close
تبلیغات در اینترنت
حق پخش ؟؟؟؟بر سر دوراهی
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-گروه خودرو سبز ولیدر گروه تا این لحظه خپارس صف خرید سنگین-بازار دست به عصا ولی مثبت تا این لحظه-امان از این جماعت اماتور دیروز وبیمه را میفروختند امروز رفته اند تو صف خرید-دیروز حق تقدم پخش-پخشح 5400ریال بود الان 5740ریال ومقداری هم صف خرید.....دیروز در 5400ریال کشف روند شد-گروه دارو صفهای فروش دیروز امروز تا این لحظه صفهای خرید-گروه فلزات اسا سی مثبت وبیشترین تاثیر را بر مثبت بودن شاخص کل گذاشته است-ولساپا 58 میلیون  صف خرید دو روز قبل کشف روند شد وبا…


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-گروه خودرو سبز ولیدر گروه تا این لحظه خپارس صف خرید سنگین
-بازار دست به عصا ولی مثبت تا این لحظه
-امان از این جماعت اماتور دیروز وبیمه را میفروختند امروز رفته اند تو صف خرید
-دیروز حق تقدم پخش-پخشح 5400ریال بود الان 5740ریال ومقداری هم صف خرید.....دیروز در 5400ریال کشف روند شد
-گروه دارو صفهای فروش دیروز امروز تا این لحظه صفهای خرید
-گروه فلزات اسا سی مثبت وبیشترین تاثیر را بر مثبت بودن شاخص کل گذاشته است
-ولساپا 58 میلیون  صف خرید دو روز قبل کشف روند شد وبا ده درصد رشدروبرو شددرج مطلب امروز 98/07/30
-مادیرا.......کشف روند قبل از افزایش سرمایه شما کف باز گشاییtsetmc قیمت بازگشایی محاسبه شده ناظر را مد نظر داشته باش درج مطلب امروز 98/07/30
-حق تقدم ختراک اول شروع به عرضه واصلاح قیمت میکند در بازه زمانی نامشخص ولی بعد رشد میکند درج مطلب 98/07/30
-نکنید مزاحمت تلفنی ایجاد نکنید  اجازه بدهید کانال وسایت را نبندیم مزاحمت ادامه دار منجر به تعطیلی سایت میشود ده بار نه صد بار خواهش کردیم.....مسدود کردن شماره مزاحم راحت است ولی من این کار را توهین میدانم به طرف های مقابل زنگ نباید بزنند
-بیرون از بورس هیچ خبری نیست همین جا باید بمانید سختی بکشید سختی بکشیم وسود ببریم امثال من که اشنایی  رفتار صد معامله گر حرفه ای را در 12 سال گذشته مرور کرده ام بتدریج اینجادرج خواهم کرد کلکسیونی از اطلاعات بورسی هستم حتما بدر د شما خواهد خورد.....روزی وبیمه طلا وکیمیا خواهد شد ان روز معلوم نیست درج مطلب امروز 98/07/30
-کشف روند ختراک کار راحتی نبود قبل از ریزش بازار قبل از افزایش سرمایه با کمی عقل ودرایت ومدیریت وصبر میتوانید با سود مکفی خارج شوید
-با ختراک با سود خداحافظی میکنید بعضی از شماها ولی با همان مقدار محدود جایزه بیش از شش ماه باید زندگی بکنید
-افت بیش از حد کاسپین روزهای قبل الان صف خرید تا این لحظه
-
برای داخلی سازی تجهیزات صنایع پتروشیمی:

دو شرکت بورسی تفاهم نامه ۶۰ میلیون یورویی امضاء کردند

دو شرکت بورسی تفاهم نامه داخلی سازی تجهیزات صنایع پتروشیمی به ارزش ۶۰ میلیون یورو با شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت کردند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، صبح امروز تفاهم نامه داخلی سازی تجهیزات صنایع پتروشیمی به ارزش 60 میلیون یورو در حضور وزیر صنعت و بین شرکت مهندسی و ساختمان صنایع نفت ( اویک) و دو شرکت‌ بورسی ماشین سازی اراک و آذرآب امضا شد.

براساس این گزارش، هنوز جزییات این رویداد اعلام نشده و انتظار می رود به دلیل اهمیت موضوع ، نماد این دو نماد بورسی متوقتا" بسته شود تا مدیران آن توضیحاتی به سهامداران و سازمان بورس بدهند.

این درحالی است که عباس قاسمی دادستان اراک به فارس گفت: در جریان اعتراضات اخیر کارگران آذرآب که به درگیری با نیروهای پلیس منجر شد، ۲۱ کارگر بازداشت شدند. بستن ریل و ایجاد وقفه در حرکت قطار کار ناشایستی است که متاسفانه کارگران روز گذشته اقدام به این کار کردند. مسئولان استان در حال پیگیری مسائل شرکت آذرآب و هپکو هستند و انتظار داریم کارگران سعه صدر داشته باشند و مطالبات را از مسیر قانونی پیگیری کنند.

انتهای پیام


-بیمه دانا بیمه اسیا صف خرید تا این لحظه روند را روزهای اینده پیگیری کنید
-حسی قوی میگه هنوز یک اصلاح قیمت کوچولو زیر پوست بازار دیده میشه وبازار 20الی30 درصد اصلاح قیمت شده ولی 10 درصد نه در همه نمادها ولی در تعدادی از نمادها باید اصلاح قیمت صورت بگیرد
-
نماینده مجلس:

سهامداران تازه وارد مراقب بورس بازان باشند / خالی شدن حباب برخی سهام

نماینده مجلس گفت: سقوط شاخص به معنای خالی شدن حباب برخی سهام بوده و بورس ظرفیت‌های بسیاری دارد و سهامداران تازه وارد مراقب بورس بازان باشند .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، علی اکبر کریمی درباره ریزش های روزهای قبل شاخص بورس به خانه ملت گفت: اگرچه سقوط شاخص به معنای خالی شدن حباب قیمتی برخی سهام است اما بازارسرمایه ظرفیت‌های بسیاری برای سرمایه‌گذاری دارد و روز به روز بر ارزش آن افزوده شده و رشد می‌یابد.

وی افزود: بورس یکی از مطمئن‌ترین بازارها برای جذب سرمایه‌های خُرد است و سهامداران حقیقی به دلیل رشد بادکنکی برخی سهام‌، وسوسه شده و به جای اینکه خرید سبدی از سهام ، تمام سرمایه را بر روی سهام شرکت‌های خاص سرمایه گذاری می‌کنند. این رفتار ابزاری در دست بورس‌بازان شده و ضرر سهامداران خُرد را به دنبال خواهد داشت. زیرا بورس‌بازان حرفه‌ای به خوبی از شرایط آگاه بوده و به موقع برای خرید سهام ورود کرده و به هنگام خارج می‌شود.

این نماینده مجلس ادامه داد : سهامداران غیرحرفه‌ای باید در صندوق‌های سرمایه‌ای که سبد کاملی از سهام است، سرمایه‌گذاری کنند تا از یک سو ریسک ضرر و زیان کاهش یابد و از سوی دیگر مدیریت سهام در اختیار فردی حرفه‌ای باشد.

کریمی با بیان اینکه باید بستر لازم برای حضور گسترده همه آحاد جامعه در بازارسرمایه فراهم شود، افزود: سهامداران خرد نباید شخصا وارد بورس شوند بلکه باید از ظرفیت تشکل‌های حرفه‌ای که می‌توانند منافع را حفظ کرده و سودی بالاتر از بازار پول و نظام بانکی برای آنها فراهم کند، استفاده کنند تا حضور آنها در بورس تداوم داشته باشد.

انتهای پیام
-
بزرگترین بانک سرمایه گذاری جهان اعلام کرد:

پیش بینی تکرار روند کاملا صعودی طلا تا پایان سال میلادی

بزرگترین بانک سرمایه گذاری جهان پیش بینی کرد قیمت هر اونس طلا تا پایان سال میلادی بار دیگر روند کاملا صعودی خواهد داشت .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بانک کانادایی سی آی بی سی اعلام کرد: با توجه به در پیش بودن فصل تقاضای فزاینده طلا، قیمت این فلز گرانبها تا پایان سال جاری بار دیگر روند کاملا صعودی خواهد داشت و قیمت طلا تا دو سال آینده در محدوده حمایتی ۱۶۰۰ دلاری تثبیت خواهد شد.

کاهش رشد اقتصادی جهان، سیاست های انبساطی پولی و کاهش نرخ بهره فدرال رزرو آمریکا، موجب افزایش چشمگیر تقاضا برای طلا طی ماه های آینده خواهد شد. نرخ بهره واقعی در آمریکا هم اکنون به کمتر از دو درصد رسیده و این مساله تقاضا برای طلا را افزایش داده است. بنابراین میانگین قیمت هر اونس طلا در سه ماه پایانی سال جاری به ۱۵۰۰ دلار خواهد رسید. این رقم در گزارش قبلی بانک سی آی بی سی ، ۱۴۲۵ دلار اعلام شده بود.

پیش بینی می شود قیمت هر اونس طلا سال آینده از مرز ۱۶۰۰ دلار فراتر رود و  قیمت هر اونس نقره در سه ماه پایانی به ۱۸ دلار خواهد رسید. این رقم در گزارش قبلی ۱۶.۲۵ دلار اعلام شده بود. قیمت نقره تا دو سال آینده نیز بالاتر از ۱۹ دلار خواهد بود.

انتهای پیام


-ساعت12/20 دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی