close
تبلیغات در اینترنت
بازار داغ بورس به استقبال شب یلدا می رود
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر  -کانال ما در تلگرام apsahm@ -حقوقی تایرا مقدار خاصی را عرضه میکند ولی تعداد محدود است تا این لحظه تایرا صف خرید سنگین خود را حفظ کرده است -شاخص کل الان 338562واحد.....یعنی تا 340 هزار واحد فاصله بسیار کمی مانده اما.....متعاقب این رشد در هر مقطعی که در اینده نامشخص متوقف شود یک اصلاح قیمت فرض 10هزار واحدی اتفاق خواهد افتاد -ذوب الان 2036ریال دوباره از مقاومت2000ریال عبورکرد -دو روز قبل چکاپا با کانال حامی اش مورد سرزنش فرا بورسی ها قرار گرفت الان 85میلیون صف فروش تا این لحظه........ننیجه…
سلام روزبخیر -کانال ما در تلگرام apsahm@


-حقوقی تایرا مقدار خاصی را عرضه میکند ولی تعداد محدود است تا این لحظه تایرا صف خرید سنگین خود را حفظ کرده است


-شاخص کل الان 338562واحد.....یعنی تا 340 هزار واحد فاصله بسیار کمی مانده اما.....متعاقب این رشد در هر مقطعی که در اینده نامشخص متوقف شود یک اصلاح قیمت فرض 10هزار واحدی اتفاق خواهد افتاد


-ذوب الان 2036ریال دوباره از مقاومت2000ریال عبورکرد


-دو روز قبل چکاپا با کانال حامی اش مورد سرزنش فرا بورسی ها قرار گرفت الان 85میلیون صف فروش تا این لحظه........ننیجه خرید تقلیدی همین است که می بینید


-
مدیرعامل شرکت اعلام کرد :

آخرین وضعیت چند پروژه "نوری" و افزایش سرمایه ۱۰۰ درصدی + پیش بینی سود

مدیرعامل پتروشیمی نوری با اعلام آخرین وضعیت چند پروژه و برنامه افزایش سرمایه بیش از ۱۰۰ درصدی ، سود هر سهم را تا پایان سال پیش بینی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، تقی صانعی بعد از بازدید خبرنگاران از پتروشیمی نوری در خصوص طرح شیرین‌سازی برش سنگین برای تولید گازوییل یورو ۶ گفت: این پروژه در دست مناقصه است و تا دو ماه آینده برنده مناقصه مشخص می‌شود و کار اجرایی را تا پایان سال یا نهایتا اوایل سال‌آینده شروع خواهیم کرد. برش سنگین(هوی اند) با گوگرد ۱۰ تا ۵۰ ppm تولید خواهد شد و از این تولیدات در تامین سوخت یا تولید محصولات پایین دستی استفاده می‌شود.

وی با اشاره به ۱۲۰ میلیون دلار سرمایه‌گذاری مورد نیاز این طرح ادامه داد: برش‌های سنگین کم گوگرد ، کمک‌شایانی به تسریع و افزایش قیمت محصولات این شرکت خواهد کرد. با توجه به اینکه از ژانویه ۲۰۲۰ کشتی‌ها نمی‌توانند سوخت با گوگرد بالا  مصرف کنند این طرح می‌تواند کمک کننده باشد.

این مقام مسئول ادامه داد : ۵۰ درصد پارازایلین تولیدی "نوری" به پتروشیمی تندگویان برای تولید پت و کل بنزن تولیدی توسط پتروشیمی پارس دریافت می شود.همچنین با اجرای دو پروژه شیرین سازی هوی اند و طرح زیرو فلرینگ علاوه بر کاهش مصرف گاز، تولید ال پی جی افزایش پیدا کرده و فلر ( گاز مشعل ) صفر می‌شود.

صانعی با تاکید بر اینکه کل پتروشیمی‌ها در سال‌های گذشته با مشکل کمبود خوراک مواجه بودند، گفت: برای تامین پایدار خوراک طی چند سال گذشته در پتروشیمی نوری، پروژه‌ای اجرا شد که هدف از آن اتصال مجتمع به تمام پالایشگاه های پارس جنوبی بود که با انجام آن در حال حاضر هیچ مشکلی در تامین خوراک وجود ندارد.

وی میزان خوراک دریافتی را ۱۰۰ هزار بشکه در روز اعلام کرد و افزود: برنامه تولید طی سال جاری دستیابی به ظرفیت اسمی ۹۰ درصدی بود که ۹۱ درصد ظرفیت اسمی و ۱۰۱ درصد برنامه محقق شده است.اکنون ۱۲۰ درصد برنامه تولید و ۱۱۰ درصد ظرفیت اسمی تولید انجام می‌شود و انتظار می رود رکورد خوبی برای تولید ثبت شود.

مدیرعامل پتروشیمی نوری گفت: با اجرای ۲ پروژه توسعه‌ای، ۲۰ درصد ظرفیت تولید پارازایلین و ۱۰ درصد تولید بنزن مجتمع افزایش می‌یابد.

صانعی با اشاره به عرضه ۹۰ درصد ارزهای صادراتی پتروشیمی نوری در سامانه نیما گفت: ۱۰ درصد دیگر نیز برای تامین قطعات، مواد اولیه و  تجهیزات استفاده شده است.

وی از برنامه افزایش سرمایه بیش از ۱۰۰ درصدی از سود انباشته و با هدف تامین منابع پروژه شیرین سازی خبر داد و گفت: تا روز ڱذشته ۲.۹ میلیون تن تولید محصول در این شرکت انجام شده که از این میزان  ۶۰ درصد صادر و ۴۰ درصد در بورس کالا و مجتمع‌های پتروشیمی به فروش رفته است.

وی در برابر سئوالی مربوط به اجرای حداقل یک پروژه جدید برای تولید محصول گفت: محصول تولیدی هوی اند با میزان سولفور بالا است که در بازار تقاضای کمتر ی دارد و قیمت زیادی هم ندارد اما با پروژه شیرین سازی قیمت فروش این محصول بهتر شده و سود بیشتری را نصیب "نوری" می کند که در نتیجه آن محصولات دیگر هم مطلوب تر تولید می شوند.

صانعی در پاسخ به سوال دیگر بورس پرس مبنی بر اینکه در ۶ ماهه نخست سال ۶۱۶ تومان سود برای هر سهم تحقق یافته پیش بینی از میزان این سود در پایان دوره مالی جاری باتوجه به افزایش روند تولید چه میزان است، گفت: انتظار می رود در پایان دوره مالی ۹۸ سود هر سهم نوری به ۱۰۰۰ تومان برسد.

انتهای پیام


-بله شاخص کل 340080واحد را ثبت کرد تا این لحظه
-گوهران در حال بازگشایی......
-

به طور کلی در چند ماه باقی مانده تا قبل از اسفند ماه، بازار سرمایه از چند محل می تواند در مسیر رشد قرار گیرد که یکی از آنها افزایش قیمت ارز است.

محمود مهدی رباطی، مدیرعامل کارگزاری بورس بیمه ایران در گفت و گو با پایگاه خبری بازار سرمایه(سنا)، درخصوص روند حرکتی بازار در ماه های پایانی سال گفت: به طور سنتی بازار ما چند سالی است که با نزدیک شدن به پایان سال مخصوصا در ماه اسفند، یک وضعیت پر عرضه را پیدا می کند و در چند ماه باقی مانده تا قبل از اسفند ماه، از چند محل می تواند در مسیر رشد قرار گیرد که یکی از آنها افزایش قیمت ارز است.

وی در ادامه افزود: اخبار افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی و همچنین افزایش نرخ های جهانی، موضوعاتی است که بتوانیم یک انتظار رشد را در ماه های پایانی سال داشته باشیم. تمهیدات دولت که در بودجه مشخص شده و تمایل به تامین مالی این نهاد از طریق فروش اوراق و واگذاری دارایی های مالی، در کنار اصرار دولت به ادامه سیاست تخفیف ارز ۴۲۰۰ به برخی از گروه های غذایی و دارویی، سبب خواهد شد، در سه ماهه انتهای سال، یک روند پرفراز و نشیب را در بازار سرمایه داشته باشیم.

مدیرعامل کارگزاری بورس بیمه ایران در خصوص نقش بازار سرمایه در بودجه اظهار داشت: بودجه مهم ترین سند مالی و اقتصاد هر کشور است. در ایران دولت ها نقش پر رنگی را در اقتصاد ایفا می کنند و هر نوع افزایش عوارض، مالیات، فروش اوراق، افزایش نرخ خوراک پتروشیمی و مسائلی از این دست که سبب شود فشار مالی به بنگاه های تولیدی کشور وارد شود، به طور قطع و یقین تاثیر مستقیم بر بازار سرمایه خواهد داشت و در کنار آن هر نوع سیاست تسهیلی که اتخاذ شود، می تواند تاثیر مثبت بر بازار سرمایه داشته باشد.

وی در ادامه تأکید داشت: از جهت توسعه ای هم اگر دولت در بودجه، برنامه واگذاری سهام شرکت ها را داشته باشد و بخواهد از محل فروش آنها درآمد کسب کند، بازار سرمایه محل مناسبی برای تامین مالی آنها است
-شپترو سهم وحق هر دو صف خرید......کشف روند توسط ما قبل از افزایش سرمایه
-ختراک 12218ریال صف خریدتا این لحظه
-حق تقدم تایرا در حال باز گشایی

-بیمه اسیا


عنوان موضوع افشاء: برگزاري مزايده - گروه ب


  موضوع مزایده
مزایده فروش ملک ولنجک
  تاريخ برگزاري مزايده
1398/10/08
  شرح فرآيند مزايده
شرکت سهامی بیمه آسیا در نظر دارد مجتمع مسکونی 40 واحدی نوساز با کلیه امکانات به مساحت عرصه 2062 و زیر بنای کل 9696 متر مربع در 8 طبقه دارای 73 واحد پارکینگ ، 43 واحد انباری و سیستمهای هوشمند نوین واقع در خیابان بیست و یکم ولنجک را از طریق مزایده بفروش برساند.متقاضیان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت شرایط شرکت در مزایده از تاریخ انتشار آگهی تا آخر وقت اداری روز یکشنبه مورخ 98/10/01 به دفتر مدیریت پشتیبانی و عمرانی بیمه آسیا به نشانی:خیایان آیت اله طالقانی،بین استاد نجات الهی و سپهبد قرنی ،پلاک 310،طبقه سوم مراجعه نمایند. آخرین مهلت ارائه پیشنهادات ، ساعت 15 روز شنبه 98/10/07 به دفتر بازرسی و انتظامات بیمه آسیا واقع در طبقه هشتم آدرس فوق می باشد.جلسه کمیسیون مزایده راس ساعت 10 صبح روز یکشنبه مورخ 98/10/08 در دفتر مدیریت پشتیبانی و عمرانی تشکیل خواهد شد.
  تاريخ برآورد شده جهت مشخص شدن نتايج


-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-سلام روزبخیر -کانال ما در تلگرام apsahm@


-


-


-


-


-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
 • آرشیو
 • 1398
 • کدهای اختصاصی