close
تبلیغات در اینترنت
سهامداران بدنبال پالس های مثبت
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-حق تقدم پخش حمایت تا این لحظه ادامه داردشروع رشد از محدوده 5400ریال الان 7586ریال تا این لحظه-روند نمادها تا حدودی اصلاحی است البته ممکن است اخر وقت مثبت شود-ختراک -پخش همچنان در وضعیت سبزقرار دارند این ماه با رشد خوبی مواجه شدند-سخزر پس از یک رشد جانانه اگر اصلاح قیمت بکند میتواند مورد توجه قرار گیرد-شرکت آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی در فرابورس اطلاعات جدید دادشرکت بورسی آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی در فرابورس صورت های مالی حسابرسی شده نیمه نخست سال جاری را منتشر…


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-حق تقدم پخش حمایت تا این لحظه ادامه داردشروع رشد از محدوده 5400ریال الان 7586ریال تا این لحظه
-روند نمادها تا حدودی اصلاحی است البته ممکن است اخر وقت مثبت شود
-ختراک -پخش همچنان در وضعیت سبزقرار دارند این ماه با رشد خوبی مواجه شدند
-سخزر پس از یک رشد جانانه اگر اصلاح قیمت بکند میتواند مورد توجه قرار گیرد
-

شرکت آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی در فرابورس اطلاعات جدید داد

شرکت بورسی آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی در فرابورس صورت های مالی حسابرسی شده نیمه نخست سال جاری را منتشر کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت ذوب روی اصفهان که به تازگی در بازار دوم فرابورس درج و در صف عرضه اولیه 10 درصدی سهام ایستاده است، صورت های مالی حسابرسی شده نیمه نخست سال جاری را منتشر کرد.

براین اساس، "فروی" به ازای هر سهم 355 ریال سود محقق کرده که نسبت به مدت مشابه سال قبل(458 ریال) 29 درصد افت داشته است. این شرکت در عملکرد 6 ماهه 21.2 میلیارد تومان سود خالص محقق کرده است.

بنابراین گزارش، گزارش کامل صورت های مالی 6 ماهه و تفسیری مدیریت را می توان اینجا و اینجا مشاهده کرد.

طبق بررسی های بورس پرس،این شرکت ۱۷ تیر سال ۷۷ با سرمایه ای معادل ۵۰۰ میلیون تومان در اداره ثبت شرکت های اصفهان به ثبت رسید و فعالیت را آغاز کرد. البته موافقت اصولی تولید ورق روی با ظرفیت ۱۰ هزار تن در سال و سرمایه ۱.۵ میلیارد تومانی بر روی زمینی به مساحت ۱۰۰ هزار متر مربع در مجاورت شرکت باما در ۲۵ دی سال ۷۴ توسط وزارت معادن و فلزات صادر و اقدامات اولیه برای طراحی و ساخت توسط این شرکت با همکاری فرآوری روی پارس صورت گرفت.

شرکت باما سهامدار ۹۹.۶ درصدی سهام این شرکت که دارای ۱۷۴ نیروی انسانی است، محسوب می شود. موضوع فعالیت شرکت نیز طبق ماده ۳ اساسنامه شامل اکتشاف؛ استخراج و بهره برداری از معادن، تولید شمش و احداث کارخانه های مربوط به انجام کلیه عملیات بازرگانی مرتبط با فعالیت می شود.

انتهای پیام


-رقم شاخص رقم بزرگی است 305000واحد تقریبا سه صفر ان اضافی است
-
تحلیل گر شرکت کارگزاری اعلام کرد:

درصد احتمالی افزایش سرمایه ایران خودرو و ساپیا از تجدید ارزیابی دارایی !

تحلیل گر شرکت کارگزاری با اشاره به نیاز بورس به خبر مثبت برای ورود به روند صعودی ، درصد احتمالی افزایش سرمایه ایران خودرو و ساپیا از محل تجدید ارزیابی دارایی را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمود احترامی با اشاره به اینکه شاخص بورس در هفته گذشته نشان از ایجاد تعادل در معاملات داد و از اواسط هفته به دلیل انتشار اخبار سیاسی در زمینه مسایل هسته‌ای و برداشتن گام چهارم ایران ، نزولی و سپس متعادل شد به ایرنا گفت: انتظار می رود از هفته جاری بازار به روند عادی باز گردد و با توجه به اخبار مهمی مانند افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی و تصویب هیات وزیران ، شاخص بر مدار صعودی قرار گیرد.

وی افزود : به لحاظ تکنیکالی شاخص بعد از لمس کانال ۳۰۰ هزار واحد که مقاومت اصلی بشمار می رود در حال حمایت بر کانال بیش از ۳۰۰ هزار واحد است تا زمان ادامه این حمایت و عدم کاهش به کانال کمتر از ۳۰۰ هزار واحد، انتظار می رود بر مدار صعودی به روند ادامه دهد . در این میان بازار برای ورود به روند صعودی نیازمند خبر مثبت است .

تحلیل گر شرکت کارگزاری بازار سهام با اشاره به اثر اعلام نظر بانک مرکزی درباره عدم امکان افزایش سرمایه بانک‌ها از محل سرمایه‌گذاری‌ها و گام چهارم کاهش تعهدات برجامی ایران در زیرش 5 هزار واحدی شاخص ادامه داد: تصویب افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی از سوی هیات وزیران از جمله مسایلی است که می‌تواند به شدت بر روند بازار تاثیرگذار باشد.

احترامی افزود: با توجه به اینکه بازار تشنه افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی است باید به سراغ سهام شرکت ها و صنایعی رفت که می‌توانند بیشترین منفعت را از این موضوع ببرند. شرکت های صنعت خودرو به دنبال افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی هستند تا از زیان انباشته خارج شوند. در این میان ایران خودرو با توجه به زیان انباشته سنگین به طور حتم افزایش سرمایه از این محل را در برنامه دارد که به نظر می رسد بیش از 1000 درصد خواهد بود. سایپا هم به دنبال افزایش سرمایه بیش از ۴۰۰ درصدی است

وی ادامه داد: همه شرکت‌های دارای برنامه افزایش سرمایه ، منتظر تصویب هیات وزیران هستند و در صورت تصویب، صنعت خودر از جمله صنایع مقبول بازار خواهد شد .

انتهای پیام


-بانک دی باز گشایی میشود نه در روز سبز در روز قرمز.....
- سخزر.....با حمایتی که از سهم میشود در اینده حق تقدم های یک ماهه اش سریع فروش خواهد رفت
-ثاخت حجم معاملات سنگین صف خرید هم سنگین تا این لحظه
-بازار به نوسان های ده درصدی عادت کرده است
-صف خرید سخزر همچنان پابرجا است تا این لحظه
-حق تقدم مادیرا فعغلا افت قیمت متوقف شده است تا این لحظه
-کوثر-گوهران-کاوه-وسکاب ....... چهار افزایش سرمایه ای که قبل از انجام افزایش سرذمایه بر دل ننشست ولی بعد از افزایش ممکن است فرصت وروئد در کف مهیا شود
- بانک دی مثل چتر باز در حال فرود این بهترین تحلیل است
-سود انباشته نماد بورس
۸۷۸,۱۵۵میلیون ریال.....اندوخته قانونی وسایر اندوخته ها را هم نگاه کنیددر کدال.......تنها نمادی که بازار سرمایه منفی ومثبت برایش طلا است
-
مدیرعامل تامین سرمایه نوین اعلام کرد:

برآورد سود ۲۰۰ هزار میلیارد تومانی شرکت ها و معرفی چند ریسک فعلی بورس

مدیرعامل تامین سرمایه نوین با برآورد سود بیش از ۲۰۰ هزار میلیارد تومانی شرکت ها در سال جاری ، چند ریسک فعلی که ممکن است در آینده بر روند بورس اثر گذار باشد را معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ولی نادی قمی با اشاره به بازدهی ۳.۵ برابری بازار سهام از اول پاییز ۹۶ تاکنون به سنا گفت: اگرچه رونق بورس ایران عمدتا در نتیجه تکانه های اقتصادی ناشی از ورود یا حذف جریان درآمدهای نفتی رخ می دهد با این حال گسترش این بازار در بین مردم و توسعه ابزارها و نهادهای مالی جدید آن از روند رو به رشد بازار سرمایه حکایت دارد.

وی افزود: البته طی ماه های اخیر، تورم حاد ، شرایط ناپایداری را در اقتصاد حاکم و توجه فعالان را به عوامل بنیادی حرکت دهنده بازار و ریسکهای سیاسی و اقتصادی پیش رو کاهش داده است. یکی از این عوامل بنیادی ، قدرت سودآوری شرکت ها است که در گزارش های فصلی و ماهانه شرکت ها منعکس شده طبق عملکرد دو فصل بهار و تابستان ، سود شرکت ها با رشد ۶۰ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل به ۸۳.۲ هزار میلیارد تومان رسیده و پیش بینی می‌شود در پایان به بیش از ۲۰۰ هزار میلیارد تومان برسد که رقم قابل دفاعی است .

این کارشناس ادامه داد: از سوی دیگر مقایسه عملکرد تابستان با بهار نشان از رشد ۱۷.۵درصدی سود شرکت ها دارد و اگرچه آهنگ رشد سود شرکت ها نسبت به فصل های گذشته، کندتر شده اما اعداد و ارقام گزارش مهرماه حکایت از تداوم رشد فصلی درآمد و سود شرکت ها دارد.

نادی قمی افزود: هر چند ریسک هایی مانند ناآرامی های عراق و لبنان، اخطار مجدد و ظاهرا نهایی FATF به ایران، کاهش قیمت جهانی برخی محصولات ، افت شدید صادرات نفت ، افزایش کسری بودجه دولت و تامین مالی از بازار سرمایه در قالب انتشار اوراق بدهی ، وزن کافی برای تغییر نظر فعالان و گرایش به بدبینی را ندارند اما تجربه نشان داده ممکن است در برخی شرایط نقش جدی در تغییر روند بازار داشته باشند .

وی توضیح داد: با این اوصاف ، قدرت سودآوری فعلی و جریان های نقدی شرکت ها ، وابستگی زیادی به عوامل بیرونی نظیر نرخ های جهانی مواد و قیمت دلار دارد و عوامل پایداری و موفقیت درون سازمانی شرکت ها نظیر بهره وری، جذب تکنولوژی، کاهش بهای تمام شده محصول ، توسعه بازار فروش محصولات و قدرت مدیریتی چندان در موفقیت شرکت ها نقش ندارد. این موضوع در باطن برای بازار سهام ریسک محسوب می شود که باید تدبیری اندیشیده شود .

انتهای پیام


-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی