close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcبورس تهران

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


tsetmcبورس تهران

سلام دیده بان روز بخیر


-خرید سهام تستی 100 هزار تومان
نام نمادهاحمایتهامقاومتهاتوضیحات تکمیلی
تاپیکوبعد بازگشاییبعد بازگشاییدست پایین اگر باز بشود گزینه خرید خواهد بود
وقتی الان اعلام میکنیم در واقع امادگی ذهنی ایجاد
میکنیم برای یک خرید کم ریسک
خودرو2200و2100ریال2400و2500ریالالان 2376ریال فرضیه ای که ما قبلا یکی از حمایتها را
2200ریال اعلام میکردیم در حال وقوع است
وساپا1000و9501050و1100و
1150ریال
برای مجمع اعلام شده در کدال بسته میشود الان 1026ریال
ممکن است زمان بازگشایی بورس بعد توافق مثبت باشد
اگر در بازار منفی باز شد میتواند سیگنال خرید باشد
فاذر2800و27003100و3200و
3300ریال
زمانی که سهم 3300ریال بود مدام میگفتم حمایت 2800ریال اما
کسی باور نمیکرد امروز تا این لحظه 2962ریال
ومعادن1050و10001100و1200ریالولی افت نمیکند

-بازار را رصد میکنیم با تثبیت قیمت 13 سنتی خوراک گاز مصرفی شرکتهای مصرف کننده بورسی
-جدول سهام پنج سهمی تا ساعت 12تکمیل میگردد لازم است تجسسی با حوصله در سبد سازی صورت بگیرد
-اطلاعیه های ورودی کدال این روز ها بسیار اندک است وهنوز  ارسال گزارشهای شش ماهه شروع نشده است معمولا مهر ماه این گزارشات ارسال خواهد شد
-بازار بورس  دردوران رکود قرار دارد وهنوز گسیل نقدینگی شروع نشده است وبازار منتظر تصمیمات کلان سیاسی هسته ای است
-ارزش روز بازار که حمایتی در 280 هزار میلیارد تومان داشت الان در محدوده 270 هزار میلیارد تومان قرار گرفته است وممکن است وارد فاز زیر 270 هزار میلیارد تومان بشود
-شلیا فردا معاملات پرحجمی خواهد داشت
-کاهش درامد های نفتی وتمرکز دولت بر بستن بودجه سال 95 با اخذ مالیات وکاهش بودجه به نفت منجر به سیاستهای انقباضی در اقتصاد میشودالبته قطع وابستگی به درامدهای نفتی خوب است ولی این اقدام دیر صورت گرفته است وباید زودتر عملی میشد
-سلام و درود
وبملت مدتهاست کف سازی خوبی کرده و به نظر میرسه پایین زیادی نداشته باشه
ممنون میشم نظرتون رو در موردش بگید
پاسخ : حمایت 1800ریال مقاومت 2000ریال الان1975ریال هر سهمی ممکن است یک شوک منفی هم داشته باشد

-بازار بورس  ممکن است تا 62000واحد اصلاح قیمت بکند
-بعضی ها فکر میکنند ما حمایتها را دقیق اعلام نمیکنیم اما اینطور نیست روزهای قبل گفتیم شبندر حمایت اول 4000ریال الان 4120ریال است
-اخیرا وقتی بازار بورس چین سقوط کرد مجموعه ای خاص حدود 15 میلیارد دلار از بازار حمایت کرد وتعادل را به بازار برگرداند ولی متاسفانه با توجه به تواناییهای بالای بانکهای بزرگ کماکان بازار بورس  با بی مهری وبی توجهی روبروست
- سهم ششم امروز شپاکسا حمایت 2400و2350ریال مقاومت 2550و2650ریال خرید تستی 100 هزار تومان
-دامین عرضه بسیار محدود شده است وقتی سهمی عرضه محدود میشود اگر اتفاق خاصی نیفتد سهم رشد میکند
-مسئولان باید بپذیرند نقدینگی محبوس در بانکها عامل اصلی تورم است چون عده ای اقلیت که ثروتهای میلیاردی دارند وقتی سرمایه سودهای باد اورده را میگیرند شروع به ولخرجی های وحشتناک  میکنند مثلا مبل 5 میلیونی را 11 میلیون تومان میخرند.....اما واگر نرخ سود سپرده بانکی بجای 20 درصد زیر 10 درصد باشد ومشتری از سود بانکی نا امید بشود مجبور به ایجاد کسب وکار وکار افرینی میشود ونتیجه تولید بر سوداگری مالی غلبه پیدا میکند
-گروه قند امروز در بازار نزولی کاملا مثبت است چهار نماد قندی صف میلیونی دارند
-
اعلام نرخ بالای سود بانکی به نفع بانک ها و دولت نیست و به نظر می رسد بانک ها با در پیش گرفتن این روند خودزنی می کنند و در صورت تداوم آن دولت نیز متضرر می شود.
بسیاری از کارشناسان و فعالان بازار سرمایه در حالی انتظار رشد ملایم قیمت سهام شرکت ها و شاخص های قیمتی را با نزدیک شدن به نیمه دوم سال جاری و تحقق امیدها برای رفع تحریم های بین المللی و گشوده شدن درب های بازارهای خارجی به سوی تولیدات داخلی را داشتند که در این بین اگرچه اخبار مثبت و خوبی از حوزه سیاسی انتشار می شود، اما شاهد عدم ورود نقدینگی جدید به بورس و نیز حجم و ارزش پایین معاملات هستیم و به نظر می رسد هنوز سرمایه گذاران تمایلی برای ورود نقدینگی جدید به بازار سرمایه ندارند.

در همین ارتباط، یک کارشناس ارشد بازار سرمایه در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز عنوان کرد: کماکان مشکل بازار سرمایه و سرچشمه همه موانع پیش روی، نرخ بالای سود بانکی است. چراکه در حال حاضر بانک ها به طور مستقیم و غیر مستقیم نرخ سود 24 درصدی به سپرده گذاران پرداخت می کنند و تا زمانیکه نرخ سود بانکی اصلاح نشود، بازار سرمایه نیز احیاء نخواهد شد.

حسن بالازاده افزود: اعلام نرخ بالای سود بانکی به نفع بانک ها و دولت نیست و به نظر می رسد بانک ها با در پیش گرفتن این روند خودزنی می کنند و در صورت تداوم آن دولت نیز متضرر می شود.

وی ادامه داد: اگرچه اخبار خوب و مثبتی در حوزه سیاسی منتشر می شود و چشم انداز مناسبی را می توان پیش روی صنایع متصور بود، اما در کنار همه این موارد مشکل ساختاری در اقتصاد کشور به وجود آمده و برای جذب نقدینگی بیشتر بین بازار پول و سرمایه رقابت شدیدی شکل گرفته و بانک ها حاضرند برای جذب سرمایه دست به هر کاری بزنند. در این بین توجه به یک نکته نیز حائز اهمیت است که اگرچه نگاه سهامداران کوتاه مدت شده اما در شرایط فعلی هر سهامداری که با نگاه بلندمدت در بورس سرمایه گذاری کرده متضرر شده است.

این کارشناس ارشد بازار سرمایه با بیان اینکه می بایست ضرر و زیان سهامداران و افت قیمتی سهام شرکت ها را ریشه یابی کرد، در این خصوص ابراز داشت: هزینه مالی شرکت های تولیدی به دلیل پرداخت بهره های قابل توجه برای تسهیلات بانکی بسیار افزایش یافته است و دولت می بایست با عزم جدی نسبت به نرخ سود بانکی تجدید نظر کند.

چراکه نه تنها طی ماه های اخیر بانک ها به دستور بانک مرکزی عملاً نرخ سود اعلامی خود را دو درصد کاهش نداده اند، بلکه دو درصد نیز به نرخ سود 22 درصدی اضافه کرده اند و در این شرایط به طور قطع هیچ واحد تولیدی از توان پرداخت بهره وام بانکی برخوردار نیست و سرمایه های جذب شده توسط بانک ها در محل هایی به جز تولید و بهره وری سرمایه گذاری می شود.

بالازاده افزود: بازار پول طی یک سال اخیر بازدهی بیش از بازار سرمایه به سرمایه گذاران اعطا کرده که این بازدهی با پذیرفتن حداقل ریسک برای آنهامحقق شده است. براین اساس طبیعی است که سرمایه ها بیشتر به سمت بازار پول سوق یابند.

وی در خاتمه پیرامون چشم انداز اقتصادی و سودآوری شرکت های بورسی اظهار داشت: هنوز آثار رفع تحریم های بین المللی بر وضعیت شرکت ها نمایان نشده اگرچه انتشار گزارشات بسیار مناسب از عملکرد شش ماهه و 9 ماهه شرکت های بورسی دور از انتظاراست اما به طور قطع به دلیل امیدواری برای بهبود شرایط اقتصادی بودجه سال مالی 95 شرکت ها بسیار بهتر از بودجه سال جاری خواهد بود و می توان چشم انداز مثبتی پیش روی صنایع و شرکت ها متصور بود.
-شاخص کل تا این لحظه 400واحد نزول کرده است
-روزهای اینده یک سبد ده سهمی پر بازده اعلام خواهیم کرد
-
با سلام
لطفا با مدد از امام رضا (ع)
در بالای وبلگتان درج کنید...حداقل به مدت یک هفته
/////////مفت فروشی سهام ممنوع//////////
شاید با این کار حرکتی در تمام سایت ها و و بلاگ ها صورت پذیرد....
باور بفرماید تاثیر آن از هزاران کلمه ای که به صورت فردی به سهامداران گفته و راهنمایی می شود بیشتر است....
یا حق
پاسخ : درسته

-
سلام
حمایت رتاپ و پخش رو اعلام میفرمایید.
ببخشید از2سهم سوال کردم.
ممنون.
پاسخ : قبلا گفتم 2900و2800ریال حمایت
3300و3500و3700ریال مقاومت

-همین الان سیستم را خاموش کنید واز بازار فاصله بگیرید وبه سهم هایتان فکر نکنید خدا نگه دار الان ساعت 11/30
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
+ نوشته شده در یکشنبه 22 شهريور 1394 ساعت 7:0 توسط حامد | | تعداد بازدید : 70

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.