close
تبلیغات در اینترنت
بورس -گام چهارم هسته ای
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-خساپا شفاف سازی یک تکان  مثبت تا این لحظه وصف خریدفعلا-خپارس هم با تقاضا روبروست تا این لحظه-نماد خودرو هم از مقاومت 8000ریال  موقتا عبور کرده است کلا جو گروه خودرویی مثبت است اگر تکذیبیه ای درکار نباشد-صف فروش بانک پارسیان جمع شد تعادل به گروه بانک برگشته وروند گروه در حال مثبت شدن است-حق تقدم پخش امروز هم تا این لحظه مثبت خورده است......حال باید دید ایا خود سهم میتواند از مقاومت 10000ریال روزهای اینده عبور کند یا خیر؟؟؟-ختراک الان 11000ریال حق تقدم…


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-خساپا شفاف سازی یک تکان  مثبت تا این لحظه وصف خریدفعلا
-خپارس هم با تقاضا روبروست تا این لحظه
-نماد خودرو هم از مقاومت 8000ریال  موقتا عبور کرده است کلا جو گروه خودرویی مثبت است اگر تکذیبیه ای درکار نباشد
-صف فروش بانک پارسیان جمع شد تعادل به گروه بانک برگشته وروند گروه در حال مثبت شدن است
-حق تقدم پخش امروز هم تا این لحظه مثبت خورده است......حال باید دید ایا خود سهم میتواند از مقاومت 10000ریال روزهای اینده عبور کند یا خیر؟؟؟
-ختراک الان 11000ریال حق تقدم 7910 ریال......با لحاظ کردن قیمت 18000ریال قبل افزایش ومقدار جایزه تعلق گرفته وقیمت سهم وحق وتقدم سود خوبی را ثبت کرد چون سهم وحق بعد از افزایش با حمایت روبرو شد
-ولیز مسیر خود را از گروه لیزینگ جدا کرده امروز هم صف خرید است تا این لحظه
-نمادهای حسینا -حتوکا حجم معاملات مشکوک تا این لحظه
-جو بازار مثبت است وفعلا تحلیل بر بازار حاکم است
-
یک کارگزاری اعلام کرد :

پیش بینی وضعیت چند صنعت و ۱۰ سهم شاخص ساز که در محدوده حمایتی هستند

یک کارگزاری با اعلام پیچیده تر شدن شرایط بازار در نیمه دوم سال و به چند دلیل ، آینده چند صنعت بزرگ را پیش بینی و ۱۰ سهم شاخص ساز که در محدوده های حمایتی قرار دارند را معرفی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بازار سهام که در آبان هم نتوانست رضایت سهامداران را جلب کند ، شروع نیمه دوم ماه را با شاخص 305 هزار و 333 واحدی شاخص بورس آغاز می کند و در این میان کارگزاری آبان درباره شرایط روزهای گذشته و آینده اعلام کرد: بازار در هفته گذشته نیز رفتاری نوسانی داشت و در نهایت شاخص با افت نسبی به کار خود پایان داد.

تردید در خریدهای جدید و عدم تغییر در متغیرهای تاثیرگذار باعث شده تا بازار از فضای هیجانی و مثبت ماه های گذشته فاصله بگیرد و شاهد روندی نوسانی در بازار سهام باشیم . هرچند حجم نقدنیگی فعال همچنان در بازار زیاد است و تا رکود در بازار فاصله ای قابل توجه باقی اما در بازارهای جهانی اخبار نقش مهم تری نسبت به آمار گرفته و توجه بازارها به رسانه های خبری بیشتر شده است موضوعی که بازار داخل نیز چندان با آن غریبه نیست.

اخبار ضد و نقیض از مذاکرات تجاری چین و آمریکا، رفتاری نوسانی در بازارهای سهام و کالا به دنبال داشته و همچنان روند قابل اتکایی در شاخص های بین المللی دیده نمی شود . هرچند برآیند این نوسانات تاکنون مثبت بوده است.

افت قیمت طلا که اخیر با توجه به آمارهای ضعیف اقتصادی مورد توجه بود نیز تاییدی بر نزدیکی مواضع طرفین درگیر در منازعات تجاری است. شاخص بورس های آمریکا هم رکوردهای جدیدی را ثبت کردند و به نظر می رسد این روند در هفته آینده نیز کم و بیش ادامه داشته باشد . سخنرانی ترامپ در سه شنبه نیز می تواند اطلاعات بیشتری در رابطه با وضعیت مذاکرات تجاری در اختیار بازارها قرار دهد.

در بازار سهام داخل هم به نظر می رسد گروه های کالایی همچنان چشم به محرک های بیرونی داشته باشند و صرفا در نمادهای کوچکتر شاهد حرکات متفاوت نسبت به وضعیت گروه ها باشیم. در نیمه دوم سال خصوصا در سال های اخیر، شرایط کلی بازار تا حدودی پیچیده تر بوده و با نزدیکی به ماه های پایانی سال و بودجه آینده و تصمیمات مهم اقتصادی ، ریسک های داخلی بازار افزایش می یابد و تا حدودی فشار را بر گروه های بزرگ بازار افزایش می دهد.

بازارهای جهانی و روند معاملات بورس کالا و نرخ ارز و تحولات داخلی اقتصادی از عمده ترین متغیرهای تاثیرگذار بر روند گروه های بزرگ خواهد بود و از لحاظ نموداری نمادهای شاخص ساز همچون "فولاد، فملی، کاوه ، کگل، کچاد، شبندر، شپنا، فارس، پارسان و شاراک " در محدوده های حمایتی قرار دارند و حفظ این محدوده ها از اهمیت ویژه ای برخوردار خواهد بود. خصوصا" در گروه فلزات اساسی و معدنی ، تحرکات مثبت قیمتی در نمادهای بزرگ می تواند تاییدی بر پترن های صعودی قیمت باشد.

در بین دیگر گروه ها هم ، بانکی ها آغازگر اصلاح بوده اند و خودرویی ها نقش محرکی برای پایان مقطعی روند اصلاحی را ایفا کرده اند. در گروه بانک که اخباری مبنی بر محدود شدن افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی فشار زیادی را بر برخی از نمادهای گروه آورد به نظر می رسد این هفته روندی متعادل داشته باشند و تا حدودی از شیب اصلاح کاسته شود.

نکته حایز اهمیت تلاش موثر برخی از نمادهای بانکی همچون "وبملت" به منظور شفاف سازی در رابطه با اخبار و شایعات است که نشان می دهد بازار سهام و تابلوی داد و ستد رفته رفته از اهمیت ویژه ای برای خود شرکت ها برخوردار شده است.

 خودرویی ها که تجدید ارزیابی ها دارایی شرکت های این صنعت جدی تر شده در هفته گذشته تحرکات مثبتی داشتند و در روز دوم هفته شاهد جابه جا شدن حجم قابل توجهی از سهام نمادهای خودروساز بودیم. با توجه به وضعیت نمادها خصوصا "خودرو، خساپا و خپارس " به نظر می رسد فارغ از نوسانات روزانه این گروه می تواند وضعیت مناسبی را تا پایان سال تجربه کند و هرچند از لحاظ عملکردی نمی توان امید چندانی به بهبود وضعیت داشت اما تجدید ارزیابی دارایی ها در برخی از نمادها می تواند جذابیت زیادی را برای این گروه به دنبال داشته باشد.

در صورت ادامه روند در این هفته بسیاری از نمادهای گروه به سقف های قبلی می رسند که رفتار قیمت در این محدوده ها می تواند تاثیر زیادی بر روند کوتاه مدت گروه داشته باشد.  

برای دیگر گروه ها هم به نظر می رسد وضعیت نوسانی همچنان ادامه داشته باشد و با توجه به افت هفته های اخیر ، بخشی از نقدینگی جذب شده از این گروه ها خارج شده و نمی توان شیب تند قبلی را در هر دو سمت روند انتظار داشت .

بسیاری از نمادها در گروه های کوچک تر که رشدهایی بدون پشتوانه را تجربه کرده اند با از دست دادن خطوط حمایتی روند، وضعیت چالشی را پیش رو خواهند داشت و به همین دلیل باید در ورود به این گروه ها و نمادها دقت زیادی به خرج داد.

انتهای پیام


-چکاپادر اینده حرکت مثبتی خواهد زد ولی زمانش نامعلوم است اما الان  سهم در کنترل است با نوسانات محدود لذا اتش تهیه چند کانال تا اینجا جهت رشد کار ساز نبوده.....توجه داشته باشید..... هرخبر خوب در هر سهمی یک شوک ناگهانی به ان سهم وارد خواهد کرددرشرایط عادی فقط نوسانات مقطعی کوتاه مدت اتفاق خواهد افتاد
-نمادهای ثرود-ثشرق تا این لحظه صف خرید دارند
-بالبر حجم معاملات مشکوک

-نوسان شدید در گل زعفران پاک نشده هفته قبل مقداری گرفتیم کیلویی 35 هزار تومان دیشب سوال کردم کیلویی 65الی 70 هزار تومان......در استانهای زعفران خیز موج عجیبی روی پروژه زعفران راه افتاده است......کسانیکه که در تربت حیدریه بیرجند قاین سکونت دارند براحتی میتوانند در قیمتهای 30 الی 45 هزار تومان گل پاک نشده خرید کنند

هر کیلو گل معمولا 2 تا 2/5 مثقال زعفران میدهد ......گل زعفران مشهد وسایر استانها رنگ وبوی گل زعفران تربت وقاین وبیرجند را ندارد


-موج گروه خودرویی یک روزه است اگر به دوروز کشید معجزه است
-

هر کیلو گل زعفران چند گرم زعفران می‌دهد؟

هر کیلو گل زعفران بستگی به زمین زعفران و عیار زعفران برداشت شده دارد ولی میانگین در حالت مناسب باید هر کیلو گل زعفران حدود 12 گرم زعفران خشک شده بدهد و در حالت بد که البته طرز خشک کردن گل زعفران و فاکتورهای دیگر هم موجود است مثلا ریشه سفیدی زعفران جداسازی شده باشد یا نه حدود 8 گرم زعفران خشک شده می دهد.


-


 آخرین قیمت گل زعفران یک کیلو در سال 1398

قیمت گل زعفران در 1398/07/28 74000 تومان
قیمت گل زعفران در 1398/07/29 87000 تومان
قیمت گل زعفران در 1398/07/30 88000 تومان
قیمت گل زعفران در 1398/08/01 68000 تومان
قیمت گل زعفران در 1398/08/02 71000 تومان
قیمت گل زعفران در 1398/08/03 73000 تومان
قیمت گل زعفران در 1398/08/04 68000 تومان
قیمت گل زعفران در 1398/08/05 60000 تومان
قیمت گل زعفران در 1398/08/06 39000 تومان
قیمت گل زعفران در 1398/08/07 45000 تومان
قیمت گل زعفران در 1398/08/08 34000 تومان
قیمت گل زعفران در 1398/08/09 37000 تومان
قیمت گل زعفران در 1398/08/10 28000 تومان
قیمت گل زعفران در 1398/08/11 25000 تومان
قیمت گل زعفران در 1398/08/12 34000 تومان
قیمت گل زعفران در 1398/08/13 42000 تومان
قیمت گل زعفران در 1398/08/14 43000 تومان
قیمت گل زعفران در 1398/08/15 40000 تومان

-اگر نمودار تکنیکی گل زعفران را تهیه کنید با نزول وصعود سهم بورسی هیچ فرقی ندارد......اعداد بالا نوسان بیش از صدرصدی را رقم زده است حرفه ای های زعفران فروش از همین فرصتهای نزول استفاده میکنند کمترین قیمت 25هزار تومان بیشترین 87 هزار تومان
-اشتباه نکنید اینکه هر روز صبح در بورس سهم ها به شما فرصت خرید بدهند قطعا باید زمانی صبر کنید تا سهم التر ناتیو خاصی را رقم بزند
-صعود بورس در دوسال گذشته نتیجه زرنگی های شما نبود بازارسرمایه بعلت عقب ماندن از دلار رها شد تا رشد کندالان مهم حفظ ان نقدینگی وتجسس جهت کشف روزنه های صعود می باشد مثل پخش وحق وتقدمش که از سه هفته پیش شروع به رشد کرد
-سخزر الان یک دفعه صف خرید شد من جایزه اش را دارم ولی این لحظه نمیدانم چرا صف خرید شد
-قشیر حجم معاملات مشکوک است عرضه هم شده ولی مدتی است صف خرید وصعودی است نیاز به بررسی دارد
-در کانال در مورد التر ناتیو سهم ها صحبت کردیم الان سخزر یک التر ناتیو مثبت وبعبارتی یک پالس مثبت در یافت کرده است ممکن است این التر ناتیو حق یک ماهه ویا چیز دیگری باشدتا این لحظه صف خرید

- دوستم میگفت دختر متعلق به مردم است خانه نمی خواهد بهش گفتم خفه شو اول برو برای دخترت خانه بخر شوهر خودش پیدامیشود

چه دختر داشته باشی چه پسر باید برای انها خانه تهیه کنی وگرنه خوشبختی تعطیل


-ختراک را در محدوده 18000ریال قبل از افزایش سرمایه کشف روند کردیم اصلا جایزه اش را حساب نمیکنیم164درصد افزایش سرمایه داد

قیمت سهم 11012ریال

1/64 حق تقدم به قیمت الان 7885ریال میشودسرجمع

12931 ریال

جمع قیمت مجموع سهم وحق تا این لحظه23943 ریال

منهای 18000ریال مانده5943 ریال سود هر سهم.....در این بازاربهترین بازدهی البته برای ادمهای صبور نه انهایی که عجولانه فروختند


-بدون التر ناتیو وپالس مثبت سهمی را شیر یا خطی بخری .....فقط برای خودت استرس خریده ای
-
مطالعات نشان می‌دهد مصرف ارزشمندترین ادویه جهان «زعفران» در کنار دارو به درمان افراد مبتلا به افسردگی کمک می‌کند.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
«آدریان لوپرستی»، سرپرست تیم تحقیق از دانشگاه مرداک استرالیا گفت: «در مطالعه ما، علائم افسردگی در شرکت کنندگان دریافت کننده زعفران، ۴۱ درصد کاهش یافت.»

وی افزود: « ما شاهد بهبود در کیفیت خواب، خلاقیت و انگیزه، و علاقمندی و لذت از فعالیت‌ها در افراد بودیم.»

محققان تاکید می‌کنند که بعید است افزودن زعفران بیشتر به رژیم غذایی فرد به تنهایی بتواند سلامت روانی فرد را بهبود بخشد بلکه باید به عنوان یک گزینه درمانی در کنار دارو‌های ضدافسردگی استفاده شود.

با این حال محققان بر انجام تحقیقات بیشتر در این زمینه تاکید دارند.

زعفران که به آن طلای سرخ گفته می‌شود، ادویه‌ای معطر است که عمدتا در ایران می‌روید و ارزش آن از برخی از فلزات گرانبها نظیر نقره هم بیشتر است.

-
-


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی