close
تبلیغات در اینترنت
گروه حمل ونقل پر معامله
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-مشخصات شرکت جدید SME آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی در فرابورسشرکت ۱۰ میلیارد تومانی به عنوان یازدهمین شرکت در بازار شرکت های کوچک و متوسط فرابورس درج شد تا پس از معرفی مدیران، آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی باشد. به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مجتمع تولیدی نیلی صنعت کرمان پس از احراز کلیه شرایط پذیرش از ۲ مرداد در نماد "غنیلی" و گروه محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر به عنوان یازدهمین شرکت در بازار شرکت های کوچک و متوسط فرابورس درج شد تا پس از معرفی…


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-

مشخصات شرکت جدید SME آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی در فرابورس

شرکت ۱۰ میلیارد تومانی به عنوان یازدهمین شرکت در بازار شرکت های کوچک و متوسط فرابورس درج شد تا پس از معرفی مدیران، آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی باشد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، مجتمع تولیدی نیلی صنعت کرمان پس از احراز کلیه شرایط پذیرش از ۲ مرداد در نماد "غنیلی" و گروه محصولات غذایی و آشامیدنی به جز قند و شکر به عنوان یازدهمین شرکت در بازار شرکت های کوچک و متوسط فرابورس درج شد تا پس از معرفی مدیران، آماده عرضه اولیه ۱۰ درصدی باشد.

طبق بررسی های بورس پرس،سرمایه اولیه این شرکت با ۴۶ نیروی انسانی در بدو تاسیس ۱۰ میلیون تومان بوده و طی پنج مرحله افزایش سرمایه به ۱۰ میلیارد تومان رسیده است.

شرکت نیلی صنعت کرمان ۲۴ اسفند سال ۸۶ با شخصیت مسئولیت محدود به مدیر عاملی مهدی یزدان پناه در اداره ثبت شرکت های کرمان به ثبت رسید و بلافاصله به عنوان شرکت دانش بنیان و فناورانه در پارک علم و فناوری کرمان مستقر شد. سپس در ۲۰ اسفند سال ۸۷ همزمان با ورود خانواده حسینی نژاد به شرکت از مسئولیت محدود به سهامی خاص تبدیل و مسیر توسعه را آغاز کرد.

موضوع فعالیت

موضوع فعالیت اصلی شرکت طبق ماده ۲ اساسنامه شامل تولید و فرآوری انواع محصولات کشاورزی مشتمل بر کلیه زنجیره بخش کشاورزی از نهادهای پایه تا محصولات نهایی برای مصرف و موضوع فرعی شامل بازرگانی داخلی و خارجی، مطالعات پایه و کاربردی در توسعه دانش فنی در حوزه صنایع تبدیلی زیرمجموعه بخش کشاورزی، مشاوره و پژوهش های صنعتی در رابطه با موضوع فعالیت اصلی و انجام کلیه فعالیت های اقتصادی پس از کسب مجوز از مراجع ذی صلاح است.


-حپترو  کنترل شود  حجم معاملات مشکوک با تقاضای محدود هم روبروست
-بیمه دانا وصف خرید 85 میلیونی تا این لحظه
-البرز تا این لحظه 1800 ریال......
-بیمه اسیا نیز صف خرید
-بیمه ما 2994 ریال
-در سال گذشته  دونماد بیمه ای ما والبرز در کف های بسیار پایین توسط ما کشف روند شد

-یک مثال  پله نزول

ثفارس 2400 خرید 2300 خرید2200ریال خرید 2100ریال خرید 2000ریال هم خرید

فقط2400و2300ریال مقدور بوده طی دو هفته گذشته

سوال میکنید از کجا متوجه میشویم سهم یک دفعه رشد ناگهانی میکند.....جواب مدتی طولانی با سهم درگیر میشویم انقدر درگیر میشویم که سهم در یک قرنطینه کاری قرار می گیرد ونهایتا ضربه اصلی را به سهم میزنیم ثفارس مثال بود به معنای خرید ویا فروش نیست


-ضمنا بورس چسبیده به سقف حرکت میکند احتیاط در خرید را رعایت کنید
-شاملا یک سهم شده سه قسمت 1-خود سهم2-حق تقدم3-سهم جایزه.......چون سهم جایزه ازاد سازیش  طولانی است سهامدار در فروش 1-سهم 2- حق تقدم وسواس بیشتری بخرج خواهد داد یعنی مفت فروشی نخواهد کرد چون 3-جایزه ها در اسارت طولانی مدت قرار گرفته است
-برای خرید سنگین باید در اندیکاتور شاخص کلRSIمنتظر یک نزول ناگهانی باشید.....امیدوارم مطلب فنی ام را خوب درک کرده باشید
-بله قبول دارم همیشه مبهم وسربسته حرف میزنم ولی دقیق نظر میدهم
-علت صف خرید حتاید تا این لحظه البته افزایش سرمایه وصدور مجوز زمان بر است وتا تاریخ برگزاری مجمع افزایش هنوز زمان طولانی باید سپری شود الان صرفا یک هیجان ناگهانی است
پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه شرکت تايد واتر خاورميانه - نماد: حتايد

موضوع:  پیشنهاد هیئت مدیره به مجمع عمومی فوق العاده در خصوص افزایش سرمایه 
با عنایت به ماده 3 دستورالعمل مراحل زمانی افزایش سرمایه شرکت های ثبت شده نزد سازمان بورس و اوراق بهادار (مصوب 1395/07/17 هیئت مدیرة سازمان بورس و اوراق بهادار و اوراق بهادار) به پیوست گزارش توجیهی هیئت مدیرة به منظور پیشنهادافزایش سرمایه از مبلغ 1,000,000,000,000 ریال به مبلغ 2,000,000,000,000 ریال از محل سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالي که در تاریخ 1398/05/02 به تصویب هیئت مدیره رسیده و جهت اظهارنظر به حسابرس و بازرس قانونی ارسال شده، ارائه می گردد.اظهارنظر بازرس قانونی نسبت به گزارش مذکور متعاقبا اطلاع رسانی می گردد.

-موج رشد در گروه حمل ونقل روزهای قبل سه نمادرا نام بردیم الان حتوکا -حپترو -حآسا
-

زمزمه های حضور خواهرزاده نوبخت در پنجمین شرکت بزرگ بورس

زمزمه هایی حکایت از آن دارند که احتمالا" مدیرعامل سابق پتروشیمی فارابی و خواهر زاده نوبخت، مدیر عامل پنجمین شرکت بزرگ بورس شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس ، تابناک در گزارشی مدعی شد ، اوایل سال ۹۷ ابراهیم سقایی فومنی به دلیل عملکرد ضعیف و حاشیه‌های فراوان از مدیرعاملی پتروشیمی فارابی به عنوان یکی از زیر مجموعه‌های شستا استعفا داد.

وی خواهرزاده محمدباقر نوبخت معاون رئیس جمهور است که در بررسی فهرست اعضای هیات مدیره شرکت‌های تابعه وزارت کار، نام وی و برخی از خویشاوندان و وابستگان سیاسیون و مقامات حاضر در شرکت‌های زیرمجموعه این وزارتخانه به صدر رسانه‌ها راه یافت.

سقایی فومنی بعد از استعفا به عنوان رئیس و عضو هیات مدیره این شرکت و با سفارش نوبخت، شهریور سال ۹۷ به عنوان قائم مقام و عضو موظف پتروشیمی غدیر منصوب شد و بعد از اینکه نتوانست مدیرعاملی پتروشیمی غدیر را بگیرد باز هم با فشار نوبخت، توسط تقی زاده مدیرعامل سابق صندوق بازنشستگی به عنوان مدیرعامل توسعه انرژی پاد کیش (تاپکو) از زیر مجموعه‌های پتروشیمی جم منصوب شد.

جالب تراینکه از زمان انتصاب وی به عنوان مدیریت عاملی تاپکو در اسفند سال گذشته تا اکنون هیچ خبری دایر بر انتصاب وی به این سمت درفضای رسانه ای دست به دست نشده است!

شنیده شده این روزها سقایی با نزدیک شدن به فیاض زاهد مشاور و دوست نزدیک محمد شریعتمداری، دورخیزی برای مدیرعاملی تاپیکو کرده است.

براساس این گزارش، تاپیکو با سرمایه اسمی 8.1 هزار میلیارد تومانی، پنجمین شرکت بزرگ بورس از لحاظ سرمایه اسمی و با ارزش 22.4 هزار میلیارد تومانی دوازدهمین شرکت از لحاظ ارزش روز بازار بوده و از هلدینگ های مهم پتروپالایشی بشمار می رود. 

انتهای پیام


-
-
-
-

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی