close
تبلیغات در اینترنت
سلام شاخص 350واحد
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر  -کانال ما در تلگرام apsahm@ -شاخص کل 1902واحد مثبت شروع کرد......تا این لحظه -فولای همچنان با صف خرید روبروست تا این لحظه وپر طرفدار ظاهر میشود نیاز به رصد روزانه می باشد امروز 98/09/30 -هر جمله سبز رنگی به معنای خرید ویا فروش نیست صرفا دیده بانی وحساسیت خاص بازار است -سشمال الان 22 میلیون خرید ماه قبل در لیست سهم های تستی قرار داشت-سدبیر تا این لحظه عرضه ای در کار نیست وصف خرید ......-پاسا 740 تومانی این روزهامحکم ظاهر میشود افزایش سرمایه اجرا بشود تحولات مثبت بیشتر خواهد شدالان…


سلام روزبخیر -کانال ما در تلگرام apsahm@


-شاخص کل 1902واحد مثبت شروع کرد......تا این لحظه


-فولای همچنان با صف خرید روبروست تا این لحظه وپر طرفدار ظاهر میشود نیاز به رصد روزانه می باشد امروز 98/09/30


-هر جمله سبز رنگی به معنای خرید ویا فروش نیست صرفا دیده بانی وحساسیت خاص بازار است


-سشمال الان 22 میلیون خرید ماه قبل در لیست سهم های تستی قرار داشت


-سدبیر تا این لحظه عرضه ای در کار نیست وصف خرید ......
-پاسا 740 تومانی این روزهامحکم ظاهر میشود افزایش سرمایه اجرا بشود تحولات مثبت بیشتر خواهد شدالان قیمت 10770ریال
-فراور انتظار جهت بازگشایی البته زمان بر خواهد بود
-گروه خودرو روزی قرمز وروزی سبز فعلا تا این لحظه سبز
-پاسا همچنان سبز تا این لحظه
-شاخص کل تا این لحظه 3641واحد مثبت بسیار عالی
-خاذین تا این لحظه صف خرید.... دریک سال گذشته در چند مرحله کف معتبر اعلام کردیم ....چون مسیر رصد ما به سایر سهم ها منتهی میشود امثال خاذین را مکررا ومداوم اشاره نمی کنیم
-
از سوی یک کارگزاری اعلام شد:

پیش بینی شاخص ۳۶۰ هزار واحدی + وضعیت احتمالی ۱۳ صنعت

یک کارگزاری با اعلام ادامه سیر صعودی شاخص به محدوده ۳۶۰ هزار واحد و چرخش نقدینگی بورس ، وضعیت احتمالی ۱۳ صنعت را پیش بینی کرد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بورس تهران در حالی آخرین روز پاییز را با شاخص 350 هزار تایی شروع می کند که کارگزاری آبان درباره شرایط روزهای گذشته و آینده بازار سهام اعلام کرد: بازار هفته گذشته را نیز با ثبت رکوردهای جدید پشت سر گذاشت و چرخش نقدینگی در گروه های بزرگ رشد شاخص تا بالاتر از سطح 350 هزار واحدی را به دنبال داشت.

در بازارهای جهانی ، نزدیکی به پایان سال میلادی ، کاهش حجم معاملات را به دنبال داشت. هرچند رشد آرام شاخص بورس های آمریکا و بهبود قیمت در بازارهای کالایی رخ داد. تصویب طرح استیضاح ترامپ در سنای آمریکا نیز نتوانست تاثیر بسزایی در روند بازارها داشته باشد و پس از وقفه ای کوتاه ، رشد آرام بازارها ادامه یافت. شکننده بودن توافق تجاری چین و آمریکا بر اساس تجربه اخیر باعث شده تا بازارها در بروز خوش بینی ها محتاط باشند و شاهد رفتار هیجانی در بازارهای جهانی نباشیم.

از طرف دیگر در بازار ارز، کنترل قیمت دلار در محدوده پایین تر از 13000 تومانی به مرور در حال خودنمایی در معاملات بورس کالا و قیمت های محصولات شرکت های فعال در این بازار است.

در بازار سهام به نظر می رسد نقدینگی در حال چرخش در گروه های بزرگ است و پس از گروه فلزات اساسی و محصولات شیمیایی به سراغ معدنی ها و نفتی ها آمده و احتمالا این گروه ها نوسانات مثبتی را تجربه کنند. هرچند عطش حقوقی ها در فروش در این گروه ها و نمادهای بزرگ اجازه رشد سریع را نخواهد داد.

در گروه های دیگر ، خودرویی ها تا حدودی نشان از ضعف در ادامه روند صعودی داشتند و با اقبال بازار به دیگر گروه ها این گروه به خصوص در  نمادهای خودروساز در هفته گذشته نتوانست چندان مورد توجه قرار گیرد. به نظر می رسد با اصلاح زمانی و قیمتی محدود ، مجددا شاهد اقابل بازار به این نمادها باشیم . هرچند در قطعه سازها رونق نسبی در بسیاری از نمادها همچنان ادامه داشت و این روند در هفته پیش رو نیز پیش بینی می شود.

در بانکی ها که یکی از مقاصد جدید نقدینگی بودند به نظر می رسد احتمالا" با شروع مثبتی همراه خواهند شد و روند مثبت آغاز شده در این هفته نیز با شیبی کمتر ادامه خواهد داشت.

در دیگر گروه ها  نیز انبوه سازها، سیمانی ها، بیمه ای ها، محصولات دارویی ، غذایی ، ماشین آلات و دستگاه های برقی نیز همچنان تک نمادها مورد توجه خواهند بود. هرچند باید توجه داشت در برخی نمادهای این گروه ها ، رشدهای نامتعارف با وضعیت بنیادی شرکت ها همخوانی نداشته و در انتخاب نماد این گروه ها باید دقت لازم را به عمل آورد.

 به صورت کلی عبور و تثبیت شاخص کل از سطح 350 هزارواحدی می تواند راه را برای لمس سطوح بالاتر هموار کند و به نظر می رسد در صورت همراهی فضای سیاسی و همچنین ادامه روند مناسب جهانی ها، هدف بعدی شاخص کل محدوده نزدیک به 360 هزارواحد خواهد بود.

انتهای پیام


-فرآور مجاز محفوظ تا این لحظه
-

شرکت جدید با درج نماد در نوبت عرضه اولیه ایستاد + مختصات کلی

شرکت لاستیک یزد با سرمایه اسمی ۵۱ میلیارد تومانی در بازار دوم فرابورس درج نماد شد و در نوبت عرضه اولیه ۱۰ درصدی سهام ایستاد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت مجتمع صنایع لاستیک یزد پس از احراز کلیه شرایط پذیرش از ۲۶ آذر ماه در نماد "پیزد" و گروه لاستیک و پلاستیک به عنوان صد و بیست و سومین شرکت در بازار دوم فرابورس درج شد و در صف عرضه اولیه ۱۰ درصدی سهام ایستاد.

طبق بررسی های بورس پرس، مجتمع صنایع لاستیک یزد خرداد سال ۱۳۶۴ در اداره ثبت شرکت های تهران به منظور ایجاد کارخانه برای تولید انواع تایر و تیوب خودروهای سواری، وانت، موتورسیکلت، دوچرخه، قطعات لاستیکی، لاستیک و ریکلیم رابر و اشتغال به امور تجارت، فروش، پخش لاستیک و دیگر فرآورده‌های موضوع شرکت در داخل و خارج، واردات مواد اولیه و ماشین آلات تولیدی مربوطه و اقدام به هرگونه عملیات خدماتی و بازرگانی که بطور مستقیم یا غیر مستقیم با موضوع شرکت ارتباط داشته باشد، تاسیس شد.

این شرکت با سرمایه اولیه شرکت ۱۰ میلیون تومان تحت پوشش معاونت اجرای طرح‌های سازمان صنایع ملی فعالیت و در زمینی به مساحت ۴۰ هکتار در جوار شهرک صنعتی یزد آغاز کرد و در حال حاضر با ۱۴۹۱ نفر نیروی انسانی و طی ۱۰ مرحله افزایش سرمایه دارای ۵۱ میلیارد تومان سرمایه اسمی است.

واحد بازیافت کائوچو (ریکلیم رابر) به منظور تولید پودر لاستیک با ظرفیت اسمی ۱۶۰۰ تن شهریور سال ۷۱ تاسیس شد و سال ۷۲ به بهره‌برداری رسید. این واحد از سال ۸۲ با تصویب هیات مدیره در ساختار یک شرکت مستقل ولی با مالکیت ۱۰۰ درصدی سهام یزد تایر با نام شرکت فراور لاستیک ایساتیس مشغول فعالیت است.

واحد تولید انواع تایر و تیوپ دوچرخه و موتور سیکلت از سال ۷۴ با ظرفیت اسمی ۱۳۵۰۰ تن در سال با فناوری IRC ژاپن پس از طی مراحل تولید آزمایشی و دریافت پروانه کاربرد علامت استاندارد به بهره برداری رسید. با اجرای طرح توسعه تولید تایر و تیوپ تایرهای بایاس سواری و وانت به کمک فناوری داخلی در سال ۷۶ ظرفیت اسمی به سطح ۱۸ هزار تن در سال رسید.

"پیزد" ۱۶ دی سال ۹۷ برای تولید لاستیک رادیال با ظرفیت ۳۱ هزار تن در سال، لاستیک بایاس با ظرفیت ۱۱ هزار و ۳۸۰ تن در سال و تیوپ ۳۶۲۰ تن در سال پروانه بهره برداری اصلاح شده را از اداره صنعت استان یزد اخذ کرده است.


-درصد افزایش محدود است......شرایط ورود نمره قبولی نمی گیرد

-----------------------------------------------
بنابراین گزارش، بیسکویت گرجی با دریافت مجوز افزایش سرمایه 22 درصدی از محل مطالبات سهامداران و اورده نقدی، می تواند سرمایه فعلی را 24.5 به 20 میلیارد تومان برساند تا صرف تکمیل و توسعه خطوط تولیدی و تامین سرمایه در گزدش شود.


-حسینا-حآسا-حاریا تا این لحظه با تقاضا روبرو هستند
-فولای همچنان کانون توجه بازار
-تا فردا اولین روز زمستان گرم بازار سرمایه خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

سلام روزبخیر -کانال ما در تلگرام apsahm@


-


-


-


-


-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی