close
تبلیغات در اینترنت
ثفارس با دست پرآمد
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-خاذین سعی وتثبیت در محدوده 2200ریال افت ده درصدی میتواند فرصت خرید تستی صد هزار تومان باشد-ختوقا لمس مقاومت 5000ریال الان 5007ریال اخرین کشف روند توسط ما در محدوده 1400ریال-سخزر 3700 ریالی الان در محدوده 5300ریال یک رشد عالی وبی نظیر-ثفارس امروز هم مثبت خورد-خاذین امروز هم مثبت خورد-خبهمن الان 1905ریال همان سهمی که در محدوده 900ریال کشف روند شد وگفته شد خبهمن ذوبی دیگر است 19 تومان هم سود تقسیم کرده است-فنوال صف خرید سنگین حجم صف خرید مشکوک-فباهنر -فسرب نیز…


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-خاذین سعی وتثبیت در محدوده 2200ریال افت ده درصدی میتواند فرصت خرید تستی صد هزار تومان باشد
-ختوقا لمس مقاومت 5000ریال الان 5007ریال اخرین کشف روند توسط ما در محدوده 1400ریال
-سخزر 3700 ریالی الان در محدوده 5300ریال یک رشد عالی وبی نظیر
-ثفارس امروز هم مثبت خورد
-خاذین امروز هم مثبت خورد
-خبهمن الان 1905ریال همان سهمی که در محدوده 900ریال کشف روند شد وگفته شد خبهمن ذوبی دیگر است 19 تومان هم سود تقسیم کرده است
-فنوال صف خرید سنگین حجم صف خرید مشکوک
-فباهنر -فسرب نیز صف خرید دارند
-کاسپین 16282ریال تا این لحظه صف خریدکشف روند قبل از افزایش سرمایه وکشف روند دوم بعد از افزایش سرمایه
-نماد دارو حجم معاملات مشکوک
-
در بازار دوم معاملات فرابورس :

بزرگترین شرکت پخش دارو هم در نوبت عرضه اولیه ایستاد/ مشخصات کلی

بزرگترین شرکت پخش دارویی با سرمایه ۶۰ میلیارد تومانی در بازار دوم معاملات فرابورس درج نماد شد و در نوبت عرضه اولیه ۱۰ درصدی سهام ایستاد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، شرکت توزیع داروپخش بعد احراز کلیه شرایط پذیرش از دیروز سوم شهریور در گروه مواد و محصولات دارویی به عنوان صد و هجدهمین شرکت در بازار دوم فرابورس درج شد تا پس از معرفی مدیران، آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی سهام باشد.

طبق بررسی‌های بورس پرس، "دتوزیع" به عنوان بزرگترین شرکت پخش دارویی از نظر سهم بازار ، ۲۸ اسفند سال ۷۵ در اداره ثبت شرکت ها و مالکیت صنعتی تهران به ثبت رسید. این شرکت در حال حاضر زیرمجموعه شرکت داروپخش و وابسته به سرمایه گذاری تامین اجتماعی است. مرکز اصلی شرکت در تهران و مجموعاً دارای ۲۰ مرکز توزیع سراسری است.

موضوع فعالیت

موضوع فعالیت اصلی شرکت طبق ماده دو اساسنامه شامل تهیه و تدارک انواع دارو و مواد دارویی و شیمیایی، تجهیزات پزشکی، فراورده های بیولوژیک، محصولات آرایشی و بهداشتی، لوازم درمانی، مواد غذایی و اقلام مشابه از داخل و خارج و توزیع و فروش سراسری آنها می شود.

این شرکت با در اختیار داشتن مجموعه ای متشکل از حدود ۲۰۰ دستگاه حمل و نقل، هزار نفر نیروی انسانی مستقر در ستاد و مراکز استان ها، سیستم های پیشرفته و زنجیره سرد و مجهزترین انبارهای نگهداری دارو، زنجیره گسترده‌ای از توزیع دارو و مکمل های دارویی را در اختیار دارد.

سرمایه شرکت در بدو تاسیس ۵۰ میلیون تومان بوده که طی چند مرحله به ۶۰ میلیارد تومان رسیده است. فروش شرکت در سال ۹۷ بالغ بر سه هزار میلیارد تومان و سود خالص آن بیش از ۷۷ میلیارد تومان بوده است.


-خموتور فقط با 5 درصد مثبت بازگشایی شد والان صف خرید کشف روند توسط ما در محدوده 5800ریال قبل از افزایش سرمایه
-سخزر شروع رشد از محدوده 3700ریال تشخیص کف سهم توسط ما الان صف خرید5306ریال هنوز مقدار حق تقدم استفاده نشده معلوم نیست ولی در قیمت بالایی فروخته خواهد شد
-بنیرو مجاز محفوظ ولی تا این لحظه تقاضا بالا
-خموتور صف خرید تا این لحظه 10 میلیون
-شاخص کل 4134واحد مثبت ودر محدوده 273 هزار واحد قرار دارد
-ثشاهد تا این لحظه 23 میلیون صف خرید دارد
-رجز خواندن کار راحتی است  به عمل کار براید ثفارس قبل از افزایش سرمایه در محدوده 2300 ریال خواب بود من اینجا می گفتم وهمه شما نگاه میکردید وبی اعتنا بودید الان 22/5 میلیون صف خریدامروز 98/06/04
-
وزیر اقتصاد :

بورس ۱۴۰ درصد رشد کرده و محل مناسب نقدیندگی‌ سرگردان و خرد مردم است

وزیر اقتصاد با اشاره به رشد۱۴۰ درصدی شاخص و دعوت از بخش خصوصی برای بنگاهداری گفت: باید نقدیندگی‌ سرگردان و خرد مردم را به بورس و پذیره نویسی هدایت کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، فرهاد دژپسند که در برنامه شب گذشته "تیتر امشب" شبکه خبر حضور داشت، گفت: ایران دارای ظرفیت‌های زیاد انسانی، مالی و فیزیکی بوده که باید برای بهبود وضعیت اقتصادی مردم استفاده شوند. از سوی دیگر حجم نقدینگی بسیار زیاد و منجر به تشدید تحریک تقاضا شده اما باید از فرصت استفاده و برای رونق تولید و سرمایه گذاری و در نهایت افزایش صادرات غیر نفتی استفاده شود.

وی افزود: در این میان نیاز فعلی ایران ایجاد بنگاه‌های بزرگی نظیر پالایشگاه، صنایع معدنی و پتروشیمی بوده و جا دارد ضمن فراهم کردن زمینه حضور بخش‌ خصوصی توانمند در عرصه بنگاهداری ، نقدیندگی‌ سرگردان و خرد مردم را به بورس و پذیره نویسی هدایت کرد.

دژپسند ادامه داد: خوشبختانه مردم بورس را ماُمنی جهت حفظ ارزش دارایی‌ها می‌بینند و شاخص بازار سهام طی یک سال گذشته ۱۴۰ درصد رشد کرده و نشان می‌دهد این ظرفیت جواب داده است.

انتهای پیام


-

شرکت بورسی درباره دستگیری ۱۴ کارمند توضیح داد / راهکار پیشگیری

شرکت بورسی درباره وقوع فساد اقتصادی و دستگیری ۱۴ نفر از کارکنان واکنش نشان داد و راهکار مناسبی برای پیشگیری از این گونه فسادهای اقتصادی اعلام کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ‌پتروشیمی شیراز در پی انتشار وقوع فساد اقتصادی در این شرکت بورسی و دستگیری 14 نفر از کارکنان و دلالان کود شیمیایی در مرودشت‌ طی اطلاعیه ای اعلام کرد: شناسایی و کشف شبکه فساد اقتصادی در منطقه به درخواست و هماهنگی کامل این شرکت و دستور مقام قضایی و توسط سربازان گمنام امام زمان انجام پذیرفته است.

باند کشف شده با اخلال و فساد در توزیع انواع کودهای شیمیایی بصورت گسترده فعالیت داشته و شامل افراد متعددی از بخش‌های مختلف فعال در حوزه توزیع کودهای کشاورزی منطقه و 6 نفر از کارکنان رده پایین پتروشیمی شیراز بوده که اقدام به سرقت از این شرکت کرده‌اند‌.کودهای مکشوفه تنها متعلق به پتروشیمی شیراز نبوده و کودهای تولیدی مربوط به سایر شرکت‌های تولید‌کننده نیز بوده است‌.

پتروشیمی شیراز درخواست رسیدگی کامل به موضوع سرقت مذکور جهت احقاق حقوق و همچنین برخورد قاطع با عاملین این فساد اقتصادی از هر طبقه را دارد. به عنوان راهکار مناسب جهت مبارزه با این گونه فسادهای اقتصادی و پیشگیری باید از طریق حذف ظرفیت های فساد اقدام شود که درخصوص کودهای شیمیایی تکلیف پتروشیمی‌ها به فروش کود اوره یارانه‌ای با قیمت 6125 ریال در هرکیلو در مقابل قیمت واقعی بورسی این کالا که در محدوده 20000 ریال در هر کیلوگرم است همواره این جذابیت را در افراد خاطی جهت  اینگونه سوء‌استفاده ایجاد می‌کند و راهکار مؤثر، تمکین وزارت جهاد کشاورزی به رأی دیوان عدالت اداری در خصوص خرید کود اوره با قیمت ارائه شده در بورس است.

انتهای پیام


-ساعت 12/20 دقیقه تا فردا خدا نگه دار
-
-
-
-
-
-
-
-

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی