close
تبلیغات در اینترنت
خاذین پرمعامله
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-ثفارس سه جلسه قبل 2230ریال بود دقیق طبق پیشبینی های پله های نزولی منفی زد منفی زد ناگهان کشید رفت بالا الان 2440ریال همان 200 ریال صعودی که دنبال ان میگردید این تجربه است وشناخت روانی......هر سهمی بازی پله نزولی را باتو شروع کرد باید بتوانی اورا شکست دهی ومیتوانیامرو.ز 98/05/09-وقتی بازار نزولی است بازی پله نزولی-وقتی بازار صعودی است بازی پله صعودی-منظور از پله در تعریف ساده خرید از یک سهم در پنج الی شش قیمت متفاوت-مثال دبالک خریدها از محدوده 3550ریال پله نزولی…

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-ثفارس سه جلسه قبل 2230ریال بود دقیق طبق پیشبینی های پله های نزولی منفی زد منفی زد ناگهان کشید رفت بالا الان 2440ریال همان 200 ریال صعودی که دنبال ان میگردید این تجربه است وشناخت روانی......هر سهمی بازی پله نزولی را باتو شروع کرد باید بتوانی اورا شکست دهی ومیتوانیامرو.ز 98/05/09
-وقتی بازار نزولی است بازی پله نزولی
-وقتی بازار صعودی است بازی پله صعودی
-منظور از پله در تعریف ساده خرید از یک سهم در پنج الی شش قیمت متفاوت
-مثال دبالک خریدها از محدوده 3550ریال پله نزولی چند ماه قبل اغاز شد وتا محدوده 3200ریال ادامه داشت وهمان شد که سهم تا بالای 8000ریال پرواز کرد
- یادتان باشد برای هر نوع بازاری انقباضی انبساطی باید برنامه داشته باشید مثال خریدهای ذوب پارسال پله نزولی اغاز شد از محدوده 92 تومان در چند پله تا 78 تومان خرید میشد ولی ذوب نا گهان تا محدوده بالای 3000ریال صعود کرد
-کی باور میکرد وآذر صدرصد بازدهی داشته باشد با احتساب حق تقدم ولی این اتفاق افتاد
-شما از سی سهم سود گرفتی خوب طبیعی است دو الی سه سهم تو را اذیت خواهند کردمعطل نکن از سبد بینداز بیرون اگر حوصله بازی پله نزولی را نداری
-ختوقاالان 3419ریال یعنی این خاذین باید تکانی بخورد وحداقل به 2000ریال در مرحله اول صعود کند حمایت 1500مقاومت اول 2000مقاومت دوم 2500ریال امروز 98/05/09
-سنگین وناگهانی وارد سهمی نشوید اگر وضعیت سهمی متعادل هست در پنج الی شش پله بخرید
-بیمه دانا همچنان پرتقاضا تا این لحظه27 میلیون صف خرید
-در گروه غذایی غالبر -غبشهر غمینو صف خرید تا این لحظه
-دم خاذین گرم الان 1830ریال
-وقتی نمیتوانی سهم بخری اندرون نمادها را مطالعه کن قطعا توش نون داره
-

اثر شفاف سازی "خاور" و ۵ شرکت درباره شایعه افزایش سرمایه، نوسان قیمت و ...

ایران خودرو دیزل، ششمین عرضه اولیه سال و چهار شرکت در خصوص شایعه افزایش سرمایه، نوسان قیمت سهام و ... دست به شفاف سازی زدند و با توقف نماد، نوسان قیمت و صف خرید روبرو شدند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، ایران خودرو دیزل، ششمین عرضه اولیه سال و چهار شرکت دیگر درخصوص شایعه افزایش سرمایه، نوسان قیمت سهام، گردش کار پرونده ورشکستگی، انعقاد قرارداد مهم، برگزاری مزایده و تغییر روزنامه کثیر الانتشار، دست به شفاف سازی زدند.

بر این اساس در برابر توقف نماد گاز لوله و وضعیت مجاز-محفوظ کشاورزی و کود زنجان،شرکت دارویی ره آورد تامین که ششمین عرضه اولیه سال بشمار می رود با رشد 4.9 درصدی قیمت و صف خرید، مبین وان کیش با افزایش 2.9 درصدی اما فیبر ایران با افت 3.8 درصدی و ایران خودرو دیزل با کاهش اندک قیمت روبرو شدند.

ایران خودرو دیزل: (شفاف سازی در خصوص شایعه افزایش سرمایه) اینجا

دارویی ره آورد تامین: (شفاف سازی در خصوص نوسان قیمت سهام) اینجا

گاز لوله: (توضیحات در خصوص گردش کار پرونده ورشکستگی) اینجا

مبین وان کیش: (انعقاد قرارداد مهم) اینجا

فیبر ایران: (برگزاری مزایده) اینجا

کشاورزی و کود زنجان: (توضیحات درباره تغییر روزنامه کثیر الانتشار) اینجا

انتهای پیام


-

فرصت دو هفته ایی مجلس به دو وزیر درباره وضعیت ذوب آهن و فولاد مبارکه

وزیران صنعت و تعاون با حضور در کمیسیون صنایع و معادن مجلس به ۸ سئوال پاسخ دادند و مکلف شدند طی دو هفته در مورد وضعیت دو شرکت بورسی و فرابورسی ذوب آهن و فولاد مبارکه ، گزارش دهند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، سعید باستانی درباره جلسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس با وزیران و معاونین صنعت ، تعاون، کار و رفاه اجتماعی که با طرح 8 سئوال برگزار شد به خانه ملت گفت: سوال از وزیر تعاون در خصوص مشکلات شرکت ذوب آهن بود ( با توجه به مالکیت حداکثری سازمات تامین اجتماعی از ذوب) که مقرر شد کمیته ای برای بررسی مشکلات تشکیل و در صورت عدم توافق ، سوال به صحن ارجاع داده شود.

وی افزود: سوال از رحمانی هم در مورد تعهدات خودروسازان بود که وزیر صنعت درباره این سوال توضیحاتی ارائه داد و دو هفته‌ای برای ارائه توضیحات لازم در این زمینه در نظر گرفته شد. یک سئوال هم مربوط به نحوه اجرای ماده 27 قانون برنامه ششم توسعه درباره اشتغالزایی بود و مقرر شد گزارش مکتوبی درباره اقدامات وزارت صنع ارائه شود.

این نماینده مجلس ادامه داد: در مورد اجرای قانون بازنشستگی در شرکت فولادمبارکه هم یک هفته به وزیر صنعت برای ارائه توضیحات لازم مهلت داده شد.  در مورد فرآیندهای کسب و کار و اقدامات وزارت صنعت برای ارتقای رتبه ایران در فضای کسب و کار سوالاتی مطرح و قرار شد جلسه ای با حضور نماینده سوال کننده و مسئولان برای بررسی این موضوع برگزار شود.

باستانی افزود: افزایش قیمت خودرو و تعهدات خودروسازان ، سوال دیگر از رحمانی بود که مقرر شد ظرف مدت دو هفته مشکلات بررسی و در صورت قانع نشدن ، سوال به صحن ارجاع شود. در مورد واگذاری معادن پلاسری سنگان خواف و سهم مردم منطقه از حقوق دولتی هم سئوال و مقرر شد وزیر صنعت هفته آینده به همراه معاون معدنی از این منطقه بازدید کند تا نتیجه مشخص شود.

انتهای پیام


-
دبیرکل اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق :

انبوه سازان ایرانی برای ساخت دو میلیون واحد مسکونی به عراق بروند

دبیرکل اتاق بازرگانی مشترک ایران و عراق گفت: نیاز عراق به دو میلیون واحد مسکونی فرصت مناسبی برای حضور انبوه سازان ایرانی در این کشور همسایه است.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، حمید حسینی در جریام جلسه فعالان صنعت ساختمان گفت: درحالی مصالح ساختمانی صادراتی ایران در عراق  مورد  استقبال قرار گرفته که این کشور همسایه به ساخت دو میلیون واحد مسکونی نیاز دارد که فرصت مناسبی برای حضور انبوه سازان ایرانی و افزایش همکاری ها وجود دارد.

وی ادامه داد: 30 درصد از تمرکز عراق برای بازسازی مربوط به مسکن و ساختمان اختصاص بوده و پیش بینی می‌شود با استقبال شرکت های ایرانی ، مشارکت انبوه سازان در پروژه های ساختمانی افزایش یابد. از سوی دیگر در بخش صدور خدمات فنی و مهندسی، ایران مزیت های نسبی و بالقوه ای دارد اما از جانبی هم پیمانکاران ایرانی با مشکل ضمانت نامه و ناشی از تحریم ها مواجه هستند.

حسینی افزود: بر این اساس به شرکتهای ایرانی پیشنهاد می‌شود با شرکت های عراقی فعالیت مشترک داشته و در مناقصه ها  با پرچم عراق  حضور یایند.

انتهای پیام


-فارس-شبندر -نوری -شپنا-شتران-شبریز -وامید-کچاد -دعبید-وغدیر-اخابر-پترول-مبین-سدشت........بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل گذاشته اندتا این لحظه ارزش معاملات بورس 830 میلیاردتومان وتا اخروقت نیز مقداری بیشتر خواهد شد
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی