close
تبلیغات در اینترنت
بازار بورس در حال تثبیت مواضع مثبت
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر  -کانال ما در تلگرام apsahm@ -من وشما حق تقدم یک ماهه سخزر را نداریم ولی....دارنده حق یک ماهه هرکه هست برد شیرینی میکند سهم 370 تومانی الان شده سخزر8109ریالی.....یعنی با حوصله ها برای کسب سود براحتی شش ماه صبر می کنند -پاسا اکثریت را نقره داغ کرد الان 9798ریال این سهم را ما در محدوده 7400ریال کشف روند کردیم -مادیرا تا این لحظه 11 میلیون صف خریدزمانی که ما کشف روند کردیم قبل از افزایش سرمایه درخت مفت وگنجشک مفت بود - اخرین قیمت مادیرا واخرین قیمت حق تقدم مادیرا را جمع بزنید دقیقا…


سلام روزبخیر -کانال ما در تلگرام apsahm@


-من وشما حق تقدم یک ماهه سخزر را نداریم ولی....دارنده حق یک ماهه هرکه هست برد شیرینی میکند سهم 370 تومانی الان شده سخزر8109ریالی.....یعنی با حوصله ها برای کسب سود براحتی شش ماه صبر می کنند


-پاسا اکثریت را نقره داغ کرد الان 9798ریال این سهم را ما در محدوده 7400ریال کشف روند کردیم


-مادیرا تا این لحظه 11 میلیون صف خریدزمانی که ما کشف روند کردیم قبل از افزایش سرمایه درخت مفت وگنجشک مفت بود


- اخرین قیمت مادیرا واخرین قیمت حق تقدم مادیرا را جمع بزنید دقیقا جایزه های تعلق گرفته مجانی می افتد


-دیمی دیمی شانسی شانسی تعداد قابل توجهی جایزه کاسپین در تله پرتفو جا خوش می کند الان با ماشین حساب وقتی محاسبه می کنی.....دقیقا به یک نقطه ارمانی می رسی تفکر بلند مدت سود دوبله در پی دارد
-من حقیر به یک نقطه ارمانی توبورس رسیدم...... بدون اتکا حتی به یک رای یک هوادار بدون ابزار تبلیغاتی تمام کوچه پس کوچه های سود اوری بورس را شناسایی کردم فنی ودقیق  داشتن سایت وکانال برای من ملاک نیست..... اگر اینجا چند خطی مینویسم.....حساب حساب رفاقت چند ساله با چند صد هم وطن است احساس میکنم مطالبم موثر است
-ثفارس را یادتان هست قبل از افزایش سرمایه کشف روند کردیم الان 3264ریال...فقط شش ماه تحمل می خواست.....یک عده صبور بودند صبر کردند ویک عده عجول بازی را واگذار کردند
-منظور از توضیحات صبح بازه های زمانی شش ماهه را انتخاب کنید
-

چند نشانه مهم از نرمش آمریکا در برابر ایران / احتمالات مثبت در سفر روحانی

آمریکا به کاهش تنش با ایران می‌اندیشد و نشانه‌هایی از نرمش در برابر فشار حداکثری به نمایش گذاشته که با چند احتمال مثبت در سفر روحانی همراه شده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از دنیای اقتصاد در شرایطی روحانی روز جمعه به ژاپن سفر می کند که نشانه‌هایی از نرمش واشنگتن از فشار حداکثری به چشم می‌خورد.

مبادله زندانیان و تغییر لحن مقامات واشنگتن درباره تهران، راه‌اندازی کانال بشردوستانه سوئیس، تغییر موضع در مورد نقش ایران در یمن و زمزمه‌ آزاد شدن بخشی از پول‌های بلوکه‌ شده ایران، ایجاد کانال مالی با ژاپن و احتمال معافیت توکیو از تحریم‌های نفتی در جریان سفر روحانی از جمله نشانه های هستند که واشنگتن به تهران ارسال کرده ‌است.

در این بین تحلیل‌هایی هم وجود دارند که نشان می‌دهند آمریکا به دلیل تغییر رویکرد برخی کشورهای منطقه از جمله امارات و عربستان از سمت و سوی درگیری با ایران فاصله گرفته است. از سوی دیگر، ریاض برای تامین امنیت سرمایه‌‌گذاری‌های خارجی در شرکت آرامکو مجاب شده‌ تا به سمت کاهش تنش با تهران حرکت کند.

با این تفاسیر به نظر می‌رسد آمریکا هم به نوعی به کاهش تنش با ایران می‌اندیشد و ۴ مربوط به رویداد سفر روحانی به ژاپن ، تغییرموضع  آمریکا در مورد یمن، راه‌اندازی کانال بشر دوستانه و مبادله زندانیان ، می‌تواند نشانه‌ای از این رویکرد باشد.

انتهای پیام


-
مدیرعامل بورس تهران به بورس پرس خبر داد :

جلسه پذیرش بزرگترین هلدینگ ایران / ۳ شرکت آماده عرضه اولیه و لغو نماد نیامده

مدیرعامل بورس تهران با اعلام برگزاری جلسه امروز هیات پذیرش برای بزرگترین هلدینگ ایران یعنی شستا و لغو یک عرضه اولیه از آمادگی سه شرکت برای عرضه اولیه سهام خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، علی صحرایی درباره برنامه های بورس تهران برای عرضه اولیه سهام شرکت ها و تکلیف پذیرش شستا به بورس پرس گفت : جلسه هیات پذیرش برای بررسی پرونده هلدینگ شستا بعد از عدم برگزاری در روز شنبه ، امروز برگزار می شود و در صورت احزار شرایط و تکمیل مدارک در فهرست شرکت های بورسی درج خواهد شد.

وی در پاسخ به این سئوال که در صورت بورسی شدن بزرگترین هلدینگ اقتصاد ایران ، چه زمانی سهام آن عرضه اولیه خواهد شد ؟ توضیح داد: به دلیل خاص و ویژه بودن شستا و حضور چند هلدینگ و چندین زیرمجموعه در این ابر هلدینگ ، احزار شفافیت کامل ، سرعت در رویه گزارشگری و رفع همه ابهامات احتمالی ، مهمترین نکاتی است که باید تامین شود. بنابراین هر چند یکی از برنامه های سال جاری بورس ، عرضه این هلدینگ بزرگ است اما باید منتظر طی فرایند قانونی و تکمیل مدارک بود.

این مقام مسئول افزود: علاوه بر این ، مدیران شستا و مسئولان دولتی هم باید با در نظر گرفتن شرایط و مقررات بازارسرمایه و خواسته های قانونی ، زمینه عرضه اولیه سهام این شرکت را فراهم کنند تا به بهترین شکل و با در نظر گرفتن شرایط بازار سهام ، بزرگترین هلدینگ ایران وارد بورس شود .

صحرایی در مورد دیگر شرکت های آماده عرضه اولیه تا پایان سال هم به بورس پرس گفت: سرمایه‌گذاری کوثر ( وابسته به بنیاد شهید ) بعد از ثبت نزد اداره نهادهای مالی سازمان بورس ، درج نماد و آماده کشف قیمت می شود. دو شرکت شوینده پدیده شیمی غرب و غذایی کوروش نیز ( از زیر مجموعه‌های گلرنگ ) در مراحل نهایی هستند و با تکمیل مدارک و درج نماد ، در ماه های آینده عرضه اولیه می‌شوند .

وی همچنین از منتفی شدن پذیرش و عرضه اولیه آسیا تک به دلیل عدم پیگیری سهامداران عمده خبر داد که از مهر 96 در  بازار دوم معاملات بورس تهران درج شده بود .

انتهای پیام


-تصور نکنید صبح تا شب از وبیمه بنویسیم در کف 5400ریال در کف 5700ریال توصیه ها وتوضیحات لازم را دادیم......الان دلیلی برای استمرار توضیحات وجود ندارد....
-گروه بیمه تا این لحظه در فاز استراحت
-نماد خزر 4963ریال تا این لحظه صف خرید وحق یک ماهه 39 میلیون در3003ریال معامله شده خریدار باید وجه اسمی 1000ریال راواریز کند
-
در گفت وگو با بورس پرس :

معاون فرابورس درباره درج نماد پدیده شاندیز توضیح داد / چند شرط برای بازگشایی

معاون فرابورس درباره ادعای سرپرست گروه شرکت‌های پدیده شاندیز مبنی بر درج این شرکت پرحاشیه ۵۲.۱ میلیارد تومانی در بازار پایه نارنجی توضیح داد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بهنام محسنی معاون بازارهای خارج از بورس شرکت فرابورس درباره ادعای سرپرست گروه شرکت‌های پدیده شاندیز مبنی بر درج این شرکت پرحاشیه و 52.1 میلیارد تومانی در بازار پایه نارنجی فرابورس با نماد "گتوشا" به بورس پرس توضیح داد: هنوز فرایند درج نماد این شرکت طی نشده و اطلاعیه رسمی هم منتشر نشده است . بنابراین صرفا" ایجاد نماد شده تا امکان سپرده گذاری سهام در شرکت سپرده گذاری مرکزی فراهم شود.

وی ادامه داد: این شرکت باید ضمن تکمیل مدارک و انتشار اطلاعات مالی ، اقدام به اعلام گزارش حسابرس در مورد احکام صادره دادگاه کند که بار مالی موثری هم همراه است. بنابراین باید منتظر گزارش حسابرس و تکمیل مدارک و اطلاعات ماند تا بعد از دریافت ، زمینه درج نماد فراهم شود.

محسنی در برابر این سئوال که با این اوصاف ، چه زمانی می توان شاهد حضور پدیده شاندیز در بازار پایه فرابورس بود به بورس پرس توضیح داد : این موضوع بستگی به گزارش حسابرس در مورد آثار احکام صادره دادگاه بر صورت های مالی دارد که انتظار می رود زمان زیادی نباشد و در همین ماه های پایانی سال ، امکان بازگشایی نماد آن فراهم شود.

براساس این گزارش، علی کریمی قدوسی سرپرست گروه شرکت‌های پدیده شاندیز از آمادگی حضور این شرکت در تابلو نارنجی بازار پایه خبر داده و گفته  است: پس از تشکیل مجمع، انتخاب اعضای هیات مدیره و ارسال اطلاعات، نماد بازگشایی و معاملات آغاز خواهد شد.

وی افزود: در جلسه ٢٤ آذر ماه کمیته پذیرش با درج نماد "گتوشا" در فهرست شرکت های فرابورس موافقت شد و موضوع طی نامه ای به شرکت سپرده گذاری مرکزی اعلام شد . سپرده گذاری نیز از امروز عملیات ثبت سهام سهامداران را اجرایی خواهد کرد. با ثبت نام بیش از ۷۰ هزار سهامدار در سامانه سجام برای تسریع و تسهیل در اقدامات آتی شرکت بقیه سهامداران پدیده نیز در اسرع وقت برای ثبت نام در سامانه سجام اقدام می کنند.

به گفته وی ، پس از تشکیل مجمع عمومی صاحبان سهام، انتخاب اعضای هیات مدیره و ارسال اطلاعات مجمع به فرابورس و گشایش نماد پدیده، معاملات سهام این شرکت در تابلو نارنجی بازار پایه انجام خواهد شد.

انتهای پیام


-
برای آبان و ۸ ماهه سال جاری:

گزارش تولید و فروش شرکت آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی منتشر شد

جدیدترین شرکت درج شده در بازار دوم فرابورس که در صف عرضه اولیه ۱۰ درصدی ایستاده با انتشار گزارش عملکرد آبان و ۸ ماه سال جاری، اقدام به تکمیل اطلاعات کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت ذوب روی اصفهان که آبان ماه به عنوان صد و بیست و یکمین شرکت در بازار دوم فرابورس درج شد و در صف عرضه اولیه ۱۰ درصدی ایستاد با انتشار گزارش عملکرد آبان و 8 ماه سال جاری، اقدام به تکمیل اطلاعات کرد.

بر این اساس، "فروی" در دوره یک ماهه از محل فروش محصولات شمش روی، سرباره روی و کیک روی 13.7 میلیارد تومان درآمد داشته است. این شرکت در عملکرد 8 ماهه مبلغ 107.5 میلیون تومان درآمد داشته است.

ذوب روی اصفهان از ابتدای سال‌ تا پایان آبان ماه  6.3 هزار تن شمش روی تولید کرده که 810 تن فقط در آبان به تولید رسیده است. هرتن شمش تولیدی به ارزش 26.4 میلیون تومان فروش رفته و درآمد حاصل از آن معادل 95.2 میلیارد تومان گزارش شده است. همچنین معادل 5 هزار و 34 تن کیک روی،264 تن سربار روی و 804 تن سولفور سرب از ابتدای سال‌ به تولید رسانده است.


-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

سلام روزبخیر -کانال ما در تلگرام apsahm@


-


-


-


-


-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی