close
تبلیغات در اینترنت
ایاشاخص کل موفق به عبور از مقاومت 250هزار واحد خواهد شد
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-قیمت بازگشایی سخوز4491ریال ......قیمت ورود مناسب ولی بعید میدانم عرضه ای در کار باشد امروز 98/04/18-شاملا روز های قبل 53510ریال الان61528ریال یعنی 8018ریال صعود دوباره کشف روند توسط ما در محدو.ده 40000ریال بوده امروز 98/04/18-کاسپین کشف روند 29000ریال الان 36504ریال.....یعنی بیش از 7000ریال صعود امروز 98/04/18-اکثر سهام بورس وفرابورس چسبیده به سقف حرکت می کنند امروز 98/04/18-ان کانالی که فتوای ولساپا را میداد الان 1488ریال تا این لحظه صف فروش دیروز گفتم سهم…


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-قیمت بازگشایی سخوز4491ریال ......قیمت ورود مناسب ولی بعید میدانم عرضه ای در کار باشد امروز 98/04/18
-شاملا روز های قبل 53510ریال الان61528ریال یعنی 8018ریال صعود دوباره کشف روند توسط ما در محدو.ده 40000ریال بوده امروز 98/04/18
-کاسپین کشف روند 29000ریال الان 36504ریال.....یعنی بیش از 7000ریال صعود امروز 98/04/18
-اکثر سهام بورس وفرابورس چسبیده به سقف حرکت می کنند امروز 98/04/18
-ان کانالی که فتوای ولساپا را میداد الان 1488ریال تا این لحظه صف فروش دیروز گفتم سهم هایی که خرید وفروش هیجانی دارند یک مورد همین ولسا پا هست
-عابدی پرسید در مورد ماندگاری اجباری مثالی بزن که موجبات خیروبرکت است گفتم دفارا را فروختی ولی حق تقدمش را داری در اینده برایت نون خوبی خواهد انداخت بهش می گویند یکی از موارد ماندگاری اجباری
-من عادت ندارم در مورد خروج از سهم راهنمایی وتوضیحی بدهم......چون ممکن است رشد بکند ویا نزول بکندامروز 98/04/18

-دبالک الان5353ریال 1/18درصد هم حق تقدمش را با هم جمع بزنید.....من پدر مرده تو 320تومان کشف روند کردم پول یک پراید را سرمایه گذاری کردی

از کنارش یک پژو 405 سود کردی.....فراموش نکن کشف روند به همین راحتی نیست بعضی مواقع یک سهم قابلمه ادم را چپه می کند


-جم پیلن با کارت ملی جدید برو بانک تجارت سود مجمعش را بگیرکفش کهنه در بیابان نعمت است
-وتوصا-وگستر چند روزی است در گروه سرمایه گذاری ها صف خرید دارند
-

افزایش سرمایه ۱۰۰ و ۱۲ درصدی دو سهم منفی و متوقف از تجدید ارزیابی و سود

دو شرکت فرابورسی از برنامه افزایش سرمایه ۱۰۰ و ۱۲ درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها و سود انباشته خبر دادند.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، دو شرکت فرابورسی ریل پرداز سیر و افرانت از برنامه افزایش سرمایه 100 و 12 درصدی از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها و سود انباشته خبر دادند.

بر این اساس، ریل پرداز سیر که نماد آن جهت برگزاری مجمع سالانه در پایان معاملات یکشنبه 16 تیر ماه متوقف شده، درصدد است سرمایه فعلی را از 196 به 392 میلیارد تومان برساند.

تامین مالی "حریل" از محل مازاد تجدید ارزیابی دارایی ها و به منظور اصلاح ساختار تراز مالی و بهره وری از بازار موجود اعمال خواهد شد.

همچنین شرکت افرانت که طی معاملات روز جاری با افت 4.1 درصدی قیمت روبرو شده در نظر دارد جهت اصلاح ساختار مالی،7.5 میلیارد تومان به سرمایه فعلی بیفزاید.

"افرا" 62.5 میلیارد تومانی این تامین مالی را در صورت موافقت سازمان بورس از محل جذاب سود انباشته صورت می دهد.

انتهای پیام


-دفارا بالای 17000ریال معامله میشود......ایها الناظربورسیه الایرانیه اهلا وسهلا المفتوح حق التقدم دفارا صیدلیه
-البرز الان 2001 ریال دهها بار در کف های متفاوت وزمانهای مشخص کشف روند شده است
-بیمه میهن حجم معاملات مشکوک امروز 98/04/18
-غچین 16000ریالی کشف روند شده توسط ما الان 54000ریال اقا بسه  دست از سر سهم بردارید
-غچین 237 درصد رشد را ثبت کرده است
-دتولید صف خرید.....ماندگاری اجباری در حق تقدم منجر به صعود کشف روند دتولید ماه قبل توسط ما
-
معاون وزیر اقتصاد :

مالیات بر سپرده‌های بانکی حذف شد + علت / دو بازدهی برای دارایی

معاون وزیر اقتصاد با اشاره به اتمام بررسی لایحه مالیات بر عایدی سرمایه از حذف مالیات بر سپرده‌های بانکی خبر داد و علت این تصمیم را اعلام کرد .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، محمدعلی دهقان دهنوی در خصوص تدوین لایحه مالیات برعایدی سرمایه و در پاسخ به این سوال که آیا تدوین لایحه دولت و طرح مجلس به صورت موازی در یک حوزه مشکل ساز نیست به روزنامه ایران گفت: به طور معمول نمایندگان مجلس، به دلیل اینکه دولت مجری است لوایح پیشنهادی قوه مجریه را در اولویت قرار می‌دهند. ضمن اینکه در خصوص این لایحه تعامل مثبتی میان مجلس و دولت وجود دارد.

وی ادامه داد: بررسی لایحه مالیات بر عایدی سرمایه در وزارت اقتصاد به پایان رسید و برای تایید به دفتر وزیر اقتصاد ارسال شد و چون این لایحه از اولویت‌های دولت است ، پیش‌بینی می‌شود در کوتاه ترین زمان تصویب و به مجلس تقدیم شود.

این مقام مسئول درباره جزئیات لایحه دولت گفت: در این لایحه مالیات بر سپرده‌های بانکی از دستور کار خارج شده و تنها عایدی بر سرمایه و بخش‌های مختلف آن نظیر مسکن تدوین شده است. در مالیات بر عایدی سرمایه یک اصول کلی وجود دارد که باید مورد توجه قرار گیرد. در همین راستا دریافت مالیات باید نزولی باشد.

دهقان دهنوی افزود: در مالیات بر عایدی سرمایه، دارایی که توسط شخصی نگهداری می‌شود باید دارای دو نوع بازدهی جاری و آتی باشد. برای مثال شخصی که واحد مسکونی می‌خرد، ضمن اینکه بازدهی جاری از اجاره یا سکونت را به دست می‌آورد با افزایش قیمت نیز بازدهی دومی کسب می کند. اما در سپرده‌های بانکی تنها بازدهی جاری وجود دارد و حتی ممکن است در بلندمدت از ارزش واقعی سپرده نیز کاسته شود. بنابراین همانگونه که در هیچ کشوری سپرده‌های بانکی جزو مالیات بر عایدی سرمایه تلقی نمی‌شود، این موضوع کنار گذاشته شد.

به گفته وی در لایحه جدید دولت، انواع مالیات بر عایدی سرمایه مدنظر قرار گرفته که پس از تایید جزئیات آن اعلام خواهد شد.

انتهای پیام


-
-
بعد از چندماه بلاتکلیفی :

زمان قطعی عرضه اولیه "نوری" مشخص شد/ جزییات حضور بزرگترین تولیدکننده

زمان قطعی عرضه اولیه ۱۰ درصد پتروشیمی نوری بعد از چند ماه بلاتکلیفی ، بالاخره مشخص و مقرر شد شنبه آینده ۳۰۰ میلیون سهم بزرگترین تولیدکننده مواد آروماتیکی جهان واگذار شود.

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، بعد از کش و قوس چند ماهه و مساعدت سازمان بورس و اصرارها و پیگیری ها و و تمدید و اعلام زمان مجمع سالانه و لغو ... ، زمان قطعی عرضه اولیه 10 درصد پتروشیمی نوری مشخص و مقرر شد هفتمین شرکت جدید سال وارد بازار شود.

به این ترتیب ، درحالی شاپور محمدی دیروز وعده این رویداد را تا دو هفته بعد داده بود که شنبه آینده 22 تیر، 300 میلیون سهم "نوری" با محدوده قیمتی 2950 تا 3125 تومان و سهمیه 1000 سهمی هر فرد حقیقی و حقوقی در بازار دوم معاملات بورس تهران عرضه می شود تا رکورد گرانترین عرضه اولیه چند سال اخیر شکسته شود.

بررسی های بورس پرس نشان می دهد تا قبل از این ، گرانترین سهم جدید مربوط به سهام پلی پروپیلن جم در 27 خرداد با 2250 تومان و پیش از آن پتروشیمی پارس با 2400 تومان در تیر سال گذشته بود اما پتروشیمی نوری که احتمالا" با قیمت 3125 تومانی هر سهم کشف قیمت خواهد شد، این عنوان را به خود اختصاص خواهد داد.

براساس این گزارش، از سوی دیگر مجمع سالانه "نوری" که بعد از اتمام مهلت 6 ماهه و تمدید دو ماهه هفته پیش ، قرار بود صبح یکشنبه 23 تیر برگزار شود ، با تصمیم مدیران و سهامداران عمده ، لغو و به زمان دیگری موکول شد.

هلدینگ خلیج فارس با 76.5 درصد و تاپیکو با 17 درصد در ترکیب سهامداری این شرکت حضور دارند که با ظرفیت 4.5 میلیون تن در سال، بزرگترین تولیدکننده مواد آروماتیکی جهان بشمار می رود .

طی چهارماه اخیر سال ، سهام شرکت های سرمایه گذاری صدر تامین، کشت و صنعت شریف آباد، ژلاتین کپسول، پلی پروپیلن جم ، سیمرغ و دارویی ره آورد تامین عرضه اولیه شده اند و پتروشیمی نوری هفتمین شرکت جدید بشمار می رود . 

انتهای پیام


-توقف ها وبازگشایی ها تا اخر تیرماه ادامه خواهد داشت و........نهایتا پرونده مجامع سود تقریبا بسته خواهد شد
-ساعت 12 تا فردا خدا نگه دار
-
--

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی