close
تبلیغات در اینترنت
شاخص کل ومقاومت 270هزار واحد پیش رو
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-ختوقا تلاش برای تثبیت مقاومت 4500ریال الان4588ریال-سبهان شروع رشد از محدوده 15000ریال  الان 18460ریال هدف اول 20000ریال-گروه فلزات اساسی فعلا استراحت تا این لحظه-دامین در تفکر فتح قله 10000ریال الان 8922ریال-حریل در تفکر فتح قله 3000ریال الان2861ریال حمایت اول 2500ریال......این سهم را ما در محدوده 1300ریالو1200ریال سال قبل کشف روند کرده بودیم-ولساپا الان 1540 ریال فرض نزول به محدوده 1400و1300 ریال میتواند مبنای خرید تستی 100هزارتومان باشد امروز 98/06/02-سبهان…

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-ختوقا تلاش برای تثبیت مقاومت 4500ریال الان4588ریال
-سبهان شروع رشد از محدوده 15000ریال  الان 18460ریال هدف اول 20000ریال
-گروه فلزات اساسی فعلا استراحت تا این لحظه
-دامین در تفکر فتح قله 10000ریال الان 8922ریال
-حریل در تفکر فتح قله 3000ریال الان2861ریال حمایت اول 2500ریال......این سهم را ما در محدوده 1300ریالو1200ریال سال قبل کشف روند کرده بودیم
-ولساپا الان 1540 ریال فرض نزول به محدوده 1400و1300 ریال میتواند مبنای خرید تستی 100هزارتومان باشد امروز 98/06/02
-سبهان تا این لحظه ریزشی در کار نیست هدف فتح قله 20000ریال
-سخزر جایزه در سبد شما الان4855ریال صف خرید.....شروع رشد مجدد از محدوده 3700ریال کشف روند توسط ما قبل از افزایش سرمایه
-خاذین تلاش برای فتح مقاومت 2200ریال هدف خسته کننده بلند مدت 2500ریال امروز 98/06/02
-دیشب حرم امام رضا بودیم برای موفقیت همه عزیزان دعا کردیم
-کاسپین هم جایزه درسبد ماندگاری اجباری والان صف خریدتا این لحظه
-خاذین به مقاومت بالای 2200ریال صعود کرد..... بعد از افزایش در محدوده 1700ریال کشف روند شدوتا این لحظه 500ریال رشد را ثبت کرد....بازی هنوز ادامه دارد
-سخزر حق تقدم های یک ماهه را به بالاترین قیمت خواهد فروخت شانس سراغ کل سهم امده
-شاخص کل تا 270 هزار واحد فقط یک قدم دیگر باقی مانده است
-ختوقا ارام ارام 5000ریال را نگاه میکند
-صبح ولساپا متعادل بود بالا بارنگ سبز نشان دادم تا این لحظه 66 میلیون هم معامله شد الان صف خرید 104 میلیونی دارد این تشخیص ها اتفاقی وشانسی نیست تجربه 12سال رویت بازار است
-بیمه البرز یکی از بیمه ای هایی که ما در ده سال گذشته دهها بار در کفهای متفاوت تشخیص روند واعلام کردیم الان در 2352ریال 111میلیون صف خرید دارد پردیس -حریل نیز دهها بار در کف زیر 1300ریال کشف روند میشد....این تازه به دوران رسیده ها که با تبلیغات مدعی رشد سهم هستند  در بازار پر از نقدینگی شیر شده اند وگرنه همین دامین را ما دهها بار در محدوده 1500ریال کشف روند میکردیم والبر را در محدوده 2000ریال تشخیص میدادیم..... بیش از 300 سهم را ما بموقع کشف روند کرده ایم در عرض یک سال.....بقیه سهم ها را فرصت نداشتیم کشف روند کنیم
-شاید امروز شاخص کل 270هزار واحد را لمس کند ولی دیریازود لمس خواهد کرد امروز نشد فردا فردا نشد پس فردا
-
نماینده مجلس :

حذف چهار صفر برای بورس و شرکت ها هزینه دارد / احتمال مخالفت مجلس

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس با اشاره به تحمیل هزینه حذف چهار صفر برای دولت، ، بورس و شرکت ها ، پیش بینی کرد این لایحه تصویب نخواهد شد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حسن حسینی شاهرودی با اشاره به تقدیم لایحه اصلاح قانون پولی و بانکی توسط دولت به مجلس به ایسنا گفت: با این لایحه مخالفم. چون شرایط اقتصادی چنین کاری را ایجاب نمی‌کند و در اولویت قرار ندارد. این لایحه باید در شرایط توام با آرامش و ثبات اقتصادی اجرایی شود نه در شرایطی که دچار چالش اقتصادی هستیم. پس اجرای آن هیچ کدام از شاخصه‌های اقتصادی را تغییر نخواهد داد.

وی درباره بار مالی این لایحه هم توضیح داد: با اجرای این لایحه نه تنها باید در اسکناس‌ها تغییر ایجاد کرد که تمامی دفاتر محاسبات، سخت افزارها و نرم افزارها متاثر از آن است. لذا این تغییرات قطعا بار مالی به همراه خواهد داشت و شاید بار مالی آن بیشتر از بار مالی چاپ اسکناس باشد.

این نماینده مجلس توضیح داد: چاپ اسکناس ۱۰۰، ۲۰۰ و ۵۰۰ تومانی نداریم و معمولا رقمی کمتر از اسکناس هزار تومانی در بازار پیدا و استفاده نمی‌شود. حال می‌خواهند هزار تومان را یک تومان کنند. پس فرقی ندارد روی آن یک تومان یا ۱۰ هزار ریال بنویسند. اینها همه نشان می‌دهد تغییر ریال به عدد تنها هزینه بر خواهد بود.

حسینی شاهرودی با بیان اینکه پذیرفتن این بار مالی در صورت تغییر در شاخصه‌های اقتصادی توجیه پذیر است، گفت: از آن جا که این لایحه هیچ کدام از شاخصه‌های اقتصادی را تغییر نخواهد نداد تنها باعث تحمیل هزینه و وقت برای مسئولان دولتی، مجلس و فعالان اقتصادی، شرکت‌ها، بورس و حوزه‌های مختلف می‌شود که با عدد و رقم ریالی سروکار دارند. نتیجه آن است که اجرای این لایحه ، اولویت دار نیست و تنها چالش روانی ایجاد می‌کند.

وی ادامه داد: شاید از منظر طراحان این بُعد از لایحه خوب است که با ایجاد یک پوشش روانی باعث می‌شود مردم مشکلات دیگر اقتصادی همچون افزایش تورم ، مضیقه معیشتی و وجود مفاسد اقتصادی را از یاد ببرند ولی از بُعد دیگر ، ثمره‌ای در حوزه اقتصادی ندارد. پیش بینی می شود مجلس به این لایحه رای نمی‌دهد. اگر دولت توجیهات قوی داشته باشد شرایط فرق خواهد کرد که هنوز توجیهی ارائه نشده است.

انتهای پیام


شاخص کل الان 269960واحد یحتمل تا لحظاتی دیگر 270هزار واحد را لمس خواهد کرد
-صفهای خرید در گروه سیمان......
-
رئیس کل دادگستری استان اصفهان از بازداشت مدیرعامل کارخانه تولید قند نقش جهان اصفهان خبر داد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شبکه خبر،
 به نقل از روابط عمومی دادگستری کل استان اصفهان، محمد رضا حبیبی رئیس کل دادگستری استان با اعلام این خبر بیان داشت: با تلاش و اقدام سریع و بموقع سربازان گمنام امام زمان (عج) مدیرعامل کارخانه قند نقش جهان اصفهان و دو تن از همکاران وی که به طور گسترده اقدام به عرضه و توزیع خارج از شبکه شکر می‌نمودند، شناسایی شده و با صدور قرار قانونی توسط بازپرس رسیدگی کننده بازداشت و روانه زندان شدند.

وی افزود: بر اساس تحقیقات اولیه بعمل آمده مشخص گردیده که این افراد در چند ماه ابتدایی سال جاری بیش از ۴۷۰۰ تن شکر را با قیمت بالغ بر ۱۶۰۰ تومان بیش از قیمت مصوب با سندسازی و بهره گیری از دلالان عرضه نموده و در مجموع مبلغی بیش از ۷۶ میلیارد ریال به جیب زده اند.

عالی‌ترین مقام قوه قضاییه در استان اصفهان یکی از علل و عوامل افزایش قیمت شکر و بحران در بازار در چند ماه اخیر را اقداماتی از این دست دانست و خاطرنشان کرد: در بازرسی بعمل آمده مقدار حدود ۱۰۰۰ تن شکر آماده توزیع خارج از شبکه نیز از انبار این متهمان کشف و ضبط گردیده است.

جبیبی تصریح کرد: متهمان این پرونده در حال حاضر در بازداشت موقت به سر برده و پرونده آن‌ها در شعبه ویژه رسیدگی به جرایم اقتصادی دادسرای عمومی و انقلاب اصفهان در حال رسیدگی است و پس از تکمیل تحقیقات در آینده نزدیک در دادگاه صالح محاکمه خواهند شد.

رئیس کل دادگستری استان اصفهان در پایان به مخلان نظام اقتصادی و امنیت هشدار داد: دستگاه قضایی با جدیت و با بهره گیری از تمامی ظرفیت‌ها و همکاری ضابطان برخورد قاطع با مخلان در نظام اقتصادی و نظم و امنیت جامعه را در دستور کار دارد و اشد مجازات‌های قانونی را برای ایشان اعمال خواهد کرد.

-
-
-
-
-
-
-

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی