close
تبلیغات در اینترنت
داوه به کجا میرود؟؟؟
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-ختراک از مقاومت 10000ریال موقتا عبور کرده است تا این لحظه- نماد پخش مقاومت 9000ریال را لمس کرده است وحق تقدم پخش الان 6881ریال-شاخص کل  فصل گذشته با نزول تقریبی 25000واحدی بواسطه شوک ناگهانی وریزش بازار تا حدودی نقدینگی را فراری داد اشتی نقدینگی با بازار زمان بر خواهد بود-شاخص کل الان مثبت شد.......-داوه به کجا میرود؟؟؟؟؟ دیروز کشف روند شد صبح 500هزار سهم تا این لحظه عرضه شده است حمایت 13000ریال مقاومت اول 17000ریال-ختراک -پخش دو نمادی که ماه گذشته شبیه…


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-ختراک از مقاومت 10000ریال موقتا عبور کرده است تا این لحظه
- نماد پخش مقاومت 9000ریال را لمس کرده است وحق تقدم پخش الان 6881ریال
-شاخص کل  فصل گذشته با نزول تقریبی 25000واحدی بواسطه شوک ناگهانی وریزش بازار تا حدودی نقدینگی را فراری داد اشتی نقدینگی با بازار زمان بر خواهد بود
-شاخص کل الان مثبت شد.......
-داوه به کجا میرود؟؟؟؟؟ دیروز کشف روند شد صبح 500هزار سهم تا این لحظه عرضه شده است حمایت 13000ریال مقاومت اول 17000ریال
-ختراک -پخش دو نمادی که ماه گذشته شبیه هم یک رفتارنزولی وصعودی را به نمایش گذاشتند....بهش میگویند کشف روند
-حقوقی مادیرا باید برود پیش حقوقی های ختراک -پخش نحوه جذب 1000ریال حق تقدم را بیاموزد البته با گذشت زمان همین حقوقی مادیرا مجبور خواهد شد از سهم وحق حمایت کند.....عملکرد ثفارس .خاذین.ونیرو .... ودهها سهم دیگر در حمایت از حق تقدم شان عالی بود ونتیجه ان میشود در مهلتهای یک ماهه حق تقدمشان به بالاترین قیمت فروخته میشود  هر عملی باز خوردی دارد
-با پول شما دهها شرکت دارویی شرکتهای زراعی در بورس  به عرصه ظهور رسیدندخیروثواب هزاران رکعت نماز برای شما در این نوع سرمایه گذاری ها ثبت است....حلال ترین پول است از شیر مادر هم حلال تر
-صف خرید حق تقدم پخش تا این لحظه 1 میلیون
-گفتم خبهمن ذوبی دیگر خواهد شد الان خبهمن 2070 ریال در ریزش فصل گذشته جان سالم بدر برد ذوب الان 1840 تفاوت قیمت.....را ملاحظه کنید
-حتوکا همچنان تا این لحظه کم عرضه روزهای قبل هم اشاره کردیم حآسا حجم معاملات مشکوک
-ولبهمن حجم معاملات مشکوک به عرضه وتقاضا وحجم معاملات انجام شده دقت کنید
-التماس نکن فایده نداره ما هم منتظر بودیم وبیمه بشود 5500و5300ریال 200000سهم بخریم ولی نمیاد
-دیشب در کانال گفتیم وبملت باعث خواهد شد امروز بازار مثبت بشود وبملتالان  تا این لحظه 40 میلیون سهم مثبت معامله شده
-صف فروش وپارس هفته اینده جمع میشود
-شرافت اخلاقی حکم میکند از یک کنار نگاه کنیم نظری که بر ذهن می نشیند بدهیم نوشته های ما نظر شخصی است ودر پروفایل هم گفتیم خرید اول تستی 100 هزار تومان....یعنی هیجان مردود است هیجان قمار است هیجان اعتیاد هست پس گوش کنید وبا رقم کم معامله بزنید تستی 100 هزارتومان....ان هم با مستندات کدال
-الان در بازار خرسان رضوی دهها نوع گل زعفران فروشی هست از کیلویی 35 هزار تومان تا 60 هزار تومان......تمام فروشنده ها میگویند گل مان بهترین گل است.....ولی.....زعفران قاین وبیرجند وتربت حیدریه.....شهرت خاص خودش را داردحالا سهم های بورسی هم تابع همان قانون زعفران هستند کاسپین 1800 تومانی هم داریم وتجارت 45 تومانی هم داریم...برو بگرد بهترین گل بورسی را پیدا کن
-این مادیرا اگر جنگی در خاورمیانه در نگیرد چند ماه اینده دوباره بالای 1000 تومان خواهد بوددرج مطلب امروز 98/08/14
-صد برابر محمد علی کلی تو رینگ بورس مشت خوردیم تا حرفه ای شده ایم منظور از حرفه ای شخص من نیست منظور تنظیمات هدایت سهام را ساخته ایم در یک کریدور خاص طبق قوانین خاص حرکت میکنیم.....تعریف کلاسیک پلن معاملاتی منطبق با شرایط اب وهوایی بورس ایران
-
هفته آینده :

برنامه وزارت اقتصاد برای فروش اموال مازاد بانک‌ها رونمایی می شود

وزیر اقتصاد با پیش بینی رشد مثبت غیرنفتی از برنامه جامع برای فروش اموال مازاد بانک‌ها خبر داد که هفته آینده رونمایی می شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از فارس، فرهاد دژپسند در حاشیه جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی در رابطه با رشد اقتصادی سال جاری گفت: برآورد بانک جهانی، صندوق بین‌المللی پول و برخی از نهادهای پژوهشی داخلی از رشد اقتصادی سال جاری این بوده که رشد اقتصادی بین منفی 4.5 تا 9.5 درصد خواهد بود.

وی افزود: یکی از دلایل آنها بحث فروش نفت بود اما آمارهای سه ماهه اول سال و برآورد مرکز آمار از رشد سال 98 این امیدواری را ایجاد کرده که رشد اقتصادی غیر نفتی متفاوت از برآوردها باشد. رشد اقتصادی غیرنفتی سه ماهه اول سال 0.4 درصد مثبت بوده و پیش بینی می شود رشد اقتصادی غیرنفتی مثبت شود.

این مقام مسئول گفت: بررسی وضعیت شرکت های تولیدی در استان‌های مختلف حاکی از روند مثبت است.همچنین بررسی متغیرهای مختلف مثل مصرف برق در بنگاه‌های اقتصادی و حمل و نقل نشان از رشد مثبت اقتصادی غیرنفتی دارد.

دژپسند درخصوص دستور فروش اموال مازاد بانک‌ها گفت: برای واگذاری شرکت‌ها، دارایی‌ها و اموال مازاد بانک‌ها برنامه جامع داریم و براساس این برنامه امید می رود با مشارکت بخش خصوصی واگذاری‌ها را انجام دهیم که البته هفته آینده در قالب یک پیوست رسانه‌ای جامع اطلاع رسانی می شود.

انتهای پیام-نماد پخش طی دوهفته از 7030ریال الان رسیده به 9233ریال یعنی 2000ریال رشد.....تو این کاهو بازار یک رشد لاکچری
-
کارشناس بازارسرمایه اعلام کرد:

وضعیت فعلی بورس و توقف رشدهای همگن قیمت سهام / درخواست از تحلیل گران

کارشناس بازار سرمایه با اعلام وضعیت فعلی بورس و توقف دوره رشدهای همگن قیمت سهام گفت: با توجه به اختلاف محسوس سود تابستان شرکت ها، تحلیلگران باید پیش‌بینی‌های قبلی را بازنگری کنند .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، امیر هوشنگ نوائی با انتشار مطلبی با عنوان نوبت بازنگری در تحلیل‌های بورسی در دنیای اقتصاد درباره آخرین شرایط بازار سهام اعلام کرد: با پایان یافتن یک دوره صعود پرشتاب، معادلات بازی در بورس تهران تغییر کرده و به نظر می‌رسد با فروکش تب خرید، صرف تکیه بر جریان نقدینگی، ریسک زیان بورس‌بازان را افزایش می‌دهد. در نتیجه توجه به تحلیل‌ها باید بیش از پیش پررنگ شود.

در سوی دیگر بررسی عملکرد شرکت‌ها با برآوردهای کارشناسی از سود تابستان ۹۸ آنها نشان‌دهنده اختلاف محسوسی است که تاکید می‌کند حتی تحلیلگران نیز باید در پیش‌بینی‌ها بازنگری انجام دهند و بر اساس واقعیات جدید چراغ راهنمای بهتری برای سرمایه‌گذاران شوند.

معاملات روز گذشته سهام به‌طور مشخص تحت‌تاثیر اخبار مرتبط با تجدید ارزیابی بانک‌ها بود و از بین ۸۷ میلیارد تومان ارزش صف‌های فروش معاملات دوشنبه، بیش از ۶۰ میلیارد تومان آن به سهام بانکی تعلق داشت. نکته جالب توجه آنکه تعداد قابل‌توجهی از نمادهای بانکی که در روز گذشته تحت فشار شدید فروش قرار گرفتند با بخشنامه جدید بانک مرکزی نیز دچار محدودیت خاصی نمی‌شوند. برخی از نمادهای بانکی قصدی برای افزایش سرمایه ندارند و برخی دیگر در افزایش سرمایه‌های خود از محل تجدید ارزیابی به دارایی‌های ثابت اتکا دارند.

با این حال رویکرد عمومی به این گروه از این مساله پرده بر‌می‌دارد که بسیاری از بازیگران بازار همچنان در پی روندهای پرقدرت و مشخص هستند و بلا تکلیفی در این مسیر را چندان بر نمی‌تابند. حتی اگر نتیجه آن پیشروی در مسیر نزولی باشد. این روند تنها گوشه‌ای از بهانه‌جویی‌های معمول در بازار سهام، بعد از ثبات نسبی در محدوده فعلی، را نشان می‌دهد.

کماکان در تک‌نمادهای مختلف تلاش برای موج‌سازی قیمتی مشاهده می‌شود اما تضعیف جریان نقدینگی سبب عقیم ماندن اکثر این تلاش‌ها شده است. حافظه‌ کوتاه‌مدت سهامداران با روندهای هیجانی و پرشتاب پر شده و پرهیز از آن دست‌کم در کوتاه‌مدت دشوار به نظر می‌رسد. به علاوه آنکه بسیاری از بازیگران تازه‌وارد بورسی ممکن است این کم‌تحرکی را کسل‌کننده یا بی‌حاصل بدانند و بعد از مدتی از این شاخه به شاخه دیگر جستن و تغییر سبد سهامداری راه خروج از بازار را در پیش بگیرند.

وضعیت فعلی بورس

در توصیف وضعیت فعلی بورس باید گفت دوره رشدهای همگن قیمت سهام متوقف شده است. در نیمه نخست سال،جریان قدرتمند پول و نقدینگی ورودی سبب می‌شد تا روند عمومی بازار چندان تمایزی بین شرکت‌های مختلف یک صنعت قائل نشود و تنها تعدد بازیگران و نسبت نقدینگی ورودی به ارزش بازار شرکت‌ها بتواند روندهای قیمتی را رقم بزند.

در آن برهه ، جریان نقدینگی، قوی‌تر از هر عامل تحلیلی دیگری ظاهر شد و نه به تحلیل‌های حمایت‌گر از روند صعودی قیمت یک نماد اهمیت می‌داد و نه نقدهای موجود را جدی قلمداد می‌کرد. اکنون با فروکش عطش سرمایه‌گذاران برای ورود به دادو ستدهای سهامی و کند شدن سرعت چرخش نقدینگی در بازار سهام، روندهای صعودی یکدست کمتر مشاهده می‌شود.

بنا به عادت نزدیک یا سودای کسب سود زیاد در زمان کوتاه، تلاش‌هایی برای جریان‌سازی در گروه‌ها و نمادهای مختلف مشاهده می‌شود اما عموما آن دسته از تلاش‌ها که از مجرای بنیادی سهام حمایت نمی‌شود چندان ثابت و ثمربخش نیست و به سرعت بازگشت قیمت‌ها را در پی داشته است. این مساله لزوم توجه به تحلیل‌های بنیادی سهام را یادآور می‌شود.

بازگشت به تحلیل‌‌ها همچنان می‌تواند بازدهی بیشتری برای سرمایه‌گذاران نسبت به دیگر بازارهای مطرح ایجاد کند اما در عین حال لازم است بازیگران بورسی دامنه دید را به میان‌مدت تغییر دهند و تلاش برای آگاهی از متغیرهای اثرگذار و نحوه ایفای نقش آنها را با جدیت بیشتری دنبال کنند.

علاوه بر این تحلیلگران بازار نیز باید از رخوت تابستانی فاصله گرفته و برآوردها از سودآوری بنگاه‌ها را بازخوانی کنند. این بازخوانی شامل به‌روزرسانی متغیرها و دقت بیشتر در مدل‌های پیش‌بینی است.

انتهای پیام


- گزارش بالا را با دقت بخوانیدکامل  چند بارهم بخوانید نکات فنی بسیار پخته ای دارد
-ولیز اگر تا اخروقت صف عرضه نشود شنبه حجم معاملات بالایی خواهد داشت
-تا شنبه خدا نگه دار
-
-
-


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی