close
تبلیغات در اینترنت
اذرماه شروع مثبت بورس
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر  -کانال ما در تلگرام apsahm@ سلام مجددساعت 9/25 دقیقه بازار را رصد میکنیم -فازدوم رشد مادیرا را در محدوده 7200ریال کشف کرده ایم  ودرحال رصد سهم هستیم الان 10241 ریال صف خرید دارد تا این لحظه -یک طبقه بندی ناخواسته در ذهن ما شکل می گیرد دوجهی است1-افزایش سرمایه های با کیفیت2-افزایش سرمایه های بی کیفیت به لحاظ حمایت ویا عدم حمایت از سهم -الان توریل مجوز افزایش سرمایه اش صادر شده است ما در اینده با این سهم کار داریم الان کاری نداریم علت فنی دارد-الان شیران مجوز افزایش سرمایه…سلام روزبخیر -کانال ما در تلگرام apsahm@


سلام مجددساعت 9/25 دقیقه بازار را رصد میکنیم

-فازدوم رشد مادیرا را در محدوده 7200ریال کشف کرده ایم  ودرحال رصد سهم هستیم الان 10241 ریال صف خرید دارد تا این لحظه


-یک طبقه بندی ناخواسته در ذهن ما شکل می گیرد دوجهی است1-افزایش سرمایه های با کیفیت2-افزایش سرمایه های بی کیفیت به لحاظ حمایت ویا عدم حمایت از سهم


-الان توریل مجوز افزایش سرمایه اش صادر شده است ما در اینده با این سهم کار داریم الان کاری نداریم علت فنی دارد


-الان شیران مجوز افزایش سرمایه اش صادر شده است ما در اینده با این سهم کار داریم الان کاری نداریم علت فنی دارد
- علت فنی چیست.....؟؟؟؟ تجمیع واکنش ها به نوع صدور افزایش سرمایه است تجمیع واکنش ها چیست؟؟؟جواب قیمت باید شکسته شود  مثل شیشه ای که می شکند مثل مادیرایی که تا 720 تومان نزول می کند ودهها تجمیع واکنش فنی دیگر
-هر توضیحی نه به معنای خرید است ونه فروش رفتار هیجانی با هر سهمی یعنی شکست هنوز تایید ویا عدم تاییدافزایش سرمایه شپترو در کدال درج نشده است ولی  اگر تایید شود در یک بازه زمانی شکست قیمتی خواهد داشت ولی با دهها تفاوت مادیرا سود ده است شپترو نیست وووووو همین طور الی اخر ولی جمع بندی ته نزول شپترو یک سودی مشاهده میشود اگر افزایش سرمایه تایید شود امروز 98/09/03
-رفتار صحیح را حقوقی وبیمه انجام میدهد دوست ندارد سهم به گره بخورد دوست ندارد ناظر ناهنجاری خاصی از سهم ببیند این تشخیص ذهنی ما است ممکن است اشتباه باشد........ولی شوک بنزین افت شدیدی را بر وبیمه تحمیل کرد وحرفه ای ها در کف بسیار خریدند وحالا حالاها نمی فروشندوبیمه حمایت اول 5400ریال مقاومت اول 7500ریال  امروز 98/09/03
-گوهران چند روز پیش کشف روند شد قیمت محدوده 2400ریال بود علت کشف روند یک فرمول ساده بود 1000 سهم در پرتفو ما بود یکی از سهم هایی بود که در غربال گری ما نکته های مثبت فنی دریافت کرده بود الان2667ریال صف خرید امروز 98/09/03
-بعضی ها نوشته ها ی ما را به تمسخر می گرفتند ویا می گیرند وقتی میگوییم تستی 100 سهم ویا 500 سهم ویا 1000 سهم بخریدیعنی ریسک را با حداقل شروع کنید.....اما این یک اصل روانی تاثیر گذار است همین لحظه ما 1000 سهم پاسا.......را در 7479ریال خریدیم درج مطلب امروز 98/09/03
-خوب 4/6395در هزار درصد میشود کمسیون خرید سهم.....الان  حساب کتاب کردم چنین در امد
-
توسط معاون شرکت ملی پخش:

هزینه دوگانه سوز کردن خودروها اعلام شد

معاون مدیرعامل شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی با بیان اینکه امکان تبدیل روزانه ۲۲ تا ۳۰ هزار خودرو بنزینی به گازسوز وجود دارد از میزان هزینه گاز سوز کردن خودروها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از ایسنا، حمید قاسمی ده چشمه در نشستی خبری با تاکید بر اینکه با مصرف سی ان جی هزینه سوخت تا ۸۰ درصد کاهش خواهد داشت، گفت: ۳۹۰۰ جایگاه بنزین و ۲۴۰۰ سی ان جی در داخل وجود دارد. هزینه ۱۰۰۰ تومانی هرلیتر بنزین مانع از آن بود که کسی تمایل به استفاده از سی ان جی داشته باشد اما اکنون تقاضا افزایش یافته است.

وی افزود: هدف از این امر توسعه متوازن جایگاه‌ها است که تضمین آن نیز برآوره شدن افزایش سوددهی جایگاه‌داران است و برای این مساله نیز اقداماتی انجام شده و می توان گفت ایجاد جایگاه های سی ان جی برای جایگاه داران مقرون به صرفه است.یکی از اصلی ترین مشکلات احداث جایگاه سی ان جی نبود زمین در شهرهای بزرگ است که موجب شده به سمت احداث جایگاه‌های کوچک برویم.

این مقام مسئول ادامه داد: در همین راستا ۳۲۴ نقطه در تهران برای احداث جایگاه‌های کوچک مقیاس سی ان جی شناسایی شده که بیشتر این جانمایی‌ها در میادین میوه و تره‌بار بوده تا وانت‌ها بعد از بارگیری و یا تخلیه بار بتوانند از این امکان استفاده کنند و در بین راه برای سوخت‌گیری توقف نداشته باشند.

قاسمی ده چشمه با بیان اینکه بر اساس قانون، ‌سی ان جی در سال‌های آینده افزایش قیمت نخواهد داشت، گفت: اکنون بیش از ۹۰ درصد جمعیت به گاز دسترسی دارند و ‌با توجه به گازرسانی به سیستان و بلوچستان، ‌ هشت  کمپرسور سی ان جی برای این استان در نظر گرفته شده است.در حال حاضر ۲.۴ میلیون دستگاه وانت وجود دارد که ۱.۱ میلیون دستگاه گازسوز است و از ۱.۳ میلیون وانت دیگر نیز ۲۰۰ هزار دستگاه امکان گازسوز شدن ندارند. بنابراین جامعه هدف برای گازسوزسازی وانت‌ بارها ۱.۱ میلیون دستگاه پیش بینی شده است.

وی با بیان اینکه ۱.۱ میلیون کارگاه برای گازسوز ساختن خودروها در دست ساماندهی است، گفت: بر اساس مصوبه اسفند سال گذشته، ‌ خودروهایی که گازسوز شوند تا پنج سال معاینه فنی رایگان خواهند داشت و ‌با گازسوز شدن خوروها، میزان انتشار دی‌اکسیدکربن تا ۳۰ درصد کاهش پیدا می‌کند و ذرات معلق نیز به صفر می‌رسد. در مدت زمان حدود یک هفته ای که از سهمیه بندی سوخت می گذرد شاهد ثبت تقاضای ۳۰ هزار نفر برای تبدیل خودرو از بنزین سوز به گازسوز هستیم که انتظار می رود این عدد نیز افزایش یابد. هزینه گاز سوز کردن خودرو حدود سه تا پنج میلیون تومان بسته به کیفیت تجهیزات است و هم‌اکنون امکان تبدیل روزانه ۲۲ تا ۳۰ هزار خودرو بنزینی به گازسوز وجود دارد.

انتهای پیام


-خصدرا 6/5 میلیون تا این لحظه صف خرید دارد
-موج مثبت در بازار پایه تا این لحظه تعدادی از نمادها صف خرید است
-سرچشمه تا این لحظه 21 میلیون صف خرید دارد
-

سهم بورسی برنامه افزایش سرمایه سنگین ۱۱۹۸ درصدی از تجدید ارزیابی داد

شرکت بورسی که به تازگی با تغییر مدیرعامل روبرو شده از برنامه افزایش سرمایه سنگین ۱۱۹۸ درصدی از محل تجدید ارزیابی دارایی ها خبر داد و آماده انجام معامله شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت کارتن ایران که به تازگی با تغییر مدیرعامل روبرو شده (محسن عرب جایگزین امیرحسین اسماعیل پور شد که از اوایل اردیبهشت سال گذشته سکاندار این پست بود) از برنامه افزایش سرمایه سنگین 1198 درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها خبر داد و آماده انجام معامله شد.

براین اساس، "چکارن" درصدد است سرمایه فعلی را از 18.2 به 236.5 میلیارد تومان برساند. تامین مالی این شرکت از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها صورت می پذیرد تا قادر به اصلاح ساختار مالی و بهبود نسبت مالکانه شود.

بنابراین گزارش، گروه صنعت سلولزی تامین گسترنوین با 33.4 درصد در ترکیب سهامداری این شرکت حاضر در بازار دوم معاملات بورس بشمار می آید.

انتهای پیام


-
-
پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت ويتانا - نماد: غويتا

موضوع:  پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه 
با عنایت به ماده 3 دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب 1395/07/17 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 600,000,000,000 ریال به مبلغ 1,445,252,000,000 ریال از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور اصلاح ساختارمالي که در تاریخ 1398/09/02 به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می گردد.اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می گردد.
بدیهی است انجام افزایش سرمایة یادشده منوط به موافقت سازمان بورس و اوراق بهادار و تصویب مجمع عمومی فوق العاده می باشد.

-گروه فلزات اساسی تا این لحظه در حال اصلاح قیمت است تا شاخص کل در اینده 10 الی 20 هزار واحدی رشد بکند بازار گرم این روزهای بورس تا حدودی ریزش را غیر ممکن کرده است
-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-


سلام روزبخیر -کانال ما در تلگرام apsahm@


-


-


-


-


-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی