close
تبلیغات در اینترنت
امر وز شاخص برخط استوا 300هزار واحد
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

 سلام روزبخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-قدرت هیجان وتوهم در ضمیر نا خود اگاه این گونه شکل می گیرد اگر امروز شاخص بر مدار خط استوا 300هزار واحد قرار بگیرد وگرم ترین روز بورسی رقم بخوردشاید در بلند مدت بسمت 600هزار واحد حرکت کند-نیمه دوم سال جهت مهار طلا وارزومسکن  وتورم چاره ای جز مانور بورس متصور نیست-حرکت موج گروه انبوه سازی ساختمانی ها بالای 2000ریال البته فقط ده نماد اول را من چک کردم بقیهرا سر فرصت تست می کنم-والبر 36 میلیون صف خرید......تا این لحظه حجم معاملات واقعا مشکوک-سبهان 1500…

 


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-قدرت هیجان وتوهم در ضمیر نا خود اگاه این گونه شکل می گیرد اگر امروز شاخص بر مدار خط استوا 300هزار واحد قرار بگیرد وگرم ترین روز بورسی رقم بخوردشاید در بلند مدت بسمت 600هزار واحد حرکت کند
-نیمه دوم سال جهت مهار طلا وارزومسکن  وتورم چاره ای جز مانور بورس متصور نیست
-حرکت موج گروه انبوه سازی ساختمانی ها بالای 2000ریال البته فقط ده نماد اول را من چک کردم بقیهرا سر فرصت تست می کنم
-والبر 36 میلیون صف خرید......تا این لحظه حجم معاملات واقعا مشکوک
-سبهان 1500 تومانی الان23459ریال تا این لحظه صف خرید از کشفیات حقیریک بارقبل از افزایش ویک بار بعد از افزایش سرمایه
-خاذین که مدتی قبل در محدوده 1700ریال مثل هندوانه های شهر گالیکش خریدار نداشت وما کشف روند مجدد کردیم الان 2604ریال
-خبهمن از کشفیات حقیر در محدوده 1000ریال الان در مرز 2000ریال
-ختوقا 140 تومانی کشف روند شده توسط ما گویا هدفش عبور از مقاومت 6000ریال است
-شاخص کل موقتا از مرز 300هزار واحد عبور کرد
-خموتور اماده انفجار.....این سهم نیز زمان کشف روندمثل گوجه درجه سه بود کسی نمی خرید
-کاسپین الان 18800ریال بازی دوسر برد انهایی که قبل وبعد از افزایش در کف خریدند کشف روند توسط ما قبل از افزایش سرمایه
-خبهمن 2046ریال........شاید هدف بالاتر باشد.....این روز ها ما سعی میکنیم در نوشته هایمان هیجان کاذب ایجاد نکنیم
-
طبق رتبه‌بندی موسسه ICIS :

بزرگترین هلدینگ بورس ایران در رده‌بندی جهانی صعود کرد / معرفی برترین ها

تازه‌ترین رتبه‌بندی موسسه ICIS حکایت از آن دارد که هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس با وجود قرار گرفتن در فهرست تحریم‌های آمریکا سه پله‌ صعود کرده است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، تازه‌ترین گزارش موسسه مستقل مطالعات شیمیایی (ICIS) که سالانه رتبه‌بندی شرکت‌های شیمیایی و پتروشیمیایی جهان را بر اساس شاخص‌های هفتگانه فروش، سود عملیاتی، سود خالص، ‌دارایی‌ها، ‌ هزینه‌های تحقیق و توسعه، ‌ سرمایه‌گذاری‌ها و نیروی انسانی و عملکرد شرکت‌های شیمیایی و پتروشیمیایی بررسی و رتبه‌بندی می‌کند، منتشر شد و هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس با سه پله صعود نسبت به سال قبل به رتبه 35 جهان رسید.

در این رابطه جعفر ربیعی مدیرعامل "فارس" اعلام کرد: در شرایطی که همه شرکت‌های تابعه این هلدینگ با مشکلات ناشی از تحریم‌های آمریکا دست و پنجه نرم می‌کنند، تلاش خانواده بزرگ هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس سبب سه رتبه صعود در میان شرکت‌های شیمیایی و پتروشیمیایی جهان شد.

در سه سال گذشته شرکت آلمانی BASF رتبه نخست این رده‌بندی را در اختیار داشت که طبق تازه‌ترین رده‌بندی منتشر شده، این شرکت جای خود را به ساینوپک چین واگذار کرده و پس از BASF که در رتبه دوم قرار دارد، شرکت­‌های داوکمیکال و سابیک قرار گرفتند.

انتهای پیام


-
-

۵ سهم گران دنیا معرفی شدند / هر سهم ۲۹۶ تا ۳۵ هزار دلار/ وارن بافت در صدر

پنج سهم گران دنیا با قیمت های ۲۹۶ تا ۳۵ هزار دلاری هر سهم معرفی شدند و صندوق سرمایه‌گذاری با مدیریت وارن بافت در صدر قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس به نقل از فاینانس آنلاین ، در شرایطی ارزش پول بر اساس قدرت خرید در آمریکا طی ۲۰ سال اخیر تقریبا ۴۰ درصد کاهش یافته و ارزش بورس نیویورک براساس شاخص اس اند پی ۵۰۰  طی ۷۰ سال ۱۱ برابر شده که پنج سهم گران دنیا معرفی شدند :

۱- برکشایر هاثاوی Berkshire Hathaway: این شرکت که وارن بافت سومین فرد ثروتمند جهان، مدیریت آن را بر عهده دارد یک صندوق سرمایه‌گذاری است که علاوه بر در اختیار داشتن چندین شرکت مختلف، بخشی از سهام شرکت های اپل، امریکن اکسپرس، کوکا کولا و ولزفارگو را در اختیار دارد. ارزش هر سهم این شرکت ۲۹۶ هزار و ۹۲۲ دلار است.

۲- لیند اوند اشپرونگلی Lindt & Sprüngli AG: این گروه سال ۱۸۵۴ در شهر زوریخ سوئیس بنیان گذاری شد و در زمینه تولید شکلات فعالیت دارد و با پیوستن برخی از شکلات‌ سازهای مشهور دیگر از اتریش و ایتالیا ، بخش بزرگی از بازار را در اختیار دارد و ارزش هر سهم آن بیش از ۸۲ هزار دلار است.

۳- نکست Next: شرکت چند ملیتی تولید لباس که مقر اصلی آن در شهر لایکستر انگلیس بوده و تنها در اروپا ۷۰۰ شعبه دارد. ارزش هر سهم این شرکت بیش از ۷۰ هزار دلار است.

۴- سی بورد کورپوریشن: گروه حمل و نقل دریایی در کانزاس آمریکا که بیش از ۲۳ هزار کارمند دارد. ارزش هر سهم این شرکت ۳۹ هزار دلار است.

۵- NVR: شرکت فعال در حوزه ساخت و ساز که مقر آن در ویرجینیا آمریکا است. ارزش هر سهم این شرکت در حال حاضر بالغ بر ۳۵ هزار دلار است.

انتهای پیام
 


-سخزر کشف روند شده توسط ما قبل از افزایش سرمایه با بازدهی بی نظیر الان با صف خرید روبروست در اینده حق یک ماهه دارد میتواند یکی از دلایل صعود موقت سهم باشد
-وخارزم سرانجام برای لحظاتی 2000ریال را لمس کرده است الان1996ریال
-خموتور در محدوده 5555ریال در حال نوسان است صف فروش موقت ایجاد شد ولی تقاضا بالا رفت وصف جمع شد
-خاذین به کجا میرود ؟؟؟؟؟؟
-ولساپا 132 میلیون صف خرید قبلا اطلاع رسانی شده بود چند بار......بنظر میرسد سهم ها در یک کوچ دسته جمعی قصد خدا حافظی با قیمت های زیر 2000ریال را دارند
-

تکذیب چهار شایعه هم مانع از رشد قیمت سهم بورسی نشد

ایران ترانسفو شایعات انتقال بلوکی، افزایش سرمایه از تجدید ارزیابی دارایی ها، فروش دارایی های غیر منقول و پذیرش شرکت های تابعه در بورس را رد کرد اما با رشد قیمت روبرو شد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت ایران ترانسفو که با سرمایه 375 میلیارد تومانی در بازار اول معاملات بورس حضور دارد، شایعات مطروحه در فضای مجازی را رد کرد اما با رشد 3.2 درصدی قیمت روبرو شد.

بر این اساس، "بترانس" اعلام کرد: شایعه نقل و انتقال سهام بلوکی، تجدید ارزیابی دارایی ها به منظور افزایش سرمایه ،فروش دارایی های غیر منقول و آماده بودن شرکت های تابعه جهت پذیرش در بورس در راستای منافع شخصی توسط برخی افراد سودجو مطرح می شود، لذا از سهامداران تقاضا می شود اطلاعات شرکت را از طریق سایت رسمی و سامانه کدال پیگیری کنند.

بنابراین گزارش، بلوک 13.36 درصدی "بترانس" شامل 501 میلیون و 152 هزار و 611 سهم بارها به وکالت از صنعت و تجارت آداک توسط سازمان خصوصی سازی با ارائه مشوق هایی برای خریداران بخش خصوصی و تعاونی، روانه میز فروش بورس تهران شده اما به دلیل عدم وجود خریدار، ناکام مانده است.

انتهای پیام


-شخارک بلند مدت قبلا کشف روند شده است با نگاهی نو سهم را در بلند مدت نظارت کنید تستی 100 هزار تومان وارد شوید تا بر روند مسلط شوید امروز 98/06/23
-از این سهم به ان سهم پریدن دردی را دوا نمی کند جابجایی وجاگیری درست راحت میتواند دریک سهم به شما پول یک پژو405 صفر را بدهد
-هر چقدر در خموتور سود کردی 50 درصد 58درصد فراموش کن.....برو نقشه برای گرفتن 20 درصد سود درسهمی دیگر بکش شاید اوضاع بروفق مراد پیش رفت وسی الی چهل درصد سود کردی
-موج سنگین خرید در گروه خودرویی
-ذوب حجم معاملات سنگین صف خرید هم تا این لحظه محفوظ
-گروه لیزینگ مثبت وتوام با صفهای خرید تا این لحظه
-همه سوال می کنند چه زمانی بازار بورس استراحت خواهد کرد؟؟؟؟جواب اصلاحات قیمتی کوتاه مدت بصورت گروهی فرض گروه ساختمان خواهیم داشت وهمچنین اصلاح قیمت 10000واحدی فرضا 310 هزار واحد بشود 300هزار واحد اما تا این لحظه نشانه های اصلاح قیمت 40 الی 50 هزار واحدی مشاهده نمیشود
-اتاق فکر کاخ سفید منتظر است تلاطمی حبابی در طلا -دلار دیده شود ولی تا اطلاع ثانوی با ازاد سازی بورس وتولید متصل به ان برنامه های اتاق فکر کاخ سفید مهار شده است
-پر پتانسیل ترین گروه بازار کانه های فلزی این روز ها کم رمق ترین گروه بازار
-گروه قند نیز انچنان فعالیت قوی ندارد وروند در این گروه عادی است
-دل شیری که تو داری این همه سرمایه را تو بورس اوردی...... بورس هم لبخند دارد وهم اشک همیشه برای هر دو اماده باش.....

-
عضو هیات مدیره کانون کارگزاران اعلام کرد :

۴ عامل موثر بر حال و آینده بورس / اثر تسویه معاملات اعتباری و سال مالی کارگزاران

عضو هیات مدیره کانون کارگزاران با اشاره به ۴ عامل موثر بر روند صعودی قیمت ها و عبور با قدرت شاخص از مرز ۳۰۰ هزار واحدی، اثر تسویه معاملات اعتباری در پایان سال مالی اکثر شرکتهای کارگزاری را اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، علیرضا تاجبر درباره متغیرهای موثر بر شرایط فعلی بازار سهام و اثر ورود نقدینگی و عملکرد شرکت ها در نیمه اول سال و عبور با قدرت امروز شاخص از مرز 300 هزار واحدی به سنا گفت: صنایع صادرات محور مانند فلزات اساسی، نفت و پتروشیمی به دلیل افزایش قیمت ارز و فروش معقول ، گزارش های ۶ ماهه مناسبی را منتشر خواهند کرد و تمرکز سرمایه معطوف به این گروه خواهد شد.

وی افزود: اثر جنگ تجاری چین و آمریکا بر بازارهای جهانی از جمله بازار سرمایه ایران در ماه های گذشته مشهود بود اما این مساله تا حد زیادی مرتفع شده و روند کاهشی ماه های گذشته کامودیتی ها به روندی افزایشی هفته اخیر تغییر کرده که متغیر موثری بر رشد بورس خواهد بود.

این کارشناس ادامه داد: همچنین افزایش سرمایه از محل تجدید ارزیابی دارایی ها ، فرصت دیگر رشد بازار سرمایه و گامی برای اصلاح ترازنامه و بهبود وضعیت دارایی شرکت ها است که سهام را ارزنده تر و تمایل سرمایه گذاران را بیشتر می کند. علاوه براین دولت در کنار سایر حمایت ها از بورس از شرکت های بزرگ دو صنعت فلزات اساسی و معدنی ( 8 شرکت از جمله فولاد مبارکه ، ملی مس، گل گهر ، چادر ملو و... ) خواسته از محل سود انباشته ، افزایش سرمایه دهند .

تاجبر تغییر دستورالعمل معاملات بازار پایه را عاملی برای سوق نقدینگی به شرکت های بنیادی تر دانست و توضیح داد : در بازار پایه اتفاق بدی درحال وقوع بود و سهم هایی که بنیاد قابل قبولی نداشتند با ورود نقدینگی در حال تشکیل حباب قیمتی بودند که با تمهیداتی ، جلوی این حرکت گرفته شد. پیش بینی می شود برخی از شرکت های بازار پایه گزارش های 6 ماهه ضعیفی منتشر کنند.

وی با اشاره به اینکه حجم نقدینگی می تواند اثر پایان معاملات اعتباری و سال مالی 31 شهریور اکثر شرکت های کارگزاری را تا حد زیادی خنثی کند، ادامه داد: تصمیمات حمایتی دولت، وزارت اقتصاد و بانک مرکزی بر روند فعلی بازار موثر بوده و باید اولین تصمیم توسعه فرهنگ سرمایه گذاری یعنی استفاده از ابزارها و واسطه های مالی به جای خرید و فروش مستقیم سهام در بین سرمایه گذاران باشد. همچنین توسعه فرهنگ توجه به دانش مالی و تحلیل در فعالیت های بورسی به طور جدی تر از سوی تصمیم گیران اقتصادی کشور دنبال شود.

تاجبر درباره برنامه بورس تهران برای ایجاد زمینه افزایش بازه سهام و افزایش جذابیت سرمایه گذاری هم توضیح داد: مساله این است که وقتی شرکتی متغیرهای بنیادی بهتر و قوی تری دارد باید بازه نوسان سهم آن بیشتر باشد. بورس تهران در حال آماده کردن بازاری به نام بازار برتر است که شرایط آن از نظر سرمایه، گزارش دهی و شفافیت و سهام شناور بسیار سختگیرانه تر از بازارهای دیگر خواهد بود.

وی افزود : بازار برتر حائز شرایط افزایش بازه نوسان بوده و با پذیرش تعداد کمی از شرکت ها می توان دامنه نوسان قیمت سهام را باز گذاشت و عددهای بالاتری تعیین کرد.

انتهای پیام


-ساعت 12/25 دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی