close
تبلیغات در اینترنت
فرآور در مسیر تغییر
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر  -کانال ما در تلگرام apsahm@ -مادیرا جایزه ای هست در سبد ما الان صف خریدتا این لحظه -سخزر جایزه ای هست در سبد ما الان صف خرید قیمتش هم از دوبله رد کرده است -دیروز فرآور بموقع قبل از توقف شکار شد -اصلاح روند کوتاه مدت بازار دو روز قبل در کانال بصورت نظر سنجی مطرح شد دقیق وفنی بود الان این لحظه در بازار در حال نمایش است گروه خودرو تا این لحظه منفی-فراور-شاملا-سخزر-مادیرا-ختراک-کاسپین.....شش سهم بصورت جایزه در سبد ما.....یعنی اگر بتوان بیش از 15 سهم جایزه را در سبدی ردیف کرد در یک…


سلام روزبخیر -کانال ما در تلگرام apsahm@


-مادیرا جایزه ای هست در سبد ما الان صف خریدتا این لحظه


-سخزر جایزه ای هست در سبد ما الان صف خرید قیمتش هم از دوبله رد کرده است


-دیروز فرآور بموقع قبل از توقف شکار شد


-اصلاح روند کوتاه مدت بازار دو روز قبل در کانال بصورت نظر سنجی مطرح شد دقیق وفنی بود الان این لحظه در بازار در حال نمایش است گروه خودرو تا این لحظه منفی


-فراور-شاملا-سخزر-مادیرا-ختراک-کاسپین.....شش سهم بصورت جایزه در سبد ما.....یعنی اگر بتوان بیش از 15 سهم جایزه را در سبدی ردیف کرد در یک بازه شش ماهه دهها اتفاق مثبت دست به دست هم خواهد داد
-نتیجه نظر سنجی مهم نیست متن سوالات نظر سنجی در مورد شاخص کل را که در کانال درج کردیم یک بار با حوصله مرور کنید...زندگی بورسی پرسشی کمک شایانی به پیشرفت سبد گردانی شما خواهد کرد
-مادیرا تا این لحظه 8 میلیون صف خرید دارد
-گروه فلزات اساسی هم تا این لحظه در حال اصلاح قیمت افرین بر من  نگاه به شاخص کل در قالب نظر سنجی دو روز پیش در کانال مطرح کردم
-
-
رئیس کل بیمه مرکزی :

صورت‌های مالی شرکتهای بیمه از اواخر سال تغییر می کند/ برنامه سه نهاد

رئیس کل بیمه مرکزی از هماهنگی با دو سازمان بورس و حسابرسی خبر داد و گفت: شرکت های بیمه باید از اواخر سال جاری ، آماده تهیه صورت‌های مالی بر اساس نمونه مصوب شوند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، غلامرضا سلیمانی در خصوص پیاده‌سازی صورت‌های مالی مصوب شرکت‌های بیمه به ریسک نیوز گفت: جلسات مفصلی توسط سازمان های حسابرسی و بورس و بیمه مرکزی برگزار شده که در یک زمینه بین بیمه مرکزی و سازمان حسابرسی اختلافی وجود دارد که در صورت حل آن ، صورت مالی نمونه پیاده‌سازی خواهد شد.

وی افزود: با توجه به روند فعلی ، شرکت های بیمه باید از اواخر سال جاری ، آماده تهیه صورت‌های مالی بر اساس صورت مالی نمونه شوند.

انتهای پیام


-شما اگر یک میلیارد تومان هم سرمایه در گردش بورسی داشته باشید تست اول ورود میانگین فرآور همان 1000سهم است وپله های بعدی باید شرایط بعدی لحاظ شود
-مادیرا همچنان صف خرید سخزر همچنان صف خرید.....تجربه طولانی مدت می گوید هرگاه جایزه ها در سبد ماندگار شد سود دوبله حاصل شد
-
معاون پذیرش و بازاریابی فرابورس به بورس پرس خبر داد :

پذیرش ۸ شرکت جدید و سه عرضه اولیه آماده / لغو عرضه اولیه یک شرکت

معاون پذیرش و بازاریابی فرابورس با اعلام برنامه پذیرش ۸ شرکت دیگر تا پایان سال و آماده بودن ۳ شرکت برای عرضه اولیه از لغو واگذاری این شرکت خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، رضا غلامعلی پور درباره آخرین وضعیت پذیرش شرکت های جدید در فرابورس و برنامه عرضه اولیه سهام به بورس پرس گفت : از ابتدای سال جاری تاکنون 20 شرکت پذیرش شده اند و چندین شرکت دیگر درخواست پذیرش داده اند که درصورت احزار شرایط توسط هیات پذیرش فرابورس مورد بررسی قرار می گیرد.

وی ادامه داد: انتظار می رود تا پایان سال هم 7 تا 8 شرکت جدید دیگر پذیرش شوند اما برنامه عرضه اولیه سهام شرکت های پذیرش به همکاری مستمر سهامداران عمده و شرکت ها در ارایه اطلاعات و رعایت مقررات بستگی دارد . در این میان شرکت های ذوب روی اصفهان ، دوده صنعتی فام ، گروه توسعه مالی مهر آیندگان آماده عرضه اولیه سهام هستند که بعد از نهایی شدن ، زمان قطعی توسط معاونت بازار فرابورس اعلام خواهد شد. 

غلامعلی پور با اشاره به بازگشایی نماد شرکت سپرده گذاری مرکزی در بازار دوم معاملات طی دو سه هفته آینده ، از لغو عرضه اولیه شرکت فن آوا کارت به دلیل  عدم تصمیم سهامدار عمده در مهلت مقرر 4 ماهه بین پذیرش و عرضه اولیه و عدم درخواست تمدید خبر داد .

براساس این گزارش، "رکارت" اواخر خرداد سال جاری به عنوان صد و دوازدهمین شرکت در بازار دوم فرابورس و در گروه رایانه و فعالیت های وابسته درج شده تا پس از معرفی مدیران، آماده عرضه ۱۰ درصدی سهام باشد اما گروه فن آوا که مالکیت 58.4 درصدی این شرکت را دارد ، حاضر به عرضه اولیه سهام نشد .

انتهای پیام


-

اهمیت بازار سرمایه در شرایط فعلی کشور بر هیچ فعال اقتصادی و سیاست مداری پنهان نیست و حتی توجه و تأکید مقام رهبری را در چند هفته گذشته به طور خاص روی این موضوع شنیدیم و ورود سرمایه گذاران حقوقی و حقیقی و تمرکز بر آن را دیدیم.

جواد عشقی نژاد، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری مدبران اقتصاد در گفت و گو با پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، در خصوص اهمیت به بازار سرمایه در سطح کلان کشور گفت: استفاده و همراهی درست و کاربردی از بازار سرمایه و نقش اصلی آن در بدنه اقتصادی کشور بر هیچ کس پوشیده نیست حتی مقام معظم رهبری نیز چندی پیش از بازار سرمایه حمایت کرده و مردم را به سرمایه گذاری در بورس تشویق کردند که این مهم، اهمیت بازار سرمایه را نسبت به قبل دو چندان کرده است.

وی در ادامه در خصوص استقبال سرمایه گذاران از بازار سرمایه بیان داشت: بازار سرمایه شفاف ترین بازار ایران در شرایط فعلی است که پیرو و همراه با سایر متغیرهای اقتصادی کشور در حال حرکت است و مهم تر از آن، این است که مردم می توانند در این بازار، نقدینگی را به دارایی تبدیل کنند تا بتوانند تورم را پوشش دهند و از دارایی های مالی استفاده کنند.

عشقی نژاد افزود: بهترین دارایی در شرایط فعلی دارایی های مالی است که سبد دارایی های مالی در بازار سرمایه و تکمیل شدن آن می تواند نظر هر سرمایه گذاری را به خود جلب کند و به این بازار بیاورد.

مدیرعامل سرمایه گذاری مدبران اقتصاد در ادامه با اشاره به مزایای بازار سرمایه، اظهار داشت: بازاری که از شفافیت و نقدشوندگی بالایی برخوردار است و قادر است همراه با نرخ تورم به راحتی نظر هر سرمایه گذار را به خود جلب می کند، می تواند نقدینگی زیادی را به سوی خود جذب کند.

وی با اشاره به روند بازار در چند ماه پایانی سال خاطرنشان ساخت: بازار سرمایه را با توجه به غیر شفاف بودن و پایین بودن ضریب معاملات و سایر مشکلاتی که بازارهای موازی دارند همچنان می توان جزء بازارهای اول جذب سرمایه کشور دانست.

این کارشناس بازار در ادامه در خصوص صنایع پیشرو افزود: رشد غیر استاندارد و غیر کنترلی سایر بازارها، جذب سرمایه به این بازار سرمایه را به ما رهنمود می کند. اما این که  چه صنایعی بیشتر مورد توجه است، باید گفت که سهم های بنیادی که می توانند کمک شایانی به اقتصاد کنند  جذابیت بیشتری دارند؛ ولی رفتار و پیش بینی سرمایه گذاران از بودجه در برخی صنایع و گروه ها تأثیرگذار خواهد بود . با توجه به پیش بینی نرخ ارز از بودجه و همچنین موضوعات مالیاتی که در نظر گرفته شده و از طرف دیگر، استفاده از نرخ دلار ۴۲۰۰ تومانی برای برخی از صنایع می تواند موجب رشد صنایع پتروشیمی، معدنی و خودرویی ها شود.


-مادیرا تا این لحظه صف خرید خود را حفظ کرده است
-سخزر نیز بنظر میرسد میتواند مقاومت 8000ریال را لمس کند
-پاسا را7400ریال کشف روندکردیم چند روزی است در محدوده 9000الی 9400ریال دست به دست میشودامروز 98/09/25
-ما کلا روی یک سهم خاص مانور نمیکنیم ولی کشف روندهایمان انقدر معتبر است چند هفته بعد خودش را بوضوح نشان میدهد
-کسانی که گوهران را در محدوده زیر 2500ریال ما کشف روند کردیم سود خوبی کردند....ما عادت نداریم مدام درصد های مکفی سود را گوشزد کنیم
-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

سلام روزبخیر -کانال ما در تلگرام apsahm@


-


-


-


-


-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی