close
تبلیغات در اینترنت
تهران کانون گرم داغترین بورس جهانی
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر  -کانال ما در تلگرام apsahm@ -در مهلت دوماهه از ما بهتران اگر حق تقدم سخزر را میانگین 220 تومان خریده باشند در اینده براحتی با 300 درصد سود در یک ماهه خارج خواهند شد......ماوشما جایزه اش را داریم ممکن است بتوانیم سودی مشابه انها ببریم......لایه های پنهان یک سود سازی بلند مدت کلاسیک منطقی فنی....زنده با سخزر -شاملا قبل از افزایش سرمایه یک بار کشف روند شد سود طلایی داد اما اخرین بار بعد از افزایش سرمایه کشف روند کردی مدر محدوده 35000ریال بود الان44485ریال.....عجب تجربه ای تمام سودها…


سلام روزبخیر -کانال ما در تلگرام apsahm@


-در مهلت دوماهه از ما بهتران اگر حق تقدم سخزر را میانگین 220 تومان خریده باشند در اینده براحتی با 300 درصد سود در یک ماهه خارج خواهند شد......ماوشما جایزه اش را داریم ممکن است بتوانیم سودی مشابه انها ببریم......لایه های پنهان یک سود سازی بلند مدت کلاسیک منطقی فنی....زنده با سخزر


-شاملا قبل از افزایش سرمایه یک بار کشف روند شد سود طلایی داد اما اخرین بار بعد از افزایش سرمایه کشف روند کردی مدر محدوده 35000ریال بود الان44485ریال.....عجب تجربه ای تمام سودها در بلند مدت اتفاق می فتد مرگ بر سفته بازی ونوسان گیری های روزانه


-شاخص کل قصد عبور از محدوده 380هزار واحد را دارد....میتواند عبور کند


-همچنان منتظر افت نماد سرچشمه هستیم قبل از مجمع بخریم


-به ان نقطه ارمانی واعتماد به نفس رسیدیم یعنی از 13 سال قبل در بورس رسیدیم به تنهایی بخریم وبه تنهایی بفروشیم....این نقطه ارمانی قطعا ثروت میلیاردی خواهد اورد
-خاذین4274ریال ......همچنان صف خرید تا این لحظه حق تقدم های یک ماهه با حمایت روبرو شده است
-مرگ بر هر نوع سفته بازی که ادم را گنجشک روزی بار می اورد
-به ننه سلیمان میگویم 10000جایزه مجانی کاسپین داری فقط نگاه کن حالشو ببر میگه ننه جون همیشه دعایت میکنم
-نظر سنجی سرچشمه وقتی در کانال درج کردیم 6400ریال بود الان 6985ریال
-گردش نقدینگی سال های قبل انقدر ضعیف بود ثشرق را 80 تومان می خریدیم 90 تومان میفروختیم کلی خوشحال می شدیم الان ثشرق به لطف گردش نقدینگی بالای بازار3025ریال و29 میلیون صف خرید
-ثفارس شاهکار ادبی ما در چند بار کشف روندوساختن سود بالای صدرصدی الان 3420ریال
-لعنت به کلمه سیگنال.....زنده باد کشف روند صحیح
-بموتو در محدوده 19000ریال کشف روند شد الان25503ریال تا این لحظه صف خرید......کدامین تحلیل ما را انکار میکنید.....از تمرین وتحقیق غافل مشو......کار من انرژی مثبت دادن است......خدا وند درحال ساختن بورس اوراق بهادار در بهشت یک بخش جدید به بهشت اضافه خواهد شد حوری وپری مال داعشی های انتحاری ما خواهان شروع فعالیت بورس اوراق بهادار در بهشت هستیمخداوند از بندگانش حرفهای جدیدی می شنود درخواست بازار سرمایه در بهشت
-از شوخی بگذریم  سعی کنید 35 الی 20 درصد نقد باشید اگر بازار اصلاح قیمت کرد دست پایین بتوانید بخرید
-

برنامه افزایش سرمایه جذاب و ۱۴۶۰ و ۴۱۰ درصدی گرانترین سهم و "قاسم"

گرانترین سهم بازار به همراه شرکت قاسم ایران برنامه افزایش سرمایه ۱۴۶۰ و ۴۱۰ درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها دادند .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، پترو صنعت گامرون که با قیمت 9 هزار و 125 تومانی تومانی هر سهم گرانترین سهم بازار بشمار می رود و در تابلو شرکتهای کوچک و متوسط فرابورس حضور دارد ، برنامه افزایش سرمایه سنگین  هزار و 460 درصدی داد.

براساس این گزارش، "شگامرن" که از 13 آذر با توقف نماد روبرو است ، در نظر دارد سرمایه اسمی اندک 6 میلیارد تومانی را از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به 93.6 میلیارد تومان برساند و صرف اصلاح ساختار مالی کند.

همچنین قاسم ایران که آبان سال 93 بعد از عرضه اولیه و کشف قیمت 1000 تومانی هر سهم ، خبرساز و دارای حاشیه هایی شده بود ، پیشنهاد افزایش سرمایه 410 درصدی داد تا سرمایه اسمی 60 میلیارد تومانی را از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به بیش از 3.6 میلیارد تومان برساند و قادر به اصلاح ساختار مالی و کارآمد سازی دارایی ها شود.


-نمیدانم چه کسانی هستند ولی کاسپین را دارند می خرند
-نمیدانم چه کسانی هستند ولی حجم معاملات سرچشمه بالاست
-کارسختی است ولی حریل قصد رسیدن به مقاومت 4000ریال را دارد

-دفارا را ما امسال قبل از افزایش سرمایه کشف روند کردیم سود خوبی هم داد اما بعد افزایش بایک رشد نجومی الان در محدوده 36000ریال معامله میشود همان رفتار در کاسپین تکرار شدکاسپین در اینده ثبت محضری وازاد سازی سهام دارد باید درجا بزند ویا افت بکند برعکس با تقاضا روبروست تا این لحظه..... نمیدانم به کجا میرود

ولی چقدر خوب است در این سهم اماتور وجود نداردخدا راشکر


-سرچشمه می جوشد وخاموش نمیشود فدای ان نظر سنجی بموقع در کانالم
-اه مادیرای من رفته دربند هواخوری وقتی بیاد پرماجرا خواهد امدپر قدرت خواهد امد
-شدیدترین فشارها را در بازار سرمایه دیدم شدیدترین ضربه های مالی را خوردم ولی جری وپررو شدم وشکست سختی بازار منفی رادادم ودهها بار سبد منفی را سبدی پرقدرت ومثبت ساختم با همین نمادهایی که شماها سروکار دارید ولی زمان خرید معین ومشخصی داشتم خریدم منفی شد خریدم منفی شد خریدم منفی شد ولی بار چهارم ته چاه سنگین خریدم وکمر همان سهم را شکستم..... مرد باید مثل فولاد ابدیده شود

-خوشحالم چکاپای چرچیل رشد کرد دلش شکست ولی خدا خوشحالش کرد الهی بحق اذان ظهر مشهد امام رضا

میدانم همه شما دل شکسته هستید خدا همه گرفتاری هایتان را حل کند بله تهران مشهد مستاجر بودن سخت است......التماس دعا سر اذان ظهر


-تهران کانون گرم داغترین بورس جهانی برو بمیر برایان هوک
-مواظب باشید اخلاق در وجودتان نمیرد
-

حباب‌ زدایی در بازار پایه فرابورس و عرضه بلوک و تقسیم سود عجیب دو نماد

به نظر می رسد بازار پایه در روزهای اخیر دچار تغییراتی شده و مجموعه‌ ای از سختگیری‌های مقام ناظر ناشی از نگرانی فروپاشی حباب قیمتی در نمادهای این بازار است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از دنیای اقتصاد، در چند سالی که از برپایی بازار پایه (توافقی) می‌گذرد یکی از مواردی که هنوز قانونمند نشده و تا حدود زیادی براساس سلیقه ناظر عمل می‌شود، آستانه حجم معاملات برای باطل نشدن معاملات آن روز است.

ظاهرا چند روزی است که این آستانه دچار تغییراتی شده که البته سهامداران و فعالان از آن بی‌خبر بوده و تنها در تابلوی معاملات اثر آن‌ را مشاهده می‌کنند. مجموعه‌ ای از سختگیری‌های دلسوزانه مقام ناظر نسبت به بازار پایه ناشی از نگرانی از فروپاشی حباب قیمتی در نمادهای این بازار است که تصمیمات این‌چنینی را به‌دنبال داشته است.

سخت‌گیری دوباره ناظر به معاملات بازار پایه

یکی از شرایط تایید معاملات در نمادهای بازار پایه آن است که باید حجم حداقلی از معاملات در آن روز وجود داشته باشد. این ملاحظه کاملا درست و بجا است و در واقع سبب می‌شود با حجم اندکی از معاملات، رشد یا افت قیمتی برای کل سهام آن شرکت رخ ندهد. مثلا در نظر بگیرید با صد هزار تومان معامله سهام یک شرکت، ارزش بازار آن یک میلیارد تومان تغییر کند که چندان شایسته نخواهد بود.

این ملاحظه به‌ویژه در زمانی که دامنه نوسان بازار پایه ۱۰ درصد و بیشتر بود، بسیار مناسب‌تر به‌نظر می‌رسید. پس از کاهش دامنه نوسان بازار پایه به یک تا ۳ درصد این موضوع کماکان رعایت می‌شد که طبیعی بود. اما به‌نظر می‌رسد از اوایل این ماه حداقل‌های موردنظر ناظر یا آستانه حجمی معاملات رشد قابل ملاحظه‌ای کرده است. نتیجه آن شده که معاملات برخی از نمادها از پایان ماه قبل به این‌طرف در روزهای بسیاری باطل شده درحالی‌که پیش از این با کسری از حجم فعلی معاملات تایید می‌شد.

شاید عدم‌ شفافیت و هراس از وضعیت کنونی قیمت‌های سهام در بازار پایه است که مقام ناظر بازار پایه را مجبور به واکنش شتاب‌زده کرده است. حباب بازار پایه موضوعی است که در شرایط کنونی ذهن بسیاری از کارشناسان بازار را مشغول کرده و مقام ناظر بازار پایه را به استفاده از هر وسیله‌ای برای هشدار به معامله‌گران این بازار واداشته است. 

اقدامات ماه‌های اخیر مقام ناظر از محدودسازی دامنه نوسان و سخت گیری در تایید معاملات از این موضوع ناشی می‌شود. زیرا تعداد بسیاری از حقیقی‌ها که نسبت به وضعیت کنونی بازار پایه آگاهی کافی ندارند و از ریسک‌های این بازار بی‌اطلاع هستند به این سمت هجوم می‌آورند درحالی‌ که شاید راه‌ حل‌ های بهتری برای بازگشت آرامش به بازار وجود داشته باشد.

هراس فرابورس از فرار درصدی‌ها

آگهی عرضه بیش از ۳ درصد سهام شرکت کف شامل بیش از ۸ میلیون سهم به قیمت پایه ۸۵۰ تومان برای روز یکشنبه هفته آینده روی سایت فرابورس قرار گرفت. "شکف" یکی از هلدینگ‌های بهداشتی و غذایی بورس در دهه ۸۰ بود که پس از واگذاری به بخش‌خصوصی دچار مشکلات فراوانی شد. اینک با رشد بی‌محابای بورس و همچنین رالی داغ و نگران‌کننده بازارپایه، قیمت سهم به نزدیک هزار تومان رسیده است.

سهامدار حقیقی عرضه‌کننده این بلوک در اردیبهشت‌ سال ۹۶ و زمانی‌که قیمت سهم کمتر از ۲۰۰ تومان بود در فهرست سهامداران درصدی وارد شد و به تدریج سهام را افزایش داد. این فرد حقیقی اینک حاضر است سهام را با قیمت پایه‌ای کمتر از قیمت فعلی تابلو واگذار کند. این آگهی‌ها به‌جهت محدودیت فرابورس برای عرضه سهام توسط سهامداران درصدی بازار پایه است و ممکن است برای بیشتر آنها مشتری پیدا نشود.

در اینجا نیز به‌ نظر می‌رسد بار دیگر مقام ناظر فرابورس به منظور حفظ حقوق سهامداران تازه‌وارد و ناآشنا از امکان فروش درصدی‌ها جلوگیری می‌کند. در ابتدای سال ارزش بازار سهام بازار پایه بسیار کم بود و نقدینگی نه‌چندان زیادی کافی بود که نام یک حقیقی در میان سهامداران درصدی بازار پایه وارد شود.

اما همین نقدینگی و خرید چند درصد از سهام یک شرکت باعث شد رشدهای حباب‌گونه‌ای در سهام رخ دهد.  در شرایط کنونی نیز به نظر می‌رسد فرابورس از این موضوع هراس دارد افرادی که به‌عنوان درصدی‌های سهام شرکت‌های بازار پایه وارد شده‌اند، دلیلی برای داغ شدن و قیمت‌های حبابی در این بازار هستند در نتیجه طی یک حرکت سفته‌بازانه از فضای ناآگاهی معامله‌گران کنونی بازار پایه سوءاستفاده کرده و از این نمادها خارج شوند.

زیرا در نهایت و پس از فروکش حباب قیمتی موجی از اعتراضات همین افراد غیرمطلع از واقعیت‌های بازار پایه گریبان مقام ناظر را خواهد گرفت و شاید هراس از آینده باعث شده که مقام ناظر بازار پایه تصمیم‌گیری‌ها خلاف عرف را انجام دهد. این موضوع به "شکف" محدود نمی‌شود و چندین و چند سهم دیگر نیز با مشکل فروش درصدی‌ها مواجه هستند و در این شرایط تر و خشک با هم می‌سوزند.

نکته جالب توجه اینکه این معامله‌گران درصدی که نمی‌توانند از سهام خارج شوند تنها از راه‌حل خرید سهام و سیگنال سهامدار درصدی برای داغ کردن برخی از نمادها با حباب واضح در بازار پایه استفاده می‌کنند.

تقسیم سود موهومی در "خبازرس"؟

روز گذشته در نماد شرکت بازرسی مهندسی و صنعتی ایران اتفاق جالبی افتاد. یک دقیقه پس از شروع معاملات و با انجام یک معامله حدود ۵ هزارتایی، نماد بسته و ۴۰ دقیقه بعد پیغام ناظر مبنی بر تعلیق نماد منتشر شد و البته معاملات هم باطل شد. با مراجعه به کدال معلوم شد حوالی ساعت ۲۰ یکشنبه‌ شب، صورت‌های مالی "خبازرس" برای سال مالی منتهی به شهریور ۹۸ بر روی کدال قرار گرفته است. براساس این صورت‌های مالی هم در شرکت اصلی و هم در تلفیق به ازای هر سهم بیش از ۳۰ تومان زیان شناسایی شده و سود انباشته شرکت اصلی به زیان انباشته بیش از ۵تومان به ازای هر سهم تبدیل شده است.

ظاهر امر نشان می‌دهد مجمع سالانه جهت تصویب صورت های مالی منتهی به شهریور ۹۷ در ۲۵ آبان‌ سال جاری و با یک‌سال تاخیر برگزار و تقسیم سود حداکثری صورت گرفته است. این درحالی است که در تاریخ برگزاری مجمع سالانه، صورت‌های مالی ۹ ماهه شرکت نشان از سود ۵۰ تومانی به ازای هر سهم داشت.

ولی با انتشار صورت‌های مالی پایان سال مالی تبدیل سود ۵۰ تومانی به زیان بیش از ۳۰ تومانی می‌تواند سبب حساس شدن ناظر نسبت به توزیع سود در مجمعی باشد که در آن تاریخ عملا شرکت زیانده بوده است. "خبازرس" مجمع سالانه جهت تصویب صورت های مالی منتهی به شهریور ۹۷ را در مهلت مقرر قانونی و نهم دی سال گذشته برگزار و در آن‌زمان از ۱۲۲ تومان سود ساخته شده ۱۰۰ تومان را تقسیم و بقیه را به سرفصل سود انباشته منتقل کرده‌ است.

پس از آن شرکت مجبور شد در ۲۵ آبان سال جاری آن مجمع را دوباره برگزار و همان مصوبات قبلی را انشا کند. همین موضوع نگرانی از توزیع سود موهومی را در مجمع سال قبل و در ادامه عرضه سهام در مهر ماه ایجاد کرده است.

حسابداران اصطلاحی به‌نام توزیع سود موهوم بکار می‌برند که یکی از مصادیق آن وقتی است‌که با وجود نشان دادن سود در صورت‌های مالی، برآیند وضعیت شرکت به‌گونه‌ای است که در آینده نزدیک تمام یا بخشی از این سود با زیان دادن شرکت از بین می‌رود. در این حالت مدیران شرکت موظفند جانب احتیاط را در نظر گرفته و از تقسیم سود خودداری کنند تا در صورت رفع مشکلات سرراه شرکت یا تهدیدهای زیان‌رسان در دوره‌های بعد اقدام به تقسیم سود کنند.

یکی از مصادیق چنین حالتی زمانی پیش می‌آید که مدیران یا مالکان شرکت در ماه‌های پایانی مدیریت یا مالکیت به‌سر می‌برند و تمایل دارند با تقسیم سود مناسب سابقه خوبی برای سابقه مدیریتی کسب کرده و پس از آن قدم در وادی بعدی مدیریت بگذارند. اگر هم مالکان فعلی پشت این موضوع باشند، هدف آن است که در پایان سرمایه‌گذاری در شرکت، سود مناسبی را بدست آورند و پس از آن شرکت را به مالک بعدی واگذار کنند.

اما "خبازرس" و صورت‌های مالی جدید آن. با بررسی یادداشت‌های صورت مالی منتهی به شهریور ۹۸ متوجه می‌شویم شرکت حدود ۱۵ میلیارد تومان یعنی نزدیک ۱۰۰ تومان به ازای هر سهم به‌عنوان هزینه مطالبات مشکوک‌الوصول شناسایی کرده که همین سبب از بین رفتن تمام سود خالص دوره و سود انباشته شده است.

بر این اساس به‌نظر می‌رسد نگرانی مقام ناظر از این جهت است که مطالبات سنواتی مشکوک‌الوصول وجود داشته و سهامداران پیشین شرکت در سال گذشته آن را تقسیم کرده‌اند اما در سال‌جاری و پس از عرضه سهام در بازار و وارد شدن سهامداران جدید، مشکوک‌الوصول بودن این مطالبات را اعلام کرده‌اند.

وجود مطالبات در شرکت‌هایی مانند "خبازرس" که فعالیت آنها بازرسی فنی است، موضوعی معمول است و بر این اساس تقسیم سود حداکثری با توجه به عدم تعیین‌ تکلیف این مطالبات در سال گذشته و سپس عرضه سهام بصورت عمومی مقام ناظر را به واکنش واداشته است. بازرسی فنی از فعالیت‌هایی است که در حین انجام آن یا پس از اتمام کار، ایجاد اختلاف‌نظر بین کارفرما و پیمانکار بسیار رخ می‌دهد. در بسیاری از موارد هم رفع این اختلاف‌نظر زمان طولانی نیاز دارد و حتی بعضا به نتیجه نمی‌رسد.

این اختلاف‌نظرها سبب انباشته شدن مطالبات طی چند سال می‌شود تا وقتی‌که نهایتا شرکت برای برخی از این مطالبات ذخیره گرفته و آنها را به سرفصل مطالبات مشکوک‌الوصول ببرد.هزینه این ذخیره‌گیری سود شرکت را کاهش می‌دهد و از سوی دیگر اگر عزم چندانی برای پیگیری حقوقی دریافت مطالبات وجود نداشته باشد مطالبات سوخت شود.

یکی از زمان‌هایی که شناسایی مطالبات مشکوک‌الوصول مورد تاکید قرار می‌گیرد هنگامی‌ است که شرکتی برای عرضه در بورس آماده می‌شود و خریداران سهام و مقام ناظر توقع شفافیت بیشتری را در صورت‌های مالی دارند. از جمله اینکه مطالباتی که سال‌ها از سررسید آن گذشته و در اصطلاح سنواتی شده‌اند اگر قابل وصول نیستند، مشکوک‌الوصول تلقی شوند تا شرکت با سود موهوم عرضه نشود.

وقتی سهامدار عمده "خبازرس" نتوانست شرایط موردنظر فرابورس را جلب کند به عرضه در بازار نه‌چندان شفاف پایه قناعت کرد تا ۵. ۴ میلیون از سهام  را در یکی از روزهای پایانی مهر سال جاری به قیمت هر سهم ۸۷۰ تومان بفروشد و پس از آن با دامنه نوسان دو درصدی، ۲۵ درصد رشد قیمتی را تجربه کرده است و در شرایط کنونی باید در انتظار واکنش مقام ناظر به اتفاقات مشکوک در صورت مالی این نماد بود.

انتهای پیام


-
-

دلایل اصلاح:رفع ابهــــــــــامات مرتبط با ضمـــــــــايم و پاســـــــــــخ به درخواست ســـــــــــازمـــــــــــان بورس اوراق بهـــــــــــــادار تهران
عنوان موضوع افشاء: انعقاد قرارداد مهم - گروه الف

  موضوع قرارداد
تأمین مواد اولیه
  تاريخ انعقاد قرارداد
1398/10/09
  طرف قرارداد
تأمین کنندگان مواد اولیه
  مبلغ قرارداد
  نحوه تسویه
به مرور زمان مطابق با فاکتورهای دریافتی
  شرح جزئيات قرارداد
در راستای اجرای مفاد ماده 13 دستورالعمل اجرای افشای اطلاعات شرکتهای ثبت شده نزد سازمان مبنی بر افشای اطلاعات با اهمیت، به استحضار می رساند محصولات این شرکت در حال حاضر به شرح جدول ذیل می باشد: محصول برند تلویزیون X.VISION TCL مانیتور X.VISION LG یخچال X.VISION TCL ماشین لباسشویی X.VISION TCL همچنین در راستای فعالیت های خود در عرصه محصولات و لوازم خانگی و همچنین رونق تولیدات فوق، جلسه هیئت مدیره این شرکت در مورخ 09/10/1398 برگزار گردید و اعضای هیئت مدیره شرکت صنایع ماشین های اداری ایران تصمیم به انعقاد قرارداد با شرکت های تامین کننده مواد اولیه در خصوص تهیه و تامین مواد اولیه محصولات فوق نموده است. در این خصوص موارد ذیل را به استحضار می رساند : 1- مذاکره در خصوص تهیه و تامین مواد اولیه در مورخ 09/10/1398 با شرکتهای مزبور به اتمام رسیده است و مستندات به پیوست جهت استحضار تقدیم می شود. 2- مبلغ قرارداد بالغ بر 30 میلیون دلار بوده است. نرخ دلار بر اساس نرخ دلار در سامانه نیما است. شایان ذکر است نحوه تسویه حساب با شرکت های تامین کننده مواد اولیه به صورت نقدی و در طی چندین مرحله و همزمان با ارسال فاکتور توسط شرکتهای مزبور خواهد بود . 3- تامین مالی مورد نیاز برای خرید مواد اولیه فوق به مبلغ 4.000 میلیارد ریال توسط سهامداران عمده (مظفر امیری، امیر علی امیری، امیر مسعود امیری، امیر رضا امیری) تامین خواهد گردیده که مبلغ 1.050 میلیارد ریال آن بصورت نقد و مابقی آن از محل فروش سهام ایشان تامین خواهد شد. شایان ذکر است تصویر بخشی از مستندات دریافتی از سهامداران عمده ضمیمه این اطلاعیه شده است. 4- سهامداران مذکور هیچ گونه هزینه و یا بهره ای از این بابت از شرکت دریافت نخواهد کرد. در این خصوص صورت جلسه هیئت مدیره نیز ضمیمه شده است. 5- نحوه باز پرداخت وجوه دریافت شده از سهامداران عمده (مندرج در بند 3)، از طریق پرداخت وجه نقد به ایشان و یا از طریق افزایش سرمایه (در چارچوب قوانین و مقررات و پس از طی مراحل لازم و اخذ مجوز های مربوط از سازمان بورس و اوراق بهادار) در سنوات آتی خواهد بود که در این خصوص بلافاصله پس از اخذ هر گونه تصمیمی توسط اعضای هیئت مدیره، در اسرع وقت و سریعأ اطلاع رسانی و در سامانه کدال منتشر خواهد شد. مزید استحضار با توجه به مطالبات سهامداران عمده از شرکت، مجوز افزایش سرمایه از محل مطالبات و آورده نقدی و سود انباشته از آن سازمان اخذ گردید. (منتشر شده در سامانه کدال در مورخ 06/07/1398) 6- شایان ذکر است کلیه مبالغ ناشی از عرضه اولیه سهام این شرکت در فرابورس ایران در سال 1397، توسط سهامداران عمده مجددأ به شرکت بازگردانده شده است که این امر منجر به بهره برداری به موقع طرح های این شرکت گردیده است و از این بابت هیچ گونه هزینه بهره ای به شرکت تحمیل نگردیده است. 4- با توجه به تاکید مقام معظم رهبری در خصوص رونق تولیدات و محصولات ایرانی و همچنین به منظور افزایش و کسب درصد بیشتر بازار لوازم خانگی با توجه به خروج برخی از رقبا از بازار محصولات لوازم خانگی و همچنین برگزاری مسابقات المپیک در سال آینده، این شرکت در تلاش است منابع اخذ شده مندرج در بند 3 برای افزایش میزان تولیدات خود و گسترش حوزه فعالیت خود صرف نماید. آثار مالی ناشی از خریداری مواد مزبور به میزان سفارشات دریافتی از مشتریان بستگی دارد اما پیش بینی می شود حجم فروش محصولات این شرکت در سال آینده افزایش یابد که با توجه به خرید زود هنگام مواد اولیه مورد نیاز محصولات، آثار مثبت این قرارداد در سال آینده بسیار مشهود خواهد بود که در این خصوص مقدار تولید، مقدار فروش، نرخ فروش، محصولات تولید شده و ... در صورتهای مالی و همچنین گزارشات فعالیت ماهانه مربوطه درج و در سامانه کدال منتشر خواهد شد. همچنین این شرکت متعهد می باشد در صورت وقوع هر گونه رویداد بااهمیت، مراتب را در اسرع وقت مطابق مفاد ماده 13 دستورالعمل اجرای افشای اطلاعات در سامانه کدال منتشر نماید.
  تاريخ مؤثر اجراي قرارداد
1398/10/09

-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-

سلام روزبخیر -کانال ما در تلگرام apsahm@


-


-


-


-


-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
 • آرشیو
 • 1398
 • کدهای اختصاصی