close
تبلیغات در اینترنت
شاخص کل لمس250هزار واحد
loading...

نوشته ها ی شخصی ما در معلم بورس

سلام روزبخیر-کانال ما در تلگرامapsahm@-در پیچ وخمی است سخت ودشوار این شاخص کل عبور از 250هزار واحد نیاز به یک شوک مثبت دارد فعلا بازار با شاخص کلنجار می رود-مقاومت خاذین 3100 حمایت ان 2200ریال است الان در محدوده قیمتی 2600ریال است اما رفتار سهم طوری است انگار خبری پنهان در سهم وجود دارد-وتوصا همچنان با صف 20 میلیونی خرید تا این لحظه در کانون توجه سهامداران است-دیروز تلگرام بندرت باز میشد مهار تلگرام همچنان ادامه دارد یکی از عوامل دستگرمی بازار سرمایه تلگرام است.... علت مهار تلگرام استفاده ابزاری…


سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-در پیچ وخمی است سخت ودشوار این شاخص کل عبور از 250هزار واحد نیاز به یک شوک مثبت دارد فعلا بازار با شاخص کلنجار می رود
-مقاومت خاذین 3100 حمایت ان 2200ریال است الان در محدوده قیمتی 2600ریال است اما رفتار سهم طوری است انگار خبری پنهان در سهم وجود دارد
-وتوصا همچنان با صف 20 میلیونی خرید تا این لحظه در کانون توجه سهامداران است
-دیروز تلگرام بندرت باز میشد مهار تلگرام همچنان ادامه دارد یکی از عوامل دستگرمی بازار سرمایه تلگرام است.... علت مهار تلگرام استفاده ابزاری وتبلیغاتی وگاها جاسوسی دشمن از این سیستم است وباعث چنین محدودیت هایی میشود
-ولساپا دیروز وامروز با 10 درصد رشد فعلا متعادل است تا این لحظه
-ولشرق نیز با 14 میلیون صف خرید در2416ریال روبروست تا این لحظه
-ما غچین را در 16000ریال در وضعیت متعادل قابل عرضه کشف روند کردیم طرف تازه از خواب بلند شده میگه سیگنال غچین در 34000ریال امروز 98/04/10
-من عمدا امار وفهرست بندی نمیکنم ولی دقیقا بیشترین سیگنال ها رالبته خودم برای خودم کشف کرده ام نوشته های من اینجا مثل یاداشت شخصی است.....با هیاهو در بازار حرکت نمیکنم
-صبح گفتم خاذینیها یک پنهان کاری دارند الان معاملات را نگاه کنید.....رفتار چند روزه سهم این را نشان میدهد
-منتظریم کاسپین بیشتر افت بکند تا کشف روند دقیق تری انجام گیرد ولی الان در رصد روزانه هست نه کف اعلام میکنیم ونه سقف ولی در اینده بلند مدت به سود خواهد نشست اگر امورات اداری عملی شود وبا تعدیل منفی مواجه نشودامروز 98/04/10

--دیر از خواب بلند شدی ان روز که دفارا گندم دشت باز بود تو بی اعتنا بودی الان دفارا پهپاد اسمانها است یادت می اید گفتم پهپاد دفارا امروز 98/04/10 اگر همت کنی شاید از دفارا ته دیگی به تو برسد شاید اگر دستت به ته دیگ قیمت صفر بازگشایی برسد ولی بی خیال شو وبه دنبال نانی دگر برو
-
مشاور سازمان خصوصی‌سازی :

سهام پرسپولیس و استقلال تا شهریور عرضه اولیه می شود

مشاور سازمان خصوصی‌سازی گفت: طبق مصوبه مجلس و برنامه وزارت ورزش و سازمان بورس، سهام پرسپولیس و استقلال تا شهریور در فرابورس عرضه اولیه می شود .

به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، جعفر سبحانی در مورد واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس به فارس گفت: طبق گفته وزیر ورزش و مصوبه مجلس باید دو باشگاه تا شهریور ۹۸ از طریق فرابورس واگذار شوند. متولی واگذاری این دو باشگاه نیز وزارت ورزش و سازمان بورس هستند. وظیفه این دو دستگاه فراهم کردن زمینه برای عرضه سرخابی‌ها از طریق فرابورس است.

وی افزود: سازمان خصوصی‌سازی تا زمان کشف قیمت وظیفه‌ای به عهده ندارد اما به موازات بررسی حساب و کتاب مالی و به اصطلاح صورت‌های مالی حسابرسی شده دو باشگاه را انجام می‌دهیم.

این مقام مسئول ادامه داد: سازمان خصوصی‌سازی پیشنهاد داده بود به خاطر زیان‌ده بودن دو باشگاه از طریق مزایده واگذار شوند چون بدهی قابل توجهی دارند و ورود شرکت‌های زیان‌ده به بورس ممنوع است اما مجلس تصویب کرد واگذاری این دو باشگاه طبق قانون بودجه ۹۸ از طریق فرابورس انجام شود.

سبحانی تأکید کرد: البته بررسی صورت‌های مالی دو باشگاه سرخابی نشان می‌دهد که نسبت به سه سال قبل که بحث واگذاری آنها آن موقع مطرح بود وضع صورت‌های مالی خیلی بهتر و شفاف‌تر شده‌ است چنانکه آن موقع اصلا صورت مالی حسابرسی شده نداشتند اما اگر الان زیان‌ده هم باشند، لااقل صورت های مالی شفافی ارائه می‌ کنند.

به گفته وی قرار است برای ورود دو باشگاه سرخابی به فرابورس، ابتدا ۵ درصد سهام این دو باشگاه برای کشف قیمت در فرابورس ارائه و بعد از آن، بلوک ۵۱ درصدی سهام به متقاضیان واگذار و بقیه سهام به صورت خُرد به مردم و هواداران عرضه شود.

سبحانی افزود: سازمان خصوصی‌سازی قبل از اینکه دو باشگاه به فرابورس وارد شوند، وظیفه‌ای ندارد و فقط صورت‌های مالی آنها را نظارت می‌کند و بعد از آن در جریان واگذاری و بازاریابی‌ آنها نظارت می‌کند و کار واگذاری انجام خواهد شد.

انتهای پیام


-پردیس الان 1995ریال ماههای قبل توسط ما در محدوده 1100ریال کشف روند شد
-دتولید بسته است کشف روند توسط ما در محدوده زیر 5000ریال امروز 98/04/10
-

نگاهی به معاملات بورس اوراق بهادار تهران در خرداد ماه نشان می دهد که این بازار در خرداد ماه ۹۸ با رشد شاخص، ارزش بازار و حجم معاملات همراه بوده است.

به گزارش پایگاه خبری بازار سرمایه (سنا)، ارزش بازار در پایان خرداد ماه ۹۸ در مقایسه با ماه مشابه سال قبل به میزان ۴.۷۲۰.۴۴۸ میلیارد ریال برابر با ۱۱۲ درصد افزایش یافت و از ۴.۲۱۲.۷۲۶ میلیارد ریال به ۸.۹۳۳.۱۷۴ میلیارد ریال رسید.

ارزش و حجم معاملات

بر اساس این گزارش، طی ۱۸ روز کاری خرداد ماه ۹۸، ارزش معاملات در مقایسه با پایان اردیبهشت ۹۸، معادل ۱۰ درصد کاهش یافت و از ۲۹۶.۱۳۱ میلیارد ریال به ۲۶۷.۴۶۳ میلیارد ریال رسید.

در عین حال، حجم سهام معامله شده از ۱۱۰.۴۷۶ میلیون سهم به ۸۳.۱۰۸ میلیون سهم معادل ۲۵ درصد کاهش یافت.

بر اساس آمار موجود، از ابتدای سال ۹۸ تاکنون، متوسط روزانه حجم و ارزش معاملات بازار سهام (اول و دوم) به ترتیب برابر با ۲۵۴۸۴۲ میلیون سهم و ۶۷۵.۲۶۰ میلیارد ریال بوده است.

در خرداد ماه ۹۸، دفعات معاملات سهام و حق تقدم در قیاس با اردیبهشت ماه ۱۷ درصد کاهش داشت.

 شاخص بورس هم در پایان خرداد ماه در قیاس با ماه قبل از آن رشدی ۹ درصدی را تجربه کرد و به ۲۳۴ هزار و ۸۷۹ واحد رسید. این متغیر از ابتدای سال تا پایان بهار امسال، رشدی ۳۳ درصدی را به ثبت رسانده است.

ارزش بازار در پایان خرداد ماه ۹۸ در مقایسه با ماه مشابه سال قبل به میزان ۴.۷۲۰.۴۴۸ میلیارد ریال ۱۱۲ درصد افزایش یافت و از ۴.۲۱۲.۷۲۶ میلیارد ریال به ۸.۹۳۳.۱۷۴ میلیارد ریال رسید.

همچنین درصد گردش معاملات از ابتدای سال تا پایان خرداد ماه ۹۸، به رقم ۹ رسید که در قیاس با دوره مشابه سال قبل، ۱۸۲ درصد افزایش داشت.

در همین حال، میزان سود نقدی تقسیم شده بین سهامداران در خرداد ماه ۹۸ به رقم ۱۶۱.۱۶۷ میلیارد ریال رسید
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-

سلام روزبخیر


-کانال ما در تلگرامapsahm@
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
ارسال نظر برای این مطلب

88888
نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
درباره ما
کانال ما در تلگرامapsahm@ این سایت محل یاد داشتهای شخصی ما می باشد. سلب مسئولیت برای هر گونه خرید وفروش سهم با مشاوران مجوز دار بورسی وکارگزاران خبره بورسی تماس بگیرید با تقلید از هیچ سایت ویا وبلاگ ویا کانال تلگرامی سهم خرید وفروش نکنید بهترین راهکار جلوگیری از ضرر خرید پله اول یکصد هزار تومان می باشد بخش نظرات سایت بسته است بخش عضو گیری واطلاعات کاربری نیز تعطیل است.
نام کاربری :
رمز عبور :
  • آرشیو
  • 1398
  • کدهای اختصاصی