close
تبلیغات در اینترنت
اصلاح قیمت پاسا فرصت ورود
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر  -کانال ما در تلگرام apsahm@ -1000سهم شپترو تستی خریدیم الان 568حق تقدم داریم روند را درست کشف کردیم ولی....از اول میل به ورود خرید سنگین نداشتیم الان 154 میلیون حق تقدمش صف خرید دارد....وقتی میگوییم خرید تستی دقیقا تشخیص هدف است -موشکافی دقیق هر سهمی قطعا یک پیروزی بدنبال دارد -نماد شپترو تا این لحظه 29 میلیون صف خرید -پاسا7400ریال را دوباره مرا ارزوست الان 8840ریال-وبیمه 5400ریال دوباره مرا ارزوست الان 6670ریال بقول اذری ها ترک هاوبیمه سنه قوربا نام-خبهمن امروز 2400 ریال را لمس…سلام روزبخیر -کانال ما در تلگرام apsahm@


-1000سهم شپترو تستی خریدیم الان 568حق تقدم داریم روند را درست کشف کردیم ولی....از اول میل به ورود خرید سنگین نداشتیم الان 154 میلیون حق تقدمش صف خرید دارد....وقتی میگوییم خرید تستی دقیقا تشخیص هدف است


-موشکافی دقیق هر سهمی قطعا یک پیروزی بدنبال دارد


-نماد شپترو تا این لحظه 29 میلیون صف خرید


-پاسا7400ریال را دوباره مرا ارزوست الان 8840ریال


-وبیمه 5400ریال دوباره مرا ارزوست الان 6670ریال بقول اذری ها ترک هاوبیمه سنه قوربا نام
-خبهمن امروز 2400 ریال را لمس کرد کشسف روند توسط منا در محدوده 1100ریال با گفتن این جمله خبهمن ذوبی دیگر خواهد بود
-نظر سنجی سایت را تست کردیم احتمالااز هفته اینده نظر سنجی های پرسشی اغاز خواهیم کرد البته در کانال سهم دیگری ودرسایت نیز سهمی خاص را پرس جو خواهیم کرد
-هرگاه مجوز افزایش سرمایه کبافق امد وهرگاه تاریخ مجمع افزایش مشخص شد فرض به مقدار بسیار کم هم که شده جهت کسب تجربه مقداری خرید کنیدامروز 98/09/13
-یک سوم نقدینگی بلند مدت یک سوم میان مدت وکوتاه مدت یک سوم نقد باشید تا جریان پرتفو شما دچار از هم پاشیدگی نشود
-شاملا در محدوده 35000ریال کشف روند شدتوسط ما الان 41425ریال صف خرید
-
بنابر اعلام مدیرعامل:

ایران خودرو دیزل نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری را آغاز کرد

مدیرعامل ایران‌خودرو دیزل از آغاز عملیات نوسازی اتوبوس‌های شهری تهران و برخی از شهرها و آمادگی نوسازی محصولات با اتوبوس‌های گازسوز و دیزلی تولید داخل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مهدی یونسیان از آمادگی کامل این شرکت برای بازسازی و نوسازی ناوگان حمل و نقل شهری خبر داد و گفت: عملیات بازسازی اتوبوس‌های شهری شرکت واحد اتوبوسرانی تهران و برخی از شهرها آغاز شده و این اقدام می‌تواند برای تمامی ناوگان اتوبوس شهرها به اجرا در‌آید.

وی افزود: در فرآیند بازسازی اتوبوس‌های مستعمل شهری، قطعات و اجزای اتوبوس از جمله شاسی، بدنه، موتور و گیربکس بطور کامل و دقیق بررسی شده و در صورت نیاز فرآیندهای بازسازی آن به اجرا درمی‌آید و درخصوص قطعات نیز در صورت نیاز بطور کامل تعویض می‌شوند. 

این مقام مسئول ادامه داد: علاوه بر برنامه‌ریزی برای بازسازی اتوبوس‌های فرسوده با توجه به نیاز روزافزون در بخش ناوگان اتوبوسرانی شهری، آمادگی نوسازی محصولات با اتوبوس‌های گازسوز و دیزلی تولید داخل را نیز داریم. 

یونسیان تاکید کرد: اگر سیاست‌گذاری‌های کلان در راستای اقتصاد مقاومتی و در استفاده از توان شرکت‌های داخلی برای تامین محصولات مورد‌نیاز سازمان‌ها به‌ درستی به اجرا درآید، ایران‌خودرو دیزل به‌عنوان اصلی‌ترین منبع داخلی تامین نیاز، ظرفیت و توان تامین نیاز صنایع و سازمان‌های داخلی را به‌موقع و با بالاترین کیفیت دارد.

انتهای پیام


-کل بورس خواب بود گوهران را در محدوده 2450ریال کشف روند کردیم قبل از افزایش سرمایهالان در پرتفومن است باز گشایی اگر معاملات باطل نشود 33 درصد رشد خود من اصلا تبلیغ نکردم تا پله بعدی را بخرم ولی میبینید نشد پس همان خرید قبل از افزایش سرمایه منطقی تر است البته در تعدادی از نمادها مثل گوهران درج مطلب امروز 98/09/13
-وقتی تو خوابی من بیدارم پاسا 9030ریال..... یدالله فوق ایدیهم
-ارامش من به این خاطر است عمدا وتعمدا کانال تلگرام پر بازدید نساختم چون به پلن معاملاتی ام ایمان دارم در پلن معاملاتی موتور جستجوگر من اماتور تعریفی ندارد خرید هیجانی معنا ندارد خرید گروهی معنا ندارد
-طوفانی در راه است  به نام تایرا......کشف روند کرده ایم قبل از افزایش سرمایه ما به هر افزایش سرمایه ای شیرجه نمی زنیم اگر بزنیم درست میزنیم ودر بسیاری از افزایش سرمایه ها بنا بر ملاحظاتی فنی شرکت نمی کنیم
-طوفانی در راه است  به نام تایرا......
-

شرکت هزار میلیاردی و آماده عرضه اولیه ۵ درصدی اطلاعات تکمیلی داد

جدیدترین شرکت درج شده و آماده عرضه اولیه ۵ درصدی در فرابورس با انتشار صورتهای مالی حسابرسی شده ۶ ماهه، اقدام به تکمیل اطلاعات کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، گروه توسعه مالی مهر آیندگان که به تازگی به عنوان صد و بیست و دومین شرکت در بازار دوم فرابورس درج شده و در صف عرضه ۵ درصدی سهام ایستاده با انتشار صورت های مالی حسابرسی شده 6 ماهه، اقدام به تکمیل اطلاعات کرد.

بر این اساس، "ومهان" در دوره 6 ماهه به ازای هر سهم 549 ریال سود محقق کرده که نسبت به گزارش حسابرسی نشده تغییری نداشته است. این شرکت هزار میلیارد تومانی در عملکرد واقعی 6 ماهه 549.4 میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

طبق بررسی های بورس پرس، گروه توسعه مالی مهر آیندگان 22 اسفند سال 74 اداره ثبت شرکت ها و موسسات غیر تجاری برای مدت نامحدود به ثبت رسیده است. با توجه به استراتژی سرمایه گذاری اهداف در خصوص تخصصی‌تر کردن مدیریت دارایی ها، تقویت حوزه های جدید فعالیت و سرمایه گذاری در حوزه های مختلف به ویژه شرکت های پذیرفته شده در بورس تهران، مدیریت سرمایه گذاری های بورسی در قالب یک شرکت مستقل مد نظر قرار گرفت. در این راستا 100 درصد سهام سرمایه‌گذاری آینده نگر مهر سال 91 تحصیل و با تغییر نام به گروه توسعه مالی مهر آیندگان، زمینه برای انجام فعالیت‌های تخصصی در بازار سرمایه فراهم شد.

همچنین در ترکیب هیات مدیره این شرکت که دارای 27 نیروی انسانی است، امیر حمزه مالمیر به نمایندگی از شرکت سرمایه گذاری اهداف به عنوان رئیس هیات مدیره حضور دارد . وی از مدیران معروف و سابق سازمان بورس بوده از اواخر دهه 70 وارد بازار سرمایه و سپس سازمان بورس قدیم شد و مدت ها کارشناس نظارت بر ناشران و سپس مدیر نظارت برناشران سازمان بورس بود.


-سخزر 5500ریال حمایت مقاومت اول 7000ریال اعجوبه بورس ما شش ماه است جایزه این سهم را داریم سهمی با نزول وصعودهای زیبا در حد 30 درصد برو بالا بیا پایین
-گوهران 2450 ریالی کجایی چرا دوباره بازگشایی نمیشوی؟؟؟
-ارزش معاملات روزانه در حال نزدیک شدن به مرز 1500میلیارد تومان
-گوهران ممکن است معاملات تایید بشود یا نشود بازی به شنبه موکل می گردد
-

وعده وزیر اقتصاد به عرضه بلوک 17.3 درصدی بیمه بورسی تا پایان سال

وزیر اقتصاد وعده داد باقی مانده سهام دولت در بیمه البرز و شامل بلوک 17.3 درصدی تا پایان سال عرضه شود .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از اقتصاد آنلاین، فرهاد دژپسند در همایش بیمه و توسعه گفت: با توجه به اینکه ایران اقتصادی در حال توسعه دارد نیاز حمایت از صنعت بیمه توسط قوای مختلف به شدت احساس می‌شود. اکنون ۵۰۰ میلیارد دلار در ایران تحت پوشش صنعت بیمه قرار دارد که نشان می‌دهد این صنعت توانسته گام‌های موثری در جهت پیشرفت بردارد.

وی افزود: شرایط توسعه‌ای ایران باعث شده همیشه حکو‌مت‌ها از صنعت بیمه حمایت کنند اما چون منابع دولت محدود است صنعت بیمه می‌تواند با جمع‌آوری منابع خرد آحاد مردم آن‌ها را به سمت انباره‌هایی گسیل دهد تا این منابع به تسهیل توسعه کمک کند.

این مقام مسئول در خصوص صندوق بیمه حوادث گفت: متاسفانه فرایند ایجاد صندوق بیمه حوادث طی سال‌های گذشته بسیار طولانی شده اما از سال ۹۲ اقدامات برای ایجاد این صندوق جدی‌تر شد. با توجه به اینکه ایران در کمربند حوادث قرار دارد خانواده‌ها، کسب‌کارها و حتی دولت با بروز هر حادثه‌ای بسیار نگران می‌شوند ولی سیل سال ۹۸ نشان داد کسانی که از بیمه برخوردار بودند بدون دغدغه این بحران را رد کردند.

دژپسند ادامه داد: خوشبختانه ضریب نفوذ در ایران در سال‌های گذشته پیشرفت خوبی داشته اما همچنان با عدد هدفگذاری شده یعنی ضریب نفوذ ۷ فاصله زیادی دارد اما این راهی است که باید طی شود و شرکت‌های بیمه خصوصی باید همکاری لازم را برای رسیدن به این هدف به انجام رسانند.

وی با بیان اینکه امروز در صنعت بیمه تنها یک شرکت دولتی وجود دارد، گفت: تلاش می‌کنیم ۲۰ درصد از سهام بیمه البرز را تا پایان سال واگذار کنیم. صنعت بیمه این ظرفیت را دارد که بطور کامل به بخش خصوصی واگذار شود و بیمه بلوغ یافته در کشوری مثل ایران می‌تواند نقس بسیار مهمی در مقابله با تحریم ایفا کند.

انتهای پیام


-بازار بسته ارزش معاملات 1625 میلیارد تومان
-تا شنبه خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-


سلام روزبخیر -کانال ما در تلگرام apsahm@


-


-


-


-


-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی