close
تبلیغات در اینترنت
بورس در مراحل گذر از آرامکو
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-اصلاح شاخص کل واصلاح قیمت نمادها عمیق نیست منتظر یک رشد ناگهانی باشید در اینده ای با زمانی نامشخص-بیمه ما الان 4229ریال ....... اصلاحات قیمتی این گروه میتواند فرصت خرید باشد-جالبه در بازار سراسر اصلاح قیمت ولغدر صف خرید تااین لحظه-وکار نیز همچنان صف خرید خود را حفظ کرده است تا این لحظه-فولاد الان 4316 ریال اگر 4000ریال بشود مجددا 4400و4500ریال را لمس می کند-ذوب الان 1940ریال ذوب 1800و1700ریالی هم عالی است ولی....فعلا در محدوده بالای 1900ریال دست به دست میشود-فخوز…


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-اصلاح شاخص کل واصلاح قیمت نمادها عمیق نیست منتظر یک رشد ناگهانی باشید در اینده ای با زمانی نامشخص
-بیمه ما الان 4229ریال ....... اصلاحات قیمتی این گروه میتواند فرصت خرید باشد
-جالبه در بازار سراسر اصلاح قیمت ولغدر صف خرید تااین لحظه
-وکار نیز همچنان صف خرید خود را حفظ کرده است تا این لحظه
-فولاد الان 4316 ریال اگر 4000ریال بشود مجددا 4400و4500ریال را لمس می کند
-ذوب الان 1940ریال ذوب 1800و1700ریالی هم عالی است ولی....فعلا در محدوده بالای 1900ریال دست به دست میشود
-فخوز الان 8722ریال حمایت اول 8000ریال مناسب است
-من هیچ وقت اعتباری کار نمیکنم-با پول مردم هم کار نمیکنم-سبد گردانی هم نمیکنم-کلا استرس به قلبم وارد نمیکنم.....اینها عوامل موفقیت است اول ارامش دوم سود
-خپارس الان 1291 ریال حمایت اول 1200ریال
-بیمه نوین نماد نوین حمایت را اعلام کردیم 2000ریال ولی نزول نمی کند حتی در بازار سراسر اصلاح قیمت امروز 98/06/27
-سر تیتر پست امروز را دیروز ساعت 12/30 زدم بورس در مراحل گذر از آرامکو....دقیقاانچه که امروز می بینید ولی عمقی نیست کلا شاخصیکه 300هزار واحدی شده 10 هزار واحد اصلاح قیمت طبیعی است
-بسویچ 20000ریال قیمت خورد اگر معاملات توسط ناظر تایید بشود
-
رییس جدید اینستکس :

بانک‌های اروپایی برای ورود به ساز و کار مالی با ایران آماده شدند

رییس جدید اینستکس اعلام کرد: چند بانک اروپایی برای ورود به ساز و کار مالی اروپا برای تجارت با ایران اعلام آمادگی کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، میشائیل ارهارد بوک در جلسه با اعضای هیات رئیسه اتاق بازرگانی ایران و آلمان و نمایندگان برخی شرکت‌های بزرگ آلمانی ، نسبت به عملی ساز و کار مالی اروپا با ایران ابراز امیدواری کرد و گفت : برخی شرکت‌های اروپایی درخواست‌ تبادل همکاری با ایران را اعلام کردند.

وی افزود: شرکت‌های بزرگ ، دپارتمان‌هایی مجزا برای رعایت این مقررات دارند و حتی ممکن است خارج از این سازوکار هم فعالیت را ادامه دهند. بنابراین در خصوص شرکت‌های کوچک این امر باید در دستور کار قرار گیرد و پرداخت هزینه‌های ارزیابی اعتبار نیز باید توسط  شرکت‌ها پرداخت شود.

به گفته بوک ، برخی بانک‌های کوچک ایتالیایی، آلمانی و فرانسوی برای فعالیت در بخش ایجاد تعادل مالی این تهاترها اعلام آمادگی کردند.

حسام‌الدین حلاج سرپرست معاونت امور بین‌الملل اتاق تهران نیز گفت: در صورت عملی نشدن این ساز و کار و وقت‌کشی ، شرکت‌های ایرانی به ناچار همانند دوران تحریم‌های قبلی با نگاه به شرق، مراودات تجاری را از طریق این کشورها به سرانجام خواهند رساند.

وی افزود: اتاق تهران در حال مطالعه روی کالاهای قابل مبادله از طریق اینستکس بوده و براساس بررسی‌ها، بخش عمده صادرات ایران به اروپا طی سال‌های اخیر به نفت، محصولات خام معدنی و فرآورده‌های نفتی اختصاص داشته است. از همین رو با قرار گرفتن این اقلام و بسیاری از کالاهای دیگر در فهرست تحریم‌ها، عملا با صادرات سایر کالاها همچون خشکبار، فرش، زعفران و ... درآمد کافی برای تزریق منابع به صندوق و در ازای آن حتی واردات کالاهای بشردوستانه مشتمل بر مواد غذایی، محصولات کشاورزی، دارو و تجهیزات پزشکی وجود نخواهد داشت.

این مقام مسئول ادامه داد: برای راه‌اندازی این سازوکار، خرید نفت از ایران از طریق اختصاص خط اعتباری 15 میلیارد دلاری که به تازگی باب مذاکرات آن باز شده ، ضروری به نظر می‌رسد.

حلاج گفت: براساس 100 قلم عمده صادراتی و وارداتی ایران طی سال‌های اخیر، فهرستی از اقلام قابل مبادله با کشورهای عضو 4+1 و نیز بیش از 20 کشور دیگر که اغلب همسایگان ایران هستند در اتاق بازرگانی تهران آماده شده و در مرحله دوم در حال شناسایی شرکت‌های ایرانی علاقمند به صادرات یا واردات این اقلام هستیم.

وی افزود:این شرکت‌ها باید از نظر آمادگی صادرات، ارزیابی، اعتبارسنجی و رتبه‌بندی شوند که این امر در معاونت امور بین‌الملل اتاق تهران از طریق تعامل با صندوق ضمانت صادرات ایران، معاونت علمی ریاست جمهوری و نهادهای ذیربط در دست اقدام است.

انتهای پیام


-در بازار نزولی غپینو هچنان صف خرید خود را حفظ کرده است

-قپیرا وقتی الان تا این لحظه حجم معاملات 12545سهم است یعنی  کسی این نماد را نگاه نمی کند سهم به وفور قابل عرضه وخریدوفروش است

این خط واین هم نشان حمایت 30000ریال.......مقاومت تفکر بلند مدت امروز 98/06/27


-قپیرا؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
-

کارگران شرکت پرحاشیه فرابورسی خواستار تغییر سهامدار عمده شدند

کارگران هپکو در اعتراض به تغییر سهامدار عمده و واگذاری آن به فرد اهلیت دار، مقابل این شرکت دست به تجمع زده و با درخواست نیروهای انتظامی به اعتراض پایان دادند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از فارس، کارگران هپکو در ادامه اعتراضات صنفی در مقابل این شرکت دست به تجمع زده و با درخواست نیروهای انتظامی به اعتراض پایان دادند.

کارگران "تپکو" روز گذشته نیز در اعتراض به عدم رسیدگی مسئولان به خواسته های به حق که تغییر سهامدار عمده و پرداخت حقوق و معوقات بود در مسیر راه آهن شمال جنوب تجمع و خواستار تعیین سهامدار جدید برای هپکو شدند که اعتراض آنان تا اوایل شب با دخالت نیروهای انتظامی پایان یافت.

شنیده ها حاکی از آن است که کارگران شیفت عصر شرکت آذرآب که آنها نیز تا چند روز گذشته با مشکلات حقوق معوقه و نا مشخص بودن وضعیت کارخانه دست و پنجه تا  نرم می کردند،(قرار است به زودی به شرکت مپنا واگذار شود) با حضور در شرکت هپکو با کارگران این مجموعه همدلی کردند.

از سال گذشته تاکنون بارها کارگران شرکت هپکو در اعتراض به تغییر سهامدار فعلی دست به اعتراض  زدند که تصمیمات اتخاذ شده مسئولان برای پایان دادن به اعتراضات چیزی جز پرداخت تسهیلات به منظور حقوق کارگران و تغییر مدیرعامل نبوده است.

شانزدهم شهریور ماه براساس اعلام سازمان خصوصی‌سازی با موافقت سهامدار عمده هپکو، ابوالفضل روغنی گلپایگانی به عنوان مدیرعامل جدید هپکو معرفی شد، رویدادی که نه تنها کارگران را خوشحال نکرد بلکه آنان را آبستن اعتراضات دیگری کرد که طی چند روز گذشته این اعتراض ها به بستن مسیر راه آهن و درگیری با پلیس منجر شد، .

خواسته کارگران تغییر سهامدار عمده شرکت و واگذاری آن به فرد اهلیت داری است که بتواند فارغ از نگاه های تجاری رونق را به هپکو بازگردانند.استاندار مرکزی و جمعی از مسئولان استانی روز گذشته با حضور در جمع کارگران وعده هایی را برای حل مشکلات دادند اما کارگران معتقد هستند وعده ها هیچگاه عملی نخواهد شد چرا که کسی به خواسته آنان که تغییر سهامدار است، توجهی نمی کند و تنها با تغییر گاه به گاه مدیرعامل و پرداخت حقوق معوقه از محل تسهیلات بانکی سعی در حل مشکلات دارند.

انتهای پیام


-گنجشک روزی نباش برو بیرون از صف فروش بیچاره
-چه کیفی میکنند روسای کارگزاری ها اماتور ها کامیون کامیون پول کمسیون خرید وفروش بیهوده سهم را پرداخت می کنند
-آفرین به خگستر در محدو.ده 8000ریال در حال معامله است
-شنبه اگر آرامکو خیر سرش به قبرستان  تنش هایش فروکش کندبازار مثبتی خواهیم داشت امیدواریم همچنان
-
-
-
-
-
-
-
-

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی