close
تبلیغات در اینترنت
سنیر کانون توجه
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-پنج ماه پیش سنیر حتی یک نفر هم طرفدار نداشت وحتی یک نفر به توضیحات ما اهمیت نمیدادکشف روند کردیم وبازدهی بیش از صدرصد داد..... الان با صطلاح اساتید بازار سراغ سنیر رفته اندتو خود این حدیث مفصل بخوان-خاذین کمترین روزهای قبل 2459ریال الان 2650ریال....ساختن کف معتبر قبل از افزایش سرمایه امروز 98/04/22-دبالک -دبالکح هردو صف خرید......جای تعجب ندارد چون شرکت کوچکی است-ختوقا پس از اصلاح قیمت قابل توجه مجددا تا این لحظه 17 میلیون صف خرید-اکثر سهم های مطرح شده توسط…


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-پنج ماه پیش سنیر حتی یک نفر هم طرفدار نداشت وحتی یک نفر به توضیحات ما اهمیت نمیدادکشف روند کردیم وبازدهی بیش از صدرصد داد..... الان با صطلاح اساتید بازار سراغ سنیر رفته اندتو خود این حدیث مفصل بخوان
-خاذین کمترین روزهای قبل 2459ریال الان 2650ریال....ساختن کف معتبر قبل از افزایش سرمایه امروز 98/04/22
-دبالک -دبالکح هردو صف خرید......جای تعجب ندارد چون شرکت کوچکی است
-ختوقا پس از اصلاح قیمت قابل توجه مجددا تا این لحظه 17 میلیون صف خرید
-اکثر سهم های مطرح شده توسط ما در یکسال وشش ماه گذشته الان کانون توجه بازار است
-بعنوان تست سهم 1000سهم خاذین 100 سهم شاملا 100 سهم کاسپین 100 سهم سبهان 100 سهم شسپارا امروزبخرید با هدف میان مدت وبلند مدت ومنتظر نتیجه وتشخیص و.......باشید امروز 98/04/22
-گروه دارویی در حال اصلاح قیمتتا این لحظه
-شاخص کحل در محدوده 250هزار واحد دور خودش می چرخد برای صعود لازم است یکی دوبار اصلاح قیممت محدوده 5000واحدی انجام بدهد وصد البته برای صعود به محدوده 260 هزار شوک اساسی لازم است ایا این شوک مثبت به شاخص وارد خواهد شد یا خیر
-گروه فلزات اساسی هم در حال اصلاح قیمت است.......چند روز پیش گفتم بورس چسبیده به سقف حرکت می کند
-حق تقدم دفارا بالاترین قیمت 14850 ریال....1-قیمت فعلی سهم2-سود تقسیمی 4-قیمت فعلی حق تقدم 14850ریال را با هم جمع بزنید وزمان دقیق کشف روند را قبل از افزایش مد نظر داشته باشید
-
پیغام های ناظر بازار
اطلاعيه عرضه اوليه سهام شرکت پتروشيمي نوري- ( نوري) 98/4/22 09:37
به اطلاع کليه فعالان محترم بازار سرمايه مي رساند، در روز شنبه مورخ 22/04/1398 تعداد 300 ميليون سهم معادل 10 درصد از سهام شرکت پتروشيمي نوري( نوري) به عنوان پانصدو بيست و چهارمين شرکت پذيرفته شده براي اولين بار پس از پذيرش و درج نام شرکت در فهرست شرکت‌هاي پذيرفته شده در بورس اوراق بهادار تهران در بخش محصولات شيميايي ، گروه توليد مواد شيميايي پايه و طبقه توليد مواد شيميايي پايه به جز كود در فهرست نرخ‌هاي بازار دوم و در نماد نوري به شيوه ثبت سفارش جهت کشف قيمت عرضه خواهد شد. توجه به موارد زير ضروريست: 1- دوره ثبت سفارش از ساعت 10:00 الي 12:30 مي باشد. امكان اصلاح و يا حذف سفارش در اين مدت امكانپذير مي باشد. 2- سهميه در نظر گرفته شده براي هر كد حقيقي و حقوقي حداكثر 1000 سهم مي باشد. هر كد معاملاتي تنها مجاز به ارسال يك سفارش مي باشد. 3-ورود سفارش صرفاً با کد معاملاتي و در دوره زماني اعلام شده و به قيمت محدود در دامنه قيمتي تعيي شده (كف قيمت 500ر29 و سقف قيمت 250ر31ريال مي باشد) ، جهت ثبت سفارش امکانپذير مي باشد و ورود سفارش بصورت گروهي مجاز نمي باشد. کليه مشتريان بر خط نيز مي توانند با توجه به شرايط ذکر شده فوق نسبت به ورود سفارش اقدام نمايند. 4- پس از اتمام دوره ثبت سفارش، کشف قيمت با توجه به وضعيت سفارشات ثبت شده در دوره ثبت سفارش و مطابق با مفاد مندرج در ماده 17 دستورالعمل پذيره نويسي و عرضه اوليه اوراق بهادار در بورس اوراق بهادار تهران و فرا بورس ايران مصوب 14/10/1395خواهد بود. جهت كسب اطلاعات بيشتر به اطلاعيه شماره 62259/181 مورخ 1398/04/17 مديريت عمليات بازار منتشره در سايت شركت بورس اوراق بهادار تهران مراجعه نمايند. مديريت عمليات بازار شركت بورس اوراق بهادار تهران

-گروه انبوه سازی هم در فاز استراحت
- خریدهای متفرقه از سهام کناره خوب است اما سناریو اصلی تجمیع نقدینگی وخرید در یک شوک نزولی از سهم های پر پتانسیل
-وگستر تا این لحظه با 21 میلیون صف خرید......مواجه است
-غچین  از محدوده 16000ریال کشف روند کردیم الان در محدوده 59000ریال
-بانک دی به کجا میرود خلاصه کلام به قله 3000ریال میرو.د الان2979ریال
-کل بورس ایران درگیر خرید نوری است عرضه اولیه ای قوی وپر طرفدار.......
-
یک کارگزاری اعلام کرد :

عوامل پشتیبانی روزهای آینده بورس و پیش بینی ۸ صنعت و چند سهم

یک کارگزاری با بررسی دلایل رفتار نوسانی بازار در هفته گذشته، عوامل پشتیبانی روزهای آینده را اعلام و وضعیت ۸ صنعت و چند سهم را پیش بینی کرد.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، کارگزاری آبان درباره شرایط روزهای قبل و آینده بورس اعلام رکد بازار در هفته گذشته شروعی منفی داشت و مشابه با روند هفته های قبل در روزهای میانی هفته با بهبود روند روبرو شد و با احتیاط هفته را به پایان رساند. افت قیمت های جهانی در کنار افزایش تنش های سیاسی و البته رشد مناسب اخیر و تمایل به شناسایی بخشی از سود در کنار تامین بخشی از نقدینگی سنگین عرضه اولیه نماد نوری از دلایل رفتار نوسانی بازار در هفته گذشته بود.

در بازارهای جهانی، تاکید اعضای بانک مرکزی آمریکا بر ضعف روند اقتصادی، سرمایه گذاران را تا حد زیادی امیدوار به آغاز روند کاهش نرخ بهره و پایان روند صعودی شاخص دلار کرده است. همین موضوع بهبود روند فلزات اساسی را در پی داشت و البته افت ذخایر استراتژیک امریکا در کنار توقف بخشی از تولیدات نفت در این کشور، رشد قیمت نفت را در پی داشت.

این موضوع می تواند از قیمت های سهام در بازار داخل پشتیبانی کند و البته آرامش در فضای سیاسی نیز احتمال آغاز منفی بازار فردا را کاهش خواهد داد.

در گروه های بزرگ بازار به استقبال گزارش های سه ماهه خواهیم رفت و باید دید گزارش ها تاچه حد انتظارات فعالان را برآورده خواهد کرد. در گروه های کوچ کتر که تاکنون رشد های سنگینی را تجربه کرده اند وضعیت این گزارش ها حایز اهمیت خواهد بود و به نظر می رسد در صورت ضعف در روند سودآوری می توان انتظار تعدیل نسبی قیمت ها در برخی از نمادها و گروه ها را داشت.

اما در گروه های دیگر، خودرویی ها که مجامع حساسی را پیش رو دارند، چهارشنبه با اقبال مواجه شدند و باید دید این بار نیز می توانند سقف های جدیدی را ثبت کنند و یا با نزدیکی به مجامع ، جو احتیاط مجددا به این گروه باز می گردد. "وپاسار" از دیگر گزینه های همچنان جذاب گروه است.

در گروه بانک به نظر می رسد نمادهای "وتجارت و وبصادر" همچنان روندی نوسانی دارند و همچنان در  معاملات این دو نماد نباید انتظار حرکات هیجانی داشت و دیگر نمادها همچون "دی، وپست و وملل" می تواند نوسانات صعودی خود را حفظ کنند.  در بازار پایه درحالی"وگردش" متوقف است که می توان انتظار رشد  در "سمایه" پر حاشیه را داشت. هرچند ریسک این نمادها تا حدودی بالاتر از بقیه گروه خواهد بود.

در گروه قند و شکر که از روند نزولی بازار استقبال می کنند به نظر می رسد روند صعودی با شیبی کمتر ادامه داشته باشد. در محصولات غذایی و دارویی و انبوسازی و سیمانی و بیمه و عرضه برق نیز همچنان به نظر می رسد تک نمادها مورد توجه باشند و نمی توان انتظار رشد یکپارچه نمادها را داشت.  

به صورت کلی بازار در هفته پیش رو با توقف نمادهای بزرگ و کم حجمی احتمالی روبرو خواهد بود و از منظر نموداری، شاخص کل با عکس العمل به خط روند صعودی میان مدت توانسته خود را در روند صعودی حفظ کند و با تکمیل الگوی اصلاحی در تایم فریم های پایین تر مستعد ادامه حرکت صعودی خواهد بود.

حرکت شاخص می تواند تا حدودی کندتر از بدنه اصلی رشد اخیر باشد و همین موضوع احتمال عکس العمل به سطوح مقاومتی کوتاه و بلند مدت را بیشتر کرده و نوسانات بیشتری را به بازار تحمیل خواهد کرد.

انتهای پیام


-
-


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی