close
تبلیغات در اینترنت
شاخص کل هدف بلند مدت 400هزار واحد
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر  -کانال ما در تلگرام apsahm@ -تایرا کشف روندی زیبا توسط ما قبل از افزایش سرمایه -گوهران فعلا متوقف است .... احتمالا بازگشایی دو الی سه هفته ای طول بکشد -پاسا کشف روندی زیباتوسط ما در محدوده 7400ریال این نماد در اینده بیشتر خواهد درخشید -وبیمه فعلا سپری کردن روزگار وسکوت اخرین کشف روند توسط ما در محدوده 5450ریال-واتی زیر نظر بود ولی شلوغی کار مانع مطرح کردن سهم شد باید منتظر اصلاح قیمت احتمالی سهم در اینده بود-شاخص کل 335507واحد تا این لحظه امیدواریم بتوانداز مقاومت 340هزار واحد…
سلام روزبخیر -کانال ما در تلگرام apsahm@


-تایرا کشف روندی زیبا توسط ما قبل از افزایش سرمایه


-گوهران فعلا متوقف است .... احتمالا بازگشایی دو الی سه هفته ای طول بکشد


-پاسا کشف روندی زیباتوسط ما در محدوده 7400ریال این نماد در اینده بیشتر خواهد درخشید


-وبیمه فعلا سپری کردن روزگار وسکوت اخرین کشف روند توسط ما در محدوده 5450ریال


-واتی زیر نظر بود ولی شلوغی کار مانع مطرح کردن سهم شد باید منتظر اصلاح قیمت احتمالی سهم در اینده بود
-شاخص کل 335507واحد تا این لحظه امیدواریم بتوانداز مقاومت 340هزار واحد عبور کند
-

۲۵۰۰ درصد : حداقل افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی های ایران خودرو

ایران‌خودرو برای خروج از ماده ۱۴۱ قانون تجارت و کسب تسهیلات خط اعتباری ۱۰ هزار میلیارد تومانی ناگزیر به افزایش سرمایه‌ حداقل ۲۵۰۰ درصدی از تجدید ارزیابی دارایی ها است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، در حالی با اعلام برنامه افزایش سرمایه ایران خودرو از تجدید ارزیابی دارایی ها ، برخی گمانه زنی ها از اعمال افزایش سرمایه بیش از ۱۰۰۰ درصدی حکایت داشتند که دنیای اقتصاد اعلام کرد : ایران خودرو با در اختیار داشتن صد‌ها هکتار زمین در سراسر کشور از جمله ۲۲۰ هکتار زمین کارخانه اصلی در جاده مخصوص، ۷۴۰ هکتار زمین کارخانه خراسان، زمین‌هایی در فارس، تبریز و مازندران تمامی شرایط برای استفاده افزایش سرمایه از طریق تجدید ارزیابی دارایی‌ها را داراست.

دارایی‌های ایران‌خودرو در دفاتر این شرکت از سال ۱۳۴۲ بروز نشده و ارزش روز این دارایی‌ها طی ۵۰ سال گذشته افزایش چشمگیری داشته است. به نظر می‌رسد با توجه به تغییرات نرخ ارز و تورم قیمتی موجود در تمام بخش‌ها زمان آن رسیده که با تجدید ارزیابی در دارایی‌های ایران‌خودرو این به روزرسانی صورت گیرد.

بزرگ‌ترین خودروساز ایران ، علاوه بر زمین به‌عنوان دارایی‌های ثابت، سرمایه‌گذاری‌های مولد زیادی هم داشته که ارزش آنها کمتر از زمین‌های موجود نیست و به‌طور قطع ارزش جایگزینی آنها با نرخ دلار فعلی بسیار زیاد است.

در این میان ایران‌خودرو برای خروج از ماده ۱۴۱ قانون تجارت و کسب تسهیلات خط اعتباری ۱۰ هزار میلیارد تومانی ناگزیر به افزایش سرمایه‌ای حداقل ۲۵۰۰ درصدی است.

در این رابطه امیرحسن کاکایی عضو هیات علمی دانشکده مهندسی خودرو دانشگاه علم و صنعت با اعلام اینکه تجدید ارزیابی دارایی‌های ایران‌خودرو حق قانونی شرکت بوده که باید بسیار زودتر انجام می‌شد گفت: شرکت‌ها هر ۵ سال یک‌بار باید دارایی‌های را بروز کنند. با این نوع افزایش سرمایه ، ثروتی به ایران‌خودرو اضافه نمی‌شود اما وضعیت ظاهری و دفتری دارایی‌های ایران‌خودرو بروز شده و ظرفیت ورشکستگی از ظاهر این شرکت حذف می‌شود.

وی ادامه داد: به‌دنبال تجدید ارزیابی دارایی‌ها، ارزش ظاهری دارایی‌های ایران‌خودرو به قیمت روز نزدیک می‌شود. هیچ متغیر اساسی در اقتصاد صنعت خودرو تغییر نکرده اما قیمت‌ها افزایش یافته که این افزایش شامل ایران‌خودرو هم شده است.

انتهای پیام


-
نماینده مجلس با اعلام ویژگی های بودجه ۹۹ خبر داد:

قیمت های پیشنهادی مجلس برای بنزین سال آینده و افزایش حقوق کارمندان

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس با اعلام ویژگی های بودجه ۹۹ از احتمال بنزین۱۵۰۰، ۱۸۰۰ یا ۲ هزار تومانی و حذف دو نرخی بودن بنزین در بودجه سال آینده و افزایش حقوق کارمندان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، هادی قوامی با اشاره به تقدیم دیروز لایحه بودجه ۹۹ توسط روحانی به مجلس به مهر گفت: بودجه ارایه شده عمومی دولت بود . چون بودجه شرکت های دولتی یک ماه قبل به مجلس و سپس به کمیسیون برنامه و بودجه ارائه شد و در حال بررسی کمیته محاسبات کمیسیون برنامه و بودجه است .

وی افزود: نمایندگان ۱۰ روز فرصت دارند پیشنهادات را در مورد بودجه عمومی به کمیسیون های تخصصی ارائه دهند. کمیسیون ها هم ۱۰ روز فرصت دارند پیشنهادات را آماده کرده و سپس به کمیسیون تلفیق ارائه دهند تا این کمیسیون در فرصت حدود ۴۵ روزه ، لایحه بودجه را بررسی و گزارش نهایی را به صحن علنی تقدیم کند.

این نماینده مجلس ادامه داد: ممکن است گزارش نهایی کمیسیون تلفیق به صحن ارائه شود و نمایندگان هم پیشنهادات را ارائه کنند و از ۴ اسفند و پس از انتخابات مجلس، ظرف ۲-۳ هفته بودجه ۹۹ در مجلس قطعی می شود.

قوامی با اشاره به ویژگی های بودجه ۹۹ گفت: همچنان دو سوم بودجه مربوط به شرکت های دولتی، بانک ها و موسسات انتفاعی وابسته به دولت است که بنا بود این بودجه کاهش یابد و یک سوم بودجه متخص شرکت های دولتی باشد. همچنین برای اولین بار در سال ۹۹ از محل درآمد نفت برای هزینه‌ هایی همچون حقوق و دستمزد هزینه نمی‌شود و آنچه از نفت به دست می‌آید صرف فقط طرح‌های عمرانی خواهد شد.

وی با اشاره به تصمیم سران قوا برای افزایش قیمت بنزین ، ادامه داد : ممکن است نمایندگان سال آینده ، پیشنهاداتی ارائه دهند و قیمت بنزین ۱۵۰۰، ۱۸۰۰ یا حداکثر ۲ هزار تومان و احتمالا دو نرخی بودن بنزین در بودجه ۹۹ حذف  شود.

قوامی درباره حقوق کارکنان دستگاه های دولتی توضیح داد: دولت در بودجه ۹۹ پیشنهاد داده حقوق کارکنان دستگاه ها ۱۵ درصد افزایش یابد اما با توجه به نرخ تورم ۳۰ درصدی، حقوق بگیران ۱۵ درصد با میزان تورم فاصله دارند و حتما باید در زمان بررسی بودجه این مسئله مورد توجه قرار گیرد و حقوق کارکنان افزایش یابد.

انتهای پیام


-ثفارس 29 میلیون صف خرید داردیکی ازپر تحرک ترین وچابک ترین سهم های گروه انبوه ساری در افزایش سرمایه کشف روندکردیم سود سنگینی ساخت
-شیرینی بازار این است سهمی مثل گوهران رشد بکند.....ناظر عزیزشما کدهای متخلف در حین انجام تخلف را مثلا در نماد ثقزوی معاملاتشان را ابطال کنیدقسمتی ازمعامله تایید وقسمتی تایید نمی گردد این بهترین روش برخورد است.....گوهران بعد از افزایش مرحله اول در محدوده 3500ریال باز گشایی شد ابطال شد روز دوم در محدوده 3900ریال باز گشایی شد ابطال شد بعد دستوری در محدوده 2700ریال باز گشایی شدمنجر به صف خرید سنگین شد........اینکه کانال پرتفوی سبز حامی وسیگنا ل دهنده گوهران است.....خوب یک نفر است بهش زنگ بزنید بگویید نکن داداش......این ور داستان هزاران سهامدار خرد بی علت باید تنبیه بشوند ونمادشان متوقف بشود
-همین الان هزارکانال بورسی هزار نوع سیگنال صادر کردند......این وسعت وسرعت تلگرام است....که ان روی مثبتش نقدینگی سنگین جامعه را بسمت بورس می کشد
-گوشمالی......ناظران فرا بورسی چکاپاصف فروش تا این لحظه
-نماد چدن افزایش سرمایه 70 درصد از انباشته با نگاه بلند مدت نمره قبولی میگیردبدرد نوسان گیری وکوتاه مدتی ها نمی خورد امروز18اذر98
-چفیبر را تست کردم نمره قبولی نگرفت
-امروز هم ارزش روزانه بازار بورس وفرا بورس از مرز 3000میلیارد تومان عبور خواهد کرد
-پاسا الان 9201 ریال.....زمان به نفع پاسا هست هر اصلاح قیمتی با حمایت روبرو میشود
-ثنوسا 85 میلیون صف خرید تا این لحظه
-نماد خودرو9023ریال تا این لحظه صف خرید
-خبهمن الان 2436ریال ذوب 1963ریال.....خبهمن ذوبی دیگر بود وتا اینجای کار بهتر از ذوب عمل کرده است
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-سلام روزبخیر -کانال ما در تلگرام apsahm@


-


-


-


-


-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی