close
تبلیغات در اینترنت
بیمه نوین به کجا خواهد رفت؟؟؟؟؟؟
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-کسی باور نمیکرد الان خاذین 2838ریال ولی باید باور کردقیمت open1700ریال بوده همین جا ما به صراحت نه یک بار دهها بار کشف روند کردیم....در مدت کمتر از دوماه خاذین شد ستاره سهیل-با روند همراه شو کدام سهم نمیدانم-سخزر 3700 ریالی 2350ریال رشد کرده الان 6051 ریال سهم جایزه دار فعلا غیرقابل فروش-دیروز زمان کشف روند نوین قیمت2280 ریال بود الان 2405 ریال یعنی 125ریال رشد حالا برداشت صحیح من ثابت شد امروز 98/06/25-ولساپا یک ماه است مکرر اشاره به صعودهای خزنده سهم میشد…


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-کسی باور نمیکرد الان خاذین 2838ریال ولی باید باور کردقیمت open1700ریال بوده همین جا ما به صراحت نه یک بار دهها بار کشف روند کردیم....در مدت کمتر از دوماه خاذین شد ستاره سهیل
-با روند همراه شو کدام سهم نمیدانم
-سخزر 3700 ریالی 2350ریال رشد کرده الان 6051 ریال سهم جایزه دار فعلا غیرقابل فروش
-دیروز زمان کشف روند نوین قیمت2280 ریال بود الان 2405 ریال یعنی 125ریال رشد حالا برداشت صحیح من ثابت شد امروز 98/06/25
-ولساپا یک ماه است مکرر اشاره به صعودهای خزنده سهم میشد امروز موقتا از مقاومت 2000ریال عبور کرده است الان 57میلیون صف خرید دارد
-رتاپ در محدوده 3700ریال توسط ما کشف روند شد الان4206ریال صف خرید سنگین امروز 98/06/25
-پلاسک خوش نام   باب  دندان نوسان گیران الان با 13 میلیون تا این لحظه با تقاضا روبروست
-گروه بانک یک پارچه سبز پوش نماد وسیناتا این لحظه با 37میلیون تقاضا روبروست وبصادر 500ریال معامله میشود نماد های دی-وکار نیز صف خرید هسییتند وتجارت 460ریال معامله میشود تا این لحظه
-
شرکت سپرده گذاری مرکزی:

ثبت نام همه سهامداران در سجام برای معاملات از ۲۵ مهر اجباری شد

شرکت سپرده گذاری مرکزی اعلام کرد: از ۲۵ مهرپذیرش، ثبت و هرگونه اقدام بابت در خواست ها با ارائه مستندات مبتنی بر ثبت و بروز رسانی اطلاعات در سامانه سجام انجام می پذیرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، فریبا اخوان معاون عملیات شرکت سپرده گذاری مرکزی طی اطلاعیه ای اعلام کرد: به استناد مصوبه ۲۲ فروردین سال گذشته سازمان بورس در جهت بهره برداری از سامانه جامع اطلاعات مشتریان (سجام)، کلیه متقاضیان دریافت خدمات پایه نظیر کد معاملاتی مکلفند نسبت به ثبت اطلاعات در سامانه مزبور اقدام کنند و همچنین کلیه اشخاص تحت نظارت ( ناشران) ملزم به ثبت، تکمیل و به روز رسانی اطلاعات مشتریان در سامانه مذکور هستند.

از ۲۵ مهرماه سال جاری پذیرش، ثبت و هرگونه اقدام بابت درخواست ها با ارائه مستندات مبتنی بر ثبت و به روز رسانی اطلاعات در سامانه سجام انجام می پذیرد.

انتهای پیام


-

نمادهای بازار پایه امروز بازگشایی می‌شوند/ نحوه بازگشایی و طبقه‌بندی ۱۸۱ شرکت

نمادهای بازار پایه فرابورس درحالی قرار است امروز بازگشایی شود که نحوه بازگشایی نمادها و معاملات طبق دستورالعمل جدید در این بازار صورت می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بر اساس طبقه‌بندی جدید از ۱۸۱ شرکت موجود در بازار ‏پایه، ۱۲۵ شرکت به تابلو زرد، ۴۲ شرکت به تابلو نارنجی و ۱۴ شرکت به تابلو قرمز منتقل شد و فردا شاهد ‏بازگشایی آن دسته از نمادهای قابل معامله مذکور خواهیم بود.‏

بهنام محسنی معاون بازارهای خارج از بورس فرابورس با اشاره به اینکه از زمان توقف نمادهای بازار پایه در روز 13 ‏شهریور، فرایند انتقال نمادها به تابلوهای ‏زرد، نارنجی و قرمز در دستور کار قرار گرفت به سنا گفت: بر اساس طبقه‌بندی جدید از ۱۸۱ شرکت موجود در بازار ‏پایه، ۱۲۵ شرکت به تابلو زرد، ۴۲ شرکت به تابلو نارنجی و ۱۴ شرکت به تابلو قرمز منتقل شد و فردا شاهد ‏بازگشایی آن دسته از نمادهای قابل معامله مذکور خواهیم بود.‏

وی ادامه داد: از ساعت ۱۲ تا ۱۲:۳۰ امروز یعنی در مرحله پیش‌گشایش، سفارش‌گیری ‏انجام می‌شود که طی آن دامنه نوسان در بازارهای پایه زرد، نارنجی و قرمز به ترتیب ۶، ۴ و ۲ درصد (۲ برابر دامنه نوسان عادی هر تابلو) خواهد ‏بود و در نهایت رأس ساعت ۱۲:۳۰ طی حراج ناپیوسته، مچینگ قیمت‌ها صورت گرفته و قیمت پایانی ‏مشخص می‌شود.‏

‏با اتمام بازار و مشخص شدن قیمت پایانی، این قیمت مبنای محاسباتی دامنه نوسان در هفته کاری بعد از آن ‏خواهد بود.‏

نحوه انجام معاملات در سایر روزهای هفته یعنی شنبه، یکشنبه، سه‌شنبه و چهارشنبه هر هفته هم ، سفارش‌گیری از ساعت ۸:۳۰ تا ۹ یعنی در مرحله پیش‌گشایش انجام می‌شود. رأس ساعت ۹ طی حراج ناپیوسته، قیمت‌ها مچ شده و از ساعت ۹ تا ۱۲:۳۰ معاملات به صورت حراج ‏پیوسته انجام می‌شود که در این روزها دامنه نوسان در بازارهای پایه زرد، نارنجی و قرمز به ترتیب۳، ۲ و ۱ ‏درصد نسبت به قیمت پایانی دوشنبه گذشته یا آخرین حراج ناپیوسته خواهد بود.‏

دوشنبه‌های هر هفته سفارش‌گیری از ساعت ‏‏۸:۳۰ تا ۹ و مچینگ قیمت‌ها رأس ساعت ۹ در دامنه نوسان عادی هر تابلو انجام می‌شود از ساعت ۹ تا ۱۱:۳۰ معاملات به صورت ‏حراج پیوسته انجام و دامنه‌های نوسان ۳ درصد در بازار پایه زرد، ۲ درصد در بازار پایه نارنجی و یک درصد ‏در بازار پایه قرمز نسبت به قیمت پایانی دوشنبه گذشته یا آخرین حراج ناپیوسته تعیین می‌شود.‏

ساعت ۱۱:۳۰ تا ۱۲ دوشنبه هر هفته به دوره نظارت اختصاص دارد که امکان سفارش‌گذاری و ‏انجام معامله در این بازه زمانی وجود ندارد. همچنین ساعت ۱۲ تا ۱۲:۳۰ دوشنبه هر هفته مرحله ‏پیش‌گشایش خواهد بود و رأس ساعت ۱۲:۳۰ نیز قیمت پایانی همزمان با اتمام بازار مشخص می‌شود.‏

انتهای پیام


-
-
کارشناسان: بازار مسکن این بار به علت سقوط شدید قدرت خرید مصرف کنندگان، شاهد رکودی بی سابقه خواهد بود که خوشبینانه حداقل 10 سال ادامه خواهد داشت.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
  به اعتقاد کارشناسان اقتصادی و کارگزاران بخش مسکن، برخلاف روال چند سال گذشته که بعد از 2 یا 3 سال رکود، اندکی رونق و افزایش قیمتی متعادل و کمتر از تورم سالانه داشتیم، این بار به علت سقوط شدید قدرت خرید مصرف کنندگان، شاهد رکود بی سابقه ای همراه با سیر کاهشی قیمت ها در بخش مسکن خواهیم بود که خوشبینانه حداقل 10 سال ادامه خواهد داشت. 
 
به گزارش ایرنا، برخی محله‌ها و مناطق شهر تهران هم اکنون با کاهش قیمت‌های حباب آلود مسکن همراه است طوری که قیمت خانه در برخی مناطق شهر تهران در پی شکست حباب قیمت بیش از ۱۰ درصد ارزان شده است.

هنوز گزارش وزارت راه و شهرسازی از وضعیت معاملات مسکن تهران در شهریور ماه منتشر نشده است، اما مشاهدات خبرنگار ایرنا از وضعیت معاملات مسکن در چند بنگاه املاکی در پایتخت از ادامه شکست حباب قیمت مسکن خبر می‌دهد.

هم اکنون در مناطق جنوب و جنوب غربی شهر تهران در بین فایل‌های فروش خانه قیمت‌های زیر ۵۰۰ میلیون تومان در متراژ‌های ۵۰ تا ۶۸ متر دیده می‌شود که به نسبت سال ساخت و میزان امکانات در هر متر مربع ۵ تا ۱۰ میلیون به فروش می‌رود.

شهریور امسال برای اولین بار در ۲۰ ماه اخیر نرخ رشد قیمت مسکن منفی شد و مطابق آمار بانک مرکزی در مرداد امسال میانگین قیمت مسکن شهر تهران به ۱۳ میلیون و ۳۰ هزار تومان در هر متر مربع رسید که نسبت به ماه قبل کاهش ۲.۴ درصدی را به ثبت رساند.

در هیمن راستا «فرشید پورحاجت» دبیرکانون انبوه‌سازان کشور روز یکشنبه به خبرنگار اقتصادی ایرنا گفت: مسکن ارزان نشده است، اما حباب قیمت‌ها شکسته شده است و به همین دلیل فضایی برای سوداگری و خرید و فروش مکرر در اختیار سوداگران و سفته‌بازان نیست.

وی گفت: کاهش قیمت‌ها در برخی مناطق شهر تهران مشهود است؛ در کلانشهر‌هایی که قیمت‌ها غیرکارشناسی بالا رفته بود نیز نرخ‌ها کاهش یافته است که همان شکست حباب قیمت‌ها تعبیر می‌شود؛ اما چسبندگی قیمت در حوزه مسکن مثل بقیه بازار‌ها به شدت قوی است.

پورحاجت گفت: اکنون ثباتی در حوزه قیمت‌ها به وجود آمده است که می‌توان از آن به عنوان قیمت‌های واقعی نام برد و همین قیمت‌های فعلی را قیمت واقعی خانه اعلام کرد؛ کاهش قیمت بیش از این دور از تصور است.

وی با بیان اینکه در حوزه خرید مسکن توان و قدرت خرید مردم تنزل پیداکرده است و تقاضای بالقوه در بازار مسکن وجود دارد، گفت: آمار سر انگشتی از وضعیت صندوق پس انداز مسکن یکم حاکی از این است که ۴۰۰ هزار فقره تسهیلات مسکن یکم از طرف افرادی که بضاعت خرید مسکن را دارا بودند، اما انتظار داشتند با سیستم بانکی صاحب خانه بهتری شوند باقیمانده است.

وی گفت: این وضعیت حاکی از این است که ۴۰۰ هزار تقاضای بالقوه در بازار مسکن وجود دارد، اما هنوز بالفعل نشده است؛ این‌ها خریدارانی هستند که تمایل به افزایش قدرت نقدینگی از محل تسهیلات مسکن داشتند تا خانه با کیفیت تری را خریداری کنند، اما جهش ناگهانی قیمت‌ها آن‌ها را به بیرون از مناطق شهری مدنظر پرت کرد.

دبیر کانون انبوه سازان کشور در خصوص وضعیت قیمت‌ها نیز توضیح داد: به دلیل بی ثباتی اقتصادی بخشی از قیمت‌ها در بعضی از مناطق شهری قیمت‌های واقعی مسکن نبودند؛ به عبارتی وقتی شبانه روزی قیمت‌های مسکن در نقاط مختلف کشور بالا می‌رفت و هر روز یک قیمت در خصوص تعرفه‌های مصالح ساختمان، دستمزد و سایر تعرفه‌ها تعریف می‌شد مالکان قیمت زمین را روزانه بالا و پایین می‌بردند و قیمت تمام شده کارشناسی در حوزه مسکن وجود نداشت.

وی گفت: اکنون و همزمان با کاهش نرخ ارز و آرامش در بازار‌های موازی؛ هدف باید این باشد که قیمت خانه‌های متری ۷ تا ۸ میلیون تومان را بررسی کنیم و ببینم میزان کاهش قیمت این خانه‌ها چطور است؟

پورحاجت ادامه داد: اکنون در مناطق پایین شهر تهران فروشنده‌ها سعی می‌کنند واقعی‌تر رفتار کنند.

وقتی قیمت مسکن بی حساب و کتاب افزایش پیدا می‌کرد مالکان خانه‌های معمولی‌تر سعی می‌کردند قیمت خانه خود را به نرخ خانه‌های نوساز و محبوب نزدیک کنند؛ اما در شرایط فعلی خانه‌های چندین سال ساخت و بدون آسانسور در صورت واقعی شدن نرخ معامله می‌شود.

بر اساس تحلیل پورحاجت اکنون در واحد‌هایی که دارای استاندار‌های لازم هستند افت قیمت کمتری رخ می‌دهد.

-دکیمی حجم معاملات مشکوک
-وایران تلاش برای رسیدن به مقاومت 2700ریال
-بازار پایه در حال سفارش گیری با محدودیت های خاص خود وقوانین جدید
-

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی