعود ذات بازاراست ولی ادامه این وضعیت منجر به ریزش نمادهای با ارزش بازار نیز شده است
-چرا ثپردیس را گران عرضه بکنید که دو روز نگذشته منفی بشود؟؟؟
-نماد خودرو حمایت 2200ریال را شکسته والان 2158ریال عرضه میشود
-گروه بانک نیز درست وحسابی در حال اصلاح قیمت است
-صبح از 200 واحد نزول شاخص گفتیم ساعت 10 حدود 214واحد رقم خورد
-

به گزارش خبرنگار بورس نیوز،شرکت فولاد هرمزگان براساس گزارش شفاف سازی در خصوص پوشش 6درصدی سود هر سهم برای دوره سه ماهه جاری اعلام نموده که با توجه به رکود وشرایط فعلی بازار های داخلی وخارجی اطلاعات عملکرد سه ماهه منتهی 31/03/1394 وآثار ناشی از این رکود،سود پیش بینی شده به میزان شش درصد محقق گردید که با استراتژی و سیاست اتخاذ شده توسط مدیریت شرکت امید است سود مورد نظر در طی سال محقق گردد.


-ثپردیس ممکن است صف فروش هم بشود

-


بخشنامه‌هایی که در بانک‌ها خاک می‌خورد؛

نرخ سود تسهیلات به ۳۲ درصد رسید!/ بی‌تفاوتی آشکار بانک‌مرکزی

برخی از بانک‌ها با شیوه‌هایی که به‌کار می‌گیرند، نرخ سود تسهیلات پرداختی خود را تا ۳۲ درصد رسانده‌اند و عملا بخشنامه‌های ابلاغی نرخ سود بانک مرکزی در شعب بانک‌ها نادیده گرفته می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، به نقل از مهر، با وجود اینکه شیوه نامه تسهیلات خرد در نیمه اول خردادماه امسال به شبکه بانکی کشور ابلاغ شد اما برخی از بانک‌ها هنوز هم از پرداخت تسهیلات خرد (خریدخودرو، خرید کالاهای مصرفی بادوام، جعاله و کارت اعتباری بر پایه عقد مرابحه)، امتناع می‌کنند.

بخش دیگری از بانک‌ها که پرداخت این نوع تسهیلات را آغاز کرده اند، شیوه های عجیب گذشته در پرداخت تسهیلات را ادامه داده اند و تعدادی دیگری از بانک‌ها هم روش‌های جدیدی ابداع کرده اند که سود بیشتری کسب کنند.
در حالی که حداکثر نرخ سود تسهیلات عقود غیرمشارکتی بانک‌ها و موسسات اعتباری معادل ۲۱ درصد توسط بانک مرکزی براساس مصوبه شورای پول و اعتبار ابلاغ شده است، برخی از بانک‌ها باز هم به راحتی نرخ سود ۲۸ درصد و بیشتر را برای تسهیلات گیرندگان تعیین می کنند.
تعدادی از آنها بخشنامه های بانک مرکزی را دور می زنند، این در حالی است که بانک مرکزی از اینگونه اقدامات بانک‌ها آگاه است، زیرا بانک‌ها به راحتی نرخ سود ۲۸ درصد را به تسهیلات گیرندگان اعلام می کنند و این اقدام آنها بدون پنهان کاری است.

-

نتایج مجمع ملی مس که یکساله ۳۶ درصد افت قیمت کرد/ میزان تقسیم سود

مجمع عادی به طور فوق العاده ملی مس که اولین شرکت مشمول اصل ۴۴ بورسی بوده و یکساله ۳۶ درصد افت قیمت کرده ، مشخص شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت ملی مس که اولین شرکت مشمول اصل 44 بورسی است ( 15بهمن 85 ) و طی یک سال اخیر با کاهش 36 درصدی قیمت هر سهم ( از 243 به 137 تومان ) مواجه شده ، دیروز مجمع عادی به طور فوق العاده یک هفته زودتر از تاریخ اعلامی 4 مهر، برگزار کرد.

براساس این گزارش، در این مجمع سهامداران "فملی" به تقسیم سود 8 تومانی هر سهم سال مالی اسفند گذشته، پاداش 750 میلیون تومانی هیات مدیره و حق حضور ماهانه 750 هزار تومانی اعضای غیرموظف هیات‌ مدیره رای دادند.

با این رویداد، نماد این شرکت با سرمایه 4.3 هزار میلیارد تومانی طی روزهای آینده در بورس باز خواهد شد.


-واقعا متاسفم برای بورسی که در شش سال گذشته محل شور نشاط سود اوری با نزول وصعودهای شیرینش بود والان بی رحمانه به حال خود رها شده و......چه کسی از چه کسی انتقام میگیرد هنوز معلوم نیست
-سلام  به نظر شما الان ومعادن بخریم یا بیمه آسیا یا البرز؟
پاسخ : هرسه با تعیین 10 درصد حد ضرر به قیمت پایانی امروز توجه کنید
اگر قیمت پایانی 5 منفی بود هیچکدام
اگر قیمت پایانی بالا بود خرید در محدوده 4 الی 5 منفی

-رییس بانک مرکزی مدام از نظارت میگوید من خودم رفتم در بانکی برای فرزندم سپرده روز شمار باز کردم 19 درصد..... من وقتی ......مصاحبه میکنند دیگر گوش نمیکنم چون فایده ای ندارد
-فاذر زیر حمایت 2800ریال معامله میشود سیگنال فعلا نظارت
-وخارزم1269ریال ممکن است دوباره به حمایت 1180ریال نزول کند
-رمپنا ان روز گفتم حمایت 6400 ریال الان6842ریال سیگنال نظارات
-کل بازار در وضعیت خرید نیست در وضعیت نظارت است تا قیمتها تثبیت شود در حمایت جدید
-وقتی خبهمن به محدوده 1800ریال نزدیک میشود سه حمایت 1600و1500و1400ریال در ذهن مجسم میشود
-فاذر الان صف فروش شد حمایتهای 2600و2400و2200ریال دروان گذشته در ذهن نقش می بندد
-شاخص کل حمایت اول 60000واحد خواهد بود الان61762واحد است
- سالهای قبل من یک بار گفتم دولت  جهت شناخت نمایندگان مجلس وزرای دولت استانداران فرمانداران روسای دانشگاهها روسای شعب همه بانکها  انها را وادار به خرید 10 میلیون تومان خرید سهام بکند وانها را وادار بکند از خریدها وفروشهای سهام خود گزارش هفتگی هم بنویسند وتا ده سال هم حق خارج کردن سرمایه خود را نداشته باشند وشرط ورود به میدان مسئولیت وسیاست ازمون سخت بازار سرمایه باشد
-الان 20 نماد صف فروش میلیونی دارد یعنی ارزش روز بازار که یک سالی در محدوده 280هزار میلیارد تومان جا خوش کرده بود ممکن است به محدوده 250 هزار میلیارد تومان نزول کند مقایسه کنید بازار 430هزار میلیارد تومانی ان دوران را با شرایط فعلی....
محمود در چهار طبقه در نارمک نشسته چایی می خورد و........هرچه بد وبیراه هم بگویی ویا تعریف وتشویق هم  بکنی شیشه ها دو جداره است ونمیشنود
 

-سلام خسته نباشید لطفا نظرتان رادرمورد دکوثر بیان کنید
پاسخ : خوب گزارش شش ماهه مهم است والان حمایت حمایت 1600ومقاومت 1800ریال

-خلاصه بازار این است عده ای بازار گردان قیمت سهم ها را کاهش میدهند تا شاید خلا نقدینگی جبران شود ولی چاره کار این نیست چاره کار برخورد صادقانه با بازار سرمایه است
-سهام دارانی که خرید اعتباری داشته اند بزرگترین اشتباه را میکنند چون وقتی زمان تصفیه فرا میرسد چاره ای جز فروش در ضرر ندارند تا میتوانید وارد خرید اعتباری نشوید
-در بازار نزولی امروز عرضه در نماد دامین حدود 38000سهم است تمایل به نگهداری سهم بالاست
-
رئیس کانون بانک‌های خصوصی خبر داد:

دستور جهانگیری به 4 مسئول/ تکذیب یک شایعه بانک پارسیان

رئیس کانون بانک‌های خصوصی از دستور جدید معاون اول رئیس جمهور به "نوبخت،سیف، طیب نیا و نیلی" برای گنجاندن پیشنهاد این کانون در لایحه اصلاح نظام بانکی خبر داد و گفت: بانک پارسیان دخالتی در خرید و فروش ارز نداشته است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، کوروش پرویزیان در جمع خبرنگاران به برنامه دولت برای اصلاح نظام بانکی اشاره کرد و گفت: طی سال‌های گذشته در قوانین برنامه و بودجه در برخی موارد اصلاحیه هایی برای نظام بانکی در نظر گرفته شد ولی با مقررات تکه پاره و وصله پینه شاید در مقطعی معضلات حل شود ولی در مقاطع دیگر بازهم مشکلاتی را به همراه خواهد داشت.

وی با بیان اینکه اتاق‌های بازرگانی، اصناف و تعاون می توانند به بانک مرکزی و وزارت اقتصاد در حوزه قانون گذاری برای نظام بانکی کمک کنند، افزود: بعد از دستور رئیس جمهور به معاون اول خود درباره اصلاح نظام بانکی، کانون بانک های خصوصی در نامه ای به معاون اول رئیس جمهور پیشنهادهایی را برای اصلاح نظام بانکی داد.
 
وی ضمن اشاره به اینکه پیشنهادهای این کانون برای اصلاح نظام بانکی با نظر بسیار مساعد معاون اول رئیس جمهور روبه رو شد، گفت: آقای جهانگیری پیشنهادهای کانون بانک های خصوصی را برای اصلاح نظام بانکی به آقایان طیب نیا، نوبخت، سیف و مسعود نیلی ارجاع داده و تأکید کرده اند که این پیشنهادها نیز در اصلاحیه نظام بانکی مورد توجه قرار گیرد.
 
بانک پارسیان دخالتی در خرید و فروش ارز ندارد
 
پرویزیان در ادامه در خصوص عرضه ارز توسط صرافی بانک پارسیان در بازار ارز، افزود: یکی از نقاط قوت بانک پارسیان حضور در حوزه های ارزی وبین المللی است به نحوی که در شرایط سخت تحریم، این بانک در فضای اقتصاد بین الملل به عنوان بانکی با بنیه و مناسب کار کرد.
وی با تاکید براینکه، زنجیره خدمات بانک پارسیان کامل است، اظهارداشت: کیفیت عملکرد صرافی بانک پارسیان از نظر بانک مرکزی مناسب است و بر همین اساس بانک مرکزی خواستار بهره گیری از این صرافی به عنوان اهرم است.
 
مدیرعامل بانک پارسیان با بیان اینکه، تا قبل از سال 90 نیز از این روش استفاده می شد، گفت: بعد از این دوره به مدت یک سال این رویه تغییر کرد وهمین امر سبب شد تا مشکلات جدی در بازار ارز ایجاد شود اما از زمانی که سید علی به عنوان معاون ارزی بانک مرکزی منصوب شد فرآیند به سمت شفافیت بیشتر حرکت کرد و بر همین اساس صرافی بانک ها عملیات مربوطه را در بازار ارز انجام می دهند.
 
پرویزیان ادامه داد: موفقیت دو سال گذشته در بازار ارز محصول کار صرافی بانک ها است و البته این در حالی است که بانک پارسیان در فرآیند خرید وفروش دخالتی در بازار ندارد وکار متفاوتی انجام نمی دهد ولی صرافی ها کار صرافی انجام می دهند.
 
وی با تاکید بر اینکه، نظارت با بانک مرکزی است، ادامه داد: خرید وفروش ارز در سامانه بانک مرکزی ثبت شده و قابل دسترس است و اگر شوک و یا تغییری در نرخ ارز ایجاد شود می تواند آن را پیگیری کند.
 
رئیس کانون بانک های خصوصی درباره دلایل رشد نرخ ارز در بازار نیز گفت: از آنجایی که میزان سفرها در پایان شهریور ماه افزایش می یابد فشار روی بازار ارز نیز افزایش می یابد.
 
آخرین خبرها از برداشت شبانه بانک مرکزی از بانک ها
 
پرویزیان همچنین درباره برداشت بانک مرکزی از حساب بانک‌ها در سال 91 ،گفت: برداشت بانک مرکزی از حساب بانک‌ها به مثابه یک مسولیت قانونی توسط بانک مرکزی تلقی شد و اکنون نیز گزارش حسابرسی بانک پارسیان مربوط به این جریان آماده است و به زودی تحویل بانک مرکزی خواهد شد. رقم این برداشت از حساب بانک پارسیان را 1580میلیارد ریال بود.
 
مدیرعامل بانک پارسیان از وصول مطالبات 6 هزار میلیارد ریال از شرکت صدرا در قالب اوراق خزانه دولتی خبر داد و گفت: این بدهی در قالب اوراق خزانه دولتی تهاتر شود.
 
وی با اشاره به تشکیل کارگروهی در بانک مرکزی برای تعیین عدد معوض مطالبات بانک ها، گفت: قرار است مطالبات بانک ها با اوراق خزانه دولتی معاوضه شود.
 
رئیس کانون بانک های خصوصی ادامه داد: ماهیت مطالبات معوق بسیار پیچیده است و به رفتار و شرایط اقتصادی در جامعه باز می‌گردد و همچنین می‌توان عواملی همچون تغییراتی که در مقررات بانکی و اقتصادی رخ می‌دهد منجر به مطالبات معوق بانک‌ها می‌شود.
 
پرویزیان همچنین با اشاره به رشد معوقات بانکی، افزود: نوع قراردادها هم شرایط را برای بانک‌ها و مشتریان گاها سخت‌تر کرده و درصدی از معوقات هم به دلیل این است که تولیدکنندگان با مشکل فروش مواجه شده‌اند که با مصوبه بانک مرکزی درمورد ارائه تسهیلات به خریداران کالای تولید داخل، امید می رودن که مشکلات این بخش حل شده و مطالبات معوق بانک‌ها از بخش تولید کاسته شود.
 
وی با بیان اینکه رقم تسهیلات اعطایی بانک به 32 هزار میلیارد تومان و تسهیلات جاری به 19 هزار و 600 میلیارد تومان رسیده است، گفت: مطالبات سررسید گذشته بانک به 110 هزار میلیارد ریال و مطالبات مشکوک الوصول نیز به 19 هزار میلیارد ریال رسیده است.
 
مدیرعامل بانک پارسیان با بیان اینکه با افزایش سرمایه اخیر بانک نسبت کفایت سرمایه به 9درصد رسیده است،گفت: افزایش سرمایه اخیر در افزایش این نسبت تاثیر به سزایی داشته است .
 
پرویزیان درباره نرخ حق الوکاله 2.5درصدی بانک ها نیز گفت: در اغلب بانک ها به دلائل مختلف اغلب کارمزدها وصول نمی شود و مورد تعدیل قرار می گیرد که البته یکی از این موارد بحث بانک داری الکترونیک است که در حالی که سرمایه گذاری فراوانی در این حوزه صورت گرفته اما درآمد بانک ها از این محل بسیار ناچیز است.
 
وی تصریح کرد: برای نرخ حق الوکاله نیز بانک ها به دلیل افزایش نرخ سپرده ها و محدودیت در نرخ تسهیلات در سال گذشته بانک ها در طیف 1.2درصد نرخ حق الوکاله دریافت کردند که تقریبا این رقم نصف شده و سود بانک ها را کاهش داده است.
 

-

بزرگترین پالایشگاه ایران موقتا" تعطیل شد

بزرگترین پالایشگاه ایران یعنی پالایشگاه شازند به دلیل حادثه ای تازه از مدار بهره برداری خارج و تعطیل موقت شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در پی بروز حادثه ایی در ساعت 14 و 30 دقیقه چهارشنبه گذشته که موجب فوت یک کارگر پالایشگاه شازند شد آمار کشته شدگان این پالایشگاه طی یک سال گذشته به 6 تن رسید . از سوی دیگر ساعت 22 پنجشنبه هم تمام واحدهای عملیاتی پالایشگاه به علت حوادث برقی گذشته و عدم رعایت ملاحظات فنی، از سرویس عملیاتی خارج شده و مسئولین آن مشغول راه‌اندازی و در سرویس قرار گرفتن واحدهای پالایشگاه هستند.

این رویداد و وجود مشکلات فنی و انجام تعمیرات اساسی موجب تعطیلی موقتی پالایشگاه شازند به عنوان بزرگترین پالایشگاه کشور با برخورداری از ظرفیت تولید روزانه حدود ۱۶ میلیون لیتر بنزین با استاندارد یورو چهار شده است.

آمارهای منتشر شده از سوی شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی نشان می دهد با از مدار خارج شدن پالایشگاه شازند واردات بنزین منجر به افزایش قابل توجه شده است.

بر اساس گزارش‌های ارائه شده توسط شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی، متوسط واردات بنزین در سال گذشته حدود ۴.۵ تا ۵ میلیون لیتر بوده که حجم واردات این فرآورده استراتژیک نفتی از ابتدای سال‌جاری تاکنون با افزایش نزدیک به دو برابری به حدود ۸ میلیون لیتر در روز رسیده است.
به گفته شاهرخ خسروانی قائم مقام شرکت ملی پالایش و پخش طولانی شدن زمان تعمیرات اساسی پالایشگاه نفت شازند اراک یکی از مهمترین عوامل واردات این فرآورده پرطرفدار نفتی از ابتدای سال جاری تاکنون است.
وزارت نفت در ۱۷۰ روز نخست سال‌جاری بیش از ۱.۳ میلیارد لیتر بنزین به ارزش بیش از ۸۰۰ میلیون دلار وارد کشور شده است که با این اعتبار می‌توان منابع مالی ساخت دستکم یک پالایشگاه ۶۰ هزار بشکه‌ای نفت را تامین کرد.
 
انتهای پیام

-تا فردا خدا نگه دار الان ساعت 12/04دقیقه شما هم سیستم را خاموش کنید
-
-
[ یکشنبه 29 شهريور 1394 ] [ 7:6 ] [ حامد ]