close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcبورس تهران دارویی امین

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


tsetmcبورس تهران دارویی امین

سلام دیده بان روز بخیر


-خرید سهام تستی 100 هزار تومان توصیه صرفا کوتاه مدت وجهت نوسان گیری است وگزینه ها بلند مدت نیستند
نام نمادحمایتهامقاومتهاتوضیحات.............
ثفارس2200و2100ریال2400و2500ریال
ثشاهد1140و1100ریال1180و1250ریال
ثمسکنزیر 1400ریالبالای 1500ریالنماد متوقف  ولی مستعد خرید در کف معمولا نوسان
100ریالی و80 ریالی در سهم اتفاق می افتد
خمهر1200و1150ریال1300و1350ریالدر این سهم نیز بازی 100ریالی شکل میگیرد
پلاسک1100ریال1200ریالاین سهم نیز نوسان 100ریالی را پوشش میدهد

- ;کاخ سفید وتو میکندhttp://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940618000050
-شروع بازار کسل کننده است ولی اوباما رای کافی برای وتوی رای مخالف جمهوری خواهان را در کنگره بدست اورده است وهمین موضوع منجر به جذب نقدینگی در بلند مدت بسوی بورس خواهد شد
-در ادامه مطلب بخوانید 41 سناتور را.....
-
سلام به نظرتون خرید وپترو در این قیمت مناسبه
پاسخ : حمایت 1600ریال مقاومت 1850و2000ریال

-
بورس پرس خبر می دهد:

اطلاعات جدید شرکت آماده عرضه اولیه و زمان احتمالی عرضه ۱۰ درصدی

یک شرکت آماده عرضه اولیه در فرابورس اطلاعات جدید داد تا طی روزهای آینده با عرضه اولیه ۱۰ درصد سهام مواجه شود .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سرمایه گذاری مسکن پردیس که آماده عرضه اولیه سهام طی روزهای آینده است ، اطلاعات و صورت‌های مالی میان دوره‌ای دوره ۹ ماهه و اولین سود سال مالی 31 شهریور 95 را ارایه کرد تا مقدمات واگذاری سهام این شرکت فراهم شود.

براساس این گزارش، به این ترتیب در صورت مناسب بودن شرایط بازار ، احتمالا" اواخر هفته آینده تا 10 درصد سهام "ثرود" با سرمایه 30 میلیارد تومانی در بازار دوم فرابورس عرضه اولیه خواهد شد.

هفته پیش رضا غلامعلی پور مدیر ناشران فرابورس به بورس پرس گفته بود: سرمایه گذاری مسکن پردیس بعد از ارایه بودجه جدید سال مالی 31 شهریور 95 در فرابورس عرضه اولیه خواهد شد.

در گزارش مربوط به صورت‌های مالی میان دوره‌ای دوره ۹ ماهه منتهی به 31 خرداد "ثپردیس" ، 517 ریال از سود 1027 ریالی هر سهم محقق شده و این شرکت اولین پیش بینی سود هر سهم سال شهریور آینده را 1336 ریال اعلام کرده که نسبت به سود 1027 ریالی سال جاری 23 درصد رشد نشان می دهد.


-دامین 89 ریال رشد کرد2100روزهای قبل وامروز بالا ترین 89 ریال این روزها کلا بازی های نمادها 100ریالی شده است فشرده وبا رقابت شدید
-سالهای قبل صدا وسیما با تبلیغات شبانه روزی مردم را به بورس تبدیل میکرد وسیاست این روزهای.... بی اعتنایی ورها کردن یک سازمان عریض وطویل
-امروز کگل کچاد فولاد فخوز ومعادن باز گشایی میشوند تا سناریوی بازار متلاطم شود وارزش معاملات رشد بکند
-رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه پارسال از لحاظ فروش سهام شرکت های مشمول خصوصی سازی دوره خوبی نبود ، گفت : امسال نیز نتوانسته ایم سهم قابل توجهی از سهام این شرکت ها را بفروشیم.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما ، میرعلی اشرف عبدالله پوری حسینی گفت : البته معمولاً نیمه دوم سال پر رونق تر از نیمه اول سال است زیرا مجامع اکثر شرکت ها در فصل تیر برگزار می شود و ما حق نداریم در فصل برگزاری مجامع قیمت گذاری کنیم.


وی گفت : پارسال حدود 28 هزار میلیارد تومان سهام عرضه کردیم اما بیشتر از 4 هزار میلیارد تومان فروخته نشد.


رئیس سازمان خصوصی سازی گفت : هفته آینده چند واگذاری را در دستور کار داریم که از جمله آنها پتروشیمی دماوند با ارزش حدود  2 هزار میلیارد تومان و برخی جایگاه های سوخت است.


پوری حسینی  درباره واگذاری سرخابی ها نیز گفت :  هیات دولت مرداد ماه مصوبه ای داشت که این دو باشگاه مشمول گروه یک و دو نیست بلکه در حوزه سلامت قرار دارد و تا زمانی که این مصوبه پایدار است ما طبق قانون باید همه اقداماتمان را برای ادامه واگذاری این دو باشگاه متوقف کنیم.


وی گفت : احتمال اینکه هیئت تطبیق مصوبات هیئت دولت با قوانین و مقررات این مصوبه را تایید یا رد کند ، وجود دارد و اگر این مصوبه مورد تایید قرار نگیرد و رد شود هیئت وزیران باید مصوبه را اصلاح کند.


پوری حسینی درباره باشگاه های نفت و صبای قم نیز گفت : به مالکان این دو باشگاه تذکر داده ایم که چون حکم برای همه باشگاه های دولتی وجود دارد ، وضعیت باشگاه خود را تعیین تکلیف کند .


وی گفت : سازمان خصوصی سازی مسئول شناسایی و کشف این گونه موارد نیست اما اگر جایی احتمال دهیم که باشگاهی دولتی باشد برای تعیین تکلیف به آنها تذکر می دهیم.

-اخابر -وپاسارپارسان هم بازگشایی میشود
- این نمادهای رند باز میشود تا درصورت رشد بازار موج صعودی بزرگتری راه بیفتد
-سیستم از صبح قطع وصل میشود ومعادن گزینه خرید است البته تستی 100 هزار تومان حد ضرر 10 درصد حد سود هم ده درصد محدوده قیمت زیر 1030ریال
- ومعادن همین امروز خرید  بعضی ها بیش از ....سود شانس شما امروز رزبلاگ هم نیم ساعتی هنک کرد دیر اطلاع رسانی کردیم
-ومعادن شد 1051 ریال سود شد ....میلیون تومان
-یک ماه بود ومعادن همه قدیمی ها را خون جگر کرده بود باز گشایی به تاخیر افتاده بود

-شبندر هم امروز باز شد البته با 15 درصد منفی تا این لحظه کمترین بازه4060ریال ودر4263ریال صف خرید است

-بازگشایی های نمادهای رند شاخص کل را به زیر 64000واحد سوق داد والان  880واحد منفی است
-منفی بودن امروز بازار طبیعی بود یعنی سال های قبل نیز به همین صورت بوده است
-فولاد هم تقریبا تا این لحظه با 14 درصد افت قیمت بازگشایی شده است
-فخوز سلطان فلزات اساسی شاه زمین خورده تا این لحظه با 19 درصد منفی  به کار خود ادامه میدهد
-اما اخابر با ثبات بازگشایی شد خرید تستی زیر 2100ریال 100 هزار تومان
-با این بازگشایی ها بازار بورس در ته قناتهای بیرجند افتاده ودر کف کف قرار دارد وماهی ها ته اب دیده میشوند
-خوب به ساعت 12/30 رسیدیم صدای دلنشین اذان از مسجدهای اطراف میدان توحید مشهد به گوش میرسد  تا شنبه خدا نگه دار
-
-
-
-
-

41سناتور به برجام رای مثبت می‌دهند/ تصویب برجام در آمریکا به وتوی اوباما نیاز نخواهد داشت

سه‌شنبه 17 شهریور 1394 - 21:41
کنگره آمریکا

سناتورهای دموکرات ایالت‌های میشیگان، کنتیکت و همچنین اورگون به عنوان سی و نهمین و چهلمین و چهل و یکمین سناتور‌های دموکرات اعلام کردند از برنامه جامع اقدام مشترک حمایت خواهد کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری آنا به نقل از تسنیم، گری پیترز، سناتور دموکرات ایالت میشیگان؛ رون وایدن، سناتور دموکرات ایالت اورگون؛ و دیچارد بلومنتال، سناتور دموکرات ایالت کنتیکت؛ با انتشار بیانیه‌‌هایی اعلام کردند در حمایت از برنامه جامع اقدام مشترک به 38 دموکرات دیگر خواهند پیوست.

امروز (سه‌شنبه) یک سناتور دموکرات دیگر اعلام کرده بود به "قطعنامه عدم تأیید" برجام رأی مثبت خواهد داد. بدین ترتیب در حالی که 41 سناتور دموکرات از برجام حمایت می‌کنند، تعداد مخالفین آن در میان دموکرات‌های سنا به چهار نفر برسد.

در حالیکه تمام جمهوری‌خواهان سنا به برنامه جامع اقدام مشترک رأی منفی خواهند داد، تنها یک نفر باقی مانده‌اند که هنوز موضع خود را درباره برجام مشخص نکرده‌اند. با این حال با توجه به حمایت 41 سناتور از برجام، حامیان تفاهم هسته‌ای ایران و گروه 1+5 می‌توانند از رأی‌گیری درباره آن در سنا جلوگیری کرده و بدین ترتیب دیگر نیازی به وتوی رئیس‌جمهور نباشد.

ترکیب دو مجلس کنگره آمریکا (مجلس نمایندگان و سنا) به گونه‌ای است که رد برجام در آنها توسط اکثریت جمهوری‌خواه قطعی است. این اقدام از طریق "قطعنامه عدم تأیید" انجام خواهد شد، یعنی حامیان برجام به این قطعنامه رأی منفی و مخالفین به آن رأی مثبت خواهند داد.

باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا، پیشتر وعده داده در صورتی که "قطعنامه عدم تأیید برجام" در کنگره رأی بیاورد آن را وتو خواهد کرد. مخالفین به رأی بیش از دو سوم نمایندگان هر دو مجلس نیاز خواهند داشت تا وتوی اوباما را خنثی کنند. اقدامی که از پیش شکست خورده زیرا اکنون 41 دموکرات سنا (بیش از 34 سناتور مورد نیاز) اعلام کرده‌اند که از برجام حمایت خواهند کرد.

اکنون که حامیان برجام توانسته‌اند به 41 رأی در سنا دست یابند می‌توانند با توسل به حربه "فیلی‌باستر" از رأی‌گیری درباره "قطعنامه عدم تأیید" جلوگیری کنند و بدین ترتیب با گذشت فرصت دو ماهه کنگره برای بررسی برجام، به صورت خودکار دیگر توان رد برجام را نخواهند داشت.

البته یکی از سناتورهای دموکرات حامی برجام اعلام کرده که ترجیح می‌دهد درباره این تفاهم رأی‌گیری شود. بدین‌ترتیب سناتور ماریا گانتول از ایالت واشنگتن، به عنوان تنها دموکراتی که هنوز موضعش را مشخص نکرده سرنوشت فیلی‌باستر را تعیین خواهد کرد.

فیلی باستر در نظام اجرایی قانونگذاری در آمریکا به تلاش سیستماتیک مخالفین اقلیت اطلاق میشود که با اتخاذ روشهای متفاوتی مانع از این میشوند که مجلس وارد مرحله تصمیم گیری بر روی طرح اکثریت شود و در واقع با این روش امکان ورود مجلس به مرحله تصمیم گیری نهایی را مسدود می کنند.

این اقدام که همان آبستراکسیون تلقی می شود بطور سنتی از طریق روش های زیر صورت می گیرد: ١-طولانی کردن سخنرانیهای نمایندگان فیلی باستر کننده بصورتی که زمان انجام رای گیری نهایی فرا نرسد. ٢-طرح پیشنهادات، اصلاحات و متمم های متعدد به پیش نویس مورد بحث، ٣-طرح کردن پیش نویس جدیدی با موضوعی جدید با استناد به اهمیت خاص موضوع آن و ٤-به تعویق انداختن جلسه نهایی تصمیم گیری.

اعضای فیلی باستر کننده از طریق این روش ها مانع اختصاص وقت مناسب برای تصمیم گیری نهایی روی لایحه مورد اختلاف می شوند. در سال های اخیر جمهوری خواهان خود با استفاده از این روش ها مانع تصمیم گیری مجلس پیرامون انتصاب بسیاری از کاندیداها برای پستهای حساس پیشنهادی دولت اوباما بوده اند. یکی از مهمترین فیلی باسترهای سال های اخیر در مجلس سنا به جلسه ششم ماه مارس 2013 مربوط می شود که طی آن یک سناتور جمهوری خواه طی یک سخنرانی حدود 13 ساعته و باطرح سوال از دولت اوباما مانع رأی گیری درخصوص تأیید انتصاب پیشنهادی دولت جهت ریاست سازمان سیا شد.+ نوشته شده در چهارشنبه 18 شهريور 1394 ساعت 7:10 توسط حامد | | تعداد بازدید : 140

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.