close
تبلیغات در اینترنت
بورس هفته اخر ابان ماه
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-تایرا حمایت اول 11000ریال حمایت دوم 10000ریال ......تستی 1000 سهم جهت کنترل ونظارت امروز 98/08/25-شاملا الان محدوده 37851 ریال حمایت 33000ریال درج مطلب امروز 98/08/25به حمایت توجه کنید ما جایزه اش را داریم از قبل-خدا رحمت کند وبیمه 5400ریالی را جا خوش کرده پایین نمی اید الان6188ریال امروز 98/08/25-رفتیم صبحانه......نمیدانم حق تقدم ثقزوی چقدر افت خواهد کرد خودتان کنترل کنید-آ س پ حجم معاملات مشکوک عرضه وتقاضا تقریبا برابر دیده میشود تا این لحظه-ثفارس الان 2440ریال…


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-تایرا حمایت اول 11000ریال حمایت دوم 10000ریال ......تستی 1000 سهم جهت کنترل ونظارت امروز 98/08/25
-شاملا الان محدوده 37851 ریال حمایت 33000ریال درج مطلب امروز 98/08/25به حمایت توجه کنید ما جایزه اش را داریم از قبل
-خدا رحمت کند وبیمه 5400ریالی را جا خوش کرده پایین نمی اید الان6188ریال امروز 98/08/25
-رفتیم صبحانه......نمیدانم حق تقدم ثقزوی چقدر افت خواهد کرد خودتان کنترل کنید
-آ س پ حجم معاملات مشکوک عرضه وتقاضا تقریبا برابر دیده میشود تا این لحظه
-ثفارس الان 2440ریال فقط کافی است دوباره 10 درصد نزول کند امروز 98/08/25
-
در گفت وگو با بورس پرس :

مدیرعامل "شنبدر" و مدیر انجمن اثر افزایش قیمت بنزین بر پالایشگاه ها را اعلام کردند

مدیرعامل پالایشگاه بندرعباس و مدیر مالی انجمن صنعت پالایش نفت اعلام کردند افزایش قیمت بنزین هیچ تاثیری در درآمد پالایشگاه ها ندارد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، هاشم نامور مدیرعامل پالایشگاه بندرعباس درباره اثر افزایش قیمت بنزین بر درآمد و هزینه شرکت های پالایشی و باور برخی تحلیل گران بازار سرمایه به بهبود درآمد این گروه به بورس پرس گفت : این رویداد هیچ تاثیری در سود و زیان و هزینه پالایشگاه ها ندارد. چرا که این گروه از دیر باز تاکنون ،  قیمت نفت و فروش فرآورده های نفتی را با قیمت فوب خلیج فارس محاسبه می کرد.

وی ادامه داد: بنابراین اگر قیمت بنزین یک ریال یا یک میلیون تومان هم شود ، وضعیت درآمدی پالایشگاه ها تغییری نخواهد کرد.

ناصر تنگستانی مدیر مالی و اداری انجمن صنعت پالایش نفت هم به بورس پرس گفت: با توجه به اینکه پالایشگاه ها از قدیم اقدام به فروش بنزین با قیمت های جهانی می کرده و دولت یارانه می داد ، افزایش قیمت بنزین تاثیری بر درآمد گروه پالایشی ندارد و مربوط به درآمدهای دولت بوده اما ممکن است بر هزینه های عمومی اثر گذار باشد.

انتهای پیام


-گروه خودرو تا این لحظه اصلاح قیمت ودر بعضی از نمادها صف فروش داردخپارس-خودرو -خساپا -خگستر.......
-غپاک حمایت اول 3600 ریال الان 4025 ریال مهم حمایت اول است ممکن است اصلاح قیمت کندامروز 98/08/25
-
در نیمه اول معاملات امروز رخ داد:

اولین واکنش بورس به قیمت بنزین : احتیاط ، افت انتظار از پالایشگاه ها و تحلیل

اولین واکنش بازار سهام به افزایش قیمت بنزین در نیمه اول معاملات امروز با رفتار محتاطانه و فروکش شدن انتظار رشد گروه پالایشی و تحلیل برخی به بهبود وضعیت بورس همراه شده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، اعلام ناگهانی افزایش قیمت بنزین در آخر هفته با واکنش ها و تحلیل های متفاوتی روبرو شده و بازارها در حال به روز شدن این رویداد مهم در قیمت ها هستند. به طوری که بازار ارز شاهد قیمت دلار در ساعات اولیه شد . بازار سهام هم که همواره اولین منعکس کننده تصمیمات مهم اقتصادی است ، طی نیمه اول معاملات امروز ( از 9 الی 10:30 صبح امروز ) با رویه محتاطانه و همراه با شک و بررسی روبرو شد.

بعد از رشد دقایق اولیه شاخص به بیش از 1700 واحد در حال کاهش ارقام است و با رشد 720 واحدی به 307 هزار و 854 واحد ( تا ساعت 10:30 ) رسید که بیشترین اثر مثبت به پالایشگاه های تهران ، اصفهان و بندرعباس ، تاپیکو ، مپنا و پارسان با 273 تا 87 واحد و بیشترین اثر منفی هم به ایران خودرو و ساپیا با 134 و 87 واحد تعلق داشت .

در این میان ، برخی فعالان معتقد بودند افزایش قیمت بنزین می تواند منجر به بهبود درآمد پالایشگاه ها شود اما با اعلام مدیرعامل پالایشگاه بندرعباس ، مدیر مالی و اداری انجمن صنعت پالایش و توضیحات پالایشگاه های تهران و لاوان منبی بر بی اثر بودن افزایش قیمت بنزین بر درآمد گروه پالایشی ، مقداری از تقاضاها و انتظارات کاهش یافت .

از سوی دیگر به دلیل ارتباط مستقیم قیمت بنزین با بازار خودرو ، سهام گروه خودرو با وجود اعلام برنامه افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی ، شاهد افزایش عرضه و کاهش قیمت شده و سهام اکثر بانک ها هم با افت قیمت در حال معامله است.

با اوصاف در شرایطی طی روزهای آینده ، جهت اصلی بازار سهام بعد از افزایش قیمت بنزین مشخص خواهد شد که گروهی از تحلیل گران بر این باورند به دلیل افزایش تورم ناشی از قیمت های جدید بنزین و در آینده دیگر حامل های انرژی مانند برق و آب و ... ، سرمایه گذاران و دارندگان پس انداز و سپرده بانکی با هف حفظ ارزش پول ، راهی بورس یا بازارهای مسکن و طلا و دلار خواهند شد.

انتهای پیام


-شپترو فقط 1000 سهم در حد تستی ورود ....خرید اصلی بعد از افزایش سرمایه در پله های متفاوت  اگر در کف بود اگر اطلاع رسانی شد امروز 98/08/25
-شاملا تا این لحظه محکم ظاهر شده است
-
در گفت وگوی بورس پرس با مدیرمالی بانک :

آخرین وضعیت افزایش سرمایه "وبملت " از تجدید ارزیابی و تعداد املاک اعلام شد

مدیر مالی بانک ملت با اعلام آخرین وضعیت افزایش سرمایه بانک ملت از تجدید ارزیابی دارایی ها از ابلاغ نامه به حدود ۱۲۵۰ شعبه برای دریافت اطلاعات مربوط به ۲۰۰۰ ملک خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، کاظم چاوشی درباره آخرین وضعیت افزایش سرمایه بانک ملت از تجدید ارزیابی دارایی ها و املاک ( به جز افزایش سرمایه  160 درصدی از محل سود انباشته و ناشی از تسعیر ارز ) به بورس پرس گفت : کمیته مسئول افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی ها بانک ملت در حال مذاکره با دو نهاد مرکز و کانون کارشناسان رسمی دادگستری بوده تا براساس قیمت و شرایط زمانی ، یکی از این دو نهاد را انتخاب و قرار داد منعقد کند.

وی ادامه داد: علاوه بر این ، دستورالعمل مناسب برای تسریع در انجام امور و مسئول مربوطه هم مشخص شده است .

چاوشی در برابر این سئوال که آیا تعداد املاک "وبملت" مشخص و به چند شعبه ابلاغ شده به بورس پرس گفت: املاک بانک شامل حدود 2000 فقره ملک شامل عرصه و سرقفلی بوده که به 1250 شعبه بانک ملت هم ابلاغ شده و باید حداکثر 15 دی اطلاعات مربوط به املاک و ساختمان ها دریافت شود .

براساس این گزارش، درحالی مراحل لازم برای اخذ مجوز افزایش سرمایه اول بانک ملت (از 5 به 13 هزار میلیارد تومان ) پیگیری و در آینده ایی نزدیک سایر اقدامات مانند اخذ مجوز و تعیین زمان مجمع فوق العاده انجام می شود که طبق مصوبه 23 مهر هیات مدیره ، مقرر شده ارزش دارایی های بانک و شامل املاک متعلق به "وبملت" که از سال 91 تجدید ارزیابی نشده اند ، مشخص شود تا افزایش سرمایه دوم و از محل تجدید ارزیابی دارایی ها ، عملی شود.

انتهای پیام


- حق تقدم ثقزوی تا این لحظه بر سر دوراهی است
-تا فردا خدا نگه دار
-


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی