close
تبلیغات در اینترنت
وبملت پرقدرت امد
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-ساعت 9/35 اتصال برقرار شد-وبملت صف خرید سنگین از پر بازدید های امروز-حجم خرید در وتجارت-وبصادر هم بالاست تا این لحظه-کجایی ارفع متوقف؟؟؟؟؟؟؟ ثبت مطلب امروز  98/07/13 -خبهمن الان 2250 ریال 10 الی 15 درصد افت ناگهانی میتواند سهم را با تقاضا مواجه کند-پیشمرگ اینجا پول ما است برای تست سهم تا نخریم تست بی معنا است همین وبیمه تا زیر 7000ریال نزول کرد دوباره کشید بالا ثبت مطلب امروز 98/07/13-کپشیر حمایت اول 24000ریال مقاومت دوم 35000ریال درج مطلب امروز ریال مقاومت…سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-ساعت 9/35 اتصال برقرار شد
-وبملت صف خرید سنگین از پر بازدید های امروز
-حجم خرید در وتجارت-وبصادر هم بالاست تا این لحظه
-کجایی ارفع متوقف؟؟؟؟؟؟؟ ثبت مطلب امروز  98/07/13
-خبهمن الان 2250 ریال 10 الی 15 درصد افت ناگهانی میتواند سهم را با تقاضا مواجه کند
-پیشمرگ اینجا پول ما است برای تست سهم تا نخریم تست بی معنا است همین وبیمه تا زیر 7000ریال نزول کرد دوباره کشید بالا ثبت مطلب امروز 98/07/13
-کپشیر حمایت اول 24000ریال مقاومت دوم 35000ریال درج مطلب امروز ریال مقاومت اول 398/07/13
-گروه دارویی تا این لحظه رشد متوالی مهار نشده است دقیقا درسته وقتی چهار صفر پول ملی طی چهار سال برداشته شود ممکن است سهمی زیر 1000 تومان نداشته باشیم چون انجا خواهند گفت 10000ریال یعنی فقط یک تومان
-در این دوره زمانه بدبخت بدبخت بدبخت کسی است که کد بورسی ندارد وفعال بورس نیست وتوان کار با بازار سرمایه را ندارد
-وبیمه را یادم نیست فکر میکنم تو کانال مطلبی گذاشتم....کلا در طول یک ماه ما بیش از بیست سهم را رصد میکنیم ولی تعصب خاص روی هیچ سهمی نداریم چون سبد ما تک سهم نیست سبد شما هم تک سهم نیست
-
طی ۱۲ ماه گذشته:

بازار سرمایه ایران در صدر پربازده ترین بورس های دنیا قرار گرفت

بازار سرمایه ایران بر اساس رتبه بندی جدید با کسب بازدهی 73 درصدی در صدر بهترین و پربازده ترین بازار اوراق بهادار جهان طی یک سال گذشته قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از فایننشیال تایمز، با وجود اینکه ایران به دنبال راهکارهایی برای عبور از بحران تحریم های غرب است اما بازار سرمایه این کشور با استقبال بی نظیری از سوی سرمایه گذاران داخلی رو به رو بوده و همین استقبال، موجب شد این بازار در مقایسه با دیگر رقبا در سراسر دنیا، بیشترین بازدهی را در یک سال گذشته داشته باشد.

حضور سرمایه گذاران در بازار سرمایه موجب شده ارزش این بازار و بازدهی آن نسبت به دیگر رقبا در بازارهای جهانی فزونی یافته و به رتبه بهترین و پربازده ترین بازار اوراق بهادار در جهان در یک سال گذشته دست یابد.

بازار سرمایه ایران که در سه ماهه پایانی سال ۲۰۱۸ میلادی(مهر تا دی ۹۷) با ریسک تحریم های اقتصادی از سوی غرب و ریسک تنش های نظامی تهدید شده بود، توانست دوباره به مدار صعودی بازگردد و رتبه را نسبت به قبل ارتقا بخشد.

بازار سهام ایران نسبت به ۱۲ ماه گذشته تا به حال ۷۳ درصد(بر اساس ارزش واحد پول ایران) بازدهی داشته و بر اساس طبقه بندی بلومبرگ، هم اکنون بهترین بازار برای سرمایه گذاری قلمداد می شود.

۳۰ شرکت برتر در بازار سرمایه ایران که در واقع ۶۰ درصد از ارزش بازار را بر عهده دارند شرکت های صادرات پتروشیمی، آهن و مس هستند. این صنایع با جاذبه بی نظیری که برای سرمایه گذاران خارجی ایجاد کرده، توانسته سرمایه های خارجی را جذب کرده و ریسک رکود اقتصادی را کاهش دهد .ارزش بورس و فرابورس نسبت به سال گذشته بر اساس دلاری نیز دوبرابر شده اما هنوز با رکورد سال ۲۰۱۴ این کشور کمی فاصله دارد.

در سال ۲۰۱۴، ایران در مراحل اولیه امضا برجام با پنج قدرت برتر جهان بود و امید به ملغی شدن تحریم های بانکی و نفتی، بازار سرمایه این کشور را با روزهای شگفت انگیزی رو به رو کرده بود.

کارشناسان این بازار معتقدند سقوطی در انتظار این بازار نیست مگر اینکه شرکت های کوچک و متوسط تنها در حد متوسط اصلاح قیمت داشته باشند و به این ترتیب با افزایش نسبی نرخ P/E رو به رو شوند. شرکت های کوچک و متوسط این بازار که به SME ها شهرت دارند در نظر دارند تا با جذب حداکثری سرمایه گذاران به این بخش، ارزش بازار را افزایش دهند و بتوانند در بازرا سرمایه ایران به جایگاه مطلوبی دست پیدا کنند.

با اینکه تحریم های ناعادلانه غرب پرتفوی سرمایه گذاران خارجی را در این کشور کاهش داده اما برخی یافته ها حکایت از این دارند که هنوز برخی سرمایه گذاران خارجی تمایلی به خروج از این بازار ندارند. طبق یافته های کارشناسان در سال ۲۰۰۹ پرتفوی سرمایه گذاران خارجی در این بازار بالغ بر ۱۰۰ میلیون دلار بوده است که در سال  ۲۰۱۸ به ۵۰ میلیون دلار کاهش یافته است.

سود ناشی از این پرتفوها دوباره به بازار سرمایه برای سرمایه گذاری تزریق می شود . به این دلیل که تحریم های غرب امکان تراکنش مالی را برای اروپاییان ممنوع کرده است و ممکن است این عمل با ریسک زیادی همراه باشد. پس از خروج ترامپ از برجام هیچ پرتفوی جدیدی برای سرمایه گذاران خارجی تشکیل نشده است . بازدهی بازار سرمایه ایران برای سرمایه گذاران بلند مدت بسیار بهتر از کوتاه مدت است. آن دسته از سهامدارانی که برای بلندمدت در این بازار سرمایه گذاری می کنند بازدهی بیشتری را کسب می کنند.

انتهای پیام


-نماد برکت زیر 200 تومان که چند سال بود مردم را خون جگر کرد الان617تومان
-بیمه ملت تا این لحظه صف خرید مستحکم  اگر ورود نقدینگی مستمر باشد سایر بیمه ای ها ممکن است از مقاومت 3000ریال و4000ریال عبور کنند بستگی به ورود نقدینگی به بازار داردمنظورم بیمه ای های بازار پایه نیست داستان بازار پایه تحلیل جداگانه خود را دارد
-ختراک قبلا رصد شده است تکرار مداوم نیازی نیست
--از ما انتقاد می کنند چرا سربسته ومبهم وخلاصه می نویسیم.....توصیه میشود خودتان مستقل از هر سایت وکانالی تحقیق کنید وسهم بخرید ویا بفروشید
-رتاپ 3700ریال کشف روند شد الان 5002ریال
-حآسا حجم معاملات مشکوک
-اصلاح قیمت در گروه لیزینگ تا این لحظه

-فرابورس تا این لحظه 922 میلیارد تومان  ارزرش معاملات روزانه

بورس ارزش معاملات روزانه از 2300 میلیارد تومان عبور کرد

استمرار این شرایط ایده ال یعنی پول سمت ارز-مسکن-طلا نخواهد رفت مگر در حد نیاز شخصی اما شدت ورود نقدینگی به بورس عالی است


-

افزایش سرمایه ۲۱۷ درصدی سهم فرابورسی از تجدید ارزیابی منجر به صف خرید شد

سهم فرابورسی از برنامه افزایش سرمایه ۲۱۷ درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها خبر داد و با رشد قیمت و صف خرید روبرو شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت مینو شرق از برنامه افزایش سرمایه 217 درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها خبر داد و با رشد 5 درصدی به قیمت 17766 ریالی رسید و صف خرید شد.

بر این اساس، "غمینو" در نظر دارد سرمایه فعلی را از 17.8 به 56.5 میلیارد تومان برساند تا از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها قادر به اصلاح ساختار مالی، کاهش ریسک مالی سرمایه و بهبود نسبت مالکانه شود.

بابراین گزارش، شرکت پارس گستر مینو و صنعتی مینو با 32.8 و 22.8 درصد در ترکیب سهامداری این شرکت حاضر در بازار دوم معاملات فرابورس بشمار می آیند.

انتهای پیام

 


-تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی