close
تبلیغات در اینترنت
خرید هاست
tsetmcبورس تهران شپاکسا

خانه | پست الکترونیک | آرشیو

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

کانال ما در تلگرام apsahm@با مستندات کدال سهم ها را رصد وخریداری کنید


tsetmcبورس تهران شپاکسا

سلام دیده بان روز بخیر


-سبد سهام خرید تستی 100 هزار تومان
نام نمادحمایتهامقاومتهاتوضیحات تکمیلی
شپاکسا2300ریال2400ریالفعلا گردش قیمت فشرده ومحدود است سهم صرفا
نوسان گیری است تا زمانی که صورت مالی جدید بیاید
غپینواول 2400ریال
 دوم2300ریال
 اول2600ریال
 دوم 2700ریال

کرماشااول 3400ریال
دوم3300ریال
اول3600ریال
دوم3750ریال
بعد از خاتمه حق تقدم  تا 3750ریال ودر موج صعودی بزرگ تا 4000ریال جای رشد خواهد داشت
بالاساول 6500ریال
دوم 6300ریال
اول 7000ریال
دوم 7500ریال
معمولا قیمت سهم وقتی به محدوده 6500ریال میرسد با ثبات قیمتی روبرو میشود
پخشاول 3500ریال
دوم3300ریال
سوم 3150ریال
اول 3800ریال
دوم4000ریال
سوم4100ریال


-خوب مجددا روز بخیر تا ساعت 12/30 جدول سبد خرید را تکمیل خواهیم کرد
-فخاس که در گذشته در تقابل دو حقوقی رشد محسوس کرده بود اینک در گرد باد نزول راه گریزی ندارد
-فاذر روزهایی که باید استراحت کند البته نزول به حمایت 2800ریال بعید است ممکن است بازی همان 3000الی 3300ریال دوباره تکرار شود
-
توسط یک شرکت مشاور سرمایه گذاری:

قیمت نفت و مقاومت های مهم در ۴ نمودار تحلیل شدتیک بزنید


-

نتیجه مجمع با حاشیه مخابرات و سئوالات سهامداران حقیقی تیک بزنید


-وارد ادامه مطلب شوید ویک تحلیل از بازار را بخوانید
-
با افزایش دسته جمعی شاخص ها ؛
پس از کشف بزرگ ترین میدان گاز طبیعی در مصر، قیمت سهام در این کشور با افزایش چشمگیری همراه شد.
به گزارش ملت بازار به نقل از بلومبرگ، بازار سهام مصر در آخرین ساعات معاملاتی با روند افزایش شاخص ها همراه شد در حالی که دیگر بازارهای جهانی همگی با افت روبرو بودند.

بر اساس این گزارش، مصر که سابق بر این با کمبود گاز مواجه شده و حتی از برآورده کردن نیاز داخلی کشور نیز ناتوان مانده بود، با کشف میدان گازی جدیدی در این کشور نه تنها نیاز داخل را پوشش خواهد داد بلکه مصر از این به بعد به عنوان یک کشور صادرکننده گاز مطرح خواهد شد.

بر این اساس، یک گروه از متخصصان ایتالیایی توانستند بزرگ ترین میدان گازی در مصر را پیدا کنند و در عین حال اعلام کردند این میدان گازی دارای 30 تریلیون مترمکعب گاز طبیعی است.با اعلام این خبر، شاخص اصلی بورس مصر با رشد 2.8 درصدی معاملات را خاتمه داد.

هانی جنیا، تحلیلگر ارشد اقتصادی هلدینگ فاروس در این خصوص اظهار داشت: کشف گاز در کشور به معنای این است که خطرات افت های ضربتی و بدون پشتوانه در بورس مصر کاهش می یابد.وی ادامه داد: شرکت های صنعتی که از کمبود گاز در مضیقه بودند توسعه می یابند و زیرساخت های کشور رونق می گیرد.

بنابراین گزارش، در این بین، قیمت سهام شرکت تولید فلزات EZZ با افزایش 7.5 درصدی قیمت سهام همراه شد و بیشترین میزان رشد را در سه ماه گذشته از آن خود کرد.
-سلام
اگه امکان داره در خصوص صدرا بفرمائید و اینکه آینده این سهم را چطور ارزیابی می کنید ؟با توجه به اینکه گزارشات سراسر منفی ارائه میشه.مقاومت و حمایت سهم را هم عنوان فرمائید.با تشکر
پاسخ : روند نزولی ادامه خواهد داشت خطر انحلال شرکت همیشه پشت این سهم خوابیده است

-بازی خکمک 780ریال الی 850ریال
-شتاب نوسان در اکثر سهم ها از 10 درصد به 5 درصد بعلت رقابت فشرده تغییر کرده است
- این شکلک روند نزولی را نشان میدهد نماد خودرو برخورد با اولین حمایت 2370ریال.....کاهش تولید از معایب سهم عقد قرار داد با کمپانی بنز درصورت امکان از محاسن سهم
-خساپا وقتی به 1130ریال رسید وقت خرید تستی 100هزار تومان است
-حقوقی بیمه کوثر از سهم حمایت کرد واز محدوده 1751ریال تا 1935ریال سهم را رشد داد
-سلام
ميشه در مورد فزرين و اعتلا توضيح بدهيد
پاسخ : اعتلا 1300ریال حمایت
فزرین 2180ریال حمایت

-الان در بورس 11 حق تقدم در حال معامله است

ودر فرا بورس 5 حق تقدم در حال معامله است


-مدیریت بورس مشکل کمبود نقدینگی در بازار را اینگونه حل شده میبیند

ونوین حقوقی 111میلیون سهم خرید 111میلیون فروش

والبر 2 .....52/5میلیون خرید 52/5میلیون فروش

با این جابجایی ها تا صد سال دیگر هم بورس با جابجا کردن سهم .....فقط گذران وقت خواهد کرد


-شاخص فلزات اساسی

یک ساله 30 درصد افت

شش ماهه 11 درصد افت

سه ماهه 13درصد افت

یک ماهه4/99درصد افت

بازه هفته1/11درصد مثبت


-اقا نعمت زاده

http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=13940611000378


-
بدون شک نمی‌توان با هر کاهش و افزایش تورمی، نرخ سود بانکی را تغییر داد. در کشورهای توسعه یافته نرخ سود تسهیلات تک رقمی است و تعیین نرخ سود در کشور ایران تاحدی متاثر از نرخ تورم بوده و نرخ سود سپرده بر اساس میزان تورم تعیین می‌شود.
با توجه به اینکه نرخ تورم بر اساس آمارهای بانک مرکزی و مرکز آمار ایران به پانزده و نیم درصد رسیده و چشم انداز ثبات اقتصادی داریم، انتظار می رود نرخ سود بانکی هم کاهش یابد.

نائب رئیس کمیسیون ویژه اقتصادی مجلس ضمن بیان این مطلب در گفتگو با خبرنگار بورس نیوز گفت: کاهش نرخ سود تسهیلات، هزینه تامین مالی را هم کاهش خواهد داد که به نوبه خود به رونق اقتصادی کمک خواهد کرد.

محمدرضا پور ابراهیمی گفت: نرخ سود بانکی را شورای پول و اعتبار تعیین می کند و همه انتظار دارند متناسب با کاهش نرخ تورم و در چارچوب برنامه ریزی هوشمند این اقدام نیز صورت گیرد که در این راستا کلیات تعدیل نرخ سود در دست بررسی بوده و برای اینکه جزئیات آن هم مشخص شود باید همچنان منتظر باشیم چرا که کاهش نرخ سود بانکی به کاهش هزینه تمام شده تامین پول و در نتیجه هزینه تمام شده تولید کمک خواهد کرد اما باید از اثربخشی آن هم مطمئن شویم.

وی افزود: من کاهش نرخ سود بانکی را مثبت می دانم به شرط اینکه سوء مدیریت بازار غیرمتشکل پولی به آن آسیب نزند و ابزار نظارتی بانک مرکزی هم در برابر تخلف ها، بازدارنده باشد. چرا که بازار غیر رسمی پول هم باید زیر نظارت بانک مرکزی قرار گیرد و از بی نظمی ها دور باشد.

محمدرضا پورابراهیمی، با اشاره به رابطه میان تحریم و کاهش نرخ سود بانکی، عنوان کرد: آثار تورمی بتدریج طی سال های گذشته کاهش یافته و با اقداماتی که دولت در سال 93 انجام داد، این میزان در سال جاری به کمترین حد رسیده است که در این راستا باید شاهد کاهش نرخ سپرده ها نیز باشیم.

وی گفت: هم اکنون بانک مرکزی در حال تهیه گزارشی کارشناسی است که باید در محاسبات، کاهش نرخ سود، مورد نظر قرار گیرد، مجلس نیز باید بر اساس مکانیزم های قانونی در این حوزه تصمیم گیری کند چرا که بر اساس قانون، مبنای تصمیم گیری شورای پول و اعتبار می باشد.

نایب رئیس کمیسیون ویژه اقتصادی مجلس در خاتمه با بیان این‌که بهترین زمان برای بازنگری در نرخ‌های سود بانکی پایان امسال است؛ گفت: بدون شک نمی‌توان با هر کاهش و افزایش تورمی، نرخ سود بانکی را تغییر داد. در کشورهای توسعه یافته نرخ سود تسهیلات تک رقمی است و تعیین نرخ سود در کشور ایران تاحدی متاثر از نرخ تورم بوده و نرخ سود سپرده بر اساس میزان تورم تعیین می‌شود. که اگر این نرخ سود بانکی کمتر از نرخ تورم باشد سبب حضور منابع در بازارهای دلالی شده، پس بنابراین با توجه به کاهش تورم باید شرایط مناسبی را برای اقتصاد مهیا کرد
-

خلبانان روسی وارد دمشق شدند

رسانه های سعودی و صهیونیستی با نگرانی ادعا کردند که یک گروه از خلبانان روسی برای جنگیدن در کنار ارتش سوریه وارد دمشق شدند.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر، شبکه تلویزیونی العربیه و روزنامه صهیونیستی یدیعوت آحارونوت با نگرانی آشکار از اعزام خلبانان روسی به دمشق برای مبارزه با تکفیری ها خبر دادند.

این رسانه ها اعلام کردند که خلبانان روسی پس از ورود به دمشق در یکی از پایگاه های هوایی سوریه در اطراف پایتخت این کشور مستقر شدند.

این رسانه ها تصریح کرده اند که هدف از این اقدام روسیه کمک به نظام سوریه و جنگیدن با داعش است، اما مشخص نکرده اند که اگر ارتباطی با تروریست ها ندارند، پس دلیل نگرانی و ناراحتی آنها چیست.

این روزنامه صهیونیستی مدعی شد که در چند هفته آینده هزاران نظامی روس از جمله مستشاران نظامی، کارشناسان فنی و خلبان به سوریه اعزام خواهند شد.

 

* در روزهای گذشته خبرهایی از تحویل جنگنده های میگ 31 که برخی آن را افتخار صنایع نظامی روسیه می دانند، به ارتش سوریه منتشر شده بود و المیادین گزارش داده بود که این جنگنده ها در نخستین ماموریت، برای تقویت موقعیت ارتش سوریه در منطقه الزبدانی در مرز سوریه و لبنان بکار گرفته خواهند شد
-وارد بازی فاسمین بشویم یا نشویم؟
پاسخ : حمایت 1700ریال بازی در این مقطع مطمئن تر است ورود در قیمت بالاتر ده درصد تعیین حد ضرر

-تا شنبه خدا نگه دار
-
-
-
-

مدیرعامل تامین سرمایه سپهر با ارزیابی روند بورس به «ملت بازار» اعلام کرد ؛
مدیرعامل شرکت تامین سرمایه سپهر با اعلام عوامل اصلی بر تداوم روند منفی بازار سهام، رفتار بورس در شرایط فعلی را ارزیابی کرد.

بهروز زارع در گفت و گو با ملت بازار با اشاره به رفتار بازار سهام در هفته های اخیر، گفت: در شرایط فعلی دلیلی برای ادامه ریزش قیمت ها وجود ندارد و منطقی آن است که بازار سهام در وضعیت تعادل به سر ببرد.

وی ادامه داد: به جز تعداد انگشت شماری از سهام خاص، دلیلی برای ریزش قیمت مابقی سهم های حاضر در بازار وجود ندارد. در حال حاضر نیز بیشتر بازار تحت تاثیر فشار فروش به دلیل خروج برخی از بازیگران به جهت نیاز به نقدینگی قرار دارد.

چرایی بی تاثیری خبرهای مثبت در بورس

زارع با تاکید بر اینکه اصلی ترین مشکل بازار سرمایه که رفتارهای فعلی بورس را رقم زده، به وضعیت کلان اقتصادی کشور بر می گردد، اظهار داشت: طبیعی است رونق بورس به فعالیت بازیگران این بازار بستگی دارد. از همین رو باید دید فعالان این بازار وضعیت و چشم انداز اقتصادی کشور را چگونه ارزیابی می کنند.

وی افزود: اگرچه در شرایط فعلی خبرهای مثبت اقتصادی که از مهم ترین آنها رفع تحریم های اقتصادی در آینده نزدیک و باز شدن فضای مبادلات بین المللی است، وجود دارد اما دو عامل داخلی و یک عامل خارجی اثرات خبرهای خوش را کمرنگ کرده است.

این کارشناس بازار سرمایه یک عامل داخلی را وجود ابهامات اساسی در صنایع پیشران داخلی عنوان کرد و گفت: متاسفانه حوزه های پیشرو همانند صنعت بانک، ساختمان، نفت و گاز و پتروشیمی و معدنی ها با ابهامات جدی مواجه هستند و سیاست گذاری های دولت هم به نحوی نیست که نسبت به ابهام زدایی این موارد اقدام کند.

وجود یک سوءتفاهم در برخورد با ابهام صنایع

زارع ادامه داد: موضوع قابل تامل این است که در بحث ابهام زدایی دولت از صنایع مهم کشور سوء تفاهمی وجود دارد. به این معنی که این طور برداشت می شود رفع مشکلاتی مرتبط با هر صنعتی به نفع فعالان بازار سرمایه است. حال اینکه باید گفت منتفع شدن یا نشدن بازیگران بورس در این میان از اهمیت برخوردار نیست بلکه تصمیم گیری و تعیین تکلیف موضوع نرخ گذاری و ... صنایع اصل اساسی است.

به گفته وی، هم اکنون بحث بر سر میزان افزایش یا کاهش نرخ محصولات پتروشیمی نیست بلکه موضوع بر سر کیفیت و چند و چون اجرایی شدن این قانون است تا چشم انداز سرمایه گذاری در این صنعت برای سرمایه گذاران و فعالان روشن شود.

مدیرعامل شرکت تامین سرمایه سپهر با انتقاد از طولانی شدن زمان قیمت گذاری محصولات پتروشیمی، گفت: با وجود گذشت مدت زمان طولانی اما کماکان در خصوص نرخ خوراک این گروه تصمیم گیری نشده و یا حداقل نتایج آن اعلام نمی شود. در این شرایط طبیعی است شرکت ها قادر نیستند چشم انداز قابل قبولی از وضعیت سودآوری خود ارایه دهند و فعالان بازار نیز با دیدن این وضعیت نسبت به خروج از سهام یا عدم ورود به آن اقدام کرده و تصمیم می گیرند.

معضل نقدینگی

زارع دومین عامل داخلی که منجر به تشدید رکود در بورس شده را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت: با توجه به وضعیت اقتصادی کشور و مهار تورم، دولت یازدهم در دو سال اول قبول مسئولیت اقدام به اتخاذ سیاست هایی کرد که کاهش نقدینگی در کشور را موجب شد.

وی افزود: در این شرایط بسیاری از بازیگران اصلی بازار سرمایه که شامل نهادهای مالی بزرگ می شود با کاهش سطح نقدینگی قابل توجه روبرو شدند به طوری که در مواقعی منابع نقدینگی لازم برای انجام فعالیت های خود در اختیار نداشتند چه رسد به اینکه بخواهند در بورس حضور فعالانه داشته باشند.

اثرات تحولات بازارهای جهانی

زارع به عامل خارجی تاثیرگذار بر روند منفی بورس اشاره کرد و گفت: کاهش میزان رشد اقتصادی در کشورهایی همانند چین و افت شاخص ها در بازارهای مالی آسیا و اتحادیه اروپا که روی انتظارات بین المللی اثرگذار است بدون شک در بورس ما نیز اثرات خود را بر جای می گذارد. همچنین این تغییر و تحولات در بازارهای بین المللی افت قیمت نهاده های تولید، فلزات اساسی و حامل های انرژی مانند نفت را در پی دارد که به تبع آن انتظار میزان مصرف را کاهش می دهد.

وی ادامه داد: تاثیرات این اتفاق در بورس ما روی شرکت هایی نمایان می شود که در زمینه صادرات و فروش محصولاتی از جمله نفت، گاز، پتروشیمی و فلزات اساسی و ... فعالیت می کنند. این بنگاه ها در وهله اول با کاهش قیمت فروش محصولات خود مواجه می شوند که این مساله روی سودآوری آنها در سال جاری و حتی سال آتی تاثیرگذار است.

ملت بازار- حاجی زاده+ نوشته شده در چهارشنبه 11 شهريور 1394 ساعت 7:7 توسط حامد | | تعداد بازدید : 135

مطالب قبلی

صفحات وبلاگ

منوی اصلی

تبلیغات

دسته بندی خبر ها

نظر سنجی

درباره ی ما


کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

آرشیو

پیوند های وبلاگ

لینک های روزانه

امار وبلاگ

امکانات


Powered By
rozblog.com
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد اشتهای شخصی ما ومحل گفتگوی بورسی اقوام و دوستان است. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.

کلیه ی حقوق مادی و معنوی وبلاگ bourseclasor محفوظ می باشد.